Fire Crusader

Uživatelský avatar
Romulando44
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Romulando44#2240
Re: Fire Crusader

Příspěvek od Romulando44 » 16.10.2014, 09:46 hod.

Zdarec křižáci,

jsem jednoznačně pro 4-člennou skupinů crusaderů. Mně padá taky stále to samé a potřeboval bych s někým spojit síly a i zkušenosti při tuningu postavy.
Každopádně si mě přidejte do přátel. Sansaj mě už zná - mimochodem Sany, včera mi padl druhej DARKLIGHT. Škoda, že jsi nebyl online, byl by tvůj.
Jinak já upřednostňuji brokovnici, která mi padla hned na začátku hraní a čekám ještě na the Furnance.

Můj profil: Romulando44 #2240
Můj crusader:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Romu ... o/45881669

Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava

Re: Fire Crusader

Příspěvek od Vizharan » 16.10.2014, 11:25 hod.

Maraste a Romuladne, klidně můžeme hrát společně pokud by jste chtěli... třeba i s TS pokud bude možnost. Sice jsem taky celkem ještě začátečník a přicházím na hodně věcí stále, ale myslím si že když dáme hlavy dohromady tak není možné aby něco z toho nevzešlo :D Každopádně ty dva Darklighty ti osobně závidím... :) Díval jsem se na tvou postavu a i leoric crown helmu máš kterou taky sháním... Každopádně pokud budeme 4 crusadeři ve skupině tak není možné aby nám to vše nepopadalo :) A samozřejmě co komu padne navíc by se rozdělilo co by kdo potřeboval :) Když tak se ozvěte do PM nebo v in game můj battletag: Vizharan#2979

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: Fire Crusader

Příspěvek od sansaj » 16.10.2014, 13:47 hod.

Tak jsem se dockal, bohuzel desny staty na Darklightu (je danej v predmetech v sekci loot 2.1.0) :{

Romu ja byl vcera v praci az do rana a tam nemam Diablo abych mohl hrat :D no tak se muzeme domluvit a muzeme to prubnout no, ja budu stejne chtit lepsi staty na Darklightu

Uživatelský avatar
Romulando44
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Romulando44#2240

Re: Fire Crusader

Příspěvek od Romulando44 » 16.10.2014, 14:14 hod.

S tim Darklightem to je pech, když už padne, tak stoji za prd. Co se týče našeho společnýho hraní, tak jsem celej víkend sám doma (žena bude v práci a děti šoupnu babče), takže můžeme pařit jak zběsilí. Co vy na to? To by bylo, aby nám něco slušnýho nepadlo...

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: Fire Crusader

Příspěvek od sansaj » 16.10.2014, 14:22 hod.

No ja v sobotu mam akci takze se budu venovat spolecenskemu zivotu, ale zitra a v nedeli budu mit volno, tak muzeme dat klidne parbu... dnes budu az vecer, za chvili jedeme blahoprat svagrovi k narozeninam...

Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava

Re: Fire Crusader

Příspěvek od Vizharan » 16.10.2014, 14:22 hod.

O víkendu bohužel pracuju ale tak odpoledne bych tu byl tak klidně můžeme zahrát...

Uživatelský avatar
Romulando44
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Romulando44#2240

Re: Fire Crusader

Příspěvek od Romulando44 » 20.10.2014, 14:56 hod.

Zdarec, musím upřímně říct, že víkendová pařba ve třech crusaderech má něco do sebe. Sice mi to vůbec nepadalo (kromě jednoho amuletu), ale bavil jsem se skvěle. Musíme to zase někdy zopakovat. Přes týden se ke komplu dostanu pouze, když moje drahá polovička čučí na seriály, jinak nemám naději.
Díky bohu za ty babský seriály :-)

Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava

Re: Fire Crusader

Příspěvek od Vizharan » 23.10.2014, 11:38 hod.

Tak určitě to zopáknem, není problém si myslím :) taky mě to hodně bavilo :)

Uživatelský avatar
Tomovous
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lord Najmi#2665

Re: Fire Crusader

Příspěvek od Tomovous » 23.10.2014, 19:13 hod.

Zdar lidi, tak jsem se také vydal cestou ohnivého crusadera (offseason HC) a z tohoto vlákna jsem už načerpal pár užitečných informací. Co tady nenačerpám jsou itemy, které jako třeba Akhan/Roland prostě vůbec nepadaj. Takže zatím to jen tak šolíchám a čekám.

Co mě naposledy překvapilo byla změna zbraně - dlouho jsem používal tu sekéru na +fire, která čaruje i "ignore pain" - jako šlo to, ale žádná sláva roll, asi 2150 dps, ale nic lepšího z 1h bohužel nepadlo (A pasivka fervor je sakra dobrá)... no a tak si takhle probírám truhlu a napadne mě vyzkoušel taky 2h Scourge, socket v základu, sice 1000 vitky místo síly, ale dps solidní 3635 a 35% šance na Demonic Fury. Sice jsem vždycky čekal na nějakou 2h flail nebo blade of prophecy, ale tak zkusím to. zelenej gem do toho a jde se...

A ono to vůbec není špatné - spíš mě to posunulo dál. dps v základu narostlo. Sice jsem trochu pomalejší, ale šlupky shield bash bolí. Ale demonic fury bylo poprvé WTF - crity shield bash dávám teď za 12-16M a demonic fury přes 30M! v okolí asi 5-10 yardů. Někde jsem četl, že df by mohlo být založený na fire, takže by to dost profitovalo z mojí výbavy (+75% fire), ale nevím. Říkal jsem si, že k dočasné dokonalosti chybí už jen gift a světe div se, padl hned druhý den - tak jsem si narolloval 1000 síly a je to mlaskání oproti dřívějšku :D

Tak se chci zeptat - hráli jste někdy se scourge nějak více? Myslíte, že by se nějaký skill k tomu víc hodil nebo si se kolem toho dalo postavit něco?

Používám teď spíš blokovací build - ale prakticky pořád zkouším, měním, hledám ideální složení skillů do každé situace - samozřejmě to pak záleží na dalších dropech - pár kousků Akhana by mi dost pomohlo: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Lord ... o/40993812

Tak mi přejte štěstí v hledání a znásilňování Kadaly a třeba se někdy sejdeme ve hře na Crusader party - pokud máte HC, tak si mě jistojistě přidejte LORDNAJMI #2665

EDIT: Tak jsem to zase změnil - odhodil jsem Stormshield a Helm of Command (stejně tak nějak k ničemu, co mě mrzí jen jen ta 30% redukce damage) a zvedl dps do konkurenceschopné výše (až 900k se Scourge), no a teď zkouším zase návrat k Axe of Sankis (vylepšená přes Ramaladni´s gift má 2340 dps). Asi budu nějakou chvíli zkoušet, jesi je v tuto chvíli efektivnější 1h nebo 2h. Ve prospěch 1h hovoří dynamičtější hra a 15% CD, které začne hrát roli, až mi konečně padne nějaký Akhan :OXO Takže v současné době papírové dps 759k ale přes fire element mi to dělá krásných 1,46M dps :twisted:

Hře zdar!
MF Turnaj 5: Bonemancer, 215 bodů
MF Turnaj 6: Poison/Summon Nekro, 110 bodů
MF Turnaj 7: Javazon, 445 bodů
MF Turnaj 8: Wind Druid, 304 bodů
Diablo 2 - MF turnaj

RIP RIP RIP RIP RIP

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Fire Crusader

Příspěvek od pavlas » 25.10.2014, 15:08 hod.

Ahoj, zdravím vás po delší době :) Postavil jsem si Shotgun Build na mém dalším Crusaderovi, teprve až teď se ke mě dostal Fate of the Fell, tak jsem to chtěl vyzkoušet :) Redukce se mi podařila nahnat na 49,5%, akorát se mi stává, že mám nedostatek Wrath. Ptám se, jak bych měl postupovat, abych byl v tomto buildu co nejefektivnější. Redukce nějaká je, jsem cca. 2 sek. bez šampiona, akorát ten resource pokulhává... Dát na šampionovi Embodiment runu nemůžu, poněvadž bych zase neměl armor z Propheta...
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Pavk ... o/51101709

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Fire Crusader

Příspěvek od AlterEgo » 25.10.2014, 17:05 hod.

Dej si Shield Glare s runou Zealous glare misto Consecration.
Pripadne jeste muzes vymenit pasivku Indestructable za Long arm of the Law.

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Fire Crusader

Příspěvek od pavlas » 25.10.2014, 19:33 hod.

Tak jsem prozkoušel víc řešení a bohužel, na brokovnici mi chybí ještě damage a odolnost, T6 by s tím moc efektivní nebylo... Zatím jako alternativní build nahodím Firestarter Darklight, to už padá pěkně :)

Uživatelský avatar
jaroja
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JaroJa#2809

Re: Fire Crusader

Příspěvek od jaroja » 25.10.2014, 22:22 hod.

caute... pred casom som znova zacal hrat po tyzdni som stihol vyfarmit full akhan set leoric crown aj fate of the fell aj ked roll na itemoch nie je uplne idealny chyba este neajky shopny stit a zbran momentalne asi lepsiu nemam jedine ak tak heart slaughter ale tam mam tiez roll demage/physical s./str a spravil som don dieru no aby som mohol hrat konikov tak na to nemam dobry roll na sete ani na phalanx shielde... vsetci mate uz ogemovane prestene a amlety viete mi poradit ktore gemy by sa hodili mne ci 1 ci 2 namiesto CC alebo CD co mam na RoRG CC mam 49,5 CD 390 s paranom... dik za rady BTW: ked tak si ma pridajte rad by som zahral v parte ked si mozeme nejako pomoct...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Fire Crusader

Příspěvek od hulkxxxl » 29.10.2014, 07:28 hod.

otázka je jak jsi na tom s cooldownem pro udržení šampiona, nemáš tam velkou díru? jestli jo tak máš určitě problémy se zdrojema

štít si craftni u kováře piro je to štít pro cruse takže tam můžeš mít i cdr, s gemama ti moc neporadím, ale žlutej bane určitě nic nepokazí, možná i gem na smite by mohl hezky procovat, cruse už dlouho nehraju koukni se třeba na df.com do buildů co doporučujou
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
jaroja
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JaroJa#2809

Re: Fire Crusader

Příspěvek od jaroja » 29.10.2014, 13:13 hod.

hulkxxxl píše:otázka je jak jsi na tom s cooldownem pro udržení šampiona, nemáš tam velkou díru? jestli jo tak máš určitě problémy se zdrojema

štít si craftni u kováře piro je to štít pro cruse takže tam můžeš mít i cdr, s gemama ti moc neporadím, ale žlutej bane určitě nic nepokazí, možná i gem na smite by mohl hezky procovat, cruse už dlouho nehraju koukni se třeba na df.com do buildů co doporučujou

tak samozrejme mi tam chyba 8% CDR na zbrani a stite to je citit :) par sekund musim cakat aj ked hrajem v parte takze ked nieco vycistime tak kym sa premiestnim tak mi to znova nabehne... mam tie buildy zmapovane ale tak tie itemy tak dokonale nepadaju ani zdaleka.... na fore o monkovi som cital ze chlapcom pada critical aj 80-100M ja mam v sampionovi 35 :/

Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava

Re: Fire Crusader

Příspěvek od Vizharan » 31.10.2014, 11:12 hod.

Crusader je oproti ostatním postavám o něco slabší nebo spíše tenhle build nedosáhne takových hodnot jako ty ostatní...

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: Fire Crusader

Příspěvek od sansaj » 01.11.2014, 02:14 hod.

Jaroja ano u Monka nam to strili kolem 100mega a nekomu i 150 mega, ale je to dano procnutim gemu atim jak je ten monk postavenz, u Cruse (samozrejme u vsech postav) zalezi na equipu a rolumna dannych itemech, na zbrani a stitu a spousta dalsich veci a navic Crus toho vydrzi pomerne hodne a nemusi mit bes equip, coz u monka bez EQ neudelas ani prd... crus je dobrej, v tom, ze pouziva stit a dokaze si udrzet creepy dal od tela a i je stunnovat.. ale to netvrdim, zeoproti ostatnim klasam je celkem v nemilosti co se tyka dmg, tam by ho chtelo asi trochu boostnout i kdyz se kouknes youtube na videa tak i ten crus se dapostavit na vysoky GR,ale asi se s nim prozatim nedostanes pod nejakejch 7-8 minut za rift, coz u moka je naprosto bezne

Uživatelský avatar
jaroja
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JaroJa#2809

Re: Fire Crusader

Příspěvek od jaroja » 02.11.2014, 00:03 hod.

sansaj píše:Jaroja ano u Monka nam to strili kolem 100mega a nekomu i 150 mega, ale je to dano procnutim gemu atim jak je ten monk postavenz, u Cruse (samozrejme u vsech postav) zalezi na equipu a rolumna dannych itemech, na zbrani a stitu a spousta dalsich veci a navic Crus toho vydrzi pomerne hodne a nemusi mit bes equip, coz u monka bez EQ neudelas ani prd... crus je dobrej, v tom, ze pouziva stit a dokaze si udrzet creepy dal od tela a i je stunnovat.. ale to netvrdim, zeoproti ostatnim klasam je celkem v nemilosti co se tyka dmg, tam by ho chtelo asi trochu boostnout i kdyz se kouknes youtube na videa tak i ten crus se dapostavit na vysoky GR,ale asi se s nim prozatim nedostanes pod nejakejch 7-8 minut za rift, coz u moka je naprosto bezne
ano uz som prisiel na to co robia tie gemy... uz tie cisla padaju aj mne ked som mal nejaky boost od apoluhracov tak aj 165M... ale vsimol som si ze vala hracov hra s DH a WD a ti co hraju cruza tak hraju konikov vacssinou... ja som furnance nenasiel spravit si do zbrane co mam dieru z giftu lebo jeden som nasiel a mam len 48% CDR takze mam tam pauzu aj ked mam v prsteni gem... co mi poradite ? resp sa chcem ppytat este aky treti gem by ste mi poradili hrajem v parte nechodim skoro nikdy solo...

Uživatelský avatar
Mraker
Quill Rat
Příspěvky:11

Re: Fire Crusader

Příspěvek od Mraker » 02.11.2014, 21:01 hod.

Na crusadera do party bane of the powerful, mirinae, wreath of lightning. A ja v sezone hram condemn, a skusim shotgun, konecne mi padom fotf. Crusader ma kopu fun buildov, na melee ale urcite smite + conduit gemy.
Using Tapatalk

Uživatelský avatar
jaroja
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JaroJa#2809

Re: Fire Crusader

Příspěvek od jaroja » 02.11.2014, 21:29 hod.

Mraker píše:Na crusadera do party bane of the powerful, mirinae, wreath of lightning. A ja v sezone hram condemn, a skusim shotgun, konecne mi padom fotf. Crusader ma kopu fun buildov, na melee ale urcite smite + conduit gemy.
no s dobrym buildom shotgun celkom ide... dnes som videl na youtube aj video kde mal judgment a zeleny bane namiesto shiled glare a vyzeralo to tiez zaujimavo.. urcite to skusim ako to funguje len musim spravit aspon 25 lvl na zelenom sutri

btw keby ste chceli hrat crusaderov v parte a nejako si pomoct s vecami tak mozeme... pridajte si ma

Odpovědět

Zpět na „Crusader“