Hexing pants + trny + kůň

Odpovědět
Para99
Quill Rat
Příspěvky:1
Hexing pants + trny + kůň

Příspěvek od Para99 » 05.02.2017, 11:08 hod.

Ahoj,

hraju Cruse s trnama a nejsem si úplně jistý funkcí Hexing pants. Mají efekt +25% poškození, když jsem v pohybu.

Když jsem na koni (500% trnů) a nehýbu se, dostanu ten bonus, protože i když stojím na místě, tak kůň cválá, takže se v podstatě hýbu. Nebo musím skutečně kmitat myší, abych se hýbal z místa na místo a získal jsem těch +25% do poškození z kalhot?

Díky

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hexing pants + trny + kůň

Příspěvek od Dark_Deamon » 05.02.2017, 11:59 hod.

Aby jsi získal bonus k dmg z Hexinů, tak se za každých podmínek musíš pohybovat po mapě. Jestli ti to pořád není jasný, tak mrkni na YT. Nikde neuvidíš Cruse, co jen "na koňovi" stojí na místě.

Clay Burton
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KARGATH #2439

Re: Hexing pants + trny + kůň

Příspěvek od Clay Burton » 05.02.2017, 20:20 hod.

on mysli situaci (pokud ne tak mě oprav) že pokud nemáš illusionary botky popřípadě se sekneš o nějakou překážku tak ano ,bonus ti dává plně 25% dmg jen prostě jsi seklej ale probihá animace kde crusader jede na steedojc.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hexing pants + trny + kůň

Příspěvek od Dark_Deamon » 05.02.2017, 20:54 hod.

Clay Burton: Ne. On myslí situaci kdy aktivuješ koňa, ale nikam neklikneš. Prostě stojíš na místě, ale kůň jakoby běží, protože to je jeho animace, i když stojíš na místě. V tomto případě nedostáváš žádnej bonus z Hexinů, co by zvedal dmg, protože prakticky furt stojíš na místě, i kdyby tam ten oř dělal brake dance.

Pokud chce člověk získat bonus z Hexinů, tak prostě musí být furt v pohybu.

Clay Burton
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KARGATH #2439

Re: Hexing pants + trny + kůň

Příspěvek od Clay Burton » 05.02.2017, 21:06 hod.

ted jsem to zkoušel a máš pravdu ...tímto se i omlouvám.Bonus=pohyb po mapě

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: Hexing pants + trny + kůň

Příspěvek od Tokugawa » 27.02.2017, 12:16 hod.

Pokouším se postavit tenhle build:
http://www.icy-veins.com/d3/crusader-en ... 3-season-9
Ještě nemám vůbec žádnej gear s výjimkou pásku, nicméně už i tak se mi trny líbí. Zatím jsem vždy hrál range charaktery, ale ty trny bych rád dotáhl do nějakého uceleného stavu. Stačí jezdit koňmo po mapě a je to.
Moje Sinatra: https://eu.battle.net/d3/en/profile/Unt ... o/90118568
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Clay Burton
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KARGATH #2439

Re: Hexing pants + trny + kůň

Příspěvek od Clay Burton » 27.02.2017, 12:27 hod.

no...máš co dělat :D takže tě nuda určo nečeká ,hlavně nabrat toughness a cooldown reduction , pač na vyšších GR je ta toughness znát,pokud neni stačej tři rány a jsi v pasivce,ted je ale větší hukot Blessed Hammer build,ale víš jak ...tisíc lidí tisíc chutí .Jedu taky thorna a hledám eguip na hammerdina :)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hexing pants + trny + kůň

Příspěvek od Dark_Deamon » 28.02.2017, 12:14 hod.

Tokugawa: Když se tak koukám na ten guide, podle kterýho se řídíš, tak mám pocit, že člověk co to psal, tak ten build nikdy nehrál a taky nemá vůbec páru o tom, jak funguje Area dmg.

V tomto buildu nejsou na prvním místě nejduležitější Thorns v secondary statu na itemech, ale cooldowny. Všude kde můžou být, tak by měly být. Pokud je máš všude na max, tak pak to vychází tak, že CDR na jednom itemu být nemusí. To, že v tom guide jsou na ringách až na 4.místě mluví samo za sebe, jak o tom buildu dotyčnej nic neví. Celkové CDR by nemělo být nižší jak 60%. Jestli jsi na tom dobře nebo špatně ti ukáže cyklus CoE. Bombardment se pouští počas Physic cyklu na CoE, aby barely dávaly co největší řachy. Jde o to, aby ti cyklus na sebe pěkně navazoval. Takže těsně předtím, než vyprší cooldown na skillu Bombardment, tak zrovna dojde na řadu Physical dmg na CoE. A přesně v tyto momenty se opět aktivuje Bombardment.

Nevím, jestli je to náhoda nebo jsi na sebe naházel to první, co bylo poruce, ale tento build nemá absolutně žádnej užitek z critical chance / critical hit dmg. Na zbrani třeba absolutně nezáleží na dmg.

Thorns v secondary statu mají přednost jen na 3 itemech a sice shoulders, armor a belt.

Co se týče shoulders, tak nejlepší na shánění nebo na reforge jsou Invoker, protože ty jako jediné mají garantováno, že v secondary budou vždy Thorns. Takže se pak člověk může líp soustředit na primary staty. Ideální shoulders by vypadaly asi takto: strength, cdr, bombardtment, area dmg a v secondary thorns.

Co se týče třeba bot, tak tam žádná alternativa v podobě Ice Climbers vůbec není. Chce to prostě bez debat Illusory Boots. I když na SC je asi možný všechno a RIP až tak moc nebolí :)

Jak už jsem říkal...v prvé řadě to chce poladit CDR !! I když budeš mít Thorns milion, ale CDR k hov*nu, tak ti celý thorns budou k ničemu, protože ti cyklus Bombardment nebude vycházet na Physical cyklus na CoE.

Jako když má člověk už trošku ucházející equip, tak Bombardment třeba v T13 riftech může pouštět i mimo Physical CoE cyklus, protože to Bombardment stejně všechno zabije, ale ve vysokých GR už se Bombardment musí pouštět pouze jen při Physical CoE cyklu, jinak nic nezabiješ.

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: Hexing pants + trny + kůň

Příspěvek od Tokugawa » 28.02.2017, 12:19 hod.

Dark_Deamon: Díky Ti za rozbor. S Crusem se učím úplně od nuly a máš pravdu, naházel jsem na sebe to nejlepší, co jsem měl v bedně nebo za těch pár hodin našel. Všechno ostatní je jen otázkou času. Přečtu si to od Tebe ještě několikrát, abych to úplně pochopil :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hexing pants + trny + kůň

Příspěvek od Dark_Deamon » 28.02.2017, 12:39 hod.

Jako já to napsal jen tak v rychlosti, takže vše popsané tam určitě není. Můžeš se třeba podívat na mého Cruse, ale je to pořád takovej junior ve výstavbě :D https://eu.battle.net/d3/en/profile/Dar ... o/75649112 Spousta věcí na něm je katastrofálních. Ale to, co jsem dělal za rerolly ti aspoň trošku napoví, co je na tomto buildu prioritní.

Třeba bracers, shield, gloves a amulet mám mizerné, respektive čekající na správnej drop.

Co se týče třeba ideálního ancinet Swiftmount: tak výslednej roll by měl vypadat takto: strenght, vitalita, cdr, area dmg, socket. Člověk toho dosáhne tak, že buď cdr nebo area dmg přetáčí místo base dmg zbraně. Takovou zbraň je ale těžký sehnat, aby už byla defacto nachystaná a člověk mohl takto rollovat.

Pokud máš Cruse ve výstavbě, tak ze začátku je na sebe dobré nasadit cokoliv, co je ancient, protože to tě posune mnohem dál, než non-anc item, ve kterým budeš mít v secondary Thorns.

Btw...netěš se, až budeš tvořit Hellfire Amulet...to je fakt peklo :)

Kdyby něco, tak se stačí zepat ;)

Odpovědět

Zpět na „Crusader“