Holy Crusader - HELP

Odpovědět
Uživatelský avatar
Romulando44
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Romulando44#2240
Holy Crusader - HELP

Příspěvek od Romulando44 » 18.09.2014, 15:28 hod.

Ahoj všichni,

už nějakou dobu hraji Diablo s postavou Crusadera zaměřeného na HOLY.
Sám sebe beru jako amatérského hráče, který se dostane ke hraní jenom když děti hlídá babička s dědou, nebo manželka jde na odpolední směnu :-)
Času na hraní je tedy velmi málo a nerad bych plýtval časem s hraním za postavu, která není tak úplně v pořádku. Proto bych poprosil ty, kteří mají více zkušeností s hraním za Crusadera, aby se podívali na moji postavu a napsali mi, co je na ní špatně (nebo klidně i dobře:-).

Předem díky Všem za užitečné rady a tipy.

Odkaz na moji postavu je zde:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Romu ... o/45881669

Pif
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pif#2166

Re: Holy Crusader - HELP

Příspěvek od Pif » 18.09.2014, 16:26 hod.

Čestec, s tím časem to mám podobně jako ty a tak si myslím, že nejefektivnější hraní u tebe bude s klasickým ,,shotgun buildem,,. Máš luxusní zbraň na kterou čekám už hodně dlouho tak bych toho využil a dosehnal další věci(zkoušel kadalu pro Akhhan set). Ty další věci okoukni z mojeho profilu viz. http://eu.battle.net/d3/en/profile/Pif- ... o/39499209 Troufnu si tvrdit,že krom dvou skillů na myši (kde ty bys měl provoke a heavens fury) je u mě všechno nachystané pro shotgun a čekám teda jen na tvoji zbraň :-) (neberu v potaz lepší rolly a třeba amulet a GEMY)

Určitě si pohrej co nejvíce to jde s mystic postavou kde třeba na zbrani narollovat +10%DMG (pokud teda mas ramalandis gift ,který hned použiješ) a obecně třeba na prstenech co jsem zahlédl můžeš narollovat Critical hit +6%. Staty jako +life per hit,regenerace life,area damage si myslím že není tak moc důležité.

Tak lovu zdar.

Uživatelský avatar
Mraker
Quill Rat
Příspěvky:11

Re: Holy Crusader - HELP

Příspěvek od Mraker » 18.09.2014, 20:34 hod.

Ak chces hrat efektivne Shotgun potrebujes 6p bonus setu a 56+cdr inac to nema zmysel.
z toho co mas:
(ako by som to robil ja, urcite su lepsie buildy)
rukavice - area dmg -> 8%cdr
armor - bombardment -> heavens fury 15%
shoulders - 15% heavens fury -> 8%cdr
prsten (rorg) - resource cost na socket alebo 8%cdr

chest dropnut je najtazsie, hoci v 2.1 je to uz izi pizi, ja som za 73h v sezone nafarmil komplet condemn set. Je na com pracovat, to je pravda, ale s templarom a dual unity je farmenie na T6 malina, aj v grupe s armor buffom to celkom ide aj ked mame viaceri unity.

Moj seasonal char

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Wayn ... o/47559060

Hint:
Velmi mi pomohol MannerCookie (twitch.tv/MannerCookie), ktory ma genialny coverage Crusadera
A taktiez diablofans.com buildy http://www.diablofans.com/builds najma ma zaujal tento http://www.diablofans.com/builds/1082-u ... holy-cause - vyuzil by si pri nom stit, a s nastackovanym CDR by to nemuselo byt vobec zle...
Using Tapatalk

Uživatelský avatar
Romulando44
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Romulando44#2240

Re: Holy Crusader - HELP

Příspěvek od Romulando44 » 19.09.2014, 07:29 hod.

Díky moc za Vaše tipy.

Jestli jsem to tedy pochopil správně, je třeba zkompletovat Akkhan sadu, ogemovat prsteny a amulet vhodnými kameny.
Bohužel ještě nemám Ramalandis gift, takže soketování musí počkat. Dále je třeba stávající vybavení zaměřit na Cool Down Reduction.
Unity ring bohužel nemám, třeba ale padne :-)

Včera jsem ještě našel brnění Blackthorne chest a knihu pro Aughild sadu.
Je to zatím na dobu, než se mi podaří najít ostatní výbavu z Akkhan setu.

Jestli Vás ještě něco napadne, prosím napište mi.
Ještě jednou díky.
Romulando44

Uživatelský avatar
azaxsyndrom
Gorebelly
Příspěvky:293
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kargath #2439

Re: Holy Crusader - HELP

Příspěvek od azaxsyndrom » 14.11.2014, 00:11 hod.

Ahoj , chtěl jsem se jen zeptat vyplatí se na Holy Shotguna craftit Halloweed štít ? nebo radši zůstat u Hellskull ?

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Holy Crusader - HELP

Příspěvek od hulkxxxl » 14.11.2014, 08:56 hod.

na hallowed štítu neuděláš cdr pokud nemáš pěknej hellskul můžeš craftiti piro, kde cdr už natočíš bez problémů
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Holy Crusader - HELP

Příspěvek od DeathHero » 14.11.2014, 10:27 hod.

Tak vyuziju tohle tema at nemusim zakladat jine co byste zlepsily u meho cruse jinak kdy bude dostupny stit frydehr ? :wave:
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Holy Crusader - HELP

Příspěvek od hulkxxxl » 14.11.2014, 11:22 hod.

hele na tom nemáš co vylepšit, jedině ramena s cdr + skill dohromady, ale jinak mě nic nenapadá

když se budeš nutit můžeš skusit castit koně (štít na koně, halapartnu, jiný bracery atd)


štít bude k dispozici po konci sezóny 1, ale nemyslím že je to lepší jak koně, je to s bladem jeden z možných buildů
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
azaxsyndrom
Gorebelly
Příspěvky:293
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kargath #2439

Re: Holy Crusader - HELP

Příspěvek od azaxsyndrom » 15.12.2014, 20:44 hod.

Ahoj tak otravuji znova .Potřebuji nějak poradit jaký build bych měl ject aby mi to na T6 padalo jako hrušky.Mám vše od Akkhan setu připraveného na Holy Shotguna ale potřebuji nahnat CDR a hlavně Fate of the Fell která ne a né padnout .Co se týče Roland setu mám ho též celý , zkoušel sem variantu cross shieldu a i Fire Sweep attack ale prostě na t6 dostávám neskutečné čočky .T5 jde peckově jedna báseň .Přikládám profil a prosím klidně vemu i kritiku ale též i radu pro další buildy které vyzkouším až budu doma .Budu rád když poradí zkušenější ale i ti normální hráči kterým jde přes T6 napohodu pochodovat.Předem Děkuji http://eu.battle.net/d3/en/profile/Karg ... o/38674874

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Holy Crusader - HELP

Příspěvek od Bagr13 » 15.12.2014, 22:20 hod.

U tebe je problem ze nemas cooldown redukci (ve hre se musis dostat na 54% cca)skoro na nicem, dulezity je to mit na zbrani a stitu, potom jsou dve varianty. Urcite potrebujes setovej prsten bez toho se nepohnes, pak jsou dve varianty:
1. helma leoric crown, 2x gem + se dá dát pásek s redukci cooldown
2. capitan set (pasek+boty popripade kalhoty podle toho jakej mas roll) ja to mam radsi protoze hraju hc da to trosku i toughnes

U krizaka se nevyplati hrat heavens fury, lepsi je condern.
Posilam odkaz na meho krizaka ;)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Bagr ... o/48375488

Odpovědět

Zpět na „Crusader“