KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od sansaj » 09.10.2014, 13:00 hod.

DRsmo gratuluji a jen mohu potvrdit jak cdr dokáží zvednout celej build a navíc pokud nemusíš řešít jesli musíš mít pásek s cdr anebo si tam dát pásek na toughness :lol:

Edit:Mne padla Leroic Crow + Perfect Craft u Devastatoru :green: (Darklight pořád nic, ale za to mi včera padla Fate of the Fell )Tak přemýšlím zkusit Brokovnici :?: :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 09.10.2014, 14:14 hod.

Jo, dikes.
Brokovnice je good. Teda když funguje jak má.. :)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Kuki10 » 09.10.2014, 14:25 hod.

Zasekava se?:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 09.10.2014, 14:32 hod.

Málo munice :D

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Kuki10 » 09.10.2014, 14:36 hod.

Me v conduit buildu taky dochází občas.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od sansaj » 09.10.2014, 14:49 hod.

Dnes jsem v práci až do rána, tak zítra vyzkouším brokovnici a dám vědět :) mám i Shield pro Heavens furry, tak jsem zvědavej jak to bude fachčit a jaká bude spotřeba wrathu :D snad se nebude zasekávat :D

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Cartman » 09.10.2014, 14:55 hod.

Po patchi sem sice nehrál, ale nic lepšího, než FoTH s darkem + nastackovanym AS na max, sem nehrál ; )- Ikdyž, v partě jsem byl nenáviděn.

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 11.10.2014, 21:06 hod.

Trušku OT, ale dneska jsem narazil na tenhle FanArt a nemálo jsem se nasmál, kor když si to člověk spojí s těma příběhama a hláškama postav přímo ze hry :D.

Jinak jsem začal nakupovat u Kadaly věci na Barbara, ale pomalu to upadá do takové setrvačnosti. Ten Smart Drop by mohl být možná míň Smart, aby padaly i věci na jiné postavy (ono asi by mě to tak neštvalo, kdybych nesbíral ten grál :)). Uber Bossové jsou oproti DII taky peklo a Trialy by mohly vypustit.

Ještě co se Kadaly týče, tak nakupování u ní je skoro lepší než aukce, je otázka jestli je to správná cesta kam se hra ubírá. Takhle máš skoro vše hned, pokud se soustředíš jenom na tu jednu postavu. Sice tu jsou kousky, co se hledají hůř (2x Unity apod.), ale i tak. No uvidíme jak se ta hra bude vyvíjet dál, možná si hodím v nadcházejících dnech pauzu a půjdu RIPnout na DII :twisted: a pak se zase rád vrátím.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 11.10.2014, 22:15 hod.

Šak jo, na prostřídání proč ne..
Já teda hraju jen D3 a ani nic jinýho hrát nechci ani neplánuju. 8-) ..až D4 na důchod :)

O Kadale jsem zrovna dneska chtěl psát. Nějak se mi ta potvora zasekla nebo co. Skoro úplně přestala dávat...Nevim kolik pětikil jsem u ní za dva dny nechal, ale legendárek jak šafránu...tobě teda dává normálně, tak je to asi jen u mě..

Fan Art - nejlepší jsou Followeři :green:

No a já se dnes zase vrátil k barbovi. I když je skokan zdechlák, já prostě na barba nedám dopustit. Po těch ostatních pajďulácích jsem si dneska spravil hrou náladu. Dokončil jsem ten R31 a vyšrouboval CDR na slušných 58,5% :twisted: (a chci ještě víííc :) )

Mě ani tak neva ten stereotip farmy jako spíš stereotip mechaniky buildů. Prostě základ snad všeho je navalená CDR kam se dá a pak funguje asi cokoliv. A to platí pro všechny postavy v D3. Jak jsem teď farmil nebarby, zkoušel jsem CDR párkrát obejít, ale prostě to nejde. Nejlíp si s menší CDR vede asi PET WD, ale to je taková výjimka..

Nu což, zkoumání teď bylo tejden až až, takže se celkem těším na pořádnou farmu T6 Riftů s Drsmičem 8-)

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 12.10.2014, 06:40 hod.

To je už slušná CDR :). Já nemám CDR na Crusovi snad vůbec, když nepočítám ten štít na Heavens's Fury, co snižuje cooldown na polovinu a je to hodně znát.

Jinak farma jako taková mi taky nevadí, přecejen je to podstata téhle série, ale občas jako by tomu něco scházelo nebo jak to popsat.

No a co se DIV týče - pokud se budou držet současného tempa, někdy okolo 2033 je tu :). Že se Diablo vrátí už tak nějak víme, takže otázka jestli to bude v dalším datadisku, nebo zůstanou jen u jednoho jako u předchozích her a začnou pak dělat na DIV.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.10.2014, 07:03 hod.

Xenter píše:Sice tu jsou kousky, co se hledají hůř (2x Unity apod.)...
Divný...mě včera Unity padlo 2x během 30 minut.

Jinak po boostu Kadaly pro mě hledání grálu v D3 ztratilo veškerej smysl. Člověk si dřív nebo později vše koupí. A taky mi tu nic nepřijde nějak über raritní. Za dobu, co jede sezona jsem získal 3x Taskery, 3x Climbery, 7x Unity, 5x SoJ, 3x Bombardira, 3x Kridershot, Calamitu....přijde mi to hodně easy. Jediný, co bych opravdu ohodnotil za hůře sehnatelný, tak amulety na fire + light imunitu.

V D2 je kompletace grálu fakt výzva. V D3 je to nachvilku, což je díky Kadale velká škoda a šíleně to kazí hru. Aspoň z mého pohledu.

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 12.10.2014, 07:28 hod.

Dark_Deamon: Jo to bude pravděpodobně přesně ten hlavní problém DIII. S tím Unity jsem to bral z mého pohledu, že mi trvalo je najít 350 PL, což na solo chvilku zabralo. Ale po posledním patchi mi ty dva padly vcelku rychle, takže těžko říct, jestli jim nezvedli drop.

Jinak jsem u Kadaly utratil asi 1000 shardů a už mám na Barbara všechny setový helmy, to je prostě výsměch. Mnohem raději bych byl, kdyby tam Kadala nebyla vůbec, nebo kdyby prodávala jen Rare se šancí třeba 1:x na 5 statů například, ale tohle tu hru kazí.

Jak říkáš, grál tu sice taky chvilku zabere, ale půlka je koupená a zbytek padá jak švestky. Navíc tě na HC sotva něco překvapí, pokud sám neuděláš nějakou úplnou blbost, nebo nelezeš na vysoké obtížnosti, na který nemáš.

Také mi tu chybí takový ten WOW moment z dropu, když ti padne třebas vysoká runa nebo nějaký opravdu vzácný kousek.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 12.10.2014, 17:41 hod.

No, mě Kadala taky hezky zásobovala, ale možná se radujete předčasně (nebo jsem já takovej smolař)
Za posledních pár dní mi totálně stávkuje, jak jsem psal výš. Nevim. Nasypala mi v pohodě na DH, potom jakš takš na Wiznu ale pak se to seklo a zatím se mi dost obtížně vybyvuje. Nejhůř je na tom asi Crus, protože ten nemít STR věci od Drsmiče, tak asi běhá v trenclích :roll: :D

Já jsem hrál bez AH Vanillu a jsem za Kadalu fakt rád. Vidím světlo na konci tunelu, což ve Vanille prostě nebylo. Spousta věcí mi tam nepadla nikdy. A ještě větší spousta s naprosto nepoužitelným rollem. V RoS jsem rád za typizovanější předměty, protože jsou použitelný do základu a prostor pro zlepšování je asi do nekonečna, kdo má zájem. Otázka je, jestli je to zábava. Protože já třeba mám nulovou motivaci jít do A1 a nahánět do blba RoRG s CC místo LoH. Je to hodin a hodin, vše záleží na pouhé náhodě a nemusí se to povést taky nikdy. Jako třeba HF věci.

A wow efekt? Já myslím, že to je daný tím, že ve hře je už celkem hodně itemů (použitelnejch nebo silnejch) a prostě když nepadne jeden, člověk jednoduše postaví build na jiným silým předmětu, co mu padnul. Ten ho posune na vyšší farmy a brzo pak padá původně vytoužený předmět č.1, ale protože už není tak nepostradatelný, chybí wow efekt při jeho nálezu. Ale pořád je to lepší, jak když ve Vanille byl za každej char jeden, nědke výjimečně dva, super build/equip/Item a kdo ho neměl, prostě stagnoval. Pak to bylo jen o vůli, což taky moc zábava nebyla. Ale zase, když mi pak po XXX hodinách padnul na zem první Skorn, málem jsem si radostí potřísnil textil.

Přesto jsou v RoS TOP Itemy. Neříkejte, že ne.
A řekněme si na rovinu, když Blizz (chvála mu) zatrhnul AH musel zajistit, aby se k Itemům dostal každej. Jinak by jim utíkali lidi. Ne každej je takovej magor jako my, že u toho sedí 2000 hodin nebo mnohem víc. Tu hru kupujou i normální lidi, co si ji zahajou tejden, měsíc nebo sem tam po večerech a chtěj pochopitelně vidět, že si něco zahráli a vylepšili ze získané kořisti pajďuláka. No a závisláci maj zase možnost do blba hledat ten stejnej Item s pár procentama navíc..

Osobně beru to, že mě Blizzard k týhle hře přikoval na 2000 hodin za něco naprosto neuvěřitelnýho...na 100% jsem v životě žádnou jinou hru tak dlouho nehrál...a to se ještě nechystám jít do ďábelského důchodu :twisted: - jak jednou kdysi napsal dawe - mě to prostě baví..


EDIT: Démone, však si ten grál zkus. Uvidíme, jak cenné pro tebe budou předměty, které ti budou nakonec opravdu chybět. Ono je snadný říc, jak to padá tak od oka, ale když chceš sám pěkně sesbírat všechny Leg/Set, jsem si jistej, že to bude úplně jiný kafe..

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 12.10.2014, 19:30 hod.

Tak RoS je bezesporu (nejen) po stránce itemů lepší než Vanilla, o tom žádná. Současně jak píšeš, hra je dělaná, aby nalákala co nejvíce hráčů a podle toho se to potom dále rozvíjí.

Občas mi ale příjde, že některé věci nejsou uplně šťastně zvolené, Blizz je většinou předělá k lepšímu, ale holt mu to chvilku trvá - to je to jejich soon :).

Každopádně faktem taky zůstává, že každýmu prostě vyhovuje něco a všem se nezavděčíš, i kdyby ses snažil sebevíc. Pořád ale DIII považuju za dobrou hru, taky jsem tam už pěknou chvilku odkroutil.
Naposledy upravil(a) Xenter dne 12.10.2014, 19:31 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od sansaj » 12.10.2014, 19:30 hod.

Drsma Amen !!! :)

Xenter samozřejmě...njde se zavděčit všem, ale myslím si, že až na pár věcí (teda dost pro nás závisláky byse dalo změnit >:D )

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Cartman » 12.10.2014, 21:45 hod.

určitě už ste to postřehli, psal sem to do dvou vláken, ale nedá mi to, když to tu čtu,. Monk vyexpenej a vybavenej za 5 hodinek, s expem za 6 : ) A to sou top itemy, třeba znám lidi, co jim dragon nepadnul na 200 para :D A mě padnulo tuto po vyexpení hned top rolly. Je to už dost jednoduchý.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Kuki10 » 12.10.2014, 21:46 hod.

Já mám průměr na postavu 10 hodin to taky není marný.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od dawemorraless » 12.10.2014, 22:11 hod.

Vanilka měla jednu výhodu oupí byli skilly itemy ne až tak moc. Dneska sem to probíral s KrysOnem na tsku. Dalo se tam chcát proti větru o dost líp :green: Nicméně topky se mi vyhejbali jak ve vanile tak i ted takže v rádoby endgame (Gr sux momentálně jakože hodně) se nechytám možná s monkem ale tankování mě chvilku baví chvilku ne....dost mě štve že zrušili craft matroš a NV. Nicméně drsmiči máš bojovej oukol vzhledem k tomu že si štoura tak mi zjisti esi Tě chytne někdy křižník esi funguje tohle http://eu.battle.net/d3/en/class/crusad ... ield-glare s druhou runou s amuletem z kešky A3... im lazy :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 12.10.2014, 22:18 hod.

Xenter:
Soon :D
Máš naprostou pravdu...oni moc dobře vědí, kde je bota tlačí. Proč jim ale ty dobrý změny tak trvaj, to nevymyslíme. Já za sebe musím říct, že dík mýmu tempu hry přicházej změny tak akorát včas.
Se všema chybama, tohle je pro mě nejlepší gamesa ever. Je to moje gusto. Chce to jen trošku trpělivosti po každé změně, než to Blizz vždycky poladí..

Jsem si skoro stoprocentně jistej, že i tu vaši Kadalu zase brzo krouhnou 8-) ;)



Psycho: teď se neuraž, ale když mám reagovat, říct to musím...ten Gear má rozhodně rezerv dost. 6h ti to trvalo jen díky bodům do PL, velkejm šutrům, možná i gearu s LVL redukcí kterej sis z dřív nasbíranýho matroše ucraftil atd atd. Druhá postava to má zkrátka už o hodně jednodušší. Když si koupíš jinou běžnou hru, obvykle jde dohrát do 10-20h. Na tomhle Monkovi můžeš trávit ještě desítky hodin. Já měl DH na T6 za dvě odpoledne, ale rozhodně bych o něm neřek, že nemám co zlepšit..



Dawe: beru na vědomí, ale myslím, že se načekáš, bo úkolů mám pořád hrozně moc,..asi skrz to šťourání pořád nestíhám :green: Aspoň někdo má pocit jako já, že to není taková dávačka. Za TOP Itemy co mám od RoS považuju tak dva tři...což mi teda moc nepřipadá...asi je to o úhlu pohledu..

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Cartman » 12.10.2014, 22:40 hod.

pohodě ; )- Neříkám že to je megatop a nemám tam co hrát, ale jde o to, že ty itemy prostě a jednoduše padly za 5 hodin čistýho hraní s top rollem, což mi příjde směšný, to matrošem neovlivnim : ) A ta Dragon weapka,.. pada pomalu jak TaT a WH nekterym lidem a já měl krásnej gear takhle rychle. Tak sem to měl i s crusem. Darklight hned a brokárnu taky

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“