Longmahu solo sc barb zdraví

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Longmahu
Fallen Shaman
Příspěvky:85
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hitacu#2596
Re: Longmahu solo sc barb zdraví

Příspěvek od Longmahu » 05.10.2015, 09:42 hod.

Ahoj zase tady :)
jsem si zas vyšetřil chvilku na hraní a konečně vykraftil IK palici v áčku, žádnej zázrak, ale lepší jak drátem do oka 8-)
zatím jsem zůstal u rendu páč mě to baví víc jak hota nebo ss...
58 dám, ale u 59 nějak nemůžu trefit slušnej rift, takže sice mobky poklátim v pěknym čase, ale RG je pro mě třeba na 7minut a tim to projedu...
neumírám, ale nestíhám, někdo nějakej nápad?
na RG nemám fury, tim je tý dmg ještě míň.
dnes asi budu hrát a pokusim se zaběhnout pár gr55-58 abych zvednul gemy, tim se zas trochu rozehraju a už kvůli Hulkovi musim tu šedesátku zdolat, jinak mě zdolá komplex méněcennsti :D

Longmahu
Fallen Shaman
Příspěvky:85
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hitacu#2596

Re: Longmahu solo sc barb zdraví

Příspěvek od Longmahu » 06.10.2015, 09:36 hod.

59 done
takže už vyhlížim dobrej riftroll
a pak se bojim, že nebude motivace
už teď je to takový jakože vlažný :P

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Longmahu solo sc barb zdraví

Příspěvek od DrSma » 06.10.2015, 20:28 hod.

To znám, já s WW zmákl 60 asi druhej den po Patchi a od tý doby se mi to hezký kulatý číslo nějak nechce zkoušet překonat :D
Každopádně na to dojde, ale jak jsem psal už i v jiných Topicích, momentálně se teď vůbec nedostává času na hru. Po cca třech letech pravidelnýho hraní mě to docela mrzí, ale na druhou stranu jsem si Patch ošáhnul, takže mi vlak úplně neujel a na 2.4.0 už snad budu ve svý obvyklý herní síle na značkách. 8-)

Ale pozor, velký bratr teď moc nemluví, ale oko nespí.. :green:

Longmahu
Fallen Shaman
Příspěvky:85
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hitacu#2596

Re: Longmahu solo sc barb zdraví

Příspěvek od Longmahu » 07.10.2015, 07:04 hod.

už jsem se bál že velkej bratr usnul :P
já jsem kupodivu včera zase hrál, už druhej den po sobě, to se nestává často :D
a tak jsem pro změnu zkusil nafarmit HF amu, já blb nafarmil mašinky, pozabíjel ubery, došel k výrobně a... měl jsem 4ks FS :OXO
ještě nikdy jsem neobětoval večer farmení FS, až včera, ale stálo to za to, vyrobil jsem úplný h.... >:D
aspoň jeden světlej okamžik v tom byl... PL600 done - hurááá
moje motivační síla je teď v doskládání pár kousků equipu na něco takovýho:
https://www.youtube.com/watch?v=9eitVJoOmYI
taková malinká připomínka na raidování ve wow, v tomhle prostě úplně vidim tankování trashe s medvědem :twisted:
většinu už celkem tak nějak mám, posbírám matroš na reforge, protože ideální rolly nejsou, sem tam áčko, takže přijde moje oblíbená část hry - klik na reforge, hamham, gloglo, klik, ham, glo atdatdatd... ale to až v pátek, sobota bude regenerace 8-)
jen pořád nevim jak nahradim ten sezonní lege gem...

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Longmahu solo sc barb zdraví

Příspěvek od DrSma » 08.10.2015, 21:56 hod.

Já až budu mít čas tak mám v plánu Rend a taky 3IK+5WotW WW s F+R. - to mě asi zabere dost času 8-)
HF se proti minulosti vyrábí strašně snadno,..ale jen přece, každej večer z toho asi TOP Roll nekouká :D
Sezónní Gem na Bosáky? Ten nenahradíš. Myslím, že nejlepší (nutné) bude si na něj prostě chvíli počkat :wave:

Longmahu
Fallen Shaman
Příspěvky:85
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hitacu#2596

Re: Longmahu solo sc barb zdraví

Příspěvek od Longmahu » 03.12.2015, 08:06 hod.

tak jsem se jako pravý muž včera postavil tváří v tvář povinnostem, které mám vůči rodině a státu a odhodlal jsem se pokořit tu šedesátku :twisted:
vím, v době kdy skuteční borci klátí sedmdesáttrojky je to opravdu směšné, ale trochu jsem přeci jen radost měl 8-)
ještě chvilku a budu mít nachystáno vše na dvačtyři a pak to možná zkusím dál. uvidíme. jestli mě to potáhne jako do teď, tak by tam jednašedesát mohla do patche padnout, ale moc tomu nedávám :P

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Longmahu solo sc barb zdraví

Příspěvek od DrSma » 03.12.2015, 22:53 hod.

GZ. Nemusí hned pršet ne? :green:
S těma borcema bych zas tak nepřeháněl. Za tu dobu co hraju D3 jsem se přesvědčil, že téměř každej mimořádnej výsledek byl vždycky víc či míň podvod. Bugy, Boti, Exploity, Turbohudy, Makra, bůh ví co všechno dalšího.. Bohužel.
No, raději nechám tyhle problémy stranou, stejně to nevyřešíme.

Solař nemůže hrát pro rekordy. Tak musí hrát pro radost. 8-)
PS: neříkám, že budu točit hodiny jako dřív, ale blýská se na lepší časy. Okolo svátků a chvíli po nich bych se měl částečně dostat z časový krize, tak doufám, že se dostanu do hry výrazně víc. I tak jsem teď pár Paragonů navíc zvládnul. Myslel jsem, že by možná do patche ta 1000 mohla padnout, ale to jsem vzdal už tak před měsícem a půl. Teď bych byl rád za 900 a vzhledem k okolnostem by to byl pro mě taky úspěch. Něco jako ta tvoje GR60. :P

Longmahu
Fallen Shaman
Příspěvky:85
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hitacu#2596

Re: Longmahu solo sc barb zdraví

Příspěvek od Longmahu » 04.12.2015, 08:28 hod.

mno je fakt, že při tom mym solo šolíchání byl ten náhled na špičku herního světa spíš takovej trapnej fóreček 8-)
naštěstí pro mě tahle gamesa opravdu není smysl života, takže mě stačí to, co si myslim, že je podstatný - bavit se ...
co se týče PL, tak momentálně 685, takže když se mi do patche podaří dát 800 budu víc než spokojenej
co se týče GR, posouvat rekord zkoušim jen občas, ale rozhodně se nejedná o hledání ideálního riftu. už jsem přeci jen starší člověk, tak zrovna tohle nehrotim. prostě co rollnu, to dojdu, občas to sice trvá třeba půl hodiny, ale beru to flegmaticky :P
připravenej na patch celkem jsem, mám 12 lege gemů na 50 lvlu a přidám jen podle nálady, rubínů mám taky dost. materiál už se taky nějakej sešel, dokonce si schovávám i žlutý wristy a ringy na kostkování. raekor v á verzi už taky je, třistakopí na přetočení taky mám, takže to vlastně klidně může začít... ale jak jsem psal dříve, raději až po vánocích...
jediný co si tak jako plánuju, tak posbírat klíče a zkusit ještě hfamu, jinak jsem připraven
trápí mě už jedině to, že nevim co dostanu k narozeninám :D blíží se čtyřicátej level, k třicátýmu jsem dostal seskok padákem, po kterym jsem si půl roku léčil záněty uší. k pětatřicátýmu zase kérku, takže to taky nebylo nic "vzrušujícího". takže jsem zvědavej, jestli ten čtvrtej křížek přežiju :D
no nic, jdu budovat socializmus, diablu zdar...

Longmahu
Fallen Shaman
Příspěvky:85
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hitacu#2596

Re: Longmahu solo sc barb zdraví

Příspěvek od Longmahu » 15.12.2015, 10:04 hod.

PL700 8-)
... ale šlo to fakt pomalu, teď na to chvilku s... a dál se uvidí po svátcích...
jinak 12x legegemlvl53, víc až po
jdu farmit materiál, klíče a tak
taky sledovat co na nás chystaj
a taky co bude v módě
líbí se mi ta tendence doladit skokana
mno prostě pohoda, vaječňák, cukroví a ježíšek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Longmahu solo sc barb zdraví

Příspěvek od DrSma » 15.12.2015, 18:46 hod.

Longmahu píše:mno prostě pohoda, vaječňák, cukroví a ježíšek
      • :green: :green:
docela závidím..... :P :wave:
a wo tom to celý je :) ;)

Longmahu
Fallen Shaman
Příspěvky:85
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hitacu#2596

Re: Longmahu solo sc barb zdraví

Příspěvek od Longmahu » 18.02.2016, 15:52 hod.

tak...
zas něco po dlouhý době... :)
po odskoku na sezonu, kde jsem si puresolo udělal pl500 a záložku do bedny, jsem se vrátil na NS
barbaři odpočívaj a já teď jedu s crusem
konečně jsem udělal PL800, taky praporek už je
trochu poladim equip, nasbírám něco na lege gemy a zkusim kam až mi to půjde na GRkách
zatím 72 s nic moc výbavou, což mi připadá v pohodě, když 2 přidám tak možná i nějaká ta šprušle bude :P

bohužel začíná sezona úpravy dřevin, takže budu asi víc na stromech, než u D3, ale zas bude RL hotovost a to potěší víc než perfektní roll, zvlášť když se mi povede nic si u toho nezlámat...

tož všem hodně štěstí v tom co právě děláte, čus :wave:

Longmahu
Fallen Shaman
Příspěvky:85
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hitacu#2596

Re: Longmahu solo sc barb zdraví

Příspěvek od Longmahu » 03.05.2016, 06:43 hod.

tak sezona 6 pro mě pomalu končí... >:D
jediný co jsem od ní očekával byl praporek a ten už mám...
a ze zbytku jsem poměrně hodně zklamán.
založil jsem wiznu s tím, že mimo sezonu měla set, kterej mi vyhovoval a tak jsem si říkal, že si užiju dmo...
nojo, ale než jsem stihnul dopít kafe, tak jsem měl 70lvl, set za malinkou chvilku poté.
všechno šlo nechutně jednoduše a vyšší obtížnost je z nějakýho nablblýho důvodu vázaná na paragon.
takže jsem se dál nudil do pl150, pak do pl200 a pak to nebylo o nic lepší.
měl jsem už pár klíčů a probouchával se nesmyslně lehkejma grkama.
než jsem se dostal do chvíle, kdy už bylo potřeba něco dělat, byl jsem totálně unuděnej.
sice jsem neměl vůbec žádnou sezonní ambici a po dodělání praporku jsem se chtěl vrátit na ns, myslel jsem si ale, že si trochu zahraju :OXO
takže palec dolu, tahle hra je prostě na úvodu sezony jen o tom, co nejrychleji se tím pronudit :dead:

takže tlustá čára a zase zpět na ns.
LoN thorn barb je zábavný a svěží 8-)

Uživatelský avatar
MARVEL_svk
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MARVEL#22102

Re: Longmahu solo sc barb zdraví

Příspěvek od MARVEL_svk » 03.05.2016, 08:52 hod.

Obcas bude mat sezona nieco co sa mi bude pacit (pet,kridla,portret atd) ale uz teraz viem ze ju hrat nebudem.Nie ze by sa mi nechcelo,ale ja tu moju postavu ktoru mam vytvorenu beriem inym sposobom.Mam k nej urcity ,,vztah,, a sezonu beriem ako stratu casu,je to aj tym ze hram solo.Nema to premna ziaden vyznam a samozrejme ten cas vrazim radsej do jednej postavy....inam mne DH uplne vyhovuje,nemam ani nutkanie ist do druhej classy.Aspon ze mas to co si chcel a mozes sa zas venovat tomu co ta bavi najviac :)
MARVEL // DemonHunter // SoloPlayer // Profile! // MARVEL´s SoloSF Topic! //

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Longmahu solo sc barb zdraví

Příspěvek od DrSma » 03.05.2016, 13:32 hod.

Cože? Longu, na Sezoně je výše GR omezená Paragonem?! To je teda pakárna. :roll:
Já hrál jedinou sezónu po LvL70 kvůli skinu na gatě a boty. A ani ty se mi pak nelíbyly :green:
Takže za mě taky NS only.

Longmahu
Fallen Shaman
Příspěvky:85
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hitacu#2596

Re: Longmahu solo sc barb zdraví

Příspěvek od Longmahu » 03.05.2016, 13:54 hod.

jj na t8 mě to pustilo na pl150, na t9 a t10 na pl200...
nic si z toho nedělej, já si udělal praporek a už ho taky nenosim :D
ale mám na 158 (asi)pokus falkonwings a ty se mi líbí moc :P

Uživatelský avatar
MARVEL_svk
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MARVEL#22102

Re: Longmahu solo sc barb zdraví

Příspěvek od MARVEL_svk » 03.05.2016, 15:48 hod.

Este ze vsetko ide nafarmit aj mimo sezonu...kridla,peti,transmo..(mimo sezonneho portretu a toho pennantu)
MARVEL // DemonHunter // SoloPlayer // Profile! // MARVEL´s SoloSF Topic! //

Longmahu
Fallen Shaman
Příspěvky:85
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hitacu#2596

Re: Longmahu solo sc barb zdraví

Příspěvek od Longmahu » 04.05.2016, 23:46 hod.

GR79 - 12:51 - 928.místo - NS SC LoNfrenzy :P

Uživatelský avatar
MARVEL_svk
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MARVEL#22102

Re: Longmahu solo sc barb zdraví

Příspěvek od MARVEL_svk » 05.05.2016, 05:51 hod.

Gratulujem kolego ;)
MARVEL // DemonHunter // SoloPlayer // Profile! // MARVEL´s SoloSF Topic! //

Longmahu
Fallen Shaman
Příspěvky:85
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hitacu#2596

Re: Longmahu solo sc barb zdraví

Příspěvek od Longmahu » 05.05.2016, 06:25 hod.

Děkuji, kolego :) dnes zkusím tu 80ku.
vzhledem k rezervě, kterou jsem měl teď by to nemusel být problém...
mimochodem, mám radost, že jsem to dal s LoNkem, těch v žebříčku moc není :P

Uživatelský avatar
MARVEL_svk
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MARVEL#22102

Re: Longmahu solo sc barb zdraví

Příspěvek od MARVEL_svk » 05.05.2016, 11:14 hod.

Drzim palce :))....inak na tej sezone je obmedzena obtiaznost len na publicu,nie?...tusim to je 250PL na TX ale private game mozes ist hned,ci?
MARVEL // DemonHunter // SoloPlayer // Profile! // MARVEL´s SoloSF Topic! //

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“