Dark_Deamon's Solo Selffound HC [US]

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Dark_Deamon's Solo Selffound HC [US]

Příspěvek od Dark_Deamon » 22.07.2014, 23:56 hod.

Tady nemá cenu nic vysvětlovat. Prostě jde o to najít vše 8-) Pokud zde mám nějakou chybu, tak mi dejte prosím vědět, děkuju.
Album fotek, ve kterém budou zaznamenány dropy před a po identifikaci.
Tak ať to lítá :twisted:

Legendary Items:

1H Axes:
Genzaniku - The Burning Axe of Sankis - Flesh Tearer - The Butcher's Sickle - Sky Splitter - Hack

2H Axes:
The Executioner - Butcher's Carver - Messerschmidt's Reaver - Skorn

1H Swords:
Monster Hunter - Wildwood - Doombringer - The Ancient Bonesaber of Zumakalis - Exarian - Fulminator - Gift of Silaria - Rimeheart - Thunderfury, Blessed Blade of the Windseeker - Sever - Skycutter - Azurewrath - Devil Tongue - Shard of Hate

2H Swords:
Faithful Memory - The Zweihander - Blackguard - Scourge - Stalgard's Decimator - Blade of Prophecy - The Sultan of Blinding Sand - Maximus - The Grandfather - Warmonger - Cam's Rebuttal

1H Maces:
Odyn Son - Nutcracker - Telranden's Hand - Jace's Hammer of Vigilance - Solanium - Nailbiter - Neanderthal - Echoing Fury - Sunkeeper

2H Maces:
Arthef's Spark of Life - Crushbane - Skywarden - Wrath of the Bone King - The Furnace - Schaefers's Hammer - Sledge of Athskeleng

1H Flails:
Darklight - Gyrfalcon's Foote - Inviolable Faith - Justinian's Mercy - Kassar's Retribution - Swiftmount

2H Flails:
Baleful Remnant - Fate of the Fell - Golden Flense - The Mortal Drama

2H Crossbow:
Demon Machine - Buriza-Do Kyanon - Bakkan Caster - Pus Spitter - Hellrack - Manticore - Chanon Bolter

Bows:
Uskang - Etrayu - The Raven's Wing - Kridershot - Cluckeye - Windforce

Daggers:
The Barber - Pig Sticker - Kill - Wizardspike

Spears:
Scrimshaw - Arreat's Law - The 300th Spear - Empyrean Messenger

Polearms:
Pledge of Caldeum - Standoff - Bovine Bardiche - Heart Slaughter - Vigilance

Staff:
Autumn's Call - The Broken Staff - Ahavarion, Spear of Lycander - The Smoldering Core - Valthek's Rebuke - Maolth's Focus - Wormwood - The Grand Vizier - The Tormentor

Armor:
Aquila Cuirass - Heart of Iron - Chaingmail - Cindercoat - Shi Mizu's Haori - Goldskin - Tyrael's Might - Armor of the Kind Regent

Helms:
Broken Crown - Leoric's Crown - Blind Faith - Deathseer's Cowl - Skull of Resonance - Andariel's Visage - Mempo of Twilight

Shoulders:
Homing Pads - Death Watch Mantle - Profane Pauldrons - Spaulders of Zakara - Vile Ward

Bracers:
Gungdo Gear - Steady Strikers - Slave Bonds - Ancient Parthan Defenders - Custerian Wristguards - Nemesis Bracers - Warzechian Armguards - Promise of Glory - Lacuni Prowlers - Strongarm Bracers - Trag'Oul Coils

Gloves:
Stone Gauntlets - Magefist - St. Archew's Gage - Gladiator Gauntlets - Frostburn - Tasker and Theo

Belts:
Goldwrap - Vigilante Belt - Saffron Wrap - String of Ears - Cord of the Sherma - Harrington Waistguard - Hwoj Wrap - Razor Strop - Sash of Knives - Sebor's Nightmare - Angel Hair Braid - Thundergod's Vigor - Hellcat Waistguard - The Witching Hour - Jang's Envelopment

Pants:
Pox Faulds - Hammer Jammers - Hexing Pants of Mr. Yan - Swamp Land Waders - Depth Diggers

Boots:
Lut Socks - The Crudest Boots - Boj Anglers - Irontoe Mudsputters - Fire Walkers - Ice Climbers

Shields:
Denial - Defender of Westmarch - Eberli Charo - Freeze of Deflection - Vo'Toyias Spiker - Lidless Wall - Ivory Tower - Stormshield

Amulets:
Moonlight Ward - Squirt's Necklace - Eye of Etlich - Rondal's Locket - Talisman of Aranoch - Ancestors' Grace - Countess Julia's Cameo - Dovu Energy Trap - Haunt of Vaxo - Rakoff's Glass of Life - The Ess of Johan - Holy Beacon - Kymbo's Gold - The Flavor of Time - Mara's Kaleidoscope - Ouroboros - The Star of Azkaranth - Xephirian Amulet - Halycon's Ascent

Rings:
Manald Heal - Nagelring - Stolen Ring - Leoric's Signet - Band of Untold Secrets - Broken Promises - Puzzle Ring - Band of the Rue Chambers - Rechel's Ring of Larceny - Rogar's Huge Stone - The Tall Man's Finger - Wyrdward - Bul-Kathos's Wedding Band - Eternal Union - Justice Lantern - Obsidian Ring of the Zodiac - Band of Hollow Whispers - Krede's Flame - Oculus Ring - Skull Grasp - Unity

Class-Specific:

Barbarian:
Fjord Cutter - Ambo's Pride - Blade of the Warlord

Bastion's Revered - Fury of the Vanquished Peak - Madawc's Sorrow - The Gavel of Judgement

Girdle of Giants - The Undisputed Champion - Kotuur's Brace - Pride of Cassius - Chilanik's Chain - Dread Iron - Ageless Might - Lamentation

Crusader:
Akarat's Awakening - Hallowed Bulwark - Hellskull - Jekangbord - Sublime Conviction - The Final Witness

Demon Hunter:
Izzucob - Balefire Caster - K'mar Tenclip - Dawn - Calamity

Beckon Sail - Blackfeather - The Cloak of Garwulf - Cape of the Dark Knight

Fletcher's Pride - Sin Seekers - Holy Point Shot - Silver Star Piercers - Bombadier's Rucksack - Emimei's Duffel - The Ninth Cirri Satchel - Flint Ripper Arrowheads - Dead Man's Legacy

Monk:
Fleshrake - Rabid Strike - Scarbringer - Sledge Fist - Jawbreaker - Logan's Claw - Crystal Fist - The Fist of Az'Turrasq - Won Khim Lau

Balance - The Flow of Eternity - The Paddle - Staff of Kyro - Warstaff of General Quang - Incence Torch of the Grand Temple - Flying Dragon

See No Evil - Gyana Na Kashu - Erlang Shen - The Mind's Eye - Eye of Peshkov - Kekegi's Unbreakable Spirit - The Laws of Seph - Bezoar Stone - The Eye of the Storm - Madstone - Tzo Krin's Gaze

Witch Doctor:
Deadly Rebirth - Rhen'ho Flayer - Last Breath - The Spider Queen's Grasp - Starmetal Kukri - Anessazi Edge - The Gibdinn

Split Tusk - Quetzecoatl - Carnevil - Mask of Jeram - The Grin Reaper - Tiklandian Visage - Visage of Giyua

Gazing Demise - Homunculus - Shukrani's Triumph - Thing of the Deep - Uhkapian Serpent

Wizard:
Starfire - Blackhand Key - Serpent's Sparker - Wand of Woh - Fragment of Destiny - Gesture of Orpheus - Slorak's Madness

The Swami - Dark Mage's Shade - Archmage's Vicalyke - The Magistrate - Velvet Camaral - Storm Crow

Winter Flurry - Light of Grace - Mirrorball - Myken's Ball of Hate - The Oculus - Triumverate

Followers:

Enchantress Focus:
Hand of the Prophet - Smoking Thurible

Scoundrel Token:
Ribald Etchings - Skeleton Key

Templar Relic:
Enchanting Favor - Relic of Akarat

Potions:
Bottomless Potion of Kulle Aid - Bottomless Potion of Mutilation - Bottomless Potion of Regeneration - Bottomless Potion of the Diamond - Bottomless Potion of the Leech - Bottomless Potion of the Tower

Blacksmith Plans:
Arcane Barb - Archfiend Arrows - Atrophy - Blitzbolter - Blood-Magic Edge - Board Walkers - Cinder Switch - Corruption - Cosmic Strand - Demon Claw - Devastator - Fleeting Strap - Golden Scourge - Griswold's Perfection - Kethrye's Splint - Lai Yui's Persuader - Living Umbral Oath - Mantle of the Rydraelm - Mark of the Magi - Night's Reaping - Penders Purchase - Piro Marella - Reaper's Wraps - Rozpedin's Force - Skelons Deceit - Spite - Sunder - Sydyru Crust - The Helm of Rule - Unbound Bolt - Utar's Roar - Wall of Man - War of the Dead

Jeweler Designs:
Hellfire Ring (Lvl 70)

Bounty Rewards:
Envious Blade - Mad Monarch's Scepter - Burst of Wrath - Pauldrons of the Skeleton King - Helltrapper - Sanguinary Vambraces - Gloves of Worship - Insatiable Belt - Death's Bargain - Boots of Disregard - Illusory Boots - Pandemonium Loop - Ring of Royal Grandeur - Golden Gorget of Leoric - Cloak of Deception - Coven's Criterion - Avarice Band - Overwhelming Desire - Pride's Fall - Salvation - Soulsmasher

Set Items:

Bul-Kathos's Solemn Vow - Bul-Kathos's Warrior Blood

Danetta's Revenge - Danetta's Spite

Chantodo's Will - Chantodo's Force

Shenlong's Fist of Legend - Shenlong's Relentless Assault

Manajuma's Carving Knife - Manajuma's Gory Fetch

Little Rogue - The Slanderer

Natalya's Sight - Natalya's Slayer - Natalya's Embrace - Natalya's Reflection - Natalya's Bloody Footprints

Marauder's Carapace - Marauder's Encasement - Marauder's Gloves - Marauder's Spines - Marauder's Treads - Marauder's Visage

The Shadow's Bane - The Shadow's Coil - The Shadow's Grasp - The Shadow's Heels

Immortal King's Triumph - Immortal King's Boulder Breaker - Immortal King's Eternal Reign - Immortal King's Tribal Binding - Immortal King's Irons - Immortal King's Stride

Raekor's Breeches - Raekor's Burden - Raekor's Heart - Raekor's Striders - Raekor's Will - Raekor's Wraps

Eyes of the Earth - Pull of the Earth - Spires of the Earth - Weight of the Earth

Tal Rasha's Unwavering Glare - Tal Rasha's Guise of Wisdom - Tal Rasha's Relentless Pursuit - Tal Rasha's Brace - Tal Rasha's Allegiance

Firebird's Breast - Firebird's Down - Firebird's Eye - Firebird's Pinions - Firebird's Plume - Firebird's Talons - Firebird's Tarsi

Vyr's Astonishing Aura - Vyr's Fantastic Finery - Vyr's Grasping Gauntlets - Vyr's Swaggering Stance

Inna's Radiance - Inna's Reach - Inna's Vast Expanse - Inna's Favor - Inna's Temperance

Eight-Demon Boots - Fists of Thunder - Heart of the Crashing Wave - Mantle of the Upside-Down Sinners - Mask of the Searing Sky - Scales of the Dancing Serpernt

Sunwuko's Balance - Sunwuko's Crown - Sunwuko's Paws - Sunwuko's Shines

Zunimassa's Vision - Zunimassa's String of Skulls - Zunimassa's Marrow - Zunimassa's Pox - Zunimassa's Trail

Jade Harvester's Courage - Jade Harvester's Joy - Jade Harvester's Mercy - Jade Harvester's Peace - Jade Harvester's Swiftness - Jade Harvester's Wisdom

Helltooth Gauntlets - Helltooth Greaves - Helltooth Leg Guards - Helltooth Mantle - Helltooth Tunic - Mask of Jeram

Breastplate of Akkhan - Cuisses of Akkhan - Gauntlets of Akkhan - Helm of Akkhan - Pauldrons of Akkhan - Sabatons of Akkhan

Burden of the Invoker - Crown of the Invoker - Pride of the Invoker - Shackles of the Invoker

Blackthorne's Duncraig Cross - Blackthorne's Spurs - Blackthorne's Surcoat - Blackthorne's Notched Belt - Blackthorne's Jousting Mail

Spirit of Adventure - Wanderlust

The Wailing Host - Litany of the Undaunted

Focus - Restraint

The Traveler's Pledge - The Compass Rose

Blacksmith Plans:
Asheara's Vestments - Aughild's Victory - Born's Defiance - Cain's Fate - Captain Crimson's Trimmings - Demon's Skin - Guardian's Jeopardy - Hallowed Protectors - Sage's Plight

Legendary: 27,24% (-235)
Set Items: 7,02% (-106)
Plans & Designs: 86,05% (-6)
Bounty Revards: 28,57% (-15)
Celkem: 27,74% (-362)
Naposledy upravil(a) Dark_Deamon dne 07.08.2014, 11:15 hod., celkem upraveno 17 x.

Uživatelský avatar
Cortyx
Quill Rat
Příspěvky:46
BattleTag:CORTYX #2588

Re: Dark_Deamon's Solo Selffound HC [US]

Příspěvek od Cortyx » 23.07.2014, 00:01 hod.

přeju mnoho úspěchů :-)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dark_Deamon's Solo Selffound HC [US]

Příspěvek od Dark_Deamon » 23.07.2014, 00:09 hod.

Díky ;)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Dark_Deamon's Solo Selffound HC [US]

Příspěvek od Kuki10 » 23.07.2014, 00:16 hod.

Gl se z toho ehm....:-D

Planky jsi nemusel ty ti popadaj hned a na hellfire se tuším kupuje.:)


Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Dark_Deamon's Solo Selffound HC [US]

Příspěvek od DrSma » 23.07.2014, 07:10 hod.

No ty vole! To bude Album... :lol:
V RoSku legošky pěkně sypou :D

Každopádně GL!

Super, že tu zase máme Grál :wave:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dark_Deamon's Solo Selffound HC [US]

Příspěvek od Dark_Deamon » 23.07.2014, 08:40 hod.

Kuki10: Plánky asi nechám. Už tak jsem z toho seznamu vyřadil rare plánky. Ty mi přišly zbytečný.

DrSma: Album to snad bude a padat to snad taky bude :) Nejhorší bude jako v D2 ten konec. Tam mi chybí 7% grálu a už to jde dost z tuha. Snad se tady bude dařit :) Díky...tobě ať to taky padá ;)

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: Dark_Deamon's Solo Selffound HC [US]

Příspěvek od Lemurman » 23.07.2014, 12:27 hod.

tak GL a HF a hlavně neRIPni :wave:
Obrázek

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: Dark_Deamon's Solo Selffound HC [US]

Příspěvek od Xenter » 23.07.2014, 13:11 hod.

Nakonec mi to nedalo, když tu vidím ten grál, a jak se k DIII vrátím, budu v hledání pokračovat. Přece jenom je to asi ta nejdůležitější část hry. Ty předměty se zase tak často nepřidávají, takže si jen rozšířím tabulku, jakmile to bude aktuální. Bude i zajimavý viděl rozdíl DII vs DIII.

Kontroloval jsem ten grál, co jsem ti na něj posílal odkaz a bylo tam pár chyb. Zkusím vypsat na co si vzpomenu.

Bracers: Kathrye's Splint - Reaper's Wraps - smazat - jsou to crafty

Staff: Staff of Herding - hůlka co se vycraftí pro vstup do jednoho psychedelickýho levelu, do grálu se to dá zařadit, protože poslední součástka má určitou šanci na drop, takže to není tutovka na první pokus.

Amulets: můžeš si přidat The Murlocket - je to Magic unikát, má náhodný drop z jedné potvory.

Rings: Unity - chybí; + dá se zařadit Hellfire Ring - je to taky craft, ale součástky se musí farmit a vymlátit z Uber Bossů, na Solo HC je to dobrý challange, i když odměna za moc nestojí.

Bounty Rewards: Golden Gorget of Leoric - Cloak of Deception - Coven's Criterion - Avarice Band - Overwhelming Desire - Pride's Fall - Salvation - Soulsmasher (Sanguinary Vambraces tam máš 2*)

Sety: Firebird's Eye - chybí

Spirit of Adventure - Wanderlust - smazat - je to stará verze, v RoS se to jmenuje The Traveler's Pledge - The Compass Rose

A co se týče plánků, tak polovinu máš pro level 60 (respektive pro hru bez datadisku) ty klidně můžeš smazat, protože jakmile uděšláš LVL 70 (ty pro 60 popadají jen v hře pro nižší level nebo s postavou do 60), tak ti budou padat jen chybějící pro LVL 70.

Snad jsem na nic nezapoměl, měl jsem dneska čas, tak jsem si udělal novou tabulku, podobně jako je ke grálu DII, budu ji aktualizovat souběžně s novým obsahem. Dám ji vždycky někam ke stažení, takže to podle toho můžeš dokontrolovat, mělo by tam být vše.

Tabulka ke stažení ZDE.

Ať to padá :).
Naposledy upravil(a) Xenter dne 23.07.2014, 15:00 hod., celkem upraveno 4 x.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Dark_Deamon's Solo Selffound HC [US]

Příspěvek od ZOMB » 23.07.2014, 13:45 hod.

DD: Přeju hodně DD (Double Dropů) ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: Dark_Deamon's Solo Selffound HC [US]

Příspěvek od Xenter » 23.07.2014, 14:55 hod.

Ještě jsem zapoměl doplnit tyhle dva kousky, jsou taky "skryté" a měly by padat ve Whimsyshire.

1H Sword: Spectrum

Dagger: The Horadric Hamburger

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Dark_Deamon's Solo Selffound HC [US]

Příspěvek od DrSma » 23.07.2014, 15:20 hod.


Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dark_Deamon's Solo Selffound HC [US]

Příspěvek od Dark_Deamon » 23.07.2014, 17:50 hod.

Xenter: Díky za obsáhlé doplnění a upravení ;) Když nad tím tak přemýšlím, tak my ty plánky celkově přijdou k ničemu...myslím jako do grálu. No uvidím, co s něma.

ZOMB: Díkec ;)

Lemurman: Budu se snažit :)

DrSma: Fešnej mečík :D

Jinak ten, co vymýšlel první polovinu A5, tak musel být nějakej ouchyl, kterej si rád jen tak běhá po mapě. Zlatá Durance of Hate z D2. Jak už jsem ale potkal Imperiuse, tak zase začla sranda :)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Dark_Deamon's Solo Selffound HC [US]

Příspěvek od Javurek » 23.07.2014, 18:39 hod.

Proč US? Není lepší počkat na to až zavedou sezóny? pak to budeš mít jakoby od nuly stejně+ nové legendárky.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dark_Deamon's Solo Selffound HC [US]

Příspěvek od Dark_Deamon » 23.07.2014, 19:41 hod.

US jsem vybral proto, abych tam mohl hrát sólo a na EU v partě. A co se týče sezón, tak to jsem ještě moc nestudoval, takže pořádně nevím o co jde :oops:

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Dark_Deamon's Solo Selffound HC [US]

Příspěvek od dawemorraless » 23.07.2014, 22:35 hod.

Na murlocka (mám) 2 akt sewers of caldeum...btw je tam eče jakýsi pádlo(A1 wortham)... kudla rakanishu(A2 dalghur oasis) ..a wirts leg( A1 den of the fallen lvl2) všecky sem měl o dalších modrých unikátech nevim..každopádně good luck a lot of fun :wave: (píšu to nalitej text muže obsahovat chyby :idea: )
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dark_Deamon's Solo Selffound HC [US]

Příspěvek od Dark_Deamon » 23.07.2014, 23:52 hod.

Takže jsem vše aktualizoval. Ty modrý unikáty (jestli se to tak dá nazvat) si do seznamu dávat nebudu. To že je něco magic a hraje si to na uniq ještě neznamená, že je to uniq :) Přijde mi to stejná chujovina, jak kdybych si v D2 dával do grálu skillery. Tak jako tak těch itemů je pořád dost a určitě to nebude zábava na měsíc :) I když prsteny padají jak vzteklý :)

Jinak jsem vítězoslavně sejmul Malthaela :) Fight s ním už taková prča nebyla. Hned po startu na mě nalítl a já ač jsem nevěděl proč, tak už na mě blikala červená obrazovka :D Celej boj s ním byl docela divokej...ale konečně nějaká akce :twisted: Dá se vůbec sejmout na T6? Páč to už musí být solidní řezničina :D Na druhou stranu největšího akt suchara můžu s přehledem označit Azmodana. Jen jsem stál a spamoval kouzla dokud neripl.

Teď by mě bodla nějaká rada co dál...? Dal jsem si Adventure mode a zkusil jsem Bounty v A1, ale udělal jsem jen 3 WP a pak to ukončil, tak nevím, jestli bude možnost v načaté práci pokračovat :D Jinak asi dál běhat tyto srandy, co?

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: Dark_Deamon's Solo Selffound HC [US]

Příspěvek od Bit » 24.07.2014, 00:24 hod.

Pokračovat v nich nejde... zty bounty doporučuju odběhat vždy všech 5 aby jsi získal horadric caches páč z nich padjaí legendárky co jsou caches only... Jinak jsme celkem zvědavej na progres... zkusil bych to taky ale nemá nervy na to opisovat co padlo protože toho padá fakt kvanta
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Dark_Deamon's Solo Selffound HC [US]

Příspěvek od DrSma » 24.07.2014, 08:21 hod.

Bit: nemusíš nic opisovat, ne? Grál sepsal DD a určitě by ti ho nechal zkopírovat. A pak už jen na stránce probarvuješ to, co padlo - není to nic hroznýho.

A hlavně - čím víc toho pak padá, tak dokola ty samý věci, takže administrativy bude stále ubývat. 8-) Třeba Stolen Ring (když jsme u těch ringů) má docela dobrý rolly (u mě) ale padlo už mi jich tak 50. Jak vidím na zemi Ring, modlím se za Unity a vždycky je to Stolen :ble: :)

DD: jak říká Bit - běhej Bounties a pokud možno vždy všech pět. Pokud chceš mít LvL70 rychle, tak se nezdržuj zabíjením mobů. Prostě je oběhni a sejmi třeba jen Elity a co ti stojí v cestě, protože odměna za splněnou Bounties je daleko větší, než se šmrdlat s bílejma joudama. :wave: (na šmrdlání mobek máš pak zase Rifry, ale tam se těžej hlavně Legošky a míň lezou Expy, takže bych si to nechal až po LvL70..)

Jinak GZ k prvnímu zdolání RoS :wave: - a bacha, jak půjdeš dál, tak ti to, co Matlák může urobit každá třetí Elita :green:


EDIT: tobě ještě nepadaj žádný šutry? Že máš pořád prázdný Sockety..

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dark_Deamon's Solo Selffound HC [US]

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.07.2014, 09:56 hod.

Určitě není problém komukoliv poslat tento seznam. I ta tabulka od Xentera, na kterou sem dal odkaz je pěkně přehledná. Já to dělám tak, že update udělám na konci dne až mám dohráno. Zatím to přibejvá pěkně, ale po čase se člověk dostane do fáze, kdy je rád za aspoň 1 item do grálu za týden. Však to znáte :)

Běhám Bounties a je to celkem sranda :) Ale zatím pořád jen na Normal, protože i tady je to ještě občas divoký. I když...včera jsem našel klacek, kterej mi zvedl dmg z 8k na 14k :love: :D

Jinak gemy padají, ale zatím je jen točím do lepších tříd. Je to jak jsi psal...co chvila, to změna itemu, takže by se mi to nevyplatilo.

Edit: Aha...teď jsem si všiml u Jewelera možnosti "Remove Gem". To je tak, když má v hlavě člověk zakódovaný krapet jiný věci :) Jinak nejlepší gem mám zatím Perfect Square...od každé barvy jeden kus.

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: Dark_Deamon's Solo Selffound HC [US]

Příspěvek od Lemurman » 24.07.2014, 10:03 hod.

demy klidně prodávej, od 61 padaj marquese gemy
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“