Dark Guardians - Nábor a informace

Odpovědět
Uživatelský avatar
Prestigo
Wraith
Příspěvky:149
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Prestigo#2306
Dark Guardians - Nábor a informace

Příspěvek od Prestigo » 27.04.2014, 13:12 hod.

Základní informace

Tento klan se Javurek rozhodl založit nějaký čas před vydáním Diabla 3. Původně se měl jmenovat jinak, ale vzhledem k tomu, že plánované názvy byly obsazeny, rozhodl se použít název Dark Guardians. Tento klan kdysi před lety zakládal spolu s bratrem na Battletu Diabla 2. Byl to Hardcore klan složený převážně z lidí z ČR a SK. V nynější době je znovuobnovený klan pro hráče jak Softcore tak Hardcore. Hlavní myšlenka tohoto klanu byla v tom začít od vydání RoS/Patch 2.0 bez předešlého vybavení a postav. Nikdo nebyl nucen nic smazat, každý se mohl svobodně rozhodnout jak nový začátek pojme. Někdo se rozhodl si ponechat goldy, někdo oblíbenou postavu, někdo začal úplně od nuly. Samozřejmě že nějaký čas po vydání RoS nikdo nový není nucen si něco mazat :) To už by němělo smysl, protože s levelem 70 přijdou lepší věci.

Doufám že si užijeme hlavně hodně zábavy při společném hraním a náš klan bude prosperovat :) ještě bych připoměl že máme na Teamspeak od Kukiho vlastní místnost. Jak jinak než s názvem Dark Guardians. Také máme speciální téma Eventy/Úspěchy zde v naší sekci, kde budou zaznamenány různé společné události a naše úspěchy jako kdo má třeba nejvyšší paragon, zesnulé HC postavy( i když to je spíš neúspěch :) ) a tak podobně.

Zde jsou pravidla kterými by se měli řídit všichni kdo jsou v našem klanu:

1)Vždy se chovat slušně k ostatním členům i jiným hráčům a zbytečně nikoho neurážet.
2)Snažit se pomáhat ostatním ať už se jedná o lidi v klanu nebo mimo něj.
3)Není žádné omezení na hraní s lidmy mimo klan ale doporučuje se hrát převážně s členy.
4)Vstup není nijak omezen tím jaké má kdo dps, nebo podobné statistiky, cheme dát šanci i těm kteří začínají.
5)Nepovyšovat se nad ostatní jak chováním tak znalostmi( každý nějak začínal).
6)Jak už je uvedeno výše, vzhledem k povaze toho jak klan vznikl, by se mělo hrát s dropem po patchi 2.0/RoS. Vyjímky jsou možné, ale pokud si někdo chce nechat vše z předešlého hraní, tak přesně pro takové jsme ten klan nezakládali :)
7)Co se týče Hardcore, tak hrát opatrně a zbytečně neohrožovat spoluhráče svých chováním.
8)Být aktivní, případné delší absence dopředu sdělit.

Pravidla pro vstup do klanu:
Po uzavření náboru 25.3. v 7:00 bude postup pro nové zájemce následující:

1) Napsat do tohoto tématu žádost kde by mělo být: napsat něco málo o sobě, věk, zkušenosti s Diablem 1,2,3, jak dlouho hraje, jestli hraje HC/SC a hlavně proč k nám chce vstoupit.
2) Následně se musí většina vedení klanu(minimálně 3 hlasy z 5) vyjádřit kladně pro vstup žadatele. Leader klanu si však ponechává právo i v případě 3 hlasů žádost zamítnout.
3) Po následujících 14 dní bude probíhat něco jako zkušební doba, ve které by měl zájemce aktivně hrát s ostatními, případně se účastnit různých eventů. Pokud splní očekávání, stane se z něj plnohodnotný člen klanu :)

Leader
Prestigo (HC)
____________________________________
Officers
Fionka (SC)
____________________________________
Členové
Blindhawk (SC)
Danijela (SC)
DaveedekCZ (SC)
Goldkey (SC)
Homeles (SC a HC)
Icheius (SC a HC)
JarriCZ (SC a HC)
Javurek (SC a HC)
Kolij (SC)
Kukushka (SC)
Lenox (SC)
LordNajmi (HC)
Moonwraith (HC)
RASTOTT1212 (HC)
Relic (SC)
Savocecky (SC)
SetheCZ (SC)
SMAJLI (SC a HC)
Thannis (SC)
Timmy (SC a HC)
Tullvan (HC)
vsK (SC)
zverina (SC)
____________________________________

Podpis klanu: (speciální poděkování Kubisovi za jeho vytvoření)

http://imgur.com/3ROWnOw

Spřátelné klany: Momentálně žádné

Znepřátelné klany: Momentálně žádné
Naposledy upravil(a) Prestigo dne 25.06.2014, 19:16 hod., celkem upraveno 3 x.

Choco
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Chocobamba#2461

Re: Dark Guardians - Nábor a informace

Příspěvek od Choco » 24.05.2014, 12:03 hod.

Čavec, takže je mi 26 let a moje zkušenosti se týkají pouze D1 a D3.. Řekl bych, že jich je tak akorát. :) Dvojka mě bohůžel minula. :{ U D1 stráveno +/- 2 roky a D3 hraju od jeho vydání. Jedu jenom SC, ale určitě chci časem zkusit i HC. Momentálně hraju nejvíce za Crusa s paragonem 324, který zatím bez problémů zvládá T4. Od jejich zprovoznění se každý klan ve kterém jsem byl, stal po čase neaktivní.. Rád si zahraju a u toho pokecám s pohodovýma lidma v partě se spoluprací, která se na publicu hledá jen velmi obtížně.. A myslím si, že váš klan by mi s tím mohl pomoci. ;) V případě zájmu rád sdělím více informací.

Uživatelský avatar
Prestigo
Wraith
Příspěvky:149
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Prestigo#2306

Re: Dark Guardians - Nábor a informace

Příspěvek od Prestigo » 24.05.2014, 12:34 hod.

ahoj rádi tě u nás uvítáme :) jestli můžeš tak si mě přidej ve hře Prestigo#2306


odesláno z telefonu

Uživatelský avatar
Kukushka
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kukushka#2548

Re: Dark Guardians - Nábor a informace

Příspěvek od Kukushka » 24.05.2014, 16:07 hod.

Zdravím, pokud berete i nooby s paragon lvl 81 :-) tak bych se rád přidal. D3 jsem začal pořádně hrát až od datadisku, zkušenosti mám pouze z offline D1 a D2 a pak spoustu let strávených u různých MMORPG. Je mi 39, takže to hraju pro zábavu a bez stresu. Hlavně jak čas, rodina a práce dovolí. Ve hře mi chybí hlavně chat, kde si občas potřebuju popovídat s někým rozumným a uvítal bych i pár rad.

Díky

Uživatelský avatar
Prestigo
Wraith
Příspěvky:149
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Prestigo#2306

Re: Dark Guardians - Nábor a informace

Příspěvek od Prestigo » 24.05.2014, 16:13 hod.

ahoj u nás na paragonu nezáleží :D najdou se u nás lidi co dokážou bez problému poradit :) pokec je samozřejmostí :) když tak si mě taky přidej ve hře.
PS: Choco poslal sem ti invite do klanu


odesláno z telefonu

savocecky
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Savocecky#2265

Re: Dark Guardians - Nábor a informace

Příspěvek od savocecky » 25.05.2014, 18:35 hod.

Ahoj, jmenuji se Ondřej je mi 23let a Diablo3 hraji od vydání. Co se týče starších dílů tak jsem zkoušel akorát D2 a to opravdu jen zkoušel. Hraju SC Monka paragon 57+(před RoS paragon19 a potom jsem už nehrál) na T1 jen s myší na T2 i s klavesnicí. Snažím se hrát co mi čas dovolí (+-3hodiny denně) o víkendu je to slabší spíše dopoledne přes všední dny hlavně večer. Ve hře mi chybí spolupráce s ostatníma a rád bych si i s někým pokecal a nechal si poradit a váš klan vidím jako nejlepší volbu.
Moje postava: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Savo ... ro/9783519

Uživatelský avatar
Prestigo
Wraith
Příspěvky:149
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Prestigo#2306

Re: Dark Guardians - Nábor a informace

Příspěvek od Prestigo » 25.05.2014, 18:45 hod.

Ahoj, poslal sem si žádost :)


Sent from my iPad using Tapatalk

bloodryane
Fallen Shaman
Příspěvky:68

Re: Dark Guardians - Nábor a informace

Příspěvek od bloodryane » 27.08.2014, 09:56 hod.

zdravim jmenuji se Michal je mi 30 let. co se tyce diabla tak nejvic jsem hral dvojku s prestavkama a trojku take. SC hrac ale ne moc velkej paragon protoze sem musel delat pause kvuli praci a rodine.Rad bych byl nekde v klanu kde by mne nekdo pomohl a ja zaroven pomohl jemu.predam info o me postave http://eu.battle.net/d3/en/profile/Bloo ... o/36989484

Odpovědět

Zpět na „Dark Guardians“