Crusader Build 2.2.0

Butche
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Crusader Build 2.2.0

Příspěvek od Butche » 22.04.2015, 09:54 hod.

Hi all,

Existuje vůbec nějaká skupina hráčů kteří hrají za Crusadera? Pevně doufám že nastane jednou doba (sezona), kdy křižácí budou alespoň chvíli OP... Horse power a shotgun buildy mě nebaví, teď zkouším štítaře a docela to jde, bohužel nemám dostatek "A"čkových itemů a GR jsem zvládl jen 41. Můžete poradit co zlepšit na equipu, a jaké gemy jsou nejúuitečnější?

armory link here :

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Butc ... o/58588360

Uživatelský avatar
Kid
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lisada#2453

Re: Crusader Build 2.2.0

Příspěvek od Kid » 22.04.2015, 11:08 hod.

A co Condemn build?

Mám na Crusovi a bavil mne
Crusader

Butche
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Crusader Build 2.2.0

Příspěvek od Butche » 22.04.2015, 11:11 hod.

Ten condemn build jsem měl na mysli Shotgun :) Hrál jsem ho, ale nic moc dmg to nedávalo, asi jsem dělal něco špatně...

Spíše gemy které se na crusovi hrají mě zajímají a co s equipem udělat, ať je eještě více silnější ;)

Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava

Re: Crusader Build 2.2.0

Příspěvek od Vizharan » 26.04.2015, 09:52 hod.

Ahoj, hraju převážně za crusadera. Taky hledám lidi kteří hrají pouze za něj a je jich zatím málo. Hraju taky ten samý build jako ty a myslím si že je hodně dobrý akorát člověk nemá úplně ty nejlepší itemy jako např. ancientky že :).

No každopádně když se člověk podívá do žebříčky v GR solu u crusa tak tam uvidíš že ti na prvních místech hrají build s tím štítem ;).

Jinak ohledně gemů já jsem si dal vyšší toughness, podle mě gemy na sílu nemají moc cenu abys když tak vydržel na co nejvyšším GR :).

Jinak pokud chceš leg. gemy koukni na mýho crusa, sice ještě není úplně podle mých představ alespoň nějaká inspirace pro tebe.

A pokud chceš ještě větší popis tak tady je jedna fajn stránka :
http://www.diablofans.com/builds/53544- ... s-grift-50

mám ji od Hulka, který hodně taky poradí a hlavně ví :)

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Crusader Build 2.2.0

Příspěvek od WulFgaR77 » 30.04.2015, 14:26 hod.

no popravdě to tu opravdu moc nežije ...

tak zkusím nahodit. Zkusili jste někdo porovnat bash vs. sweep attack ? Dropnout dobrej Denial a Flense bude asi řehole, ale mohlo by se to vyrovnat, nebo ? ;)

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Crusader Build 2.2.0

Příspěvek od Fru-fru » 01.05.2015, 12:59 hod.

jak říká Wulf, je potřeba to oživit ;)

Já teď hraji bombardment build (flail na double bombardmernt a pásek na bombardment každých 6 sec). Postava není úplně vyladěná, ale abych řekl, že dmg potenciál už není moc velký... Byť to vypadá cool, jak okolo Vás neustále padají meteory :-)... páč to zdvojení bombardmentu se týká i těch bombardmentů z pásku :D

No takže čekám na drop a doufám v navýšení dmg .. PL je jen 130, takže odehráno nějakých cca 30 hodin a ještě to chvíli trvat bude...

jinak odkaz na mě:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Fruf ... o/59377924

Sám mohu chodit T4 ještě v rozumné rychlosti. T5-T6 zvládám v partě, ale dmg je slabota proti ostatním...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava

Re: Crusader Build 2.2.0

Příspěvek od Vizharan » 03.05.2015, 09:28 hod.

Já se třeba těším na build s kladivem, to bude hodně velký nářez :)

Jinak chce to tu oživit, a kdyby někdo ve hře si chtěl zahrát tak si mě když tak přidejte do přátel, rád pomůžu z dropem různých věcí ;)

Z vlastní zkušenosti vím že když je např. full skupina pouze z crusaderů tak napadá hodně věcí právě na tenhle char a né nějaké blbosti :)

Uživatelský avatar
Hyp3rion
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hyp3rion#2539

Re: Crusader Build 2.2.0

Příspěvek od Hyp3rion » 07.05.2015, 22:25 hod.

momentalni meta je rozhodne sweep crus ale osobne si myslim ze do party je lepsi shiedl bash ...

je jen skoda ze na roland ze uz zadny stary set ani nehrabe :-(

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Crusader Build 2.2.0

Příspěvek od Fru-fru » 08.05.2015, 07:03 hod.

Hyp3rion píše:momentalni meta je rozhodne sweep crus ale osobne si myslim ze do party je lepsi shiedl bash ...

je jen skoda ze na roland ze uz zadny stary set ani nehrabe :-(
Já v tuhle chvíli mám sweep cruse. Provedl jsem dost upgrade demáže a toužnese a funguje je to super. Ale přesto je poznat, že v této sezoně není Crus ten "vyvolený"...
JE pravda, že jinej set než roland si na něm neumím představit...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Hyp3rion
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hyp3rion#2539

Re: Crusader Build 2.2.0

Příspěvek od Hyp3rion » 08.05.2015, 09:11 hod.

No podle me je jeden velky problem rolandu .. a to ze nemas zadny healing . U condem cruse to resila passivka pres holy dmg ale ted je to opravdu problem

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Crusader Build 2.2.0

Příspěvek od Fru-fru » 08.05.2015, 09:23 hod.

Chybějící healing můžu potvrdit. jakmile se na vyšším GR dostaneš pod půl HP, tak trvá celou věčnost, než vyhealuješ a pokud stojím v chumlu nepřátel, tak prostě raději užiji potku, než abych riskoval procnutí pasivky...
Ten nedostatek healu chci vyřešit lege gemem na heal per sec. Už jsem s tím jednoho cruise potkal a dávla dost slušný GR proti mě... Já ačkoliv mám toužnese skoro 50M ( a to on ani neměl), tak prostě na tom samém GR (tuším byla to 40tka) jsem proti němu dostával o dost větší čočku...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Hyp3rion
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hyp3rion#2539

Re: Crusader Build 2.2.0

Příspěvek od Hyp3rion » 08.05.2015, 09:38 hod.

Fru-fru:

No i ten regenovej gem neni kdo vi jakej zazrak prave ze ... a samornej life on hit je docela malo . Ja teda spise mluvim o GR 50+, kde uz musis tahat moby a probihat a trosku si je grupovat na poradnou densitu ... a tam pri tom je nedostatek healingu dost poznat

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Crusader Build 2.2.0

Příspěvek od Fru-fru » 08.05.2015, 10:27 hod.

Tak na 50+ ani skoro nepomýšlím...obzvláště když hraju HC, tam 50+ dává opravdu asi jen pár borců...

Ale je pravda, že ten regen z gemu to tak úplně nezachrání, ale jiná možnost u tohohle buildu v podstatě není...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Hyp3rion
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hyp3rion#2539

Re: Crusader Build 2.2.0

Příspěvek od Hyp3rion » 08.05.2015, 10:35 hod.

Ano prave ze neni jina moznost , coz je celkejm skoda Treba life on hit neni spatny se sweepem ale zase se musis moc zastavovat a ma to dost omezeni i tak ... hp za wrath je taky nanic protoze ta spotreba je minimalni A hlavne pokud chces dobre umisteni tak si nemuzes ten regenovaci gem dovolit :D

Uživatelský avatar
Abbottaker1
Wraith
Příspěvky:194
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abbott#2937
Kontaktovat uživatele:

Re: Crusader Build 2.2.0

Příspěvek od Abbottaker1 » 09.05.2015, 01:20 hod.

Tak dneska 49,50,51 v rade. Az na 52 jsem se zastavil, tady uz je znatelny skok. Ranked tusim cca 150 EU. Takze je treba pockat na solidnejsi rng rift.
Jinak klasicky Shield Bash s runou Crumble CoE+Unity. Sutry: Taeguk+Bane+Molten

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Crusader Build 2.2.0

Příspěvek od Marast » 15.05.2015, 21:10 hod.

Vizharan píše:Já se třeba těším na build s kladivem, to bude hodně velký nářez :)

Jinak chce to tu oživit, a kdyby někdo ve hře si chtěl zahrát tak si mě když tak přidejte do přátel, rád pomůžu z dropem různých věcí ;)

Z vlastní zkušenosti vím že když je např. full skupina pouze z crusaderů tak napadá hodně věcí právě na tenhle char a né nějaké blbosti :)
Já tě mám pane přidaného na seznamu a ještě jsem s tebou nehrál. To je mi ale chyba. :) Jen teda teď nevím, zdali hraješ sezónu, nebo ne. Na sezóně já zkouším po delší době bojovou jeptišku. Spíše ale pařím non season a tam to vede křižák na celé čáře 8-)
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava

Re: Crusader Build 2.2.0

Příspěvek od Vizharan » 20.05.2015, 18:08 hod.

to Marast: Hraju jedině nonseason, a stačí napsat když jsem online a klidně můžeme zahrát ;). Jinak teďka tam moc ve hře nejsemmoc často no :). Venku je krásně tak není čas Diablo no :)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Crusader Build 2.2.0

Příspěvek od Seton » 15.06.2015, 08:28 hod.

Čau. Má dnes šanci na vyšší GR Shotgun build? Vím že pro něj vyšel nějakej novej (štít?) co při bloku spustí brokovnici...je to ještě aktuální? nebo se jede jen sweap a shield bash? Díky :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Crusader Build 2.2.0

Příspěvek od Cartman » 15.06.2015, 09:55 hod.

A jinak, pokud chcete byt v Setonových očích tupé ovce, tak v popisku klikněte na to zelený a nějaké infa a statistiky tam jistě najdete ; )-

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Crusader Build 2.2.0

Příspěvek od Seton » 15.06.2015, 10:52 hod.

:roll: :roll:
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Crusader“