KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 28.01.2016, 01:45 hod.

Tak jsem konečně nahrubo poskládal 6M Skokana a napoprvé GR70. Když vezmu, že je to jen s cca půlkou lege Gemů na Main Stat a sekáček mám pouze non A (i dost Gearu), tak je to nádhera :) Navíc se slušnou rezervou za 12:33. Takže to v poho musí jít o kus výš 8-)

Mám i netradiční verzi 3IK+5M+RoRG, ale i s kvalitnějším Gearem jsem se zasekl na 69 a 70 už byl problém.

Na expení jsem zkoušel 65 a ty mám cca v rozmezí 7-8 min, což je pro mě taky super. Výkonnost Raekora to sice není, ale baví mě to mnohem víc. I když s tou výkonností to tak špatný taky není, v žebříku jsem viděl 6M Skokana někde hodně vpředu a tuším GR81.

Takže Raekor zatím pá pá :) (časem ho taky budu chtít prubnout, ale spíš jen ze zvědavosti..)

insane
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:engerau

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od insane » 28.01.2016, 08:32 hod.

Gratulacia

...tapatalk

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 28.01.2016, 13:52 hod.

insane: díky :)
Nehraju teď moc, že nemůžu, tak potěšej i menší úspěchy :)
Každopádně dnes další posun prvním pokusem a dokonce zápis na žebřík :) https://diablofans.cz/forum/viewtopic.p ... 24#p301124

insane
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:engerau

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od insane » 28.01.2016, 14:54 hod.

Tak teda dalsia gratulacia :) btw bavi ta ten skokan? (musim pozriet Ackovu zbran co mam v bedni lebo tusim to je nieco slusne pre skokana)

...tapatalk

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 28.01.2016, 15:50 hod.

Tak pro Skokana Blizz udělal opět "must have" zbraň na míru no. Bohužel. Dá se hrát i bez ní, ale nikdy to asi nebude ono..(jde hlavně o těch +200% EQ, specka je jen takový přilepšení)
http://us.battle.net/d3/en/item/blade-of-the-tribes

Jo, mě Skokan bavil vždycky. A konečně se s ním dá i něco uhrát :wave:

insane
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:engerau

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od insane » 28.01.2016, 16:52 hod.

Schvalne doma pozriem aku mam ale viem ze som si jednu odlozil ackovu.To je hlavne ze to bavi :)

...tapatalk

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 28.01.2016, 16:59 hod.

Zdar chlapi ;) ,

Musim jen souhlasit.Skokan barb to je proste luxus hrani :) Docela rychle jsem ho vybavil na S5 a sel zkouset GR.Zatim jsem zmakl 71.72 mi o neco utekla :( Vybaveni mam z vlastnich dropu,pac na sezone hraju s WDcky nebo Crusadery.Takze vice mene solo.Ikdyz uplne solo to neni.Musim uznat,ze se dari a dari.Pri cem jsem valil oci,byla prave ta dotycna zbran,kterou jsem dropl s rolly dosti prekvapujicimy :D Hlavne tech 200% do zemetrasu me dostalo...Skokan byl muj sen a vim,ze s nim splnim i ten dalsi.Dostat se do zebricku.

Snad jsem Vam tu cosik nenarusil,kdyz nejsem ten pravy solista.

Barbarum cest >:D

Uživatelský avatar
Zulu
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:azael#2808

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Zulu » 28.01.2016, 18:20 hod.

Rovněž gratuluju k zápisu mezi Leader. Rovněž mám nedostatek času a v následujících dnech bohužel téměř žádný.
Jinak se mi líbí filozofie pojetí hry, kterou jsi nastínil v prologu k této sekci.
Je faktem, že ryzí solo hraní je limitující při zdolávání nejvyšších GR.

insane
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:engerau

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od insane » 28.01.2016, 20:55 hod.

taketo nieco

Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 29.01.2016, 10:28 hod.

Strechyne, sem smí přece psát kdokoliv i nesolisti, pokud chtěj s něčím poradit nám nebo od nás :wave:
(jen Topicy jsou pro Solisty, pokud mají zájem)
Jinak pěknej sekáček - na takovej právě čekám :)

Zulu: no, já si spíš myslím, že hlavním limitem pro vysoká GR je především dostatek času, ne Solo hra. Někteří Solo hráči i z týhle malý kotliny často úspěšně dělají zápisy do žebíků hooodně vysoko (viz. třeba Lord Miste, Mlok i jiní)
Jinak díky za pochvalu. :wave:

Insane: ano, to je ten sekáček. Jen je to screen z PTR podle té hvězdičky - ve 2.4.0 má už jen jednu specku, což je výhoda. Dá se pak po Giftování smysluplně natočit 10% DMG.

insane
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:engerau

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od insane » 29.01.2016, 10:31 hod.

DrSma to je screen zbrane ktoru mam v bedni,teda ak som to dobre pochopil ze myslis screen zbrane co som dal...nie je to PTR

...tapatalk

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 29.01.2016, 10:36 hod.

No když máš tak máš, já myslel, že ty hvězdy jsou jen na PTR. Pak nevím, co tam ta hvězda dělá. Ale i zbraň má jiný staty, když se podíváš na moji.
Každopádně stejně budeš muset pro začátek použít to co máš, tak je to jedno.

insane
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:engerau

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od insane » 29.01.2016, 10:46 hod.

Ta hviezda co je v obrazku hore sa da tusim vypnut cez option,nasledne tie dve co su v statoch (myslis urcite tie) tak to fakt netusim.Ja nie som moc ostrielany hrac este cize fakt neviem.Zbran je ale bez diery tak by som musel pouzit dierovac,inak padli mi uz 4ks a to mam PL 349 tusim.Skor by som prijal lepsiu IK palicu :) ...mam.nafarmenych cca 70 klucov,dnes dam trochu Grift,potiahnem gemy a uvidim kam sa s tym dostanem.Urcite chcem skusit aj skokana,potom napisem pocity :)

...tapatalk

edit: dnes mi padol CORRUPTED ASHBRINGER velice potesilo,taka spomienka na stare casy

Edit: kedze mi v sobotu popadalo par kuskov slusnych do skokana a nechce sa mi to obmienat stale,obetoval som vcera par hodin druhej postave...barb je srdcovka a planujem sa venovat len jemu...dnes ju potiahnem do 70 ked pridem v normalnu dobu z prace...som zvedavy ako sa s tym bude hrat :) ...inak s Raekor tie speed runy na T10 nemaju chybu [emoji2]

insane
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:engerau

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od insane » 02.02.2016, 13:30 hod.

DrSma: co povies? :)
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 02.02.2016, 19:23 hod.

No, upřímně..pokud mám najít něco pozitivního, je to defense, ale do útoku nula. Takže na SC Salvage :D Ale je to spíš o tom, jestli v tuhle chvíli máš nebo nemáš něco lepšího, takže se ti aktuálně může hodit i tohle. ;)

Specka Wyrdwardu je ale použitelná. Dá se to u Skokana kombinovat výborně se Stunovacím Leapem a s tímhle: http://us.battle.net/d3/en/item/ancient ... -defenders Defense jde po skoku do skupinky mobek do nebe.

insane
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:engerau

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od insane » 02.02.2016, 19:35 hod.

ja som myslel pre followera spolu s thunderfury ci to je pouzitelne plus my uz padol aj energy trap.
Precital som si ten follower special a a videl tam to combo.

toho skokana sa musim naucit,zatial mi to moc nejde,tam si nahadzujem ringy co pouzivam na prvej postave (focus/restraint)-mam oba ackove priblizne nieco co mas ty statovo.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 02.02.2016, 19:46 hod.

Jo pro Followera. No tam by to zase chtělo ideálně AS+CDR. Jedno z toho můžeš natočit a už by se to dalo ;)
Jinak jsem vymyslel ještě jeden zlepšovák, kterej dám do Folloerspecialu. Jde o kombo pro Skokana. Ti totiž místo Unity můžou snadno (a ještě lépe) použít prsten Band of Might k redukci DMG. Tím pádem Templář nemusí nosit Relikvii na nesmrtelnost, ale může nasadit tu s 50% CDR a tím pádem bude Stunovat a Healovat 2x tak často, což už je velká paráda. :!: :idea: :wave:

Skokana dostaneš do ruky raz dva. Je to úplná pohoda herní styl na relax 8-)

insane
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:engerau

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od insane » 02.02.2016, 19:49 hod.

hned si ho odlozim ked nejaky dropne a relikviu tusim mam odlozenu :) ...dakujem za informacie

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Mlok » 02.02.2016, 21:31 hod.

U DH už se také unity nehraje nikdy, protože Elusive ring (to samé jako Band of Might u Barba). Pro Followera je ale stejně nutné dát token s nesmrtelností. 50% CDR nefunguje ani u Enchantress, která se drží nejvíc vzadu. Už jsem to zkoušel jak s Enchantress, tak s Templářem. Jsou pak oba pořád na střídačce.

insane
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:engerau

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od insane » 03.02.2016, 11:34 hod.

DrSma: celkom ma to potesilo :) ...urobim si asi topic pokial to nebude vadit,podmienky splnam 8-)

edit: skoda tej vitality mohlo to byt vyssie

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“