MARVEL's Solo Selffound Topic [SC-EU]

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: MARVEL's Solo Selffound Topic [SC-EU]

Příspěvek od DrSma » 03.05.2016, 23:06 hod.

Super seznam :!:
Když teď momentálně nemám čas na hraní jako takový, tak výhledově zkusím aspoň tyhle blbinky na oblíkání :wave:
Díky moc :)

Uživatelský avatar
MARVEL_svk
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MARVEL#22102

Re: MARVEL's Solo Selffound Topic [SC-EU]

Příspěvek od MARVEL_svk » 03.05.2016, 23:22 hod.

pohoda DrSma ;) .. nedalo mi to Gr81 Rank 614...a hned mi aj nakonci padol krasny luk :)


Obrázek

Obrázek
MARVEL // DemonHunter // SoloPlayer // Profile! // MARVEL´s SoloSF Topic! //

Longmahu
Fallen Shaman
Příspěvky:85
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hitacu#2596

Re: MARVEL's Solo Selffound Topic [SC-EU]

Příspěvek od Longmahu » 04.05.2016, 08:23 hod.

to ne jako todle to, kdo ti má furt gratulovat... >:D

Uživatelský avatar
MARVEL_svk
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MARVEL#22102

Re: MARVEL's Solo Selffound Topic [SC-EU]

Příspěvek od MARVEL_svk » 04.05.2016, 09:20 hod.

aaaaaaa tak :) ....Diky Longu
MARVEL // DemonHunter // SoloPlayer // Profile! // MARVEL´s SoloSF Topic! //

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: MARVEL's Solo Selffound Topic [SC-EU]

Příspěvek od Mlok » 04.05.2016, 11:10 hod.

Tak ono to je s UE ve 2.4.1. posunuté o hodně výše zase než ve 2.4.0.

Max s UE už je GR90 (a třeba už to ani neplatí a je více, teď jsem se zrovna nedíval). A paragon tomu zase tak moc nepomůže (+1000 paragonů = +2lvl na GR).
A koukám, že Kamil už dal GR100 a to určitě půjde ještě výše (to ale už není s UE, ale s tím divným LoN buildem, který mi vůbec nebaví).
A ještě než se Kamil snažil o max GR, tak jel ze začátku jen rychlo farmu s UE a měl tam pěkný zápis na GR85 s časem 5:36. Takový čas se mi pro nejlepší pokusy podařil tak na GR77. A na paragon se vymlouvat nemůžu, za ten má jen něco málo přes 4 lvl GR k dobru. Takže pořád je to ztráta skoro 4 GR na něj (něco z toho gear a něco, že umí lépe zahrát).

Já tedy maximum zatím vůbec nezkoušel a asi ani zkoušet nebudu (nějak mi to už nebaví se o to snažit) a jen jsem lehce navyšoval gemy a hned to šlo na první pokus až na GR82. Tam jsem zkončil, když už tam nebyla žádná větší časová rezerva i když to tedy byl jediný pokus a nic moc roll GR.

A solo také v podstatě hraju. V partě jsem zahrál kdysi asi 2 hodiny, ale to bylo ještě 5 patchů zpět (a díky inflaci paragonů je zcela nepodstatné, co kdo získal tolik patchů zpět). Od února 2015 jsem hárl čistě solo.

Já hodnotím patch 2.4.1. pro UE, že znamená +8 GR oproti předchozímu patchi.

Ten luk je pěkný roll.

Uživatelský avatar
MARVEL_svk
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MARVEL#22102

Re: MARVEL's Solo Selffound Topic [SC-EU]

Příspěvek od MARVEL_svk » 04.05.2016, 12:24 hod.

...GR 85 za 5:36 ? :shock: to snad nie je ani mozne...(verim ti ;) ) ...Presne ako pises ten paragon ta posunie, ale nie az tak extremne ako si vsetci myslia.Vela ludi berie +1000PL = 10+ na GR ,ale to je hlupost.Samozrejme ze to je cele o skille,nacasovani cyklu na ringu,grupovani monstier,typ monstier , pylonov, aky boss sa ti spavne.Je tam hrozne vela toho.Ja to tiez nebudem tlacit do extremu,vyskusam a pri snahe posunut sa, obetujem max 15-20 pokusov.Hlavne nech je zabava, len extremne posuvanie GR pre mna zabava nie je ;) .Inak konecne mi padol schopnejsi tulec , mal som ancient ale uplny odpad(nemal som ani neackovy schopny).Skoda tej discipliny/multishot dmg :/ ale ved ono snad nieco padne lepsie zas casom, nejako nehrotim.
Moj potencial v ramci gearu je urcite vyssi,ale chyba mi este skill a hlavne ten cas.DH cko a celkovo Diablo ma bavi a herne naplna,to je to najdolezitejsie.

ten luk pekne procol :) ..dik a tvojich 82Gr je uplne postacujucich....

Inak hrozne ma stve Reflect dmg :/

Edit:takze si vlastne tiez Solo hrac ;)
Edit: inak co si myslis o stricken gemu?...cca kedy je pouzitelny v GR?..da sa to odhadnut?
MARVEL // DemonHunter // SoloPlayer // Profile! // MARVEL´s SoloSF Topic! //

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: MARVEL's Solo Selffound Topic [SC-EU]

Příspěvek od Mlok » 04.05.2016, 12:58 hod.

U Kamila nic divného. Ono se to posčítá dohromady za gear (když srovnávám co mi chybí, tak jeho gear je + 3-4 lvl oproti mě, nejvíce ztrácím za HF amulet a za perfektní áčkové F&R a pak samozřejmě za lvl gemů, hlavně těch 3 hlavních, vyšší augment už tak moc neudělá), jak umí zahrát (umí opravdu dobře) a pak i ten paragon (má oproti mě +2200 lvl).

Stricken už nemá smysl ve 2.4.1 skoro vůbec. Já používal raději Powerfull i v minulém patchi (Taeguk jsem nikdy neměl rád), ale tam to bylo více vyrovnané.
Teď když má Powerfull 20% bonus multiplikativní a ještě dostal k tomu i defense bonus, tak už bych o Stricken ani neuvažoval.
Stricken by měl smysl jedině kdybys u RG byl opravdu přehnaně dlouho, typu 3-4minuty+ (to mi ale na GR82 tak dlouho ani zdaleka netrvalo, nekoukal jsem přesně, ale asi 2 minuty).

Já tedy pro max GR ani nezměnil setup na optimální. Hrával jsem v minulém patchi Boar Companian + helmu s 15% MS dmg. Ono to vycházelo podobně jako hrát Wolf + helmu s vitalitou. Po změně Wolfu na multiplikativní je ale už varianta Wolf + helma s vitalitou jednoznačně lepší. I tak zatím hraju pořád Boar, jak jsem pohldnej hrát bez řešení Wolf buffu (i když není problém ho zvládnout).

Toulec máš celkem slušný. U mě je asi zakletý, pořád navyšuju počet dropů DML, jen včera 2x áčkový kousek a asi 18 obyč kousků. Už budu odhadem na 50+ áčkových kouskách. A pořád mi ne a ne padnout lepší než ten neáčkový. Ten neáčkový má tedy už velmi slušný roll, takže áčkový musí mít celkem slušný roll, aby i s 80lvl augmentem vyšel lépe.
Teď jsem zkusil spočítat přesněji ten tvůj toulec a ten by mi také nestačil (tedy vyšel by mi na dmg pořád hůře než ten můj neáčkový a počítám to s 80lvl augmentem).

Reflect dmg hodně závisí jaká se hraje varianta. Teď hraju na GR78+ variantu lehkou, tedy kde stačí daleko menší snaha. Ale také má o něco menší potenciál. Hraju s Visage v kostce + Boar + perfectionist (ale zase bez awareness) + Templář s Inspire (když hraju bez Cindercoatu, tak vždy s Templářem s inspire). Takže docela velká tougness. Takhle už dost dochází hatred, což ale při dobrém managementu (na fire cyklus je nutné mít vždy dost a celý co nejlépe využít) není až tak velká ztráta. A trochu se zase získá možností hrát agresivnějši a více využívat Oculus ring.
Varianta se Cindercoatem při perfektním zahrání má vyšší potenciál, ale také znamená více zkažených pokusů a právě u ní daleko více vadí reflect. Se cindercoatem je reflect pack (pokud nejde preskočit) většinou konec u pokusu na max. S tou více defense variantou jsem na GR82 měl reflect myslím u 2 packů a dalo se.

Uvidím jestli nezkusím kvůli hlavním gemům. Měl jsem před patchem na 80lvl (77-80 ale zahráno po 1% upgradech na speed nižších GR). Teď mám 83lvl (za ten GR82) a mohl bych to dát na 85lvl. To ale může i na speed GR68/69 po 1%.

Nejprve ale zvednu augment na 80. To jsem nechal jako takovou poměrně nízkou hranici, která nepotřebuju tak moc úsilí (GR79 je pohodička ještě i se slušným průměrným časem, takže se to dá celé za 60% upgrady a poměrně snadno).

A protože hraju teď hodně málo, tak stejně asi nic jiného nestihnu. Včera jsem vyjímečně hrál skoro 3 hodiny, před patchem jsem měl 3h odehrány za celý měsíc dohromady.

Uživatelský avatar
MARVEL_svk
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MARVEL#22102

Re: MARVEL's Solo Selffound Topic [SC-EU]

Příspěvek od MARVEL_svk » 04.05.2016, 13:23 hod.

ty mas ten tulec luxusny :) ...osobne to neviem tak prepocitat ako ty,viem si cca priblizne spocitat dve a dve, ale taky odpbornik na theorycraft nie som.

hej s tym reflectom si to vstilhol,neskutocne vela krat sa mi to cele pokazi skrz reflect a nemozem ist do toho agresivnejsie.Dalsia vec ako pises, musis zvladnut fire cyklus a cele to mat lepsie zmenezovane.Ja som skusil este Leech,celkom to pomohlo ale nie vzdy...Tak DH cko musi davat pozor na vsetko inak je to zvacsa instant.

Tie gemy si slusne potlacil,ja beham teraz Gr75 okolo 5 minut (musim si to pozriet lepsie aby som nezavadzal)
Zamieram sa tiez na tie hlavne tri gemy teda a skusim potlacit cez 1% (ta animacka fakt zdrzuje teraz )

Ja zvacs apohram vecer vzdy ked pridem z prace,osobne mam od pondelka-piatka normalnu robotu plus vikendy nocne brigady :/ ..hram ked je cas, este ze zena je hracka tiez ;) (ale len tie svoje tabletove zalezitosti)
MARVEL // DemonHunter // SoloPlayer // Profile! // MARVEL´s SoloSF Topic! //

Uživatelský avatar
MARVEL_svk
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MARVEL#22102

Re: MARVEL's Solo Selffound Topic [SC-EU]

Příspěvek od MARVEL_svk » 07.05.2016, 12:43 hod.

MARVEL // DemonHunter // SoloPlayer // Profile! // MARVEL´s SoloSF Topic! //

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: MARVEL's Solo Selffound Topic [SC-EU]

Příspěvek od DrSma » 07.05.2016, 19:52 hod.

259 je moc pěkný umístění. GZ! :wave:

Uživatelský avatar
MARVEL_svk
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MARVEL#22102

Re: MARVEL's Solo Selffound Topic [SC-EU]

Příspěvek od MARVEL_svk » 07.05.2016, 22:00 hod.

Diky kolego...inauk uz PL900 a ideme dalej..ale primarne to neriesim :)
MARVEL // DemonHunter // SoloPlayer // Profile! // MARVEL´s SoloSF Topic! //

Longmahu
Fallen Shaman
Příspěvky:85
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hitacu#2596

Re: MARVEL's Solo Selffound Topic [SC-EU]

Příspěvek od Longmahu » 08.05.2016, 19:26 hod.

hustěěě :) gz

Uživatelský avatar
MARVEL_svk
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MARVEL#22102

Re: MARVEL's Solo Selffound Topic [SC-EU]

Příspěvek od MARVEL_svk » 09.05.2016, 05:52 hod.

Dakovala :))
MARVEL // DemonHunter // SoloPlayer // Profile! // MARVEL´s SoloSF Topic! //

Uživatelský avatar
Zulu
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:azael#2808

Re: MARVEL's Solo Selffound Topic [SC-EU]

Příspěvek od Zulu » 09.05.2016, 07:15 hod.

Také gratuluji k velmi dobrému NS výsledku ( a vzhledem k PL obzvlášť). Sám si občas kladu otázku, kam to lze dotáhnout s ,, pure " solo postavou.
Za určitý handicap považuji upgrade Lgems, hraní v partě umožňuje upgrade Lgems na vyšší levely.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/azae ... o/46457252

Uživatelský avatar
MARVEL_svk
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MARVEL#22102

Re: MARVEL's Solo Selffound Topic [SC-EU]

Příspěvek od MARVEL_svk » 09.05.2016, 08:24 hod.

Dakujem Zulu,inak na nocnej v sobotu som nadtym rozmyslal ze kam to mozem az posunut.pozeral som zbezne rebricky na GR84 ale tam maju PL 1400/1500+ .Nepozeral
som to podrobne,nemal som cas na to.Druha vec su gemy ako pises,to je tiez boost ku ktoremu sa ja nedopracujem.Ono urcite skusim Gr.84 v buducnosti ale ja som spokojny uz teraz...bol som spokojny uz s prvym zapisom do rebricka.Dostavam sa pomaly do bodu kde uz moc ten gear neposuvam o chvilu to bude uz len o PL....DH (UE) ma neskutocne bavi (iny spec ma nelaka),ale pokial sa dostanem do bodu kde uz moc vody nenamutit tak porozmyslam o druhej classe...
MARVEL // DemonHunter // SoloPlayer // Profile! // MARVEL´s SoloSF Topic! //

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: MARVEL's Solo Selffound Topic [SC-EU]

Příspěvek od Mlok » 09.05.2016, 09:34 hod.

Lvl leg. gemů tak moc už neudělá jak se to posouvá stále výše. Když to bylo 30lvl vs 50lvl, tak to udělalo mnohem více než když to je teď 85lvl vs 110lvl.

Tak ať máte všichni motivaci, pro UE:
- v EU aktuálně nejlepší výsledek je GR91
- a to s gemy lvl 102
- augment průměrně cca 95 lvl
- paragon 1944

A dejme tomu, že solo to může být:
- gemy lvl 85
- augemnt lvl 80
- paragon budu počítat jen 900 (i solo může být více, ale malý rozdíl stejně nic neřeší)

Za paragon + augment je to cca 6000 dex navíc. A to je cca 1,375x dmg navíc.

Leg gemy:
- trapped dá 1,036x dmg (o 3,6% více)
- Zeis dá 1,0417x dmg (bude se trochu lišit dle využítí max vzdálenosti, počítám průměrně, že se udrží 30 yardů)
- Powerfull v podstatě nic nebo Stricken pár sekund u RG, ale také už to neudělá moc

Dohromady 1,375 * 1,036 * 1,0417 = 1,48x dmg.

A to je pouze 2,5lvl GR. Takže dejme tomu 3lvl navíc když ještě něco započítám za ten poslední leg. gem.

Takže solo s nižším lvl leg. gemů, nižším augmentem a nižším paragonem můžete (já také) zahrát GR88...
Už jen zahrát stejně dobře + mít srovnatelně gear.

Uživatelský avatar
MARVEL_svk
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MARVEL#22102

Re: MARVEL's Solo Selffound Topic [SC-EU]

Příspěvek od MARVEL_svk » 09.05.2016, 09:50 hod.

Mlok dik za krasny rozpis ;) , pekne si nam to vysvetlil a zaroven motivoval :)

Edit:moj aktualny potencial vidim niekde gr84....pozeral.som S6 leaderboard a chalani maju do 1000pl,cca dex/vit ako ja...gemy maju medzi 85-92 gr84 s UE..LoN neplanujem,ked som pozeral wudiho tak total nuda,to by ma nebavilo...v kazdom pripade to nebudem silit :) a urcite nebudem fishovat Gr ;)
MARVEL // DemonHunter // SoloPlayer // Profile! // MARVEL´s SoloSF Topic! //

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: MARVEL's Solo Selffound Topic [SC-EU]

Příspěvek od DrSma » 23.05.2016, 08:37 hod.

Marve, velká GZ ke kulatinám ;)
Já se toho PL1000 chtěl dočkat před půl rokem :{

Času pořád není.

Uživatelský avatar
MARVEL_svk
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MARVEL#22102

Re: MARVEL's Solo Selffound Topic [SC-EU]

Příspěvek od MARVEL_svk » 23.05.2016, 11:44 hod.

Dakujem kolego...ono ten cas raz urcite bude ;) ....
MARVEL // DemonHunter // SoloPlayer // Profile! // MARVEL´s SoloSF Topic! //

Uživatelský avatar
MARVEL_svk
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MARVEL#22102

Re: MARVEL's Solo Selffound Topic [SC-EU]

Příspěvek od MARVEL_svk » 23.05.2016, 22:24 hod.

pred spanim som si dal Gr84 ze skuuuusim a padla ;)
RANK 238
http://www.jpeg.cz/images/2016/05/23/KHBsM.jpg
MARVEL // DemonHunter // SoloPlayer // Profile! // MARVEL´s SoloSF Topic! //

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“