KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 19.01.2014, 17:37 hod.

VOLNÁ DISKUSE O VŠEM OKOLO HRY SOLO. HAVE A GOOD FUN!
Naposledy upravil(a) DrSma dne 20.01.2014, 20:35 hod., celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: SOLO KECÁRNA

Příspěvek od Jojo WD » 19.01.2014, 18:36 hod.

Drsma chces zalozit klan zo solo selffound hracmi? A na EU servery alebo na US? Na HC ci na SC?
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: SOLO KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 19.01.2014, 18:53 hod.

JoJo: Ne, nechci. Solo hráči ve hře žádný klan zakládat nepotřebují. (pokud někdo chce, tak proč ne, ale já se do žádných klanů "In Game" nechystám - nevidím důvod)

Solo hráči tu prostě od teď mají svoji Sekci, (dík Javůrkovi) kde mohou prezentovat své pokroky (formou Topiců o postavách) a pokecat s ostatními (ve svých Topicích nebo tady v "Solo Kecárně") :wave:



EDIT: a ještě tu chystám malé překvapení v podobě "Follower Speciálu" ;)
(nepůjde o nic velkého, ale mohlo by to bejt pro leckoho užitečný, protože pro koho jinýho by měl bejt důležitej Follower, než pro Solisty..)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 20.01.2014, 20:19 hod.

OZNÁMENÍ A INFO K SEKCI

Základ pro slíbený "Follower Special" položen. (jeho rozšíření záleží i na ostatních)
Sekce je uspořádána do finální podoby. KECÁRNA bude sloužit jako hlavní volné diskusní téma. (tak se ji nebojte využívat)
Jako první jsem založil Topic. (zatím jde jen o návnadu :D - musím ještě vytvořit obsah, což zabere nějakej čas)


Tímto lze Sekci začít využívat. (doporučuju si projít INFORMACE O SEKCI, nezabere to ani pár minut 8-) )
Těším se na přírůstky Topiců o postavách i vznik pohodové skupinky hráčů s podobným pohledem na hraní D3.

Uživatelský avatar
Gefjun
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vegrud#2208

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Gefjun » 21.01.2014, 21:32 hod.

Tak klan by mel tu vyhodu ze muzes zkouknout co komu padlo a prohodit par slov treba in game. Jen nikdy hraci nepujdou spolu i kdyz jsou v klanu a primo tam si muzes zkouknou postavy ostatnich a nabrat motivaci pac ten mec cojsi videl u "Draga" chces taky :). Jedinej zadrhel by byl asi ze cast hracu bude na EU a cast na US.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 21.01.2014, 22:35 hod.

Gefjun:
Kdo chce, může si friendlist rozšiřovat. To není problém. Hráči tu budou mít battletagy, takže friendy si zájemci posílat v pohodě můžou.

Je to o úhlu pohledu. Já o to zájem nemám. (přidávání a odebíráním lidí z friendlistu už mám za sebou) Lidi hrajou a nehrajou a když už se sem tam objeví někdo normální, tak zase nic neodehraju, protože jen datlujem chat. Cokoliv zkouknout můžu právě tady. (teda až se tu "Drago" zabydlí :D ) V klidu mimo hru a v čase, kterej se mi hodí.

Tímto zdravím KryOna,..posledního mohykána mého friendlistu :D :wave:

Uživatelský avatar
Gefjun
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vegrud#2208

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Gefjun » 21.01.2014, 23:45 hod.

Drago pokud nedojde ke zmene tak 25.3. staruje na US zatim nema nabehano ani 1mm :D

To zna asi kazdej ze lidi se nahrnuly a pak pomalu odpadly.

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od pavlas » 22.01.2014, 07:13 hod.

Ahoj, chci se vás všech potencionálních Reaper of Souls SOLO hráčů zeptat, jak se na hraní datadisku připravíte. Ponecháte si všechny vaše dosavadní postavy s tím, že rozprodáte výbavu? Dle mého je lepší tyhle postavy smazat, nedovedu si nějak moc představit, že bych začal na 60-ém levelu, byť na nejnižší obtížnosti, úplně "nahatý" :) Jak víme, level monster se bude přizpůsobovat levelu vašemu, tudíž si nejsem jistý, jak by to bylo hratelné. Zkuste mi napsat váš názor, jak s postavami naložíte :) Osobně plánuji až do patche 2.0.1, potažmo RoS, hrát ještě Vanillu s tím, co mám, potom se s postavičkami rozloučím a začnu v datadisku od nuly. První je na řadě Crusader, na toho se opravdu moc těším :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 22.01.2014, 09:54 hod.

Pavlas:
- cose týče mě, pokračuju se vším, co mám. Proto jsem skoro před rokem začal hrát od nuly NoAH na US. Nemám důvod se ničeho zbavit.
- smazat postavy je celkem k ničemu. LvL v RoS budeš mít podle všech dosavadních získaných EXP na daném Serveru
- na začátek "v trenkách" (Vanila i RoS) tak platí v podstatě jedinej normální recept. Všechno zahodit, založit novou postavu a po cestě se vybavit z dropu

- přípravu na RoS nedělám vůbec žádnou. Hraju úplně normálně. Nemám ani miliardy ani miliardový předměy, takže RoS moje "zpoždění v přípravách" velice rychle smázne
- snad jediná věc je, že už nerobím velký šutry a začnu shromažďovat goldy (všechny průběžně spotřebovávám, momentálně mám asi 13M gold a chtěl bych mít na prvotní úpravy u Mystica aspoň 20-30M gold, což je podle mě jediný, co má smysl - prachy na Mystica)

Na Crusadera jsem zvědavej, ale jako srdcař barbarista nejspíš dám ze začátku v RoS přednost pokračování s barbarem..

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od pavlas » 22.01.2014, 10:11 hod.

Já právě ve Vanille používal AH, tudíž to co mám na postavách, mám koupeno v převážné většině z aukcí. Nechci být v rozporu s pravidly, co jsme si zde nastavili, takže co myslíš: Postavy z Vanilly nechat, případně je dotáhnout na 70 lvl a poté začít čisté sólo? Právě i o těch goldech píšeš, že bychom si měli nechat do začátku tak 50 000, mám asi kolem 90M... Ten začátek v trenkách jsem právě plánoval, s každým charakterem to projít od nuly.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 22.01.2014, 10:38 hod.

pavlas:
pojmenuju tento článek jako:
JAK ZAČÍT SE SOLO SELFFOUND, když už jsem dříve na serveru hrál AH nebo Coop

1. pokud chceš "od nuly" začít už ve Vanille
- zbav se všech věcí i goldů, smaž postavy. Na HC i Hřbitov. Založ si novou a... GO!

2. pokud chceš začít až v RoS
- je to stejný. Jen s jediným rozdílem, že na LvL60 se v RoS dostaneš (podle spekulací) za mnohem kratší čas...

3. kdykoliv začni jako Solo Selffound zcela od nuly na nepoužitým serveru (pokud je možnost, nejčistší varianta)


Těch 50k gold je víceméně k ničemu, když začneš novou postavu. (po cestě nasbíráš vše, co je třeba) Dal jsem to tam asi jen jako takovou cenu útěchy :D
(90M je opravdu hodně, doporučuju silně zredukovat - podle mýho tempa sběru to odpovídá cca 400h hry, což je dost podstatnej náskok..)




PS: mám to připsat do Informací o Sekci? (místo těch 50k gold, co vás matou?)
EDIT: pro přehlenost jsem to raději doplnil i do INFORMACÍ O SEKCI :wave:
Naposledy upravil(a) DrSma dne 25.01.2014, 13:14 hod., celkem upraveno 5 x.

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 24.01.2014, 22:05 hod.

Ahoj, už delší dobu uvažuji o tom, že bych se také přidal, trošku se rozepíšu o dosavadním působení v Diablu a uvidíme.

Od vydání jsem hrál dlouhou dobu pouze SC převážně za barbara, kde jsem na AH pouze prodával a lepší předměty si nechával na ostatní charaktery. Po delší době - hlavně když přišel craft, jsem kupoval ještě suroviny a Flawless Square gemy, popřípadě plánky (pouze na rare itemy) které mi chyběly, ale to až po delší době. Pokud tedy nepočítám tyhle operace na AH, tak jsem dotáhl barbara na PL100 z dropu, alespoň co se týče předmětů, které jsem necraftil. Od přátel jsem předměty téměř nepoužíval, byl jsem aktivnější, takže jsem naopak spíše rozdával. Po dosažení PL100 jsem chvíli paragonoval ostatní charaktery, až jsem došel k závěru, že rozprodám vybavení na ostatních charakterech a budu hrát pouze za barbara, kterého si dovybavím pomocí AH. Co se nestalo - hra mě potom přestala bavit. Smazal jsem si všechny charaktery kromě Barbara a dal si delší pauzu.

Když jsem se vrátil, začal jsem konečně HC (několik měsíců nazpět) - coop ve dvou - ale to jsem už jel bez nakupovaní čehokoliv na AH, pouze jsem občas něco prodal, abych si přilepšil s goldy (celkem jsem mohl vydělat tak okolo 15M goldů). Najednou byla pro mě hra daleko zábavnější, ale okolo paragonu 25 jsme díky lagu oba odešli do věčných lovišť.

Nakonec jsem si řekl, že AH už nebudu používat vůbec - ani nákup, ani prodej. Nechci tu vypisovat její klady nebo zápory, jen to že mi mnohem více sedí hrát bez ní, mám opět radost z dropu, progresu a hra mě baví. Znovu jsem si téměř sám a ze svého dropu prošel Normal - Inferno na SC se všemi charaktery krom barbara, kterého jsem jako jedinou postavu nesmazal.

Konečně se dostávám k jádru věci, proč bych se vlastně rád přidal - na HC jsem po úmrtí barbara měl v truhle zhruba 8M goldů, nějaké Flawless Square kamení a Inferno suroviny, které jsem si sesbíral. Jelikož na HC je pro mě nejlepší forma hrát sám - více mě to baví; pokud se mi povede zemřít, tak pouze mou chybou (teď nepočítám lagy); hraji tempem, které mi vyhovuje nebo na které mám zrovna chuť; nemusím čekat na parťáka (nebo naopak) kdy bude mít chuť a čas si zahrát... Tím pádem bych chtěl na HC pokračovat na solo i v datadisku RoS.

Začal jsem tedy v klidu hrát za všechny charaktery na HC, nyní kompletně bez AH a bez pomoci ostatních (měl jsem pouze již zmíněných 8M goldů, FS gemy a inferno suroviny, které jsem zatím nepotřeboval, nicméně goldů se můžu zbavit a suroviny a kamení mám z vlastního dropu). Zatím jsem se dostal na levyl 50 u všech postaviček a na začátek obtížnosti Hell a určitě budu pokračovat dál.

Takže bych to viděl následovně:

SC - převážně ze začátku odzkouším nové herní mechaniky, dojedu si postavy na level 70, splním si coop achievementy, zahraji si s přáteli, kteří se vrátí do Diabla kvůli RoS (na jak dlouho těžko říct) a pak přesedlám na solo HC a na SC zavítám nejspíš jen výjimečně, pokud si budou chtít staří známí zahrát.

HC - do vydání RoS budu dál progressovat postavičky, poté chvíli přejdu na SC a opět se vrátím na solo HC, které bych měl jako hlavní.

Závěrem doplním, že hraji pouze na EU serveru.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 24.01.2014, 23:02 hod.

Xenter:
Jestli jsem něco nepřehlídnul, tak máš prakticky čisté self HC/EU a k tomu pochybných 8M goldů? 8M sesbírám za týden hraní po odpolednech, takže to zas taková hrůza není. Já bych to někomu věnoval už jen pro ten pocit. Je to na tobě.

Obdivuju každýho, kdo umí najít motivaci hrát Solo HC v D3.

Pokud jsi chtěl posoudit, jestli je to na místní účast, tak určitě ano. ;)
Pokud jsi chtěl založit Topic, tak určitě do toho. ;)

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 24.01.2014, 23:13 hod.

Vyřešeno. Ani mi ty goldy nechybí, zatím stejně nejsou potřeba a na craftění na Hell mi stačí to co popadá >:D .

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 24.01.2014, 23:15 hod.

Xenter: to byla rychlost >:D

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 24.01.2014, 23:34 hod.

Zrovna jsem byl ve hře, tak jsem to vyřešil hned. Časem si tu založím vlákno a pokusím se nějak prezentovat svoje (ne)úspěchy. Každopádně už i ten Hell je na solo o něčem jiném. V partě jsme dali v podstatě i Inferno, aniž by bylo potřeba farmit nebo doexpit například na bosse. Takže bude o zábavu určitě postaráno.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 24.01.2014, 23:43 hod.

Xenter: Hell je nejhorší. Tak hlavně bacha na smrťáka!..

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Drakkari » 24.01.2014, 23:55 hod.

Kdo chce jet úplně solo od nuly bez vlivu z vanilly by si měl postavy smazat, každý má v paragonu část z bonusu za party play, pokud hrál v partě :). Paragon expy se ze smazaných postav nepřevedou. Vyzkoušeno na PTR.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 25.01.2014, 00:18 hod.

Drakkari:
Pokud je to v PTR stejné jak bude v RoS. Delší dobu to tlachání o Betě a PTR nesleduju, je to pořád dokola. Oficiální varianta byla, že se zachovají EXP na SC a na HC dokonce i ze všech padlých postav z minulosti.

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Drakkari » 25.01.2014, 01:46 hod.

Ano je to stejné. Smazané postavy se nebudou počítat do paragonu 2.0. Pouze živé. V HC pouze živé a mrtvé postavy, které nebyly vymazány z halls of fallen heroes nebo jak se ta sín mrtvých jmenuje. Takže kdo chce čistý start i v HC, pujde to taky, stačí si vymazat mrtvolky. Bohužel artisani a uložené recepty u nich resetovat nejdou, což mne mrzí, ale nedá se nic dělat.

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“