KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 15.01.2015, 23:25 hod.

....a tak už se na ně nezlob :P :D

Čoveče, nevím, jak to, ale i já mám na DP najednou hodně barviček. Samá zelená, modrá prakticky na každý postavě...před patchem jsem měl skoro všechno v bílym..

Stala se mi zvláštní věc. Zkoušel jsem hrát HoTA, jak se projevil patch. Měl jsem dobrý tušení, že by to mohlo bejt super - zvýšenej heal, snížená obtížnost,...no a byl jsem pěkně zklamanej. :( Padá teď málo Globů, takže Fury vázne ještě víc jak dřív :( a dokonce, tomu se mi ani nechce věřit, ale zdálo se mi, že jsem musel dávat víc ran jak dřív. Prostě jsem to po dvou hodinaách trápení zabalil. HoTA se mi zdá už definitivně mrtvá. :cry:

No a neuvěříš, co bylo pak. Z úplnýho dna bedny jsem vyhrabal Raekora. Jak jsem byl rozladěnej, tak jsem si řek, že zkusím, co s magorem udělal patch. A světe div se, já u toho dřepěl do večera a div se ještě víc, na T6 jsem ani jednou nezdechnul :shock: :love: Zatím mi to moc nejde, ale hraje se to mnohem líp jak dřív. Mnohem snadněji se nabíjí Charge a to i na tý T6, kde se není moc do čeho opřít. Je to o hodně dynamičtější než dřív, líp to navazuje. Neumím si teda moc představit ubít RG v GR nad 30. :roll: Ale do GR se zatím nechystám a T6 Bosák jde v pohodě. :) DoTka pěkně dočišťuje. Jsem zvědavej, jestli to vydržím hrát dýl jak víkend, ale dneska jsem se sám překvapil :green:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 19.01.2015, 09:59 hod.

V Topicu Dropů se asi odpovědi nedočkám, sype se tam jeden obrázek za druhým, tak to zkusím hodit sem.
Potřebuju do něj díru. Za sílu nebo za +dmg :?: Fakt váhám..
Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Mlok » 19.01.2015, 10:16 hod.

I tam jsem to viděl, ale když jsem to četl z mobilu a neměl čas reagovat a pak jsem na to už v té záplavě obrázku zapomněl.

Nejsem si jistý jak se u barba počítá dmg pro dvě zbraně. Pokud by se to bralo dle té první, tak:
- base dmg aDev: 2272
- +152 base dmg za unity -> 6,7% dmg boost
- 603 str. při 7511 str znamená: (1 + (7511 + 603)/100) / (1 + 7511/100) = 7,9% dmg boost

Takže jasně nechat str, která přinese jak více dmg, tak navíc i nějaou tu defense.

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od WulFgaR77 » 19.01.2015, 11:10 hod.

tak to gratz k pěknýmu unity ;) shodou okolností mi taky jeden padl - samozřejmě obyč, ale už s dírou, CC, main stat a 14pct. dme. Zbytek nuda, nuda, šeď šeď a pláč. Z 80ti devastátorů byly 3xA z toho 2x 2400 a 1x2600 s vitkou, čili rozborka. Z věcí, co padaly, nestojí za řeč nic - bylo to zhruba 200 legendárek. Největší bolest byl A-čkovej amulet, kterýmu klasicky chybí jeden stat - dal jsem ho na postavu pro pobavení. Stejně pro pobavení jsem vzal do ruky i A-čkovej Blackguard, aby bylo vidět, že oproti obyč 3600 Furnace stejně na elity nemá šanci - ale můžu s ním mít 30M toughness :OXO U Kakamily jsem utratil tunu BS - a nic. FB rukavice s vitkou asi neexistujou - už mám i dvoje naprosto otřesný taskery. A-čko FB dala pouze offhand - samozřejmě bez vitky, takže opět rozborka. Vidím to na emo-quit :OXO

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 19.01.2015, 15:13 hod.

Mloku, díkes.
Nečekal jsem, že to vezmeš tak napřesno (kam jsem dal rozum :P ) a mám to pro 2h Berana, ale zkusím to analogicky:

- base dmg Maximus: 3295
- +152 base dmg za unity -> 4,6% dmg boost
- 603 str. při 8600 str znamená: (1 + (8600 + 603)/100) / (1 + 8600/100) = 6,9% dmg boost

Takže jestli jsou mý atomový výpočty dobře, :green: tak by se to mělo vyplatit ještě víc v případě mýho Berana :) OK ;)


WuFe, zdá se mi, že propadáš trudomyslnosti :twisted: - ale myslím, že je to nedostatkem Rumu a ne nedostatkem áčkovýho Gearu >:D
Mě se Patch zatím fakt zamlouvá :love:
Mám sice áčkovej jen Devastator za všechen materiál, co jsem sbíral dva měsíce a včera ten Unity - jinak nešlo nic nasadit i když mi áčka padaj docela pěkně - ale o to jde ne? Nemít to hned. Je to právě super :!: U Kadaly můžu nakupovat zase cokoliv chci, protože všechno můžu mít v áčkách :wave: - mě se to fakt líbí. Právě se mi úplně ze začátku zdálo, že áčka padaj děsně moc, až jsem myslel, že budou všichni přebalený za tejden. Teď už se mi to nezdá a to je dobře 8-)

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Mlok » 19.01.2015, 15:19 hod.

Nepřepočítával jsem to. Ale závěr je správný určitě. Pro 2-hand to musí být ještě výraznější, když je tam větší base dmg zbraně (a tedy menší přínos base dmg na ringu).

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 19.01.2015, 21:33 hod.

Tak jsem přetočil ten Unity a dropnul áčkový Raekor gatě. Takže už mám oblíklý dva kousky. :wave: http://us.battle.net/d3/en/profile/DrSm ... o/49906092

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od WulFgaR77 » 21.01.2015, 10:08 hod.

DrSma: žádná trudomyslnost z nedostatku rumu. Naopak to bylo regulérní bulení :!: A přineslo to hned ovoce ;) viz. helma
Z patche mám rozporupný pocity. IMHO zvlášť ta toughnes byl necitlivej zásah minimálně do HC hry :dead:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 21.01.2015, 10:13 hod.

No jo. Přidali tuhost, protože věděli, že zavedou od 2.1.2 řádný lagy :green: :ble:
GZ k čepce, koukal jsem na ni v Dropech - takový áčkový fajn kousky jsou pěknej boost :wave: - aji ty moje gaťky s AR jsou super a to zdaleka nemaj tak dobrej roll :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 21.01.2015, 17:59 hod.

WufFe, mít lepší sekundár, ohodnotil bych tohle za sebe jako HC Dream :P - ty zelený numera jsou mazec :green: - a to je bez úprav

Obrázek

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 23.01.2015, 18:59 hod.

Ahoj, tak nakonec přecházím k více méně coopu, ale někdy v budoucnu se k Solu možná vrátím, nejspíš na US, podobně jako DrSma. Ať se daří :wave:.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 23.01.2015, 19:07 hod.

Bla :ble: ..nesnáším loučení :green:
Xentere, pokud to tak vidíš, jdi do toho ;)
Občas se ozvi, než (doufám) se časem vrhneš na US :wave:

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 23.01.2015, 19:17 hod.

Chce to změnu ;). Zkoušel jsem chvilku publicy (z těch pár lidí lidí co mám v přátelích ze starých časů buď skoro nikdo nehraje nebo nehraje HC), ale ty nejsou ono, ale věřím že na forku partu najdu.

S tou myšlenkou Solo US si už pohrávám delší dobu, ale šel bych tam pravděpodobně do SC. Na HC jsem stejně na solo hrál natolik opatrně, že jsem v podstatě nikdy neumřel a to SC mi alespoň dává víc možností a nemusím se nervovat kvůli lagu a podobně.

Jinak určitě se pokusím občas ozvat, Solo sekci sleduju i tak ;).

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 23.01.2015, 21:18 hod.

Jojo, rozhodně bych SC na to Solování doporučil.
Je to přesně jak říkáš a proto HC nehraju. Byl bych tam sám tak připosranej, že bych jel pořád na polovinu toho, co by se dalo. Nikdo neříká, že na SC musím bejt pořád tuhej. Vždycky mám postavy tak aby neumíraly. Sem tam se stane, ale není toho moc. Právě proto mě sejřej GR. Dělal jsem GR36 a jasně se tam už pohybuju na hranici IK. A to mě prostě vadí. Musím vždycky aspoň jednu ránu ustát, abych mohl reagovat. Možná by se i ten 38 dal, ale asi bych se tam musel prochcípat a na to fakt nemám náladu.

Když už o tom mluvím, tak jsem právě dneska vylepšil Pain na "Rank 38" a myslím, že je to zase na delší dobu můj rekord :D

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 23.01.2015, 22:45 hod.

Já to dotáhl na 30, ale musel jsem překopat komplet postavu na "Poníky" (což je zrovna build, kterej mě moc nenadchl). Šlo by to vyhnat ještě víš, ale jak říkáš někde by mě zavřeli nebo picli po hlavě a bylo by po Crusaderovi :D. Jednou jsem se v partě na publicu ve třech dostal do GR35 a i přes defenzivní výbavu a Monka co dával buffy na protekci jsem měl taky párkrát na mále a to ty potvory skoro nikam nelozily. Ty vyšší Rifty jsou asi hlavně o tom se tomu vyhýbat a mít to čím zabít, zrovna ten "Pony" build je na to dobrej, když se to s ním člověk naučí, protože to knocbackuje potvory, ale jak říkám, není to něco, co bych chtěl hrát nějak často :).

Přesedlal jsem na Fist of the Heavens, když mi padla Ancient Darklight a vcelku mě to s tím baví, tak uvidíme.

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 26.01.2015, 10:25 hod.

DrSma: Ještě mě tak napadlo, jak je to na US s hratelností co se odezvy týče? Počítám že tam bude vyšší, ale na Solo by to i tak mělo běhat snad solidně a bez větších lagů.

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 26.01.2015, 14:59 hod.

ping tam sice vyšší je, ale vůbec to nepoznáš ;)
Obrázek

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 26.01.2015, 16:56 hod.

Bezva, to jsem chtěl slyšet (přečíst) ;).

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 26.01.2015, 17:10 hod.

HA! Jsem zpět :twisted:
Zhebnul mi v pátek Router :cry:
Ale už zase jedu. Zejtra se zase pustím do hry. :wave:

Xentere, přesně jak říká Lemur. Na US hraju stejně jako na EU. (když blbnou Servery tady, tak i tam :twisted: ) Dawe před časem jel na US dokonce Solo HC a na lag nikdy nezdechnul. Takže bez obav ;)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 01.02.2015, 15:07 hod.

Wulfe, koukám že máš 400tý narozeniny :) GZ

Já po přechodu na novýho Raekora opět pozoruju aspoň nějakej pohyb na PLVL Baru. Ale řeknu ti, že 700 je do léta asi moje max. GRifty mě nebavěj a T6 Rifty připomínaj spíš styl "loterijní automat" než Akční RPG. Ty objemy opakování začínaj bejt docela otrocký..

Nářadí jsem ale značně vylepšil. Pořád mám obrovský rezervy, takže i přes rutinní točení mě to docela baví, když vím co ještě chci. Veliká paráda nastala s aMaximem a opuštěním od RoRG a náhradou SoJ. Tím jsem se dostal na DP na 3M do Elit, což s peckama co dává beran dělá fakt paseku. Druhej krok pak byl nasazení Compas Rose + Travelers Pledge místo Soj. Elitní DMG zůstala cca stejná, ale základ se mi díky mohutně posílené CHD zvedl na 1,5-1,6M :!: :shock: :twisted: což se parádně projevuje na všem, včetně řeťazu z Maxima.

Takže teď naháním Amulety jak divej (proti ohni a Pledge se 100% CHD :green: )
Do GR se chystám teprve až budu s Gearem na Beranoj spokojenej, což vypadá ještě na moře času :roll: :D

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“