Protector Crusader

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hazard
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hazard#2254
Protector Crusader

Příspěvek od Hazard » 17.04.2014, 16:33 hod.

Po nespočetných bitkách a skúšania rôznych buildov som sa rozhodol podeliť o tie moje. Od začiatku som staval mojho Crusadera na výdrž ,na čelo party ako tank a nie čisto na dmg. Tak teda stručne :) Je možné že niečo priebežne doplním, zmením na základe vaších názorov a rád.


Aktívne skilly

1, Punish - slušný dmg na single target + 15%blocku navyše. Runa Retaliate pri každom blocku útočník dostane 94% dmg, alebo Runa Roar - každým blockom dám AoE fire dmg za 45%

2, a, Blessed Hammer - rotujúce kladivá s vysokým AoE dmgom za nízku cenu Wrathu. Runa Thunderstuck - kladivá sa náhodne prepojujú s crusaderom a dávajú +40% lightning dmg
b, Fist of the Heavens - blesk z neba s lighning poškodením 340% v rozsahu 8yardov a po následnej exzlózií vznikne 6 výbojov s poškodením za 340%. Runa Fissure - energetický výboj poškodzuje za 400% a ak je niekde v okolí ďalši výboj tak paprsok medzi nimi poškodzuje za 185%.

3, Laws of Valor - passivne +8% atack speed, aktívne +15%. Runa Critical - po aktivaci +100% crit.dmg.

4, Iron Skin - na 4sek. absorbujem 50% dmg. Runa Flash - po aktivaci a následnej dmgi sa moja pohyblivosť zvýši o 60%. Dobré pre krízové situácie.

5, a, Condemm - slušný AoE dmg s 3sek oneskorením a celkom krátky CD. Runa Eternal Retaliation - za kaźdý hit Condemmom sa Cd zníži o 1sek. Keď máte na sebe hrču mobov, dá sa spamovať.
b, Heavens Fury - paprsok z neba po dobu 6sek. s poškodením 1260% dmgu, ktorý sa sám navádza na nepriateľa. Runa Ascendancy dmg navýšený na 1680% v rozsahu 12 yardov, alebo Runa Split Fury - paprsok sa rozdelí na 3 menšie s dmgom 1440%

6, Provokate - taunt, natiahnem na seba všetky creepi v dosahu a ešte mi doplní Wrath. Runa Charget Up- creepi v dosahu dostanú 50% lightning dmg.


Pasívne Skilly

Renewal - každým blockom dostanem heal.

Divine Fortress - armor je navýšený o % šancu štítu vyblokovať útok.

Hold your Ground - Crusader prichádza o možnosť Dodgu, ale dostáva +15%block.

Finery, Blunt, Iron Maiden, Heavenly Strenght ak je dobrý 2h. ...Posledný talent podľa chuti

S týmto buidom bez problémov zahrám T3 bez toho aby som sa bál že skapem, aj keď veľa robí poskadanie Equipu, ktorý je stavaný hlavne na vitalitu, strenght a resisty.
Naposledy upravil(a) Hazard dne 24.04.2014, 19:36 hod., celkem upraveno 25 x.

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: Protector Crusader

Příspěvek od moon » 17.04.2014, 19:04 hod.

zajímavej build. jen by mě ještě zajímalo jestli máš nějaký +elemental a +skill bonus. a jak dlouho to tak zabíjíš? myslim tim elitky, rift bosse

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Protector Crusader

Příspěvek od DrSma » 17.04.2014, 20:08 hod.

Profile DPS: 413,948.00
Elemental DPS: 503,112.55
Elemental Elite DPS: 553,423.81

+Lightning Skills Damage: 15.00%
+Damage Against Elites: 10.00%

Jak dlouho vraždí bude muset říct sám, ale když už jsem koukal na profil, tak už mi nic neudělalo to sem hodit..

Uživatelský avatar
Hazard
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hazard#2254

Re: Protector Crusader

Příspěvek od Hazard » 17.04.2014, 20:11 hod.

Jj, je to niečo iné... Neobvyklé. Jediný element bonus mám z opasku... 15%. T1/2 Su speed runy, T3 hrče creepov-elít dávam cca 30sec ak sú meely. Ranget musím naháňať. Final boss v rifte dve, tri minúty ak zdrhá tak aj viac. Nikdy som to nerátal, keď to ide, tak to ide :D Proste som tank či sólo či pre partu, nie uber dmger čo sa sa náhli za dmgom a radšej celý fight bude stáť pevne na nohách 8-)

Uživatelský avatar
MrMongus
Wraith
Příspěvky:133
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MrMongus#2526

Re: Protector Crusader

Příspěvek od MrMongus » 18.04.2014, 08:59 hod.

Hezká obrana, ale stejně jsem nejvíc času strávil (a potlačoval slzičku nostalgie) při pohledu na ten "Obsidian Ring of the Zodiac" :love: Ten musím sehnat i kdybych ho nevyužil :)

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Protector Crusader

Příspěvek od An7yk » 18.04.2014, 11:34 hod.

takovej dotaz, že passivka Divine Fortress neprofituje z passivky Hold your Ground že?

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: Protector Crusader

Příspěvek od moon » 18.04.2014, 11:43 hod.

co jsem zkoušel, tak jsem si změny v armoru nevšimnul po zapnutí téhle pasivky. ono je taky problém, že se tahle pasivka ani neukáže ve statistikách u blocku, proto si myslim, že to nebere armor z toho. další u čeho jsem si všimnul, že to nebere je provoke s runou na zvýšení block šance o 50%. myslel jsem si že když už to na sebe natáhnu, tak se pořádně zabetonuju a ono nic.

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Protector Crusader

Příspěvek od An7yk » 18.04.2014, 11:46 hod.

a z punishe to bere?

ono obecně je škoda, že blockchance ne neprojeví do číselné hodnoty toughness, já se snažim nehonit čísla ale mám radost když se mi ty čísla zvedaj :D
poslední upgrade byl -2% dmg a -2% toughness .... ale byl to boost, +20% lighting je určitě víc... jen to neni vidět jako číslo :D musim čumět na diabloprogress :D

Necituj předchozí příspěvek - Kuki

Uživatelský avatar
Hazard
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hazard#2254

Re: Protector Crusader

Příspěvek od Hazard » 18.04.2014, 12:27 hod.

Tiež som sa nad týmto minule zamýšlal a dospel som k záveru, že Divine Fotness, armor z tejto pasívky sa stackujem len % z blocku shieldu, nie z blocku celkového. čiže ani z Punishu, Provocate, Hold your Ground či iného itemu... len čisto zo shieldu :(
Naposledy upravil(a) Hazard dne 18.04.2014, 16:04 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Protector Crusader

Příspěvek od An7yk » 18.04.2014, 12:35 hod.

nepomůže ani +block chance z helmy či ringu teda asi že? ale +block chance v shieldu jako affix asi jo že ? :-) no to je jedno

Necituj předchozí příspěvek!!! KUKI

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: Protector Crusader

Příspěvek od moon » 18.04.2014, 12:35 hod.

ještě by mě zajímalo jestli to bere třeba i z helmy, když má block. protože to číslo se zapíše myslim do tabulky. tak by ho to mělo vzít jestli to bere t uhle hodnotu.

Boris
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Cecák#2119

Re: Protector Crusader

Příspěvek od Boris » 22.04.2014, 15:19 hod.

ahoj
ked prides s tankovacim crusaderom aj ked dobre vybavenym na T5-6 a dostanes horsie mobky zistis ze je hrozny papier aj s 30m toughness a specialne ked hrajes v parte, osobne aj capnutym blokom -75% a stormshieldom s 30% melee redukciou som mimo ironskin cd dostaval cez blok onehity od elitnych dark berserkrov
hrozne nerad to hovorim ale ani nahodou nema na tankovacieho monka

druha vec, treba stavat trosku na synergiach skillov pouzivas punish s fire runou a stavias na bloku tak preco radsej nepouzit blessed shield s combust runou alebo ked uz mas rad blessed hammer tak burning wrath ale pri blessed shield usetris passivku ktora je pri kladivkach nutnost kedze ich dmg pri malom elemental dmg stoji za ho*no

Uživatelský avatar
Hazard
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hazard#2254

Re: Protector Crusader

Příspěvek od Hazard » 22.04.2014, 20:04 hod.

No jó, keď som skúšal T5-6 tak niečo som ustál v pohode, iné bol hardcore... Tank monka som ešte nevidel, zatiaľ vśetci skapali skôr ako ja :P Ale určite si berem k srdcu tvoj názor aj rady k abilitám :)

Boris
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Cecák#2119

Re: Protector Crusader

Příspěvek od Boris » 22.04.2014, 20:15 hod.

pretoze sikovny tankomonk ma stale resolve co je v podstate stale -20% dmg od bubakov a stavia na vysokom dodge+bloku, crusader stavia na LEN bloku a to pri ranach maximalne zablokuje 25-30k dmg v zavisloti aky stit pouziva a nechrani ta pred sidefektami ako knockback

Odpovědět

Zpět na „Crusader“