Crusader - holy build

Odpovědět
exofus
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Crusader - holy build

Příspěvek od exofus » 13.06.2014, 08:29 hod.

Ahoj lidi,

jsem crusader noob a chtěl bych slyšet vaše názory a rady ohledně holy buildu který jsem vytvořil :

http://us.battle.net/d3/en/calculator/c ... XWi!ZcYZcc

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Crusader - holy build

Příspěvek od hulkxxxl » 13.06.2014, 09:23 hod.

hodně záleží i na výbavě (jakou máš zbraň a štít jestli máš nebo nemáš set atd), holy buildy jsou v podstatě dva - brokovnice a štíty

výbuchy se jely dřív před nerfem, případně záleží jestli máš tu zbraň na ně, fs podle mě strašně pomalá animace než to spadne tak už bych měl vše 3x dávno dole

v buildu ti chybí kůň podle mě úplně parádní skil a já bez něho nemužu bejt

kdyžtak postni svuj profil a mužeme se bavit o výbavě a buildu/ elementu atd.
Obrázek Obrázek

exofus
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Crusader - holy build

Příspěvek od exofus » 13.06.2014, 09:45 hod.

hulkxxxl píše:hodně záleží i na výbavě (jakou máš zbraň a štít jestli máš nebo nemáš set atd), holy buildy jsou v podstatě dva - brokovnice a štíty

výbuchy se jely dřív před nerfem, případně záleží jestli máš tu zbraň na ně, fs podle mě strašně pomalá animace než to spadne tak už bych měl vše 3x dávno dole

v buildu ti chybí kůň podle mě úplně parádní skil a já bez něho nemužu bejt

kdyžtak postni svuj profil a mužeme se bavit o výbavě a buildu/ elementu atd.
tady je odkaz ale podotýkám že build je hrozný(ale fakt fest hrozny) chci ho právě vyměnit na ten co je výše
http://eu.battle.net/d3/en/profile/exod ... ro/4639502

ale i ty věci musím vyměnit z bedny včera mi zas spadly další :D ale zbraň a štít by měly zůstat - večer vměním a pojedu cruse tak to bude zas o něčem jiném
i ten build bych třeba poměnil to je jen první co jsem poskladal s holy dmg

Koně neplánuju zařadit je to hold softcore nemám potřebu unikat za každou cenu z prekérních situací.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Crusader - holy build

Příspěvek od hulkxxxl » 13.06.2014, 10:02 hod.

no chlapče máš co dělat teda....

asi bych ti doporučil s momentální stavem si vycraftit co mužeš, bracery reapers, aughil a asheara set, nějakou pěknou zbraň je i flail s + holy dmg a hallowed štít s + holy

PS: kůň ne nato abych utekl ale a) byl u monster dřív b) stačí se tím ohnivým koněl projet mezi obyčejnejma mobkama a umřou :)

nějaké kosky blackthotne setu se hodí, no a farmit ring z a1 bounties, pěknej roll není na škodu a se setovejma bonusama hodně pomůže

PS: nemáš zádnou crit šanci nikde, ve zbrani není soket se zeleným gemem a celkově je ta zbraň hrozná, máš pasivku fervor která s 2h zbraní nefunguje

pokoukej po nějakejch příkaldech gearu, na softcore se musíš úplně v pohodě dostat na milion DPS i z craftnutech věcí, stačí nato dneska jen šrot

potřebuješ nabrat tak 45% crit šance cca 350 - 400% crit damage, a k tomu +% elementu kterej si vybereš,

jinak štít je hezkej ale pokud jedeš holy tak asi craft hallowed a nebo štít podle toho to budeš mít za skil - víc štítů hozenejch a nebo redikce cooldownu u beamu
Obrázek Obrázek

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: Crusader - holy build

Příspěvek od Bit » 13.06.2014, 10:34 hod.

Ať nezakladam nové téma jedu blessed shield (te s vvice cily) grylfalcon foote mám ale jekanborg ne a ne padnout .. Co použít jako druhy skill ? Zaboha nemůžu přijít na to co k tomu efektivně použít ( sem tu pres mobil tak.nemůžu postnout profil
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Crusader - holy build

Příspěvek od hulkxxxl » 13.06.2014, 10:40 hod.

bit: dal bych něco co žere wrath nějaké ty paprsky nebo shield bash, něco takového, mě by teda nevyhovovalo mačkat stále pravé a levé tlačítko, dej tam něco co má třeba brutus dps ale větší spotřebu nebo cooldown, muj názor
Obrázek Obrázek

exofus
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Crusader - holy build

Příspěvek od exofus » 13.06.2014, 11:03 hod.

hulkxxxl píše:no chlapče máš co dělat teda....
jj vím právě proto jsem chtěl nějakou radu co a jak, ringouš s A1 bounties ne a ne padnout vím že je dobré ho mít ;)
s craftem není problém vykraftím co pujde a uvidím

díkes za rady

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Crusader - holy build

Příspěvek od An7yk » 13.06.2014, 13:19 hod.

Bit píše:Ať nezakladam nové téma jedu blessed shield (te s vvice cily) grylfalcon foote mám ale jekanborg ne a ne padnout .. Co použít jako druhy skill ? Zaboha nemůžu přijít na to co k tomu efektivně použít ( sem tu pres mobil tak.nemůžu postnout profil
bez komentáře :roll: :-x :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
....
vokolo tutý zbraně postav builld ať máš jekangborda nebo ne... dal bych ti všechno, VŠECHNO... za ten flail :D :cry:
začínáš si dělat cruse, nemáš žádné redukce atd, když si vymlátíš wrath a budeš to pak lechtat nějakým punishem nebo justicem, ta dmg bude směšná a budeš čekat wrath ... urob si to holy, vem gyrfalcona do ruky a hibaj to někam řezat, ono to přijde. U kadaly utrácej shardy buď za štít ( dost lidí to doporučuje ) nebo za hadry a doufat třeba v blackthorne nebo akha ...

ale určitě bych doporučil si udělat aughild set, BT set ( koukám že máš opasek, ten se shání celkem špatně tak slušný základ ) a třeba asheara ( jako to mam já :D ), ice climebry máš koukam :-)
ten štít jak řiká Hulk je dobrej si craftnout, další bonus do holy :-)
pro SC hráče bez výbavy bych viděl build na http://us.battle.net/d3/en/calculator/c ... SWR!YabYac
stimže na secondary si můžeš dát jakejkoliv spell na žraní wrathu, stejnak to bude jen doplnovat ty bless shieldy... třeba tam dát holy runu na Shield Bash, nejenže profituje z passivky taky, ale zvedne se ti pohyb po bitevním poli těma sprintama k cíli :D

shield glare a judgment ti zvedne dmg, takže přiběhneš ke skupince, použiješ na ně tyhle dva spelly a pak do nich nasypeš shieldy, když toho bude hodně, aktivuješ law a když fakt hodně tak i Akharata, tam by se hodila i runa Prophet, aby tě nevyndali, i když je to SC tak umírat pořád neni supr.
Snažil bych se co nejdříve dokopat na T1 a ty pak farmit dokud nenapadaj lepčejší hadry nebo si necraftneš něco lepšího.

Tak bych to hrál asi já no

ale dodám, že buildy se ti můžou a asi taky budou měnit podle dropů, já začal hrát holy cruse hlavně, protože mi padnil ring stone of jordan s bonusem do holy, který jsem nechtěl měnit ... může ti padnout maximus, magefisty, cindercoat a hned pojedeš třeba fire build atd atd, takže ti tady můžeme psát co chceme a večer ti prostě něco úžasnáho padne ( falcona nepočítám :D ) a pojedeš něco jiného ;)

jo a abys dobře skládal pak sety, potřebuješ mít ring of grandeur, kterej ti padne JEN z tašky co ti dá Tyrael za splnění všech bounties v ACT 1. je jedno na jakou obtížnost to běháš, šance na drop toho ringu z té tašky je stejná, takže pro efektivnost stačí běhat normal act 1, dokončíš, vlezeš do menu, zpátky do hry a na novo :)

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: Crusader - holy build

Příspěvek od Bit » 13.06.2014, 14:43 hod.

Díky ti za slušnou instruktáž ale má to své ale :-) Cruse dělám jen kvůli té zbrani :-) Jednak zminuješ SC o které jsme už tak rok nezavadil... Ale to sis asi všiml když víš že mám ICbotky... EQ neřeším mám co nemám napadá jekanborg scháním u kadaly už celkem dlouho (v tuhle chvíly cca 11k shardů)... Spíš mi šlo o doporučení skilu k tomu blessedu... Chvíly sem tam měl judgement ale s věčným cooldownem mně to přešlo tak sem tam strčil hammer (Li ten co tam lítaj ty blesky ke mně) celkem to nakládá ale je to LI což se k tomu blessedu nehodí tudíž bych potřeboval něco na LI... Dycky jsem hrál jen WD či wiz tak nemám moc tušení jak to seskládat efektivně...
Už sem doma tudíž zde profil. EQ neřešte ten se poladí až něco padne... jde mi jen o ty skily. (pro rejpaly ten topaz tam je protože běhám jen zatím jen T1 a s life tudíž problém není tak proč nezkusit funkci MF)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Fice ... o/38802616
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Crusader - holy build

Příspěvek od AlterEgo » 13.06.2014, 14:54 hod.

Kdyz ti nepada Jekangbord, tak si udelej Piro Marella a hod si tam Shield Bash.

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: Crusader - holy build

Příspěvek od Bit » 13.06.2014, 15:02 hod.

spíš sem měl na mysli něco plošnýho... Ale to crus asi nemá... Potřebuju buď něco čím vysmažím větší skupinky nebo něco co dá brutální pecku do jednotlivce :-) Zaboha nemůžu prostě přijít na to co čím efektivně doplnit ten blessed shield... až bude jekanborg tak bude nejpíš po problému protože tím umlátím vše :-)
Edit: tak dokonce ani nemám plán :-) mno je vidět že hraju fakt jen wiznu a WD
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Crusader - holy build

Příspěvek od An7yk » 13.06.2014, 15:31 hod.

Já chci vyzkoušet kombinaci bracerů http://eu.battle.net/d3/en/item/strongarm-bracers a Phalanx s runou Stampede, žere to Wrath a myslím že to dávalo nějakej knockback, pak by ten bless shield profitoval ze sekundárky co bude žrát Wrath :) ale nejsem si jist, nepíše se u toho že by to dávalo knockback :(
Shield Bash má nějaké runy s knockbackem

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Crusader - holy build

Příspěvek od AlterEgo » 13.06.2014, 18:52 hod.

Bit píše:spíš sem měl na mysli něco plošnýho... Ale to crus asi nemá... Potřebuju buď něco čím vysmažím větší skupinky nebo něco co dá brutální pecku do jednotlivce :-) Zaboha nemůžu prostě přijít na to co čím efektivně doplnit ten blessed shield... až bude jekanborg tak bude nejpíš po problému protože tím umlátím vše :-)
Edit: tak dokonce ani nemám plán :-) mno je vidět že hraju fakt jen wiznu a WD
Skupinky tim Shield Bashem vyhladis celkem snadno.

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: Crusader - holy build

Příspěvek od Bit » 14.06.2014, 07:29 hod.

Já tak nakonec strčil fist of heaven padl mi večer jekanbotg (sice jen na 4 cíle) ale už je mi jedno co tam mám za skily na ty štíty se báječně koukaá :ble:
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Odpovědět

Zpět na „Crusader“