Chloe - Crusader RoS(closed beta)

ZeroOne
Quill Rat
Příspěvky:48
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Chloe - Crusader RoS(closed beta)

Příspěvek od ZeroOne » 08.01.2014, 13:03 hod.

Moc diky za vycerpavajici post ktery vse prehledne porovnal.
Jak jsem na to koukal po navyseni block chance jaka asi bude v realu pri hre za Crusadera se to temer vyrovna. Barbar bude sice stale o neco odolnejsi ale zase jak spravne pises bude to s nim trosku tezsi co se tyce pozicni hry.
BTW jsou ve hre nejake stity ktere maji vyssi block amount? Protoze pri poctu zivotu v RoS mi pripada ta hodnota ktera je tam ted celkem dost mala.
Uz aby RoS vyslo za tuhle postavu bych si rad zahral. Dost se mi libi ta myslenka se stitem a vsemu co se toci okolo nej. Muj prvni Paladin v D2 byl hran ciste na utoceni stitem a bylo to super zabavne.

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: Chloe - Crusader RoS(closed beta)

Příspěvek od Petros » 08.01.2014, 13:44 hod.

Bohužel jsem nenarazil na štít s vyšším Block Amount než hodnoty známé z Vanilly, 3706 - 4706 (u rare). Našel jsem nový Stormshield, který jej měl oproti Vanille dokonce nižší (2854 - 3365, ale zase má vyšší maximální Block šanci, zřejmě 36%), což mě překvapilo. U Křižáka lze hodnotu zvyšovat pomocí skillů.

ZeroOne
Quill Rat
Příspěvky:48
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Chloe - Crusader RoS(closed beta)

Příspěvek od ZeroOne » 08.01.2014, 14:20 hod.

S timhle by meli jeste neco udelat vzhledem k hodnotam zivotu a predpokladam i dmg kterou hrac dostava je to cislo celkem male.

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Chloe - Crusader RoS(closed beta)

Příspěvek od Predy » 08.01.2014, 17:43 hod.

Ahoj tady v té galerii http://diablo.incgamers.com/blog/commen ... em-gallery je například štít centurion který sám osobě má 42% na block když se k tomu připočítá pasivka hold your ground což je 15% navíc je to 57% block a tohle ještě s pasivkou divine fortress se ti přidá 57% do armoru sice je tam opravdu nižší číslo vyblokovaného zranění ale se skilem punish je o 50% vyšší takže to neni 3024-3581 ale 4536-5371 což už je docela dost ne?

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: Chloe - Crusader RoS(closed beta)

Příspěvek od Petros » 08.01.2014, 17:49 hod.

Pasivka Divine Fortress zvyšuje Armor jen o Block šanci ze štítu, žádná jiná Block šance Armor nezvýší. O těch 42% jsem nevěděl, to už je hezké číslo. Ale nejsem si jist, jak vypadá ten štít po nerfu, většina hodnot z těch legendárek už neplatí (jsou ze začátku bety).

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Chloe - Crusader RoS(closed beta)

Příspěvek od Predy » 08.01.2014, 17:50 hod.

No ale když nad tím teď přemýšlím tak na torment VI se budou asi dostávat daleko větší pecky než 5K takže ano je to docela dost málo :shock:

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Chloe - Crusader RoS(closed beta)

Příspěvek od Predy » 08.01.2014, 17:56 hod.

Petros píše:Pasivka Divine Fortress zvyšuje Armor jen o Block šanci ze štítu, žádná jiná Block šance Armor nezvýší.
Aha tak to máš asi pravdu já se řídím podle těch česky přeložených skillů co tu je tam je napsaný "Hodnota brnění je navýšena o procentuální šanci na vyblokování zásahu" .... a s tím nerfem nevím já přístup do bety nemám ale asi máš zase pravdu tak uvidíme jak to nakonec bude :)

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: Chloe - Crusader RoS(closed beta)

Příspěvek od Petros » 08.01.2014, 18:01 hod.

Především je asi zbytečné hnát Block šanci a Block Amount do závratných výšek (Block šance může být max 75%), protože jsou dobré hlavně proti bílým mobkám. Daleko větší problém představují affixy Elitek, kde toho štít příliš neřeší (vyjma fyzických útoků) a je zapotřebí řešit spíše redukci elementárního poškození. ;)

Na překlad od Javůrka se ještě podívám a něco upravím, aby to bylo jasnější.

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Chloe - Crusader RoS(closed beta)

Příspěvek od Predy » 08.01.2014, 18:12 hod.

Petros píše:Na překlad od Javůrka se ještě podívám a něco upravím, aby to bylo jasnější.
Díky to by bylo super jestli tam jsou nějaké nesrovnalosti pak dej vědět až to bude :)

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Chloe - Crusader RoS(closed beta)

Příspěvek od pavlas » 26.01.2014, 09:40 hod.

Tak jsem se nějak zahloubal do pasivek u Crusadera, pozastavil jsem se u Lord Commander, který, vyjma snížení cooldownu u Steedu a Bombardmentu přidává 20% damage k Phalanx... Pokud si ale dám Phalanx s runou Bowmen, lučištníky za 100% Weapon damage, připočte se mě k nim těch 20% z pasivky, tj. damage bude 120%? Já vím, že to bude asi složitější nějak zjišťovat, ale jak myslíte, že by to mohlo fungovat?

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Chloe - Crusader RoS(closed beta)

Příspěvek od HELLERcz » 26.01.2014, 10:05 hod.

Jak se docílí toho, aby na koníkovi jezdil nepřetržitě ? Na to je potřeba mít nějakou legendárku se spešl abilitkou ?
Obrázek

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: Chloe - Crusader RoS(closed beta)

Příspěvek od Petros » 26.01.2014, 15:38 hod.

pavlas - je to přesně tak, jak píšeš.

HELLERcz - o tom nic nevím, že by to bylo možné. Dříve se to dělalo pomocí exploitu, který by již měl být opravený.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Příspěvek od HELLERcz » 26.01.2014, 15:55 hod.

Aha to je možné. Videl jsem to pred par tydny... :-)

Sent from Note II
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Crusader“