KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 25.01.2014, 02:22 hod.

Drakkari:
Obávám se, že to bude na každém jednom. Nedá se s tím nic dělat. Očekávám, že většina hráčů začne Solo Self od nuly až v RoS. Kdo do tý doby "nestihne" smazat postavy, po nahrání RoS už to nepůjde změnit.

Všem: Kdo chce jít do RoS s co nejčistším štítem, smažte zavčas postavy z AH či Coop Serverů a vytvořte si nové, už Solo Self postavy. Patrně se jen tak zabrání ovlivnění startovní výše Paragonu 2.0

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 25.01.2014, 07:48 hod.

Zrovna jsem na to koukal a je to jak píše Drakkari (doteď jsem si taky myslel, že se to převádí za celý účet). Každopádně toho barbara na HC jsem si smazal ze hřbitova hned po RIPu, takže v tom není co řešit a SC u mě nehraje v tomhle vlákně význam.

Edit: Zrovna jsem uvažoval o tom, kde se případně pochlubit s nějakým zajímavým dropem. Popřípadě probírat co právě padlo, nepadlo nebo co cíleně hledáme. Založíme nějaký TOPIC za tímhle účelem? Bylo by to asi přehlednější, než postovat například sem, kde je spíš obecné diskuze. Popřípadě jestli zatím mám tohle psát do staré sekce o solo selffound.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 25.01.2014, 12:32 hod.

Xenter: Klidně do NoAH Sekce. Ale nejjednodušší je udělat si vlastní Topic. Zatím třeba jen úplně jednoduchej. Ale klidně i sem, protože neočekávám takovej frmol, že bysme to tu ucpali. (nejmíň do RoS :D )

V NoAH Kecárně jsme tam pro oživení občas taky nějakej povedenej drop šoupli a ničemu to nevadilo 8-) Lepší mít trochu pomíchaný jedno volný téma, kam se přispívá, než několik polomrtvých, takže si s tím hlavu moc nelam.


PS: Na základě Drakkariho upozornění a tvého potvrzení jsem upravil i podmínky s ohledem na mazání postav v INFO O SEKCI. Bohuže, kdo se bude připojovat až v RoS, povleče za sebou i EXPY z dřívějších Coopů...Hodím příspěvek do Obecně do POZVÁNKY do Sekce, aby se to, pokud možno dozvědělo víc lidí.

Uživatelský avatar
Gefjun
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vegrud#2208

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Gefjun » 25.01.2014, 13:34 hod.

Pokud je ta moznost tak je nejsnasi zmenit servr a je vse vyreseno.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 25.01.2014, 13:52 hod.

Gefjun:

To každopádně.
(já to před rokem taky tak vyřešil)

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 25.01.2014, 14:22 hod.

DrSma: OK, určitě je lepší dát to občas sem než zakládat několik dalších vláken.

Jinak co se týče jiného serveru - určitě je to nejlepší řešení, ale jelikož chci takhle hrát pouze HC, tak i kvůli pingu mi vyhovuje více zůstat na EU. Přece jenom je lepší tohle riziko omezit, když už je potřeba být při hře online.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 25.01.2014, 14:33 hod.

Xenter: No jasný. Že tam máš odemklý Artisany z dřív není problém. (v podstatě formalita) V tvým případě je rozumný zůstat při Solo HC na lepším přípoji.

Nějakou míru tolerance je dobrý nastavit, protože ne každej může založit čistou hru přechdem na US, nebo mezi SC a HC pokud už tam hrál..
Já jsem ten šťastnější, co měl nepoužitej US Server k dispozici..



EDIT: když o tom tak přemejšlim, fak nevim, co brání nechat hráče si zresetovat celej server, když můžem třeba mazat postavy...Stačilo by jedno tlačítko a hotovo. Škoda. Tohle fakt chybí, moct začít kdykoliv znova..

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 26.01.2014, 14:27 hod.

OK. Takže já jsem na RoS připravenej. Topic založen :)

Teď si po přestávce po práci na Sekci a Topicu zase půjdu s chutí trochu pofarmit,... 8-)

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 26.01.2014, 15:40 hod.

Zrovna jsem došel k závěru, že si udělám takový osobní Achievement až vyjde RoS. Pokusím se najít všechny Legendárky, Setovky a příslušné plánky, možná do toho zakomponuji i nalezení speciálních surovin na craft a vyrobení největšího gemu každého typu. Uvidíme zda se mi vůbec povede vše najít, popřípadě za jak dlouho.

Až bude nahozená nová Game Guide, tak si sestavím seznam, takže bych ho dal někam ke stažení, kdyby se někdo chtěl přidat ke hledání.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 26.01.2014, 15:50 hod.

No, dá se tušit, že dost lidí čeká na RoS. Jenže já se skoro vůbec neotravuju se spekulacema okolo Bety a PTR, takže až RoS vyjde, chci se věnovat hlavně hře a jejímu zkoumání. Tak jsem se raději nachystal zavčas. 8-)

Na takovém masivním Self Achievementu bys klidně mohl postavit celej svůj Topic. :wave:

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 26.01.2014, 16:06 hod.

Jo to je dobrý nápad, dneska mi zrovna blbne NET, tak se do hraní moc pouštět nechci, holt nevýhoda online only, tak můžu promyslet co a jak.

No a co se týče RoS tak já novinky sice sleduji, ale ono se to stejně neustále mění, ale určitě se na datadisk těším a mám z toho zatím vesměs kladný dojem.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 26.01.2014, 16:11 hod.

Xenter: Já se nehorázně těším na dvě věci
1. Mystic
2. Loot 2.0

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od dawemorraless » 26.01.2014, 18:03 hod.

DrSmo hezky vymazlenej topic :wave: jen jedna věc....at už chceš či ne tak "Slečínka s lukem" je ve všech 3 dílech tím pádem nedílná součást těchto her stejně jako wizzard...asi na tebe pošlu japonce :green: :green: :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 26.01.2014, 18:06 hod.

dawe: :green:
DrSma: topic je fakt super, pěkně sis s nim vyhrál ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 26.01.2014, 18:28 hod.

Dawe: neříkám, že lukaři nejsou součástí, alě že by mi nechyběli. Nevrtej v tom, nechci ranit Lemura :roll: :D

Lemurman, dawe: Díky za pochvalu. Pokusil jsem se do mrtě využít všechny své zkušenosti z předchozích dvou Topiců :wave:
Naposledy upravil(a) DrSma dne 26.01.2014, 18:32 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 26.01.2014, 18:31 hod.

radši to nechte bejt, nebo se urazim :D
DrSma: fakt je to super, hlavně to menu, jen bych možná zpřeházel články tak, aby odpovídaly menu
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 26.01.2014, 18:35 hod.

Lemur: nene, je to promyšlený. Články jsou seřazený za sebou, aby měly vhodné pořadí, pokud se v nich někdo bude posouvat myší. (zkus si to ;) )
Menu je poskládané tak, aby nejdůležitější tlačítka byla pěkně na středu. Kdo skáče pomocí tlačítek, tomu je jedno, jaké je pořadí článků :wave:


EDIT: a mimochodem. Vyladit vzhled toho obrázkového menu, tlačítka, !zamaskovat podtržítka! co dělaj odkazy a všechno aby to vypadalo takhle byla fakt pakárna :lol: (dělat to podruhé, tak už člověk ledacos ví, ale vývoj,..to je dřina :) )
Naposledy upravil(a) DrSma dne 26.01.2014, 18:46 hod., celkem upraveno 7 x.

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 26.01.2014, 18:38 hod.

ok, je to na tobě
ale chybí mi tam jeden článek (kterej by měl bejt úplně 1.): DrSma - The Demon Hunter :green:
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 26.01.2014, 18:41 hod.

Lemur: :lol:

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 26.01.2014, 18:50 hod.

a nechceš ještě nějak vyladit vzhled těch Go Up tlačítek :?:
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“