Fire Crusader

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851
Re: Fire Crusader

Příspěvek od Vendetta » 04.08.2014, 21:11 hod.

AlterEgo : super dikes za typ hned som to testol a akoze pecky suprove .

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Fire Crusader

Příspěvek od Brum » 08.08.2014, 13:34 hod.

Čau, včera mi někdo na WD dal Darklight s 2370 DPS, 700+STR a low AS. Protože má o víc než 200 DPS větší DPS než můj starý, na který se prášilo, tak jsem si řekl, že opráším Crus a zkusím po čase opět fire FotH build. Jde to vůbec nez Akk setu hrát? Mám tuším jen chest někde v bance. Případně co by jste upravili na buildu bez AKK setu? Dávám T4 solo tak akorát, aby to odsýpalo. Grupu nebo vyšší T sice ustojím, ale je to na věky.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Brum ... o/38569245

Zkusil jsem consecration a protože se hýbu tak mě to štvalo, v grupě to je úplně k ničemu. Pak jsem zkusil Shield Glare s mana regen runou a to bylo lepší, ale zase mě štvalo zaměřování, tam by to asi chtělo ten štít na Shield Glare. Tak jsem skončil zpátky u Charged Up! :(

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Fire Crusader

Příspěvek od hulkxxxl » 08.08.2014, 13:46 hod.

tak ten je parááádní tiše závidím

koulo toho buildu bylo v použití full setu a runy firestarter na šampionovi, ve spojení s consecration na stackování DPS z firestartera = hlavní dmg dealer je ten firestarter, ta bouřka z fisty a consecration to je spíš takovej způsob jak nastackovat to poškození z firestartera na mobech (tiká to klidně 10mil)

já to chodil s fistou na primáru a na sekundáru jsem měl consecration, padalo to jak muchy, myslím že law jsem měl na cd, že nebyla taková spotřeba wrathu jak s brokovnicí

skus nahodit full set, nahnat cdr ti půjde snadno s 1h zbraní, jen bych asi dal rubíny do armoru když jsi na sc ne???
Obrázek Obrázek

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Fire Crusader

Příspěvek od Brum » 08.08.2014, 15:50 hod.

Jo urcite, v podstate vsechem fire gear z myho staryho barbara, dyt i ty diamanty maji pochybnou kvalitu :P Tak holt budu muset nafarmit akk set no :(

Diky

huugo
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:D4NG3R#2202

Re: Fire Crusader

Příspěvek od huugo » 02.09.2014, 07:52 hod.

Zdravim, hraje se jeste tento build i v patchi 2.1, nebo se ted jede neco jineho?
Ja to hraji od doby co jsem zacal takto (nejak jsem to tady podle toho fora poskladal), ale neni to nic moc ..
Chce to potunit a nevim co/kde ale hlavne mne nic nepada co bych mohl vyuzit :( Za posledni tyden ani set item
na vymenu, bizuterka, stit jen se podaril narval gem na ukor CHD.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/D4NG ... o/38730216

Jsem rad za kazdou radu.
Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Fire Crusader

Příspěvek od An7yk » 02.09.2014, 08:04 hod.

Po patchi 2.1. je jasné co by měla každá postava udělat a to dropnout gift do zbraně a dát si tam socket, pokud stávající socket jsi rollovall tak z toho naroluj pak třeba +% DMG apod :P
ale nevím no, fire jsem moc nehrál, maximálně s maximusem

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Fire Crusader

Příspěvek od hulkxxxl » 02.09.2014, 10:25 hod.

jasně že se fire může jet ... jen bych to tam vyhodil ten primární skil místo toho si dej rovnou tu fistu

pak ti zbude místo na koně kterej je podle mě no. 1 skil na přesuny, pokud ne koně tak bych i tam švihl shied glare na +20% dps, law bych dal klidně na +cd a i provoke na +50% dps lightnngu ale i toto je borá volba

jinak na gearu jsou určitě rezervy v crit šanci a hlavně cooldown redukcích!!!!! hlavně amu bych klidně koupil žlutej se sílou cc cd a třeba soket na gem než to co tam máš


hlavním dmg dealrem tohoto buildu není ta fista ale to že pomocí consecration a bouřek z fisty stackuješ dmg z firesterteru (šampiona) pokud nemáš stále nahozeného šampiona dps bude tak čtvrtinová, musíš se teda zaměřit na dosáhnutí co nejmenší díry u šampiona!!! osobně jsem jezdil kolem 43% cdr myslím to už se dalo hezky frčet, na t3 to padalo jak muchy jen to dělá strašněj kravál
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Fire Crusader

Příspěvek od An7yk » 02.09.2014, 10:38 hod.

bohužel ten bordel to už nedělá :cry: oslabili grafiku fist of heavens ( a nejen jeho ) a vypadá to teď chabě... pravda, ještě jsem nezkoušel zvýšit detaily

huugo
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:D4NG3R#2202

Re: Fire Crusader

Příspěvek od huugo » 02.09.2014, 12:51 hod.

hulkxxxl píše:jasně že se fire může jet ... jen bych to tam vyhodil ten primární skil místo toho si dej rovnou tu fistu

pak ti zbude místo na koně kterej je podle mě no. 1 skil na přesuny, pokud ne koně tak bych i tam švihl shied glare na +20% dps, law bych dal klidně na +cd a i provoke na +50% dps lightnngu ale i toto je borá volba

jinak na gearu jsou určitě rezervy v crit šanci a hlavně cooldown redukcích!!!!! hlavně amu bych klidně koupil žlutej se sílou cc cd a třeba soket na gem než to co tam máš


hlavním dmg dealrem tohoto buildu není ta fista ale to že pomocí consecration a bouřek z fisty stackuješ dmg z firesterteru (šampiona) pokud nemáš stále nahozeného šampiona dps bude tak čtvrtinová, musíš se teda zaměřit na dosáhnutí co nejmenší díry u šampiona!!! osobně jsem jezdil kolem 43% cdr myslím to už se dalo hezky frčet, na t3 to padalo jak muchy jen to dělá strašněj kravál
Pohral jsem si trosku se skilama, do helmy dal diamant na CDR a jsem bez sampiona 6s. Hned se o nceo lepe hraje. Ta Fista v kombinaci s gemem v prstenu +opaskem+Shield Glare teda dava poradne supky :)

K tomu amuletu, myslis, ze to bude az takovej +na T6 bez toho amuletu? Ten je ted pro mne dost zasadni, muzu stat mezi arcane orby a nic se mne nedeje :)
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Fire Crusader

Příspěvek od hulkxxxl » 03.09.2014, 06:06 hod.

no držíš se ho tak si ho nech :D

ale vem si nějakej štít pro cruse a na něm si namotej dalších 8%cdr

pokud nemáš nic můžeš craftit PIRO u kováře, aby jsi tam měl str, cc, cdr a třeba vitku nebo +% je skilu
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava

Re: Fire Crusader

Příspěvek od Vizharan » 13.09.2014, 12:20 hod.

No hraju fire startera i na novém patchi 2.1 a celkem to s ním jde, sice je pravda že ještě nemám komplet set... No každopádně mám jinou otázku tady na vás kde by mohla padnout ta darklight zbran ? Nebo je to o náhodě aby mě padla ? Protože dropuju jak o život a ještě nepadla a už mě to celkem štve :D , dík za odpovědi :)

icecrom
Fallen Shaman
Příspěvky:65
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Icecrom#2293
Bydliště:Kladno

Re: Fire Crusader

Příspěvek od icecrom » 14.09.2014, 11:15 hod.

Muže padnout kdekoliv - ale možná to trochu potrvá, já např. čekam už 400hodin na http://eu.battle.net/d3/en/item/fate-of-the-fell .

Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava

Re: Fire Crusader

Příspěvek od Vizharan » 14.09.2014, 14:06 hod.

No já si to myslel že to může padnout kdekoliv ale prostě to čekání je celkem neúprostné :)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Fire Crusader

Příspěvek od hulkxxxl » 15.09.2014, 06:08 hod.

nejlepší je poskládat partu ze stejnejch charů a dělit se o gear, musím konstatovat že hodně z toho co mám jsem dostal, a tímto všem děkuji (když něco padne i rozdám to je jasný :)

docela dává i kadala, ikdyž někdy dělá drahoty já mám třeba brokovnici od ní a víc jak 700 shardů jsem nedal
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Fire Crusader

Příspěvek od Frozen » 15.09.2014, 06:10 hod.

jenže takovej náhoďák jako seš ty se těžko hledá :lol:

btw včera nám to potvrdil i brawler.... prej skóre na lege 50:7 (Hulk vs Brawler z neděle) :lol: :lol: :lol:)


*úprava
Naposledy upravil(a) Frozen dne 15.09.2014, 06:44 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Fire Crusader

Příspěvek od hulkxxxl » 15.09.2014, 06:28 hod.

ne to bylo včera ráno :D jsem mu psal že je Hulkova neděle :D

chtěl nějaký krámy na klokana bohužel nic nepadlo samej šrot, většinu jsem stejně utratil hnedka za reroly u DH a jsem zase bez láv

ale už chtěl odinstalovat diablo však to znáte :D
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava

Re: Fire Crusader

Příspěvek od Vizharan » 15.09.2014, 15:37 hod.

No takže u kadaly jsem už utratil beztak 1000 shardů a stále nemám botky od Akhanu jako naschval mě padlo snad 5x legency set botky :D to je naschvál ...

Mám ale jinou otázku, jaké by jste osadili za legendární gemy do socketu ? Já jsem si dal Hoarder, Bane of the powerful a simplicity strengh a nejsme si celkem jistý jestli jsem udělal dobře, nějak nevím který gem by byl ještě lepší pro crusíka :D

A k té partě crusíku je celkem problém poskladat dobrou partičku co se rozdělí na solo hraje každý hamty hamty jak si všímám tedy krom pár vyjímek :D

icecrom
Fallen Shaman
Příspěvky:65
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Icecrom#2293
Bydliště:Kladno

Re: Fire Crusader

Příspěvek od icecrom » 16.09.2014, 05:03 hod.

Ahoj, já používam ještě Gogok of Swiftness - když to dostanu na 15 tak mi to přidává cca 200k a ten bonus do CDR je taky docela znát - z cca 53% na 62%.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Fire Crusader

Příspěvek od hulkxxxl » 16.09.2014, 06:02 hod.

bane jasná volba pak ten gogok kvůli cdr, potřeba ho vytáhnout na danej lvl

a třetí težko říct buď +dmg za cc efekt, nebo ten se smite, prípadně nějakej na obranu, potřeba vybrat podle buildu a co jak procuje

jinak to co máš teďka ten na + dmg na primary v amuletu je ti k ničemu když jedeš fistu a ne primární skil dej si tam hnedka jinej
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: Fire Crusader

Příspěvek od sansaj » 24.09.2014, 14:17 hod.

Zdravím Vás
Za Cruse hraju asi cca 2 mesice respektive celé Diablo III i z datadiskem, takže zkušenosti zatim nemám moc, ale něco málo jsem pochytil zde na fóru a i na oficiálních stránkách, ale jsou tu mnohem zkušenější hráči než jsem já a byl bych rád za jakýkoliv podnět ke zlepšení mého Cruse, jsem otevřen Vaší pozitivní i negativní kritice a rád se nechám poučit.

Mám rád když hordy nemrtvých a pekelných stvoření padají po desítkách a někdy i po stovkách, když Crus stojí uprostřed toho všeho a není ani pomalu vidět a jen svými mocnými plameny vše ničí, proto jsem si vybral build Firestarter a jako hlavní wrath spend Fist of the Heavens... nemám kompletní Akkham set kde mi chybí Helma a Kalhoty, Rukavice mam prozatim schovány v inventaři, pokouším se u Kadaly o kalhoty a zatím nic, další věc která mi notně chybí do sestavy je hlavní zbraň ať už se jedná o Fate of the Fell jako perfekt weapons pro Firestarter anebo druhá možnost Darklight... zatím jsem neměl štěstí a nedroplo mi z toho ani jedno. Dlouhou dobu jsem používal Maxima ale je to cca 2 dny co mi padnul plánek na Cinder Switch, tak jsem ho hned zkusil vykraftit a povedl se celkem dobrý roll se socketem kam jsem hned narval +130 procent critical dmg a docela to pekně krituje kdy mi tam svítí žlutě čísla v řádu 6 až 9 mega.

Jinak zatim hraju vetšinou bounty nebo rifty na T3 - T4, i když T4 už trvá celkem dlouho na můj vkus (mám rád když to odsýpá a moc nechcípám :D ) na T5 a T6 si zatím netroufám a nemám druhý Unity abych to mohl vyzkoušet, bez double Unity na T6 a T5 moc dlouho nepřežiju, ale můj prvořadý cíl je progress bez použití Unity prstenů, abych to dával tak jak se má a ne nějakým trikem i když o tom asi Blizzardi ví.

To je asi tak vše co jsem chtěl napsat a určitě je spousta věcí na zlepšení :)

Zde odkaz na mého Cruse s momentální výbavou:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Sans ... o/46551537

Odpovědět

Zpět na „Crusader“