Crusader pomoc

Odpovědět
Derivator
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Derivator#2335
Crusader pomoc

Příspěvek od Derivator » 11.06.2014, 16:12 hod.

Zdravim, uz me nejak preslo ndseni z "brokovnica buildu" se 3 heavens wrath paprskama a tak jsem naklikal tady toto: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Deri ... o/40035074 Celkem to slape, akorat ten regen wrathu se mi zda, ze by mohl byt vetsi.
Poradite nekdo, co s tim, jak to upravit? Nebo jestli cele predelat? Diky :)

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Crushader pomoc

Příspěvek od Predy » 11.06.2014, 18:52 hod.

No zaprvé by tohle chtělo dát do sekce s křižákem. A jinak postavě toto chtělo by to dodělat akham set aby si měl šampiona o 50% kratší cd aby se ti lépe generovalo wrath. Taky by to chtělo prsten na sety, udělat do helmy díru. A hlavně si dej pryč tu pasivku Holy cause protože když nemáš zbraň s holy poškozením tak je uplně k ničemu.

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: Crusader pomoc

Příspěvek od Petros » 11.06.2014, 19:58 hod.

Přesunuto a upraven název tématu.

Predy: to s tím Holy Cause již neplatí, pasivka byla přepracována právě kvůli nutnosti mít na zbrani Holy poškození. Nyní stačí používat Holy skilly. ;)

Derivator
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Derivator#2335

Re: Crusader pomoc

Příspěvek od Derivator » 11.06.2014, 21:49 hod.

No tak helmu vymenim zpet za setovou, ktera ma i diru, v tom by nebyl problem. :lol: Ale prstynek, ten asi nedam :D

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Crusader pomoc

Příspěvek od hulkxxxl » 12.06.2014, 06:03 hod.

takže set je jedna varianta, než to dáš dokupy já třeba jedu skil provoke kterým krmím wrath, má dost malej cooldown takže se dá točit docela často

musím konstatofar že farma ringu je asi to naco bych se zaměřil, byl to vlastně první co jsem sháněl, ta možnost na sebe naskládat řeba 3 kompletní sety je parádní
Obrázek Obrázek

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Crushader pomoc

Příspěvek od AlterEgo » 12.06.2014, 06:20 hod.

Kdyz uz tam mas Blessed Shield, tak je myslim zbytecne, aby si mel jeste Shield Bash, kor ve Tve situaci, kdy mas problem z wrathem. Tak si tam dej spis misto toho ten Provoke jak Ti tu jiz psali.
Az ti dropne Gyrfalcon's Foote, tak potom si muzes dat treba ten Shield Bash, ale ted je to myslim zbytecne.

Derivator
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Derivator#2335

Re: Crusader pomoc

Příspěvek od Derivator » 12.06.2014, 07:48 hod.

Vcera padly rukavice, tak uz jen jedna cast a prsten. Ten provoke vyzkousim, diky. Jeste me napadlo dat jako primarni utok Justice, zda se mi ze to lita rychleji, ale zas je mi lito nevyuzit bonus dmg z pasivky na Punish :(. Ta one-handa vypada dobre, asi nema nejake urcite misto, kde by mohla dropnout, co? :D

KrtekKazatel
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: Crusader pomoc

Příspěvek od KrtekKazatel » 25.08.2014, 14:00 hod.

muze me nekdo zkouknout crusadera a rict jak dal :) a to ze nemam prsten na sety to vim uz sem dal snim tak 200+ kesek a furt nic :D

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Crusader pomoc

Příspěvek od pavlas » 25.08.2014, 15:05 hod.

Ahoj, určitě bych přeroloval stat na prstenu z 17% Fire damage na Holy, to samé u bracerů, 19% Physical opět na Holy, budeš mít slušný bonus. Pak si jen nezapomeň přehodit primární skill Slash na takovou runu, aby dávala Holy poškození pro využití oněch procent. Blessed Shield co máš, by měly dávat Holy, zkontroluj si to najetím myši na skill, to samé i u primárního. Budeš mít řekněme pak 500k DPS + 17 + 19% do Holy poškození, což když spočítáš, dá ve výsledku pěkné číslo v celkové damage. Mrkni i na mého křižáka, viz odkaz v popisu, já jej zase pro změnu jedu na Fire, což mi dává ve výsledku asi 1.800.000 DPS... Bohužel, tato postava vyžaduje pro end game nejlépe plný Akkhan set, což se mě ani za nic nedaří nafarmit, nemluvě o tom, že prsten taky nemůžu sehnat :)

klondaik
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:duch#2725

Re: Crusader pomoc

Příspěvek od klondaik » 26.08.2014, 11:03 hod.

Ja som problem s wrathom vyriesil pomocou kombinacie: http://eu.battle.net/d3/en/artisan/blac ... pers-wraps + http://eu.battle.net/d3/en/item/rakoffs-glass-of-life.... ten proc z amuletu sice nevyzera nijak vysoky, ale procuje to vcelku naozaj casto... a kedze bracere dokazu tento bonus z amuletu krasne podporit, tak vualaaaa.... doplnanie uz nie je problem ;)

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Crusader pomoc

Příspěvek od pavlas » 31.08.2014, 08:32 hod.

Ahoj Křižáci, nevíte, jestli se do pasivky Finery nově počítají i legendární gemy? Popisek mluví "every gem socketed", takže by mělo...

EDIT: Tak ano, počítá se i legendární gem.

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Crusader pomoc

Příspěvek od An7yk » 02.09.2014, 07:11 hod.

jo právě že ano a to je super, doteď jsem finery nepoužíval a používal Holy Cause, protože jsem měl díry jen v armoru, kalhotách, zbrani a občas helmě ... ale teď jsem jak cedník a Finery super!

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Crusader pomoc

Příspěvek od pavlas » 02.09.2014, 11:12 hod.

Jak už máš třeba sedm gemů, je to fakt super bonus :)

Odpovědět

Zpět na „Crusader“