Pár rad ohledně Crusadera

Odpovědět
M4rth
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Legendary#2258
Pár rad ohledně Crusadera

Příspěvek od M4rth » 23.10.2014, 15:53 hod.

Ahoj , po delší době sem se vrátil k Diablu tak sem si řekl proč nezkusit Crusadera..

Asi před 3 dny sem doexpil a za tu dobu si dovolím říct že sem sehnal celkem slušný gear viz ( http://eu.battle.net/d3/en/profile/Lege ... o/50906236 )

Problém je v tom že nemůžu najít "ideální" build pro mne . Snažím se chodi public runy riftu většinou T2-T4 , více sem zatím nezkoušel . Je dost flustrující vidět jak všude běhá samý DH nebo WD a kolem něj všechno umírá na ránu , já mám problém zabít obyčejného moba protože to trvá šíleně dlouho . Proto se chci zeptat zkušenějších Crusaderu jestli je to globální problém že Crusader je spíše tank než DPS dealer a nebo se dá s pár itemama i celkem rychle proběhnout pár riftu na solo .

Equip je spíše postavený z toho co sem našel / vyhrabal ze shardu a je mi jasné že bez určitých částí některé buildy nefungují ..

Díky za rady

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Pár rad ohledně Crusadera

Příspěvek od AlterEgo » 23.10.2014, 17:14 hod.

Holy shotgun, nebo Condemn crusader zas az takovi chudaci nejsou.

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Pár rad ohledně Crusadera

Příspěvek od v0kurka » 23.10.2014, 17:29 hod.

Sice sdílím názor, že crusadeři jsou poněkud slabší, bohužel, ale Tvoje absence gemů tomu vůbec nepomáhá. Začni tím, že vyhodíš vitalitu z ringu a nahodíš tam socket.

Moje oblíbená stránka je tady. Můžeš se tam inspirovat gemama, itemama, skillama.

rabauken
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:PavelM#2410

Re: Pár rad ohledně Crusadera

Příspěvek od rabauken » 07.11.2014, 08:59 hod.

Prosím vás,
počítá se Finery jen na normální gemy, nebo i na lege gemy?

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Pár rad ohledně Crusadera

Příspěvek od AlterEgo » 07.11.2014, 10:14 hod.

I na legendary.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Pár rad ohledně Crusadera

Příspěvek od hulkxxxl » 07.11.2014, 11:24 hod.

momentálně vede asi build s koňama stačí si sehnat štít na dvojtý castění a jedeš

finery se hoodně vyplatí momentálně jasná volba
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava

Re: Pár rad ohledně Crusadera

Příspěvek od Vizharan » 11.11.2014, 19:15 hod.

Můžu sám za sebe říct že ten build z koněma je fakt super ! Hrál jsem docela dlouhou dobu firestartera a na T6 už to bylo furt o umírání a to člověka začne celkem dost vytáčet když zemře při riftu třeba 10x :D

Každopádně udělal jsem si ten build z konma i když nemám ještě štít na koně a můžu říct že i bez těch věcí které na něj se potřebuje tak celkem síla

PS: děkuji hulkovy za rady hodně pomohl :)

Odpovědět

Zpět na „Crusader“