KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Uživatelský avatar
zeratul
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od zeratul » 24.12.2015, 12:00 hod.

Ludia naozaj vymyslaju,ono je taka doba ze vsetci chcu vsetko najlepsie a hlavne hned.Preto sa snazia vyuzivat rozne ,,dopomocky,, ako si napisal.Ved predsa je to HRA..treba ju hrat a uzit si ju,zabavit sa....Ja osobne nepodporujem nic z toho,je to kazdeho osobna vec,ale ja by som uz nemal z tej hry potom taky pocit ako mam teraz.Doplnil som Bnet,len netusim ako sa to casto aktualizuje,myslel som ze po relogu,ale stale tam je para 12..uz mam cez 30.
solohrac @12/2015
zeratul barbarian

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 24.12.2015, 23:17 hod.

Ty aktualizace jsou jak kdy. Někdy je to chvilku po odhlášení ze hry, jindy to trvá i několik dní. Většinou jsou to taková (někdy několikatýdenní) období, kdy to jde jakš takš a kdy to hrozně trvá.

Teď to ale chodí dobře bych řek. U tebe už vidím PL53..

Uživatelský avatar
zeratul
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od zeratul » 28.12.2015, 15:22 hod.

akurat mi droplo :) ,len musim urobit dieru, odporucil by si mi rerolnut nieco?

Obrázek

btw..velmi zabavny build som si spravil :) a urgentne potrebujem relic na templara,lebo ten je stale tuhy :D
solohrac @12/2015
zeratul barbarian

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 28.12.2015, 20:37 hod.

Záleží jak moc s tím kladivem počítáš do budoucna a na co ho chceš.

Jestli do GR, tak nechat VIT a AS přetočit na díru
Jestli na Tormenty, zbavil bych se VIT a přetočil na díru
Pokud chceš do kladiva investovat Gift (děrovačka) tak do GR vyvrtat díru a AS přetočit na 10% DMG
Pokud chceš do kladiva investovat Gift tak na Tormenty vyvrtat díru a VIT přetočit na 10% DMG

Uživatelský avatar
zeratul
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od zeratul » 28.12.2015, 20:51 hod.

...ono Gift este nemam,uvidime ci dovtedy nepadne nieco lepsie,v kazdom pripade dakujem za rady
solohrac @12/2015
zeratul barbarian

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 28.12.2015, 21:28 hod.

NP 8-)
Jak si zatím stojíš v GR a s Tormentama? Od začátku jsem nešel ani nepamatuju, tak trochu ztrácím odhad :P

Uživatelský avatar
zeratul
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od zeratul » 29.12.2015, 11:28 hod.

najskor som si presiel celu hru na normale..tusim som skoncil okolo 52LvL nepamatam si to presne,zacal som chodit bounty az po lvl 70.Nasledne som si zvysil obtiaznost na experta a potiahol som par riftov.Popadal mi nejaky zlty gear,postupne mi pribudali setovky,vyfarmil som si ring z aktu 1,mal som na sebe mix dvoch setov,raekor a earth,postupne som si zvysoval obtiaznost.

Hrozne sa mi zapacil ten gameplay s Raekor,ako mi padal gear tak som si prisposoboval ability,passivky..zacal som chodit Grifty skrz gemy.Aktualne som Grift na urovni torment 7 resp o dva nizsie ako 7 (28?)..Torment farmim uroven 7 da sa povedat ze bez problemov,ono mi hrozne pomaha goldwrap v kocke,ten armor sa nastakuje do neskutocnych cisiel,chodim aj s gemom z valut (mal som 2x puzzle ring)...plus avarice band v kocke :twisted:

aktualne mi to postacuje,naozaj sa naramne bavim pritom a o to ide :) ...hravam v posteli s notebookom a frajerka sa ma stale pyta ze co tam lietam ako sarkan haha...(skoda ze ona hrava len xbox)

ako som uz pisal,potrebujem relic na folowera,lebo je stale mrtvy...cakam na ten gift aby som si urobil dieru do zbrane,reforgnem tu vitalitu na 10%dmg,budem sa zatial zaoberat hlavne tormentom.

inak uz mam v banke dalsie tri sety vyfarmene,

musim sa priznat,padli mi ancient rukavice strenght,atack speed 7 %,crit chance 10% ,vitalita a ja idiot som preroloval atack speed >:roll:

uz som cez 250 paragon...cakam kedy sa to zastavi,lebo stale to ide slusne
solohrac @12/2015
zeratul barbarian

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 29.12.2015, 23:18 hod.

No, ten Paragon jede tak do 500 jak po másle. 500-600 je takový první malý přibždění. (po 2.4.0 se to posune zase o nějakou stovku PL výš)
Když si vzpomenu jak jsem ve Vanille sóloval každej jeden paragon po 90 (90-100) cca 8 hodin hry.. :green:

Longu, tys koukám taky zabral 700+ :shock: ..neříkals že bedeš slavit Vánoce místo hraní?!..to moc nevypadá :D

Uživatelský avatar
zeratul
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od zeratul » 30.12.2015, 08:37 hod.

@DrSma kolko mas cca natocenych hodin na tvojom ucte?
solohrac @12/2015
zeratul barbarian

Longmahu
Fallen Shaman
Příspěvky:85
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hitacu#2596

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Longmahu » 30.12.2015, 09:22 hod.

nezabral, byla chvilka, tak jsem dal 10 lvlů, což je o dost míň, než kolik bych si přál, ale tak což... :)
teď dojde k vážnému přiznání, maminko, hrál jsem v partě... :OXO
hehe nebojte, nedostal jsem žádnej megaboost od nabušenejch grupáků. můj brácha, kolega a jeho brácha začali hrát a tak jsme se nějak potkali online. a vzhledem k tomu, že jsem o dooost před nima, tak ani nedošlo k lepšímu expení. takže jsem se rozhodl, že si udělám někde bokem jednoho pinčla se kterym budu pomáhat těmhle zoufalcům a oddělim ho systematicky od ostatních, abych si nepokazil soloselfoundrenomé :)
snad mi tento prohřešek odpustíte, odhaduju, že se sejdem tak 3x, 4x do roka :P

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 30.12.2015, 09:50 hod.

zeratule, ty časy mám dokonce za komplet povolání co jsem hrál ve Vanille tady https://diablofans.cz/forum/viewtopic.p ... 77#p229377
Takže Barb necelejch 2500h.

Longu, vypadal jsi odhodlaně s tím Solováním, tak jsem ti do toho nekafral. Ale oddělení prostě v D3 neexistuje.

Zkrátka Soluju na US Serveru, není s tím absolutně problém.
A druhej účet si klidně můžu valit na Evropě s partama...
To je jediný možný čistý oddělení.

Já bych si to určitě po těch stovkách hodin nepokazil. Ale je to tvoje věc a tvoje rozhodnutí.

Uživatelský avatar
zeratul
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od zeratul » 30.12.2015, 10:33 hod.

DrSma to je dost slusne,inak ked dam para 500 urobim si dalsiu postavu (barbariana samozrejme) mam dalsie sety odlozene,tak aby som to nemusel prehadzovat (chcem skusit aj ine buildy do buducna).Potrebujem vyfarmit Leoric's Crown ,mal by byt 100% drop tusim nad 20-22lvl...radsej to potiahnem cez bounty nad 22...
Inak to co uz mam v kocke sa zdiela na vsetky postavy?

@Longmahu ajaaaaaaaaaaaj...fakt si to dotiahol dost daleko sam a takto si sa nechal stiahnut na temnu stranu :) ,mam tiez v mojom okoli znamych co hraju D3 ale nemam ich ani vo friendoch aby neotravovali :twisted:

Inak nemam v sebe ani stipku chuti hrat s niekym,ani ma to nenapadne,beriem tu hru ako singleplayer,keby to islo,vytiahnem kabel zo siete,resp. odpojim wifi na ntb :)
solohrac @12/2015
zeratul barbarian

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 30.12.2015, 10:58 hod.

zeratul píše: Inak to co uz mam v kocke sa zdiela na vsetky postavy?
Jojo, kostka je pro všechny.


EDIT: ještě jak tě zajímal ten Paragon, tak existuje třeba tahle pěkná tabulka toho, co tě čeká ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... 2063466574

PL300 by mi aktuálně přidal přibližně dva PL. Ale ty zvládneš můj PL mnohem rychejc než já, protože s každým Patchem se expí nesrovnatelně rychleji a rychleji..

Uživatelský avatar
zeratul
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od zeratul » 30.12.2015, 19:57 hod.

dik za ten dokument velice si ma potesil :lol:

inak este taku otazocku,akou formou farmis material?...chodis aj cielene,ze ,teraz idem farmit goldy/material?,,...pytam sa preto lebo ked chodim tie rifty tak naozaj nestiham zbierat vsetko zo zeme,klikam ale nie vzdy trafim a nechcem sa tym moc zdrzovat,vracat spat atd...chcelo by to nejakeho otroka co to bude zbierat ale to by asi uz bolo mc :)

paragon 274 prvy gift , ale este ho nepouzijem,pockam
Naposledy upravil(a) zeratul dne 30.12.2015, 20:24 hod., celkem upraveno 1 x.
solohrac @12/2015
zeratul barbarian

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 30.12.2015, 20:23 hod.

NZ :green: ...ale tak to je no :)

Cíleně nefarmím nic, je to pro mě nestravitelná pakárna. Prostě se snažím sbírat většinu toho, čeho je třeba. Pokud mám něčeho vyloženě nadbytek tak se s tím prostě nezdržuju, to jo. Ale budď v klidu. Vracet se nemá smysl. D3 je nekonečná hra, takže jakejkoliv modrej bílej žlutej matroš kterej mineš zase padne a to přímo pod nohy a není se třeba vracet. 8-) Vracíš se jen pro to, o co výslovně stojíš. Teď jsou to hlavně Death Breath.

Otroci jsou. Musíš rozjet DH, tomu uměj sbírat Goldy Fretky :lol: :lol:

Uživatelský avatar
zeratul
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od zeratul » 30.12.2015, 20:27 hod.

takze to robim spravne hh..hrozne sa mi v tej bende paci ten nastakovany matros, gemy atd :) a samozjeme goldy aj ked neviem co s nimi budem robit :D

paragon 274 prvy gift , ale este ho nepouzijem,pockam
solohrac @12/2015
zeratul barbarian

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 30.12.2015, 20:35 hod.

Jojo, Giftů není úplně na rozdávání, zvažuj dobře. Navíc ti padnul docela brzo. Daný to nikde není, ale často ho někdo nemá ani na PL500.
Hlavně se moc nevyplatí ho použít, dokud teprv sestavuješ Gear a věci často měníš.

Ber i Gemy. Já jich mám taky desítky tisíc, ale už mnohokrát jsem se v D3 přesvědčil, že jak si Blizzardi všimnou, že se něco bez užitku kupí, obvykle najdou nějaké využití dřív nebo později..

Uživatelský avatar
zeratul
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od zeratul » 30.12.2015, 22:52 hod.

tiez si myslim ze mi padol skoro,lebo co som cital tak ludia placu ze im to nepadlo este a ako pises maju dost vysoky PL...cize si to ponecham.

v ramci zberu budem vzdy robit co sa da :) ... inak som si vsimol ze ked dam v HoS lvl 11 tak dostanem portret a penant,tak si to urobim...
solohrac @12/2015
zeratul barbarian

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 30.12.2015, 23:07 hod.

Měl by to být LvL12 ale to už je detail.
https://www.diablofans.cz/diablo-odmeny ... storm.html

Tohle se mě netýká, páč mastím jen D3 8-)

Uživatelský avatar
zeratul
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od zeratul » 30.12.2015, 23:10 hod.

ano to je ono,ja to tiez nebudem hrat len sa mi paci ten portret :)

edit: sorry vlastne hram este na telefone marvel future fights dost aktivne ...jedina hra ktoru som kedy hral na telefone a asi aj posledna :)
solohrac @12/2015
zeratul barbarian

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“