KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 12.06.2015, 19:40 hod.

Jojo, to je ono 8-)
Tyhle začátky ti můžou všichni závidět. Sezona už je o ničem. Mluví se o začínání odznova, ale pro zkušený hráče je to nudná formalita na pár hodin a okamžitě se jede ve strejch kolejích. Není nad to prvotní objevování :!:

Dik za ten odkaz, to hodně ulehčí.

Uživatelský avatar
Witch
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Ba

KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Witch » 12.06.2015, 20:30 hod.

Cital som dost toho ohladom sezony,ono niekomu to vyhovuje a niekomu nie,hlavne ta sezona je naozaj o tom rush-rush-rush....ale to nie je pre mna...som rad ze som sa vydal touto cestou...uz sa neviem dockat ako si zajtra pohram ;)


.....mensi update:....hra ma moc chytila,ako aj tento styl hrania,prvotne som si obehal bounty,nafarmil okolo 100 sutrov na rifty a tie si teraz beham.Kazdu jednu sa snazim prejst na 100%,obraciam mrtvolky,dlazdice,rozbijam sudy,predmety,otvaram bednicky,zabijam vsetko co sa pohne.Hrozne ma to bavi a sranda je ta ze z tych elite packov mi tiho moc nepadlo,zvacsa bednicky strieborne,mrtvola,goblini.Padli mi dve setovky ale jedna bola na crusadera a druha tusim wizarda :) .Ako tak sledujem tak bez tych setov sa na T6 asi nedostanem,casu mam dost,gear zatial lepim,padaju mi same 2handy a one handy axes,maces,polearms atd...saaaame krepy hh...nevadi,hlavne ze je zabava,WD mi hrozne sedi a to je dolezite..

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 24.06.2015, 20:12 hod.

Tak nevim. Po deseti dnech mechanickýho šmatlání jsem vydřel 25 HF Amulů. Hrozitánská pakárna takový počty opakování a o naprosto nudným formálním chození Uberů ani nemluvím. Dopředu jsem věděl, že nemůžu čekat žádnej zázrak, takže nejsem moc zklamanej, že je tohle nejlepší kus. Úplně zlý to není, ale uplatnění pro něj těžko budu hledat....Ale aspoň jsem to zkusil :twisted:

Obrázek

Uživatelský avatar
Witch
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Ba

KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Witch » 24.06.2015, 21:30 hod.

Akurat sa chystam pofarmit hellfire amulet tak som zvedavy :)) ale 25ks je dost z mojho pohladu :) ....mne pada dost crapov...hlavne sety na barbara a dh :/ ....ono mam malo odohrate este,velmi malo,uvidime co to prinesie neskor,ale bavi ma to moc :)

Rhondien
Wraith
Příspěvky:161

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Rhondien » 25.06.2015, 09:41 hod.

Farmení HA je největší pakárna v celém D3.

Docela mě mrzí, že jsem neměl na nonseaon štěstí na pořádný imunity amulet, na druhou stranu na sezóně se zařadilo a mám dobrou maru, bohužel bez + physical dmg.

Můžeš se mi, prosím, DrSmo podívat na sezónního barba, jestli ten amulet, co na něm mám je pouzitelnej, nebo ho mám nahradit marou, případně jiným amu? Díky moc.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Kuki10 » 25.06.2015, 09:46 hod.

Me se konečně povedl peknej i s použitelnou pasivkou ale stejně na HC nosím radši s nějakou imunitou....

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 25.06.2015, 14:27 hod.

Rhondien: Dovu není špatnej pro pomocníky, ale na postavu bych ho nevolil. (jedině na nějakej Stun special) Jsou mnohem užitečnější kousky pro WW. Pokud máš dobrou Maru bez Phys, ale s dírou, jednoznačně bude lepší Mara s šutrem. Já si tenhle Amul oblíbil absolutně nejvíc - hlavně kvůli bosákům.

Kuki, nejen na HC, ale i na SC. Mám mnohem lepší Amulety jak tu svoji Maru, ale ve výsledku jsem s nima pomalejší jak s Marou, protože se musím víc stahovat. Imunnita mi často umožňuje rozdávat dmg i v situaci, kdy bych jinak zdrhal. Ale jak někdo psal. Až bude po patchi Kanální kostka a půjde například na nařachanej HF Amul přesunout imunity,...hmmmm

Rhondien
Wraith
Příspěvky:161

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Rhondien » 26.06.2015, 07:55 hod.

DrSma: díky za radu :). Zvažím to. Ten Dovu je taky dobrej, má super roll, ale je bez díry. Navíc když něco groundstoumpnu, tak je ten jeho efekt sakra znát, ale imunita je imunita :)

Nevím, ale tu kostku jsem pochopil tak, že z legendarky vysaješ její schopnost a tu si dáš do nějakého extra slotu pro takhle získaný passivky, nikoliv že je budeš moct dávat jako další passivky do legendárek, ale samozřejmě, že se můžu mejlit.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 26.06.2015, 10:39 hod.

GS si s Dovu prodloužíš "jen" o 0,84 sec. Když vezmu přínos imunity, podle mě není co řešit. A ten Mara můžeš mít s dírou? To by nebylo tuplem co řešit. Šutr ti pomůže víc jak 20% Phys ;) Škoda, žes ho sem nehodil.

Jo, tak kostka je popsaná jak říkáš, ale to je teď úplně jedno, jestli bude efekt přímo na amulu nebo ve spešl slotu. Zase to naprosto smázne všechny výsledky. (pokolikáté už?) ..Vypadá to na ukrutný posílení postav..ale konečně snad už taky na nějakou variabilitu v tý záplavě možnejch kombinací :!: :wave:

PS: T10 očekávám, že zůstane brnkačka na fast farmu 8-)

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Cartman » 01.07.2015, 16:57 hod.

Teď už to bude sranda, nafarmit HF.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 01.07.2015, 17:26 hod.

Jo já vím. Už mě málem ranilo, že jsem přišel o 300 mašin :roll: :green:

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od ZOMB » 22.07.2015, 17:49 hod.

Tak jsem se po pár letech vrátil k D3, zkouknout situaci kolem hry, a já vám teda nevím... mám RoS, pohoda, takže jedu svou primární postavu DH od Skeleton Kinga, levely stoupají, už mám skoro 70 a co se nestane - dojdu do Desolate Sands, pád hry. Zkouším to znovu, zase to spadlo. Znovu a znovu, furt to padá. Zkoušel jsem všechno možné, furt to padá. Tak teda jedu monka, ten byl dál v dějové linii, jde rovnou do 5. aktu. Uzrael byl zajímavej boss :D . Dojdu do Blood Marsh, opět pád. A zase a zase. Přes tyhle dvě lokace se prostě nedostanu (alespoň tedy sám). Vím, že s Desolate Sands byly problémy asi před rokem a půl, když jsem to zkoušel posledně, a docela mě zaráží, že to Blizzard za tu dobu neopravil. Sečteno a podtrženo, nemůžu ani dohrát základní dějovou linii. Zkusím downgrade ovladačů grafické karty, to by prý mohlo pomoct, ale stejně se nevyhnu pocitu, že Blizzard na hru docela se*e a nutí hráče k takovým ubohým řešením, aby tu hru vůbec mohli dohrát.
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 23.07.2015, 02:00 hod.

Hoj, Zombe,
radu ti asi žádnou nepřinesu, protože tohle se mi prostě neděje. D3 mi samo nikdy nepadalo a nepadá. Lagy, to je jiná, to jo, ale jinak mám D3 v podstatě 100% stabilní. Takže výstup pro tebe ode mě je max. ten, že to umí chodit spolehlivě. Ale kde hledat chybu nevím.

Můžeš si zde https://www.diablofans.cz/domains/diablo ... .php?f=153 zkusit založit vlákno o padání hry. Ostatní trápí víc zamrzání, ale snad někdo může mít zkušenost i řešení. ;)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od ZOMB » 23.07.2015, 07:59 hod.

Zdravím :)

Podařilo se mi to vyřešit downgradem ovladačů, ale teď mám zas jiné problémy s tím spojené. Takže opět stahuju nejnovější ovladače, přes lokaci jsem se už dostal, takže to snad bude už dobré. Problém je u některých grafických karet od AMD, resp. nových ovladačů na ně. Řešení jsem našel na battle.netu, lidi s tím mají dost problémy, občas se objeví nějaký blue post na tohle téma, ale řekne jen, že máme provést downgrade.
Snad se s tímhle problémem nebudu potýkat dál v adventure modu a v riftech.
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Stanley » 23.07.2015, 09:04 hod.

Taky jsem si tím prošel. Jak píšeš, downgrade ovladačů pomůže. Ale bohužel v Adventure modu problém přetřvává. Tzn., pokud jsi ovladače vrátil na nové, tak se v bounty musíš vyhýbat těmto dvěma lokacím. V greater riftech tyhle lokace nejsou. Problém je poté v riftech, tam se obě tyto mapy objevují a je to dost opruz.

Já jedu už dost dlouho na starých ovladačích, kde to fajčí a mám jediný štěstí, že jinou hru na ntb nehraju, takže se to dá přežít. Ale tohle je prostě oser, více než možná i dva roky starý problém a pořád žádné řešení. Holt je nás málo, kdo s tím má problém, tak na to Blizz prdí. Nicméně ATIňáci nebojte, když jsem hledal řešení, tak jsem narazil na problému i u Nvidií :)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od ZOMB » 23.07.2015, 10:30 hod.

Nj, zabil jsem Malthaela a hned mě to v adventure modu vyhodilo :D

Díky za radu, budu se muset těm lokacím vyhýbat, to snad nebude takový problém. Zatím tu hru ještě poznávám, na rifty se vrhnu až později, zatím postačí adventure mod. S monkem mám lvl 69, už se těším na 70 :twisted:
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 25.08.2015, 19:59 hod.

PATCH 2.3.0

Proč mám pocit, že za dva tejdny budou mít všichni všechno. :D Ani nevím, co si o tom myslet. PTR jsem nesledoval, tak uvidíme.
Každopádně tohle je první průlez A1 Bountis - jednou jedinou. Za povšimnutí stojí zejména láva. :shock:

Obrázek

EDIT:

Tak mi to nedalo. Prozkoumal jsem kostku a vycucnul pár legošek na zkoušku. Zatím jsem o tom moc nepřemejšlel, je to na farmu T6 a materiálu, takže první co mě napadlo je rychleji, silněji. :P Takže prozatím jsem nasadil tohle:

Obrázek

Priorita je jasná. Bounties T6 jak pila, sběr matroše, vycucat co nejvíc lege. Pak přijdou na řadu další věci. :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 30.08.2015, 15:24 hod.

Moje druhé nejlepší umístění v žebříku vůbec :wave: Zaostal jsem pouhá 4 místa. Jako nežebříkaře upřímně potěšilo :)
Na třetí pokus, bez pylonu u Bosáka. Rollnul se mi drak.

Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 17.11.2015, 08:46 hod.

Mám teď strašně málo času, ale pomaloučku si zase sem tam po večerech chvíli v D3 najdu.
Dorazil jsem v noci PL850, což mě potěšilo. Paragon by ještě docela i lezl, ale není motivace. Za posledních 50PL jsem nenasadil jedinej novej předmět :!:
Proč to pak hrát?
Ještě že je v dohledu Patch a zase bude co sánět a zkoušet. A hlavně :!: na Solo hře už snad konečně bude mít cenu trochu honit expy a ne jak teď.

Mimochodem, včera jsem chvíli koukl na Gabyho. Na PL2k+ dělá v partě PL cca za 25 min :!: :!: :!: :ble:

Longmahu
Fallen Shaman
Příspěvky:85
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hitacu#2596

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Longmahu » 18.11.2015, 08:18 hod.

GZ k 850 ;)
taky občas chodim, a motivace? asi nic moc. přiznám se, že mě nenutí ani pokoření tý pitomý 60ky :P
raději si teď zajdu kampaň s nějakym ulítlym buildem for fun.
jediný co bych rád ještě dropnul je druhej BK sword, tak pokoušim kadalu.
v rámci sběru materiálu a zvyšování PL (momentálně 650) leveluju lege gemy, abych po patchi vosolil mainstat ...
jinak jsem hrozně zvědavej jak dopadne LoN, protože bych byl rád, kdyby zůstal na nějaký aspoň trochu použitelný úrovni. vidim v tom velkej potenciál zábavy, kterej asi vytěžim i kdyby to mělo znamenat ztrátu proti jinejm setovejm záležitostem, nebo měl bejt jenom na fartmu mlíka...

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“