Blessed Shield - Crusader Build

Odpovědět
klondaik
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:duch#2725
Blessed Shield - Crusader Build

Příspěvek od klondaik » 29.06.2014, 09:16 hod.

Zdravim.
Rad by som sa s Vami podelil o zaujimavy build ktory hram ja. Ide o build zalozeny na Blessed Shield.
Momentalne ho hram v takejto zostave: http://eu.battle.net/d3/en/profile/duch ... o/44659289
Najdolezitojsou sucastou je http://eu.battle.net/d3/en/item/gyrfalcons-foote + http://eu.battle.net/d3/en/item/jekangbord.
Tato kombinacia dovoluje pouzivat Blessed Shield permanentne bez straty wrath a vdak stitu dava dmg do + dalsich 6 enemy. Zvolil som runu Shattering Throw, ktora robi neskutocny bordel v ramci AOE dmg, kedze sama o sebe deli hodeny stit este na dalsie 3. Co sa tyka skillov, testoval som viacej kombinacii, ale tieto mi vyhovuju momentalne asi najviac. Shield Glare s runou Divine Verdict mi dovoluje stunovat skupinu enemy ak su moc pri mne, alebo potrebujem ziskat cas pri malo HP + mi zvysi docasne crit a tym aj dmg. Heaven`s Fury pouzivam hlavne proti elite bossom, kde mozem koncentrovat dmg na jedno miesto.Ostatne skilly su viac menej klasika. Pri pasivnych som sa zameral na zvysenie dmg pomocou holy. V hre solo farmim T5 bez nejakych problemov, T6 som solo neskusal sa priznam. Tento build som si velmi oblubil, nakolko mam pod kontrolou situaciu a naklada to masivny dmg.

Mam vsak este dilemu, ktoru ak by vedel niekto poradit rad prijmem a vyriesim. Co by ste odporucili na minanie wrath? Nakolko momentalne mi je uplne zbytocny a v 99% som full a nevyuzivam ho... Rad by som napr miesto Heaven`s Fury dal nieco co povedzme mina masivnejsie wrath, ale dokaze narobit brutalnu skodu na jeden ciel, alebo dokaze buffnut holy dmg, alebo crit, alebo iny bonus na dmg.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Blessed Shield - Crusader Build

Příspěvek od hulkxxxl » 30.06.2014, 06:32 hod.

skus třeba shield bash jestli ti to bude vyhovovat nebo já jedu fistu první holy runu (s darklightem teda)
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Blessed Shield - Crusader Build

Příspěvek od An7yk » 30.06.2014, 10:41 hod.

A umíráš někdy? Já to hraju na HC, na T5 jsem byl v partě a v pohodě jsem žil, ale dmg neni tak silná jako shotgun ( jsem z toho zmlsanej já vim ) a na vysokých tormentech to prostě padá pomalu a hlavně problém v boji 1v1, třeba RG na solo nebo když zbudej en zlatej zpacku, nemají se štíty o co odrážet a prostě se to mlátí megadlouho.
Čoveče, ta wrath, jako já tam mám shield bash ale spíš to mam jen pro pohyb po mapě a trochu spálení wrath, jinak prostě je to skoro kničemu jakýkoliv skill na pálení wrath, použiješ nějaký skill 3x a pak stejně hážeš štíty ... jsou názory, že možná je lepší fire házecí, protože když se nemají štíty od čeho obracet, na singletarget je fire nejspíš silnější ( protože ten shield bouchne a dostane ASI dmg jeste 1x, ale to je jen teorie neozkoušená :D )

chtěl jsem zkusit na pálení wrathu phalanx s runou na koně ( steed charge nebo tak nějak, žere to wrath ) a používat k tomu bracery, že se ti zvedne dmg když dáš knockback, ale ty koně asi moc knockback nedavají no, jeste jsem to také nezkoušel.

No mrkni na mě http://eu.battle.net/d3/en/profile/An7y ... o/38916060
a sage set mi přijde naprd, radši vyměn za asheara nebo nějak udělat BT, prostě jako to mam já to postav :D
S tim že já občas beru BlackThron opasek + ice climbery ale snížím si DMG
nebo vemu ice climbery a neberu blackthrone boty, takže ztratim imunitu proti moltenu ale zase mi nic nezmrazí ( a to je asi horší ), protože když půjdu světlu vstříc a bouchnou mi do držky třeba 4 molteny, který by mi zabili, tak mi to jen procne pasivku nebo vypne akharata, kteryho používam na ochranu života.

klondaik
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:duch#2725

Re: Blessed Shield - Crusader Build

Příspěvek od klondaik » 27.07.2014, 09:21 hod.

Tak musis brat v uvahu, ze ja hram SC a Ty HC...takze tam si mozem dovolit trosku opomenut niektore aspekty (ako napr HP, RES.). Kazdopadne nie, na T5 neumieram, na T6 solo ako kedy...na fun farmu to este nie je, ale da sa to prejst. Kazdopadne som na ten wrath nasiel vyuzitie a to v tejto kombinacii :
http://us.battle.net/d3/en/item/haunt-of-vaxo + http://us.battle.net/d3/en/class/crusad ... eep-attack s runou Trip Attack. Mas kazdu chvilu bonus v podobe dalsich dvoch pomocnikov a co mam odskusane a odpozerane, davaju velmi slusny dmg a CD je 30 sec, coz je super. A popri tom mozem Sweep Attack vyuzivat na kontrolu a stun potvor.... Cize za mna vyuzitie wrathu momentalne spokojnost. 8-)

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Blessed Shield - Crusader Build

Příspěvek od Grammator » 31.07.2014, 07:48 hod.

Nebooste tě pasivka na block víc než Finery? tenhle build taky chci zkusit, a právě boost přes block mi příjde užitečný...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Blessed Shield - Crusader Build

Příspěvek od hulkxxxl » 31.07.2014, 13:24 hod.

myslím že dmg se počítá z bloku co je na štítu a ne ze statů když ho vyženeš nějakejma pasivkama nebo skilem, takže je dobrý mít štít s +% block chance
Obrázek Obrázek

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Blessed Shield - Crusader Build

Příspěvek od AlterEgo » 31.07.2014, 14:08 hod.

Presne tak, bere se pouze block ze stitu. Z ostatniho vybaveni (treba Justice Lantern), nebo ruznych skillu (Punish, Hold Your Ground) to na tu dmg vliv nema.

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Blessed Shield - Crusader Build

Příspěvek od Grammator » 31.07.2014, 14:44 hod.

to je crap :D tak mám o čem přemýšlet...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: Blessed Shield - Crusader Build

Příspěvek od moon » 31.07.2014, 21:13 hod.

neni to z toho čísla, který je v profilu? tam se přeci taky všechen block nezapočítává co jsem už vypozoroval.

rage00
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:rage#2658

Re: Blessed Shield - Crusader Build

Příspěvek od rage00 » 28.11.2014, 09:47 hod.

Ahoj lidi. Hned jak mi padl Gyrfalkon´s Foote a Jekanborg tak jsem začal hrát tento build. Momentálně hraju T5 a musím přiznat, že mě to baví. Pravda, pokud zbyde jedna potvora (zlatá nebo guardian v riftu) tak to chvíli trvá než ho udolám. Ale měl jsem štěstí a padl ring, který mi umožňuje mít 2x phalanx a je to mnohem lepší. Když se mi časem podaří zredukovat cooldowny tak to bude ještě lepší. :)

Hekrs88
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hekrs#2834

Re: Blessed Shield - Crusader Build

Příspěvek od Hekrs88 » 09.12.2014, 10:20 hod.

Ahoj....taky mě baví tenhle build ale pořád mám hrozně dětskou dmg a ani ta výdrž neni co bych si představoval máte nějaký tipy?
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hekr ... o/42399695

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Blessed Shield - Crusader Build

Příspěvek od hulkxxxl » 09.12.2014, 11:56 hod.

bohužel tenhle build nemá moc dps

skus dát u šampiona runu firestarter, prípadně sehnat lepší štít kde by byla str, cc, block šance a + skill

ale s tímhle nikdy nebudeš farmit t6
Obrázek Obrázek

Hekrs88
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hekrs#2834

Re: Blessed Shield - Crusader Build

Příspěvek od Hekrs88 » 09.12.2014, 17:50 hod.

tak to je zklamání..mě právě brokovnice ani koníčkář nebaví

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Blessed Shield - Crusader Build

Příspěvek od hulkxxxl » 10.12.2014, 10:11 hod.

můžeš skusit firestartera s darklightem případně condemn až se dostane štít ze sezóny na ns

na t6 se to dá určitě použít

pak je ještě možnost pet build s lučištníkama, řekl bych že crus má snad největší množství variant, ale koně holt vedou momentálně na plný čáře
Obrázek Obrázek

Hekrs88
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hekrs#2834

Re: Blessed Shield - Crusader Build

Příspěvek od Hekrs88 » 12.12.2014, 16:34 hod.

makám na sweepu

Odpovědět

Zpět na „Crusader“