KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od dawemorraless » 13.10.2014, 08:10 hod.

Mno sem to zkusil s tím amuletem zdá se že to funguje ale fakt si nejsem 100% jistej DrSmiči musíš to časem potvrdit až budeš mít čas of course :wave: Koukal sem že ocharmovaný dostávali větší clitáky ale muže to být haluz :roll:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 13.10.2014, 16:12 hod.

Psycho, prostě jseš asi velkej klikař no :ble: :D ..
Dawe, mám obavu, že než ten Amul vymlátím, bude tu další datáč :green: Mě to připomíná můj pokus s Lamentation a dvojitým stackem Rendu. Jsem za prase nepřišel, jestli jde 2x i runa nebo ne. Ale kloním se, že ne. Ten Amul by podle popisu rozhodně makat měl. Divím se, že 35% dmg není hned znát. Třeba Furnace cca 40% do Elit (ta moje Mončí) udělala dost velkej rozdíl,..

No nic, dneska jsem neměl zrovna povedenej den,..tak zkusím D3 brain restart, jestli pomůže :dead: :D

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od dawemorraless » 13.10.2014, 18:39 hod.

Ten amu funguje sám osobně perfektně akorát neprcá tak často jde mi o to že ten shield glare charmuje taky akorát si nejsem jistej jestli na to funguje těch 35% s amu....zdálo se mi že ano ale bylo už pozdě :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 13.10.2014, 19:55 hod.

DrSma: Tak snad byl restart k něčemu :twisted:.

U mě dnes zase jedno nepatrné zlepšení, o kterých jsme se nedávno bavili. Jsou to už sice kousíčky, ale i tak to přece jen potěšilo.

Obrázek

Jinak na Barbarovi zkusím nejspíš kombinaci IK setu a zemětřesení.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 14.10.2014, 10:27 hod.

EQ IK je asi nejlepší jistota. Na HC ani nemluvim. Moje přesedlání na čisté EQ zase takovej rozdíl není, ale chtěl jsem prostě mít něco jinýho a hlavně nebejt závislej na dvou setech. Už ho jedeš? Barbar je pořád v trenclích. :ble: :D Nejvíc mě asi zajímá, jakej chystáš element. Já nemám odzkoušenej jen Physical, prtože už se mi do toho na počtvrté prostě nechtělo...aspoň zatím. Ale láká mě to, protože Physical sice nenacpeš tam co elementy, ale zase podporuje pokřiky a vše ostatní. Teď mě trochu mrzí, že jsem místo bleskovýho raději nedělal Physical..

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 14.10.2014, 12:26 hod.

No s elementem si to budu muset ještě rozmyslet, zatím sbírám u Kadaly sety za shardy co nasbírá Křižák :).

Měl bych takovej technickej dotaz - jak je to s tím EQ při Leapu? Dává to ten základní a nebo podle nastavené runy, pokud mám EQ v buildu?

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Cartman » 14.10.2014, 13:58 hod.

podle nastavený runy ; )-
PS: určutě bys to poznal, pokud by sis dal cold = p

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 14.10.2014, 14:02 hod.

Sakra, já tohle vůbec nedělal. O co jde? Když jako mám u barba 500 shardů a switchnu normálně v menu postavu, tak je může utratit jiná postava?? Ty vogo a já se dřu se nebarbíma postavama postupně od T1 :lol: :ble: - jsem nemusel tak dlouho pauzovat s barbem..no, teď už je to jedno..

EQ z Leapu je dle nastavené Runy. Musíš mít EQ na liště. Pokud ne, Leap dává jen EQ v základu, což je slabota jak čaj..
EDIT: ha, Psycho byl rychlejší 8-)

Psycho, mám ještě další podezření. Teď už to nejde moc poznat, (hopsám moc často a je hodně zmatek) ale já měl dřív hodně silnej pocit, že to origo EQ z lišty je silnější jak to z trojskoku. (prostě to bylo vidět úplně jasně třeba na bosácích) Odpovídalo by to i tomu, že skokani maj houby dmg, přestože používaj Skill s brutálním %dmg. Nikde jsem to nehledal, ale vrtá mě v hlavě, jestli dmg toho pravýho EQ není při trojskoku podělený třema a rozložený..

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Cartman » 14.10.2014, 14:15 hod.

tak sem to teda testnul,. a jak 1x leap tak 1x klasickej EQ z lišty dávalo od 20-60m :D Netikká to vůbec stejně, ale oboje mělo takový výkyvy a při 3 leapech to dávalo zhruba 3x víc.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 14.10.2014, 14:19 hod.

Jak vy to hoši vždycky tak vidíte. Já do toho čumim jak doktor do bolávý pr*ele a nic. :D Miliarda čísel, že ani nejdou přečíst, o jistotě není řeč.. :roll:
OK, jestli jsi to testnul, asi se mi to tak opravdu jen zdá.. 8-) Dik za bleskové ověření.

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Cartman » 14.10.2014, 14:26 hod.

stačí jít na Ghoma ; )- ten nic nedělá, jen stojí, perfektní tester:D

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 14.10.2014, 14:38 hod.

OK, tak jsem teda Smraďocha taky prubnul.
Ale nevidím to jednoznačně.

1. Tři EQ z Leapu dávají mnohem víc dmg jak jedno EQ z lišty
2. EQ z lišty mi dává 6-18M (bílá čísla)
3. 1x Leap mi ale dává 4-10M (bílá čísla)
4. rozhodně to z Leapu neodpovídá 3x menší dmg, jak jsem nadhodil, ale vypadá to z nějakýho důvodu míň

Ty čísla opravdu hodně lítaj, ale cca se to motalo takto. Mě v tom pořád leží nějakej zakopanej pes..


EDIT: jsem šel podruhé a lítaj tam úplně jiný čísla zase :cry: :cry: :cry: - kašlu na to, to se nedá...
(stejně s tím nic nenadělám, jen mě to zajímalo..)
EDIT2: počkáme si ještě na Xentera a ten to rozhodne, jak to je :green:

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 14.10.2014, 16:28 hod.

Tak určitě - jakmile se do Barba pustím, udělám vám v tom s radostí ještě větší zmatek :D.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 14.10.2014, 16:31 hod.

Xenter: těšíme se :D
Borci, právě testuju skokana s 69,73% CDR :shock: :lol: :D

EDIT: pořád zkouším, jak dlouho bude trvat, než bude snižování DPS na úkor CDR kontraproduktivní, ale zatím se to hraje líp a líp, jen narážím na problém sehnat opavdu dobrý jednoručky, co by trochu zachránily tu DPS..

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Mlok » 14.10.2014, 16:36 hod.

DrSma: Jen dle vizuálního sledování čísel při hře nikdy nic nesrovnávej. Jsou často zcela zavádějící. Často se při působení více vlivů najednou mění frekvence se kterou se objevují (pro Barba neznám konkrétní případy protože Barba nesleduju, pro Wiz. ano).

Jsou pouze dvě poměrně jednoduché a použitelné metody srovnání a jedna velmi přesná a zcela spolehlivá, ale děsně složitá metoda:
Jednoduché:
- u Ghoma nebo jiného cíle si měřit celkový čas zabití
- použít SW třetí strany, který sčítá všechna dmg čísla a sám správně udá pak výsledné číslo za sekundu a umí tak zohlednit změnu frekvence zobrazení čísel (např. D3recount)

Složitá:
U některých mechanismů bylo dokonce podezření, že dmg čísla nejen, že mění svojí frekvenci, ale prostě se navíc zobrazují nekorektně, tak se používá ta třetí 100% metoda. A to je natočení videa a následná zpětná analýza snímek po snímku s odečtem dle health baru monster. Tohle je ovšem neskutečný opruz.

Většinou je pak jednoduší použít teoretický výpočet, když víš, že je z dobrého zdroje a je ověřený.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 14.10.2014, 17:06 hod.

Souhlas, ale neřeší to ten prvotní problém, kdy jsme chtěli porovnat EQ z lišty a z Leapu.
To by šlo odečtem z videa i výpočtem, ale obojí je za hranicí mé zvědavosti to podstoupit, protože vím, že stejně na mechanice EQ nemůžu nic změnit no..

Nejlepší by to bylo někde najít jak to je, ale na to já zas moc nejsem. Bavím se vlastním zkoumáním ve hře. Kde co hledat na netu (kolem buildů a mechanik D3) ani pořádně nevím, protože se o to záměrně moc nezajímám.. :oops: :)

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 14.10.2014, 18:33 hod.

Mo, Mo, Mo! Zrovna jsem dokončil Cow Rift :shock:, takže další achievement splněn, ale mohlo tam těch krav být víc.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 14.10.2014, 18:41 hod.

Tak to GZ :) ...já ho ještě neviděl...

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 14.10.2014, 18:49 hod.

Díky, no mě to trvalo něco přes 500 Riftů a určitě se najdou tací, kterým to trvalo ještě dýl. Chce to vytrvat a on se ukáže.

Jinak mi dnes padl třetí Unity, takže další kousek co dostane Barbar. Nechci totiž nic přehazovat z Křižáka, abych měl postavy pořád připravené do boje, a kdyby náhodou jedna RIPla, tak ať mi to nerozháže výbavu na obou :).

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 14.10.2014, 19:02 hod.

Taky už mám několik Unity, ale ty další už jsem nehlásil. :wave:
Mít přichystaný všechny postavy? O to se taky pokouším, ale to je teda pořádná porce vyladit všechno přesně podle představ. Hlavně Ringy, Amuly, Gemy a bacadla..já začal s barbem a ještě neskončil :lol:

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“