KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 13.02.2015, 14:23 hod.

No,..malý.. :lol:
Ok, Hjůstne, vsynk ON. Uvidíme, co to udělá :wave:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 13.02.2015, 14:29 hod.

Ó skvělé! :)
Díky, Kuki.
Myslel jsem, že to bude na delší pozorování, ale je to ihned poznat. Fakt super. :wave:
(tak to asi byly malý záškuby :D )

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od WulFgaR77 » 13.02.2015, 14:38 hod.

Kuki tě má evidentně přečtenýho :green:

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od WulFgaR77 » 16.02.2015, 11:20 hod.

Tejden se tejdnem sešel a ? Ano, jsem kurwa ... ;)

Mám trochu strach, jak to půjde dál, ale poskládal jsem monka za týden :shock: Nadropoval jsem všechny věci, co jsou potřeba na light/fire SWK palm/zvon build. Pravda věci nejsou top, ale tohle mě zaskočilo. SW ruce 2x z toho 1xAčko, SWK bracery 2x, SWK helma 1x, SWK amulet 2x - oboje totální crap, Inna chest 1x, Cinder 2x, Inna pásek 1x Ačkovej, Inna gatě 1x, Torch of GT 1x lepší průměr, Crud boty 1x, Tzo Krin's Gaze 1x - ale crap ... Skoro mi došly lávy na reroll :green: a tak mám díry i na stávajícím EQ, páč 150 jsem jich pro****l na amuletu.

Jako odbočku jsem měl postavenou i phys variantu s 2H http://us.battle.net/d3/en/item/stalgards-decimator, což mě obrovsky nadchlo - oldschool monk hadr, jen by bylo potřeba ho dropnout v Ačkový verzi - ale i bez A je to paráda - ty létající h-axny dávaj slušný pecky. Dokonce je to build u kterého je nutné hrát primární útok :!: a mít AS. Tak třeba v budoucnu.

Co je na monkovi super :?: že na jednou buildu můžete hrát 3 různý elementy, nechápu proč se to nepovedlo aspoň na wizardovi :OXO :(

Co se mi na monkovi nezdá :?: Asi Exploding Palm ... dobře ve vysokym GR je ti to na nic, ale na nízky levelu je to zas IMHO přehnaně OP :roll:

Jdu skládat tempest rush - gatě už samořejmě mám :green:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 16.02.2015, 12:20 hod.

Wogo, já na nějaký monky wize nemám teď vůbec prostor >:D Ale svýho jedinýho Monka mám TR ;)
Hrnu Paragon a schovávám kousky na CDR berana. Sejří mě, že mám tak málo áčkovejch součástek. Hlavně kvůli VIT. Cejtím, že na vyšší GR je to moje hlavní brzda. Jinak s tou novou Furnace mám na DP 3.4M do Elit v úplným základu :twisted: - na T6 jsou to malý Elity na IK, střední dojedou na DoTku a ti nejdrzejší si zasloužej i druhý beranění. :P Takže bych Palmu nijak neřešil. Na T6 je to možný takhle +/- kosit už s každým charem. 8-)

Já vypotil o víkendu P690 - takže mě čeká poslední desítka, pak začnu zase experimentovat. :wave: (GR, CDR Beran atd..)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 16.02.2015, 15:32 hod.

Hoooooši, konečně :!: První Sojka s natural dírou :love: >:D
A ani není úplně špatná. Tohle vypadá na kousek do mýho TOP TEN :green: (že jsem si ale počkal..)
Obrázek

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od WulFgaR77 » 16.02.2015, 16:07 hod.

hmm gratz SoJku jsem viděl za svůj život jednu ... arcane :green:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 16.02.2015, 16:14 hod.

Já mám Sojek nejmíň 20 a takovou až teď :ble: :D
Dneska mi padá jek blbý. Solidní áčkový hopsavý botky, solidní Compas Rose (budu testovat)...snad mi to tak chvíli vydrží, Gear mám stejnej už snad měsíc, takže bych mile rád něco vyměnil. :wave:

Jinak GZ k Monkovi za tejden :green:

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Mlok » 16.02.2015, 16:17 hod.

Taky gratuluju. SoJ mi padnulo už 30 kusů+, z toho s natural socketem jediný kousek. Akorát, že měl element k ničemu a ještě jen 15% (s 20% bych ho asi schoval do budoucna), takže natural socket nevyužitý. A protože mi chyběl zcela cold SoJ pro DH (v tu chvíli), tak jsem rerollnul těch 15% na 20% coldu (ani tak není až tak extra, nízká dex a asi 27% elitky).

Parádní SoJ mám zatím jediný a to jednu áčkovou verzi. Je to s dex a 20% phys. + 29% elitky. Ten se už vyrovná povedenému obyč s natural socketem. Dobrý roll main statu v áčkové verzi je na dmg už téměř vyrovnaný s 6% ChC a přinese navíc i armor/AR.
Akorát phys. běžně nehraju, to je pouze pro dělání maxima do žebříčků a zatím se mi do toho nechce a asi nějaký čas chtít ani nebude. Na GR48+ už je to moc o fishingu dobrého rollu (pro physic. CA-SS je potřeba ještě dost specifický roll, aby CA-SS ukázalo svoji sílu a převahu nad Maelstremem, takže o to je to horší na fishing).

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 16.02.2015, 16:25 hod.

Díky, díky, borci :wave: Jojo, za ten Element jsem rád. :)
EDIT: tak mi nová Sojka přinesla pěkných 200k do Elit :) (3.6M)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 17.02.2015, 19:03 hod.

Tak jsem měl dneska docela radost z první aRaekor hučky. Tak že jí přetočím. No jak to dopadlo se podívejte sami, dovolil jsem si udělat při té příležitosti malou legrační koláž :P ..najděte tři souvislosti :lol: - oni mě prostě stím rerollem trápěj :D

Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 17.02.2015, 19:32 hod.

dej tam 1000 nebo to rozlož :green:
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 17.02.2015, 20:28 hod.

Nende! :green:

EDIT: když se daří, tak se daří! Za dnešek k áčkový hlavě i áčková bunda :love: Sice jsem -5k žlutýho a -500M goldů ale i tak jsem rád :wave:
(samo ihned nasazena Lobotorovi ;) )

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od WulFgaR77 » 18.02.2015, 09:34 hod.

Přesně ....
když se daří, tak jsem dropl jíž 4tý :!: :!: :!: SWK amulet (např. hráči jako Kripp žádný za celou kariéru) a o5 hrozný :OXO :OXO :OXO >:roll: >:roll: >:roll: Na screeny už nemám sílu.


EDIT: tak jsem si v práci zapnul Kripp stream a akorát dropl první amulet ever. DEX,VIT, 96pct. CD a samo díra. Tak tohle fakt ***** :OXO

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 22.02.2015, 12:11 hod.

Tak dneska si dám takovou Wulfí famfárku >:D

Obrázek

Bebudu nic nalhávat, byl to úkol víkendu dorvat 5 Paragonů. A je to tam. :)



Rozhodně teď Paragonování zpomalím. Jel jesem jak robot a úplně si tak hru nepředstavuju teda. Jinak závěr z toho je, že se mi nelíbí, že když mám rozumě farmit XP je to za cenu opuštění sběru. To u takový sbírací hry nic moc teda. Bral jsem jen Lege a pokud jsem šel kolem, otvíral truhly, ale stále vřed, zpátky (bokem) ni krok, všechno zpomalovalo Paragon.

Přemejšlím, co dál. 800 hooodně daleko a chuť na cílenější expení mě asi nepopadne dřív jak za 750, což je taky hodně daleko. :P Odpoledne asi zkusím přeskládat Histerku na Raekor/IK. Dropnul jsem parádní IK Breaker palici, na kterou jsem zvědavej..

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 22.02.2015, 12:59 hod.

gratz k plvl 700, jen bych tě ale chtěl upozornit na to, že se zhruba v polovině plvlu 800 :wave: :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 22.02.2015, 13:17 hod.

Tak na čísla jo, ale zase ber, že dřív se expilo pomaleji :wave:
Jako, já mám se 700 splněno. Jestli se pomalu doklepu dál OK, ale nic konkrétního už pro to dělat nehodlám. 8-) Teď už to bude muset přijít tak nějak časem samo...nebo ne :green:

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Ryliah » 22.02.2015, 21:28 hod.

Gratulujem. Na 800 je síce je potreba asi raz tolko jak na 700 ale ako si spomenul expy idú oveľa rýchlejšie ako pred 2.1.2. Keď má človek full Ancient gear + vysoký Paragon tak T6 sa dá prakticky preletieť a one hitovať všetko až na RG a tie expy idú jedna radosť. A zo nehovorím o speed Griftoch (36-39 podľa gearu) kde sa dnes dá urobiť 8-9 alebo aj viac milíard exp za hodinu.. Kedysi to išlo podstatne pomalšie. Čiže nedá sa povedať že 700 je len polcesta na 800 ;)
S4 Monk 1100+

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od WulFgaR77 » 22.02.2015, 21:51 hod.

No to je hnus gratz :!: :D

Já celkem nic novýho, krom skoro povedenýho Ačkovýho Maxima ... jo vlastně - monk je OP, s tim svym 3-týdenním salátem už jsem dal GR30, což jsme někde na 700tym místě žebříčku, cejtim že smrt rozdala karty :green:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 22.02.2015, 22:51 hod.

Díky díky.
Ale tak furt se něco děje, Kazane :green:

Dneska jsem udělal tolik změn, že to ani nemá cenu psát, kdo chcete, jukněte u mě do aktualit.
Tak alespoň hlavní událost dne. Novej IK Raekor zaměřenej na Pety - chystal jsem se na to dlouho. T6 s tím šla parádně. (skáču jen do grup a zbytek dobíjej Ancienti jak nic) Staříci bušej kolem 50M bez a 70M s Insanity každej a to dost svižně. Výkyvy jsou nahoru dolu, ale asi tak cca a přes FCH stále dávám rány mezi 100-150M běžně. Do GR si vůbec nedovedu tipnout kde by to asi tak mohlo bejt. Časem asi zkusím. http://us.battle.net/d3/en/profile/DrSm ... o/48685705

EDIT: tak na poprvé GR 40 No RIP. Lepší, jak jsem čekal. 8-)

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“