KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Longmahu
Fallen Shaman
Příspěvky:85
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hitacu#2596
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Longmahu » 31.12.2015, 02:36 hod.

jste mě chlapci asi špatně pochopili :)
moje párty hraní je průměrně 2-3hodinky měsíčně se zoufalcema na pl10-20, to mi pokazí úplně všechno :D
takže doufám chápete, že si tím statistiky rozhodně nevylepším...
no co, snad se nebudete pohoršovat, když se i nadále budu považovat za "soloselfoudera"

z jinýho soudku...
tak jsem se těšil, že si zavzpomínám na helikoptéru, myslel jsem si, že se strickenem doklepu čas do patche...
a vůbec mě to nebavilo... 8-)
takže z5 hota

Uživatelský avatar
zeratul
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od zeratul » 31.12.2015, 08:54 hod.

V novom roku prajem vela dropúúúúú (nie serverovych :twisted: )

takze tento rok ukoncujem s PL 300 ,vypinam ntb a idem sa bavit :)

http://oi67.tinypic.com/2ym98g5.jpg
solohrac @12/2015
zeratul barbarian

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 01.01.2016, 00:31 hod.

OK, Solaři, tak i já přeju vše nej do Novýho roku 2016 a ať nás D3 baví a je na něj čas nejméně jak v roce minulém :!: :wave:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 01.01.2016, 11:41 hod.

Chtěl jsem doexpit tu PL900. Jenže Mlok předpovídá 6-8x vyšší rychlost Solo expení ve 2.4.0 :!:
Tzn, že teď akorát vyhazuju klíče do GR z okna.

Asi teda změním plán a skočím pro nějakej matroš do Bounties, klíč do GR a kdyby už opravdu nebylo co, možná zkusím nějakej ten HF Amulet, což úplně nesnáším :ble: :D

Longmahu
Fallen Shaman
Příspěvky:85
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hitacu#2596

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Longmahu » 01.01.2016, 12:00 hod.

přeju vše nej v novém roce, jak se zdá, skutečně se nám blejská na lepší soločasy...
Drsmo nápodobně, já chtěl dojít osmistovku, ale po patchi, až po patchi... :)

Uživatelský avatar
zeratul
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od zeratul » 01.01.2016, 13:52 hod.

Drsma ja som tomu nepochopil :D ,aky mlok predpoveda?
solohrac @12/2015
zeratul barbarian

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 01.01.2016, 16:37 hod.

Mlok je prostě jeden místní štamgast. Mívá dost přesný informace..

Uživatelský avatar
zeratul
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od zeratul » 01.01.2016, 23:45 hod.

aha,no inak ja mam teraz 100 GR klucov akurat,tak si ich necham zatial a pockam

Edit:
PL 333 druhy Gift :)

akurat mi droplo co povies?

Obrázek

dalsi drop zaujimavy
Obrázek
solohrac @12/2015
zeratul barbarian

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 04.01.2016, 21:40 hod.

No že jseš slušnej haluzák :D

Rukavice trochu míň síly, ale jinak plný crity jsou labůžo :P Navíc můžeš volit trifecta nebo +VIT, což je paráda, že máš možnost to kdyžtak i změnit.
Bacadlo dost slušný, ideální na Gift. Jen je problém, že ve 2.4.0 nebude mít opět asi IK palice velký využití. Hrál se s tím pouze 6WotW+4IK WW než přišel HotA/Slam..

Uživatelský avatar
zeratul
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od zeratul » 04.01.2016, 23:15 hod.

musim uz urobit druheho barbara,nechce sa mi prehadzovat vsetko,mam uz odlozeny eq v bedni :) ...plany boli na 500 PL ale urobim to skor...

Edit:skusal som immortala plus hota,nejako som bol z toho mimo (nezvyk) ale raekor sa mi paci omnoho viac...budem hrat to co ma bavi...

Edit: PL 400
http://oi65.tinypic.com/2zz0phi.jpg

PL422 - Dalsi gift a uz ma vytacaju tie potiony :)) mam z kazdeho 2ks - ten ,,undying,, Relic na templara mi stale nepada...Inak skusal som Grift (uroven nad T10 ) ale tam sa moc nevidim,nejako zatial ta hra ma tymto smerom neberie,bavi ma chodit rifty,zbierat matros,stakovat armor cez Goldwrap :twisted: a byt nesmrtelny haha...nahodil som na chvilu ten IK set s Hota ale nebavi ma to...rozmyslam ze urobim aj inu classu ako Barbara,hlavne nech je zabava...som zvedavy na ten patch 2.4 co to bude :) ..ono som stale novacikom,mam minimalny prehlad ked to porovnam s vami ale tak pomalicky sa dostavam do toho.
solohrac @12/2015
zeratul barbarian

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 15.01.2016, 15:52 hod.

Hoši, hrajete :?:
Já jsem v řiti. Absolutně nemám kdy hrát. První prtch od vydání D3, kterej jsem nemohl ihned prozkoumat :cry:

To vypadá, že až (jestli) se situace utřese, mi pro změnu poradíte vy, co a jak :D

Uživatelský avatar
Zulu
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:azael#2808

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Zulu » 16.01.2016, 19:44 hod.

Já také většinou hraju solo, sám si mohu určovat ,, tempo hry"- střídám různé buildy ( exp., DB, GR atd.), nota bene kvůli zaměstnání nemám dopředu pevně stanovený časový rozvrh.
Jak čtu nemáš čas na nový patch 2.4.0., mám postavu podobných parametrů a bez problémů se pohybuji mezi Normal, Solo, Leaderb.
Jinak PL samozřejmě naskakují rychleji.

Uživatelský avatar
Zulu
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:azael#2808

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Zulu » 16.01.2016, 19:48 hod.

Jinak ještě ze slušnosti připojuji odkaz na mou oblíbenou postavu http://eu.battle.net/d3/en/profile/azae ... o/46457252

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 16.01.2016, 22:58 hod.

Zdarec, Zulu.
Jojo, času krutě málo ale i tak jsem si dneska našel čas na pár Riftů. Snad mi to tak dovolí i dál. Zatím jsem neudělal na postavách téměř žádné změny. Cílem je teď nashromáždit nové Itemy, provést extrakce v kostce a dobrý kousky schovat. Potom začnou mé oblíbené testy :wave:

Konečně se taky objevil jeden Solo nonbarb :P

Ale jo, já se taky několikrát dostal na žebříčky, nejlíp okolo 600 místa, ale mě ty max. GR jaksi neberou, páč je to kupa fishingu a na to já nemám čas ani nervy. Takže tu 600 se svým přístupem ke GR beru jko úspěch. :P

No a k Patchi. Copak PL, to je jasně paráda pro Solo teď, ale hned na první pohled mě ukrutně potěšily změny v grafice :!: Hra je temnější, Molten dostal luxusní VIDITELNOU animaci, Cold Spels jsou suprově vylepšený, všude lítaj kusy ledu atd atd. Tohle se mi fakt moc líbí. A taky se mi fest zrychlil celej běh hry, každý kliknutí je rychlejší než bylo. Za mě absolutně super :!:

Teď už se jen třesu až schrastím dost Gearu na pořádný testy Skokana, Berana a všech mejch výmyslů :green: :)

Uživatelský avatar
Zulu
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:azael#2808

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Zulu » 17.01.2016, 11:34 hod.

Zdar.
V podstatě tu 600 vnímám taky jako úspěch vzhledem k solo hraní a relativnímu nedostatku času. Jinak jako veterán D2 si myslím, že hra nemá temnější atmosféru, naopak místy začíná vypadat skoro jako dětský malovánky.
Se zájmem jsem si přečetl starší příspěvek o followers, taky tuto postavu vnímám jako nositele efektů a ne jako přímého destruktora.
Dobrý follower-build určitě ovlivní průběh hry.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 17.01.2016, 12:44 hod.

Tak omalovánky to jsou, ale bylo to před Patchem ještě horší. Všiml jsem si toho ihned, že to upravili. Navíc já kvůli tomu od startu D3 neustále používám darkd3 s nejsilnějším filtrem. Možná to ztmavení pak vnímám trochu víc než ostatní. Bez toho filtru si to nedovedu ani představit hrát, to je hnus :D :roll:

Jo, Follower Special je upravovanej naposledy po 2.0.6, ale protože se toho moc v použití pomocníků za ten rok a něco nezmněnilo, nebylo do teď nic důležitýho co přidat. Shodou okolností jsem teď ale po dlooouhý době oprášil Fear Templara :) Kdybys měl časem nějakou funkční vychytávku nebo kombo pro Followery, neboj se ozvat. Testnu a rád pro ostatní doplním. :wave:

Longmahu
Fallen Shaman
Příspěvky:85
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hitacu#2596

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Longmahu » 18.01.2016, 08:10 hod.

DrSma píše:Hoši, hrajete :?:
Já jsem v řiti. Absolutně nemám kdy hrát. První prtch od vydání D3, kterej jsem nemohl ihned prozkoumat :cry:

To vypadá, že až (jestli) se situace utřese, mi pro změnu poradíte vy, co a jak :D
Ahoj Doktore,

hraju co to dá, je i celkem víc času, takže u toho vysedávám víc než dřív. snad to vydrží :P
co se týče barbara, tak jsem z něj trochu rozpačitej. jak jsem tak zkoušel, nahrál jsem to k nějaký šestašedesátce a přestalo mě to bavit. boulder toss mě nesedí, raekor taky ne, skákání už vůbec. tak hraju cruse. zkusil jsem ho s crapem z truhly a líbilo se mi to. a nakonec jsem se rozhodl, že když je to takhle v počátku tak si počkám na season. takže mám sezonního softcorovýho cruse, samej trn samozřejmě, a za chvilku tam bouchnu sedmdesátku a pak to povalim. a abys neřek, tak bude úplně, ale úplně soloselfound :D

přeju ti brzké herní vyčasení...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od hulkxxxl » 18.01.2016, 13:49 hod.

že vám do toho kecám ale skuste thorn/ frenzy barbara s použitím LON setu

je to naprostej masomlejnek, pokud nemáte zatím gear tak si odkládejte áčkový krámy, je to větší zábava než beran a klokan

a nejlepší natom je že nato stačí áčkové předměty které byjste jinak okamžitě šrotovali (není potřeba cc ani chd)
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 18.01.2016, 20:25 hod.

Longu, rozhodně hraj i jiný chary, pokud na to máš čas. Je to zábavný prostřídat. Já jel všechny přes celou Vanillu jako doplněk Barba. Pak už to ale nešlo časově zvládat, tak jsem zakotvil u Barbů definitivně.

Hulku, LON rozhodně protestuju odzhora dolů. Věci syslím vždy a dlouhodobě, ale zatím nemám LON droplej. Já totiž stále věřím, že s LON by mohly jít postavit opravdu netradiční a přitom i přiměřeně použitelný Buildy :wave:

Uživatelský avatar
Zulu
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:azael#2808

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Zulu » 23.01.2016, 19:43 hod.

Zdravím všechny Solaře.
Tak nějakou vychytávku na Follower - build vlastně nemám, používám obecně profláknuté F. - builds.
Kostrou všech Templar - buildů je Freeze of Deflection s Justice Lantern ( výsledný efekt je dobře vidět v posledních Quinových videích, zejména při souboji s Bossem ) a u Enchartres Overwhelming Desire.

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“