Dark Guardians - Obecná diskuze

Odpovědět
Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462
Re: Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od kolij » 27.04.2014, 12:59 hod.

nene, jen chodí se mnou, takový roztomiloučký :D

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od Javurek » 27.04.2014, 13:10 hod.

Chtěl bych oznámit že po diskuzi s několika lidmy z klanu jsem se rozhodl předat vedení klanu na Prestiga. Důvod je ten, že už na hraní nebudu mít tolik času a nemohl bych se klanu aktivně věnovat. V klanu zůstávám ale přijdu jen občas. Doufám že budete Prestiga jako nového vůdce uznávat a klan bude prosperovat :)

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od Talis » 28.04.2014, 10:26 hod.

Poslušně hlásim, že nebudu moc aktivní, tak ne že mi dáte kick :)
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Uživatelský avatar
Prestigo
Wraith
Příspěvky:149
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Prestigo#2306

Re: Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od Prestigo » 28.04.2014, 10:27 hod.

neboj se :D


odesláno z telefonu

Uživatelský avatar
Tomovous
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lord Najmi#2665

Re: Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od Tomovous » 28.04.2014, 21:08 hod.

Javurek píše:Chtěl bych oznámit že po diskuzi s několika lidmy z klanu jsem se rozhodl předat vedení klanu na Prestiga. Důvod je ten, že už na hraní nebudu mít tolik času a nemohl bych se klanu aktivně věnovat. V klanu zůstávám ale přijdu jen občas. Doufám že budete Prestiga jako nového vůdce uznávat a klan bude prosperovat :)
Javore, pořád budeš legenda Dark Guardians a "otec zakladatel" :D Doufám, že si spolu někdy zahrajem HC :)
Prestigo, gratuluju k postupu. Koukám na foru, že už ses ujal role s vervou. Jen tak dál :twisted:
MF Turnaj 5: Bonemancer, 215 bodů
MF Turnaj 6: Poison/Summon Nekro, 110 bodů
MF Turnaj 7: Javazon, 445 bodů
MF Turnaj 8: Wind Druid, 304 bodů
Diablo 2 - MF turnaj

RIP RIP RIP RIP RIP

Uživatelský avatar
Prestigo
Wraith
Příspěvky:149
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Prestigo#2306

Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od Prestigo » 29.04.2014, 10:22 hod.

Díky :) když už píšeš o legendě tak sem dostal nápad na vytvoření sekce (asi v topiku historie|eventy|události) "legendární členové klanu" tam by se dostal člověk který dokázal v klanu něčeho velkýho nebo udělal pro klan něco (první 800pl, všechny achi., projít rift T6 pod 3 minuty :D atd.)
Takže tímto tam oficiálně zařazuju Javurka, kterej postavil základní kameny DG.


Sent from my iPad using Tapatalk

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od Predy » 05.05.2014, 14:00 hod.

Zdarec lidi chci se zeptat protože už jsem se v tom nějak ztratil kdo má jaký části na hellfire ring a taky jestli má někdo nafarmené alespoň nějaké klíče? Já mám 3 části a chybí mi pouze VIAL OF PUTRIDNESS který by měl padat u smraďocha což je mašinka bone. Bylo by dobré se domluvit na nějaký den a vrhnout se na ty ubery ať ty prsteny už máme hotové

PS: toto se týká pouze hardcore

Uživatelský avatar
Prestigo
Wraith
Příspěvky:149
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Prestigo#2306

Re: Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od Prestigo » 05.05.2014, 15:22 hod.

no tak já mám idol of terror a 2x leoric's regret. Klíč mám jen jeden a to key of bones, mašinky žádné. Co se týče farmi klíčů tak to bych rád dělal v partě i kvůli bezpečnosti a na ty ubery bych se rád případně vrhnul o víkendu. Teď mám v práci uzávěrku a to znamená být dlouho v práci a mít málo času na hraní.


Sent from my iPad using Tapatalk

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od Predy » 05.05.2014, 15:40 hod.

Jasně já si pamatuju že jsem na uberech byl já ty tulvan a jednou i talis možná byl ještě někdo ale nevzpomenu si na jméno. Tak jestli to necháme na víkend tak to uděláme v neděli protože já jsem zase v sobotu v práci a přijedu až v neděli ráno. Klíče bych nafarmil od zítřka mám volno a budu tomu tedy věnovat veškerý volný čas nic neslibuji ale něco snad nafarmím, když se bude chtít někdo připojit stačí mi napsat v sem nebo když budu ve hře. Jinak bylo by fajn založit nějakou hc sekci.

Uživatelský avatar
Prestigo
Wraith
Příspěvky:149
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Prestigo#2306

Re: Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od Prestigo » 05.05.2014, 15:57 hod.

Ještě jednou byl s námi Icheius. V neděli by to bylo i pro mě nejlepší. Když tě uvidím online tak ti napíšu když nebudeš online tak zkusím zlanařit někoho do party :) O tý sekci popřemýšlím zas tak živo tady není aby sme tu tímhle někomu překáželi.


Sent from my iPad using Tapatalk

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od Predy » 05.05.2014, 16:16 hod.

No to máš taky pravdu to nebyl dobrý nápad to ještě více tříštit :D

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od Predy » 10.05.2014, 10:16 hod.

Zdar tak jsme se na to vrhli už včera z důvodu že Icheius zemřel jsme šli na ubery pouze ve třech já Prestigo a Tullvan. Až na posledního zmíněného jsme prsteny získali já komplet na útok a Prestigo prozmněnu hlavně na obranu takže oba dva úplně na nic :D jediné pozitivum co na tom novém hf ringu je že nic nestojí u mystika je potřeba pouze materiál žádné gemy ani peníze nejsou potřeba. Zkusíme nafarmit nějaké další klíče a až by se zase sešli lidi tak by jsme zase zašli. Bylo by fajn kdyby alespoň každý kdo by chtěl jít složil klíče alespoň na jednu mašinku ale podmínka to není.

Toto se týká pouze hc

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od Talis » 12.05.2014, 07:46 hod.

Prestigo píše:Díky :) když už píšeš o legendě tak sem dostal nápad na vytvoření sekce (asi v topiku historie|eventy|události) "legendární členové klanu" tam by se dostal člověk který dokázal v klanu něčeho velkýho nebo udělal pro klan něco (první 800pl, všechny achi., projít rift T6 pod 3 minuty :D atd.)
Takže tímto tam oficiálně zařazuju Javurka, kterej postavil základní kameny DG.


Sent from my iPad using Tapatalk
Napiš tam i Verču, to byla největší legenda :D
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Uživatelský avatar
Tomovous
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lord Najmi#2665

Re: Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od Tomovous » 28.05.2014, 19:31 hod.

Zdar chlapci a dívky, tak jak to jde? Nějak to tu umřelo.

Po jakém itemu/setu toužíte právě teď a proč? - já asi dělám něco špatně, páč ikdyž alespoň farmím T1, tak mi ze setovek padá maximálně BT nebo zbytečná bižu (Waliling Ghost, Litany nebo Compass Rose). alespoň že padl Rojál Grandýr, tak už pošilhávám, že si ukraftím nějakou věcičku.

Už někdo pravidelně farmíte alespoň T6? :) Přemýšlím, že bych si jednu postavu založil na SC, abych po dlouhé době zkusil něco jako glass canon - nějaké rady, která postava by na to mohla být nejvhodnější - wizz/wd pravděpodobně (bude asi jen jedna, protože HC prostě rulezz a navíc mi zabíraj místo v listu pohyblivý skladiště :lol: )
MF Turnaj 5: Bonemancer, 215 bodů
MF Turnaj 6: Poison/Summon Nekro, 110 bodů
MF Turnaj 7: Javazon, 445 bodů
MF Turnaj 8: Wind Druid, 304 bodů
Diablo 2 - MF turnaj

RIP RIP RIP RIP RIP

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od Predy » 29.05.2014, 10:20 hod.

Zdarec taky koukám že je tu nějaké mrtvo to víš počáteční hype opadlo a teď už tolik lidí nehraje. Já teda toužím složit ten akham set a chci ho celý už kvůli vzhledu prsten na sety mám dokonce mám dva i hf ring takže už mě táhne jen tento set a pak nevím k čemu se upnu doufám že brzy budou ty sezony a s nimi i nějaké lepší nové legendárky. Jinak já farmím sám T2 ale zvládl bych i T3 ale nějak nevidím důvod jen by to déle trvalo. A na ten SC bych ti spíš doporučil WD když sem viděl co s ním Guru předvádí na hc a to musí myslet na obranu a stejně to tam padá jak uzrálý švestky tak bych chtěl vidět co se s tím dá udělat na sc :D

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od skyrim1988 » 29.05.2014, 11:10 hod.

Zdárek pařmeňi >:D ,

s tím hraním to už nemám tak moc růžové.Malý roste jak z vody a třeba si hrát s ním.Navíc když bylo pěkně,tak se šlo s rodinou ven a na pivo.Kdo by též hrál D3,když je venku třeba 30 stupňů :D ( i takoví se najdou :roll: ) .

A teď cosik z Diabla :) Souly se mi hrnuly jak blázen a já byl zas zoufalý,jenže nedávno mi padl krásný SOJ.Takže zase inspirace pro hraní 8-) Chtěl bych poskládat Earth set,jenže nemám vůbec štestí :( Jen gatě mám v truhle.Každopádně to vidím na dalšího barba :) časem.Ten můj bleskový se mi moc líbí a nechci ho převlíkat :D A docela mě i brzdí to,že ještě nemám ten ring na sety...No můžu být rád,že mi ten SOJ padl :D

Zvládám T2 a i dobře T3 :)


Lovu zdar :)

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od Predy » 29.05.2014, 13:57 hod.

Mám uplně stejný problém Martine malá taky roste a hlavní slovo má ona no a jako na potvoru teď vyšlo ještě Watch Dogs a novej Wolf já fakt nevím kam dřív skočit :D

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od Kuki10 » 29.05.2014, 14:07 hod.

Watch dogs optimalizace 0...

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

manusky11
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:fionka#2610

Re: Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od manusky11 » 29.05.2014, 14:52 hod.

Deti a D3 sa dájú sklbiť(mám dve ratolesti),predsa po 20:30 už musia byť v posteli :) Samozrejme D3+dalšie hry+deti to už je horšie :)
Cez Weekendy samozrejme nie je čas,ale cez týždeň po tej 20:30 sa vždy hodka-dve dá pekne pofarmiť :)
Main char.: Wizzard Female Fionka
Clan: Dark Guardians EU
Profil : http://eu.battle.net/d3/en/profile/fion ... ero/270098

Uživatelský avatar
Prestigo
Wraith
Příspěvky:149
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Prestigo#2306

Re: Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od Prestigo » 29.05.2014, 15:09 hod.

No tak můj cíl je jasný, zkompletovat akkhan set (zatím 4 kusy z 6) mám k němu vymyšlený i build + další zajímavý itemy na jeho podporu. Pro druhého crusedera kompletuju invoker set (3 kusy z 4) rád bych rozchodil thorne build už mi jen chybí dropnout hlavu a zbraň hack a bude to komplet. Zní to hezky na papíře ale uvidíme jak to bude nakonec fungovat v praxi. A v budoucnu jdu určitě zkusit seasons a pokud budou zajímavý tak asi u nich už zůstanu.


Sent from my iPad using Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Dark Guardians“