Dark Guardians - Obecná diskuze

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572
Re: Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od Kubis » 18.06.2014, 09:54 hod.

Chtěl bych tady otevřít diskuzi na téma (ne)aktivita hráčů.
Myslim si, že momentálně klan moc nefunguje. Už hodně douhou dobu hraju prakticky jenom public hry, protože prostě neni s kym hrát.
Nabralo se spoustu hráčů co skoro vůbec nehrajou a nebo tak málo, že pořád hrají max T1 (mluvím o SC ale mám ohlasi že stejná situace je i na HC).
Navrhoval bych změny v pravidlech klanu co se týče náboru nových členů, tak i nová pravidla pro setrvání v klanu. Ze začátku to byla pěkná myšlenka sjednotit hráče co si chcou D3 užít od začátku, ale po takové době co se už RoS hraje je myslim ten správný čas přejít na jinou filosofii fungování klanu.

Zkuste sem psát nějaké návrhy co by se mělo změnit. Co se vám nelíbí apod. Povinný paragon? Povinné odehrané hodiny za měsíc? Orientace klanu na SC nebo HC? Vše co by mohlo přilákat nové aktivní hráče.

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od Predy » 18.06.2014, 11:50 hod.

Zdar Kubis no jsem moc rád že si to sem napsal a vystihl jsi to naprosto přesně klan je úplně v rozkladu. Aktivních hráčů je v našem klanu jako šafránu na hc hraju v podstatě jen já Guru, Jarri, Pinda, Moon a příležitostně LordNajmi jinak je to bída a v podstatě pořád běhám sám nebo pouze s Guru. Někdy se mi stane i že mám volno a jedu bounty dojedu 1. akt, 2. akt a čestky si nevybírám čekám, až někdo přijde aby měl taky odměnu. Doběhnu všech 5 aktů ale jako sem pořád jediný v klanu online takže bohužel ale musím to vybrat sám což je fakt smutný.

Na druhé straně u SC vidím online pouze Smajliho, Zahaduma tebe Kubisi a Střechu jinak je tam taky mrtvo.

První co bych udělal by bylo pročistit to abychom viděli jak jsme opravdu na tom lidi déle jak 14 dní off bez omluvy bych okamžitě vyhodil, když by se za nějaký čas vrátil a řekl sorry neměl sem čas nevidím důvod proč ho nenabrat zpět, když bude aktivní. Také nevidím důvod vyhazovat někoho kdo hraje ale teď pouze nemá čas jako například Prestigo (ten by vlastně ani nešel, když je leader :-D). Co bych ale netoleroval je když někdo evidentně nemá o hru zájem Tullvan jasně řekl že na hru s prominutím sere takže je nám líto ale ahoj. Druhou takovou postavou je Javor je to fajn že nás založil ale 47 dní off no kde to jsme ten se vyprdl jak na Diablo tak na stránky takže nechápu důvod proč tam pořád je. Takže důkladná čistka za ty 3 měsíce už se v klanu zjistilo kdo hraje a kdo ne a kdo se na to vykašlal.

Další co bych udělal tak by bylo nějak překopat ty oficíry jako tebe znám i Prestiga ale jako kdo je sakra Fionka a vsk? Tyhle lidi sem viděl online asi 2x a to jsem celkem často ve hře. Nebudu jmenovat koho bych rád viděl v pozici vedení ale někoho neaktivního určitě ne.

Další co bych udělal by bylo sepsat jasná a prostá pravidla prostě takhle to bude a tečka. Nemyslím tím to že dneska budeš online nebo letíš nebo v pátek je akce neúčast se bude řešit vyhozením z klanu ne to určitě ne. Ale něco ve smyslu slušného chování, když někdo ví že třeba několik dní nebude ve hře tak napsat sorry chlapci teď nebudu mít čas takže nebudu hrát ale určitě se vrátím za pár dní. Ale když se někdo neomluví a 14 dní bude off ve hře tak mu napsat třeba email (to je další pravidlo každý by měl dát nějaký kontakt kdyby se něco stalo ať už to bude email, fb, nebo mobil to je jedno hlavně něco na čem se dá sehnat) a napsat mu hele chlape stalo se něco už si nebyl 2 týdny ve hře hodláš ještě hrát?.

Určitě bych nějak neškatulkoval Klan na čistě HC nebo čistě SC ať si každý hraje co chce ale bylo by fajn tam na každé straně složit aspoň dvě party.

Co bych ale určitě udělal je urychlil to a razantně se do toho pustil až se vyřeší tohle pak bych teprve začal nabírat další lidi ale né stylem chceš k nám tak pojď a dělej si co chceš musí tak být nějaký řád. Pokud se to nevyřeší co nejdříve tak nechci mluvit konkrétně nebudu nikoho jmenovat ale už pár dní se alespoň na hc scéně řeší, že pokud se něco nestane tak se půjde hold jinam.

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od Kubis » 19.06.2014, 10:37 hod.

Hmmmm, tak tenhle (ne)zájem lidí jenom dokumentuje stav klanu :OXO Fakt nevim co s tím. Dal bych nějaký termín do kdy se lidi co chtějí pokračovat v klanu přihlásí a pak to natvrdo promazal. S těma zbylýma by jsme se domluvili na nových pravidlech a zahájili kampaň na nábor nových lidí...

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od skyrim1988 » 19.06.2014, 11:23 hod.

Zdar synci ,

jsem aktivni co to jde :) S rustem meho syna se cas na hrani trosku zredukuje.Nejen me duo barbaru se levli :) I maly Risa zveda svou uroven :)

Vcera v klanu nebyl nikdo :D Pak jsem uvidel Smajliho ;) Fajne jsme zahrali a snad jeste nekdy zahrajem ;)

Klan asi bude brzy DEAD :(

Uživatelský avatar
homeles8
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Homeles#2261

Re: Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od homeles8 » 19.06.2014, 18:35 hod.

zdarec :-)

teď jsem byl dlouho off, (pár měsíců) protože jsem měl osobní psychivký problémy, ale teď už je to dobrý a už jsem se vrátil, hraju HC s pindou a občas se tam připojí někdo jinej. Když neni pinda, tak hraju sám. Každopádně teď budu hrát +- každej den, když nebudu o víkendu pryč. A když budu dýl zase chybět, tak vám dát vědět a když ne, tak jsem se už oběsil a můžete mě tedy vymazat.
něco

savocecky
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Savocecky#2265

Re: Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od savocecky » 19.06.2014, 20:44 hod.

Zdravim v klanu jsem tak 3tejdny a nemůžu si stěžovat když se na něco zeptám tak mi vždy někdo odpoví a poradí. Hraju se Střechou SC a v poho :)

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od skyrim1988 » 20.06.2014, 05:46 hod.

Dobre ranko vsici :)

To muzu z radosti potvrdit :) Savocecky je dalsi spravny chlapik s kterym si pohodove zahraju :) Takze jak psal Predy alias Stepan.Ja + Smajli,Zahadum,Savocecky.Jedini synci na SC :) Kdyz nikoho neni,tak bohuzel solo.Pro me je dobre,ze aspon Zahadum alias Miro vali barba.Pac k nekterym itemum se zrejme nikdy nedostanu :D

Uživatelský avatar
smajli
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:smajli#2160
Bydliště:Lubná

Re: Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od smajli » 20.06.2014, 11:03 hod.

Tak nějak se počítá, že se celá grupa nebude scházet celá každý den. Bohužel co postrádám, je informovanost typu, čau jedu na tejden na maltu, nebudu hrát. K tomu bych navrhoval, kdyby se aspoň zde zřídilo téma do kterého by měl každý možnost svoji "absenci" zdůvodnit.
Co se týká společného hraní, samozřejmě se to odvíjí, jakou obtížnost má kdo na postavách, mě nedělá problém jet na SC do T2, na HC ale T nedám.
Trochu mám problém se sledováním chatu, takže se nezlobte, že se neozývám. Když hraju tak se prostě do toho "zažeru" že skoro nic nesleduju. :)
Takže pokud bych to shrnul, tak první zásadou pro vstup do klanu by mohlo být "společné haraní" (když to jde). :wave:

Uživatelský avatar
smajli
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:smajli#2160
Bydliště:Lubná

Re: Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od smajli » 20.06.2014, 11:30 hod.

Další věc, kterrou bych zde chtěl zdůraznit, je způsob společného hraní.
Stalo se mi, že sem se setkal s hráčem, který se portnul do riftu a než jsem se tam objevil, tak uz někde v dálce mastil mobky a ja sem si pomalu celý rift ani nebouchnul.
Já například když s někým hraju a má menší rychlost, tak prostě trochu polevím, přibrzdím pohyb atd. tak aby jsme hráli společně. :)

Uživatelský avatar
Prestigo
Wraith
Příspěvky:149
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Prestigo#2306

Re: Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od Prestigo » 21.06.2014, 10:25 hod.

Takže dneska mi skončila moje 14 denní dovolená a kromě dvou dnů sem byl celou dobu na cestách, takže sem jsem se nedostal ke hraní ani na forum. Díky Moonovi za založení topiku omluvenky, teď snad všichni zodpovědně budeme psát důvody svojí ne aktivity (to se týká samozřejmě i mě).
Situace v klanu je taková jaká je. Je to z toho důvodu, že diablo není stavěno na takovýhle dlouhodobý hraní a my nemáme moc hardcore hráčů, kteří by to smažili furt, naopak máme skoro samé casual hráče. Je to tak, že na pár měsíců si každej dá pauzu a pak se zas vrátí (což přiznávají sami tvůrci taky).
Změnám se, ale nebráním - určitě můžeme upravit pravidla pro vstup, to je ale na delší debatu, protože se mi moc nelíbí omezení paragon. Officíry sem měl v plánu změnit už před dovolenou, ale díky stěhování jsem se k tomu nedostal, takže to udělám dneska, pokud ty lidi zastihnu ve hře.
Jakékoliv větší změny, jako vyhazování členů bych udělal, ale až PO VYDÁNÍ PATCHE 2.1., kdy se někteří pravděpodobně vrátí a můžeme se dohodnout a pokud zas zmizí, tak je nemám problém vyrazit. Změnu pravidel a zahájení náboru, můžeme klidně hned. Návrhy na změnu pravidel mi pošlete jako PM.

Uživatelský avatar
MrMongus
Wraith
Příspěvky:133
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MrMongus#2526

Re: Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od MrMongus » 23.06.2014, 11:29 hod.

Su ve hře skoro každej den večer a nikdo si mě nepamatuje jako aktivního hráče, buuuuu :D

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od Talis » 23.06.2014, 14:09 hod.

Já si tě pamatuju :D
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Uživatelský avatar
Prestigo
Wraith
Příspěvky:149
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Prestigo#2306

Re: Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od Prestigo » 23.06.2014, 14:21 hod.

neboj se, já vím kdo je aktivní a kdo ne :)


odesláno z telefonu

Uživatelský avatar
MrMongus
Wraith
Příspěvky:133
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MrMongus#2526

Re: Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od MrMongus » 23.06.2014, 15:21 hod.

To bylo myšleno jen ze srandy samozřejmě :)
Spíš se trošku pozastavuju nad významem klanu Serafins... to byli naši členové ne ? Rozdvojit klan na menší mi nepřijde jako rozumná volba jak zvýšit počet aktivních členů... nebo se pletu a má to jinej význam ?

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od Javurek » 23.06.2014, 18:54 hod.

Jasný že DG není největší klan, je složen z hráčů, kteří jsou jak tu někdo psal spíš casual a zahrají si občas. Cílem na začátku nebylo mít lidi s paragon 300+ atd, spíš aby se tak v pohodě hrálo, občas něco domluvilo atd.

To s tím odtrhnutím se jednou stalo už, s cca podobnejma lidma, nechápal jsem to předtím nechápu ani teď. Když si někdo může na foru stěžovat, že není s kým hrát, může verbovat lidi taky přece. Je málo lidí, tak si založil vlastní klan místo abych se připojil do nějakého většího kde je 100 online lidí. Logické :)

No asi se na to hodí pořekadlo(říkal to Zod ve smallvile :D ): Better rule in hell than serve in heaven.

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od Talis » 24.06.2014, 06:16 hod.

MrMongus píše: nebo se pletu a má to jinej význam ?
Sexuální význam to má.
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od Relic » 24.06.2014, 06:59 hod.

Tak aj ja sa sem tam objavim v hre skoro kazdy den vecer zahram cca 2h.Zacal som vsetky postavy od zaciatku a nikde sa neponahlam, postupne levelujem dalsie postavy takze mam paragon iba 170. Nebavi ma hrat s niekym kto bezi predomnou a vsetko vykosi a ja nestiham. Preto hram vacsinu solo. Takze kludne ma mzte offnut >:D

Uživatelský avatar
MrMongus
Wraith
Příspěvky:133
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MrMongus#2526

Re: Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od MrMongus » 24.06.2014, 09:08 hod.

Talis píše:...
Sexuální význam to má.
Tak to je ten druhej důvod, kterej jsem si myslel :D

No tož uvidíme co z toho vznikne, přecijen většina lidí, co klan chcela, tak už v nějakým je, takže zakládat novej klan je docela risk, že tam zůstanou jen zakládající členi + pár nových, ale rozhodně míň, než v původním...

Nevidím důvod, proč nenapsat - třeba na forum - nějakou stížnost a prodebatovat to, ale beze slova odejít s tím, že se v klanu nic neděje a s vědomím, že se s tím ten, kdo se situací nesouhlasí, ani nepokusil nic udělat (tady mě opravte, pokud jsem někde přehlédnul oficiální debatu o tom), zase souvisí s mým pozastavením se nad logikou věci. Sorry za tu upřímnost, ale i kdyby to mělo znamenat změnu vedení, tak je vždycky nějaké řešení, jsme proboha lidi... až teda na mě, já su letadlo !

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od Relic » 24.06.2014, 11:58 hod.

Potichu odidu potom sa zase potichu vratia a potom zase odidu a zase potichu :lol:

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od Predy » 24.06.2014, 12:11 hod.

To Javor: To není divu že nic nechápeš, když si se na klan vykašlal a dva měsíce si nebyl ve hře.

To Prestigo: Nic proti tobě ale moc aktivní nejsi říkal si že si měl dovolenou pak nějaké stěhování a kdo ví co ještě to nikdo nebere jsme jen lidi a diablo není náš život ale i v době kdy si ve hře byl jsi toho moc nepředvedl jediné aktivní vedení klanu byl Kubis s kterým jsme také celou tuhle záležitost řešili.

To mrMongus: Jak říkáš jsme jen lidi a mohli jsme se domluvit jenže ono je to dost těžké sem na foru skoro nikdo nechodí takže se většinou vše řešilo ve hře já chodím spát brzo abych ráno ve tři mohl vstávat do práce takže sem s tebou asi moc nepokecal když hraješ až po nocích ale psal sem ti pm na, kterou jsi do teď nebyl schopný ani odepsat což považu za vrchol neslušnosti a pak jak máme asi řešit problémy v klanu když to ani není možné. Pro tvojí informaci psali jsme jak jedinému aktivnímu vedení DG což byl Kubis a psali jsme i Prestigovi aby se věc nějak vyřešila navrhovali jsme i at předá vedení někomu jinému nejlépe Kubisovi. To se ale bohužel nestalo tak jsme si prostě sbalili svých pět švestek a šli jinam já nebudu v klanu bez aktivního vedení které se není schopné shodnout ani na těch pravidlech a to že sem teď prestigo příjde na deset minut je hrozně rozčarovanej z toho co se stalo a pak zase odejde není můj problém jestli to někomu vyhovuje hrát v klanu kde každý aby mohl jít v partě musí na bublic což absolutně jde proto významu klanu tak prosím. Nikdo vás přece nenutí jít do Serafins to je každého svobodná volba.

Doufám že sem se vyjádřil přesně a už se k tomu nehodlám nijak vracet ani to řešit. Nazdar

Odpovědět

Zpět na „Dark Guardians“