Původní nábor - uzamčeno

Zamčeno
Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Původní nábor - uzamčeno

Příspěvek od Javurek » 23.03.2014, 21:57 hod.

Základní informace

Tento klan jsem se rozhodl založit nějaký čas před vydáním Diabla 3. Původně se měl jmenovat jinak, ale vzhledem k tomu, že plánované názvy byly obsazeny, rozhodl jsem se použít název Dark Guardians. Tento klan jsem kdysi před lety zakládal spolu s bratrem na Battletu Diabla 2. Byl to Hardcore klan složený převážně z lidí z ČR a SK. V nynější době je znovuobnovený klan pro hráče jak Softcore tak Hardcore. Hlavní myšlenka tohoto klanu byla v tom začít od vydání RoS/Patch 2.0 bez předešlého vybavení a postav. Nikdo nebyl nucen nic smazat, každý se mohl svobodně rozhodnout jak nový začátek pojme. Někdo se rozhodl si ponechat goldy, někdo oblíbenou postavu, někdo začal úplně od nuly. Samozřejmě že nějaký čas po vydání RoS nikdo nový není nucen si něco mazat :) To už by němělo smysl, protože s levelem 70 přijdou lepší věci.

Doufám že si užijeme hlavně hodně zábavy při společném hraním a náš klan bude prosperovat :) ještě bych připoměl že máme na Teamspeak od Kukiho vlastní místnost. Jak jinak než s názvem Dark Guardians. Také máme speciální téma Eventy/Úspěchy zde v naší sekci, kde budou zaznamenány různé společné události a naše úspěchy jako kdo má třeba nejvyšší paragon, zesnulé HC postavy( i když to je spíš neúspěch :) ) a tak podobně.

Zde jsou pravidla kterými by se měli řídit všichni kdo jsou v našem klanu:

1)Vždy se chovat slušně k ostatním členům i jiným hráčům a zbytečně nikoho neurážet.
2)Snažit se pomáhat ostatním ať už se jedná o lidi v klanu nebo mimo něj.
3)Není žádné omezení na hraní s lidmy mimo klan ale doporučuje se hrát převážně s členy.
4)Vstup není nijak omezen tím jaké má kdo dps, nebo podobné statistiky, cheme dát šanci i těm kteří začínají.
5)Nepovyšovat se nad ostatní jak chováním tak znalostmi( každý nějak začínal).
6)Jak už je uvedeno výše, vzhledem k povaze toho jak klan vznikl, by se mělo hrát s dropem po patchi 2.0/RoS. Vyjímky jsou možné, ale pokud si někdo chce nechat vše z předešlého hraní, tak přesně pro takové jsme ten klan nezakládali :)
7)Co se týče Hardcore, tak hrát opatrně a zbytečně neohrožovat spoluhráče svých chováním.
8)Být aktivní, případné delší absence dopředu sdělit.

Pravidla pro vstup do klanu:
Po uzavření náboru 25.3. v 7:00 bude postup pro nové zájemce následující:

1) Napsat do tohoto tématu žádost kde by mělo být: napsat něco málo o sobě, věk, zkušenosti s Diablem 1,2,3, jak dlouho hraje, jestli hraje HC/SC a hlavně proč k nám chce vstoupit.
2) Následně se musí většina vedení klanu(minimálně 3 hlasy z 5) vyjádřit kladně pro vstup žadatele. Leader klanu si však ponechává právo i v případě 3 hlasů žádost zamítnout.
3) Po následujících 14 dní bude probíhat něco jako zkušební doba, ve které by měl zájemce aktivně hrát s ostatními, případně se účastnit různých eventů. Pokud splní očekávání, stane se z něj plnohodnotný člen klanu :)

Vedení:
Leader: Javurek
Officiers: skyrim1988, Kubis, vskK, Prestigo

Členi klanu:
Rozdělení hráčů podle barev: žlutá - HC/SC, červená - HC, zelená - SC

1)Javurek - Xion1#2604 - Hardcore, Softcore
2)skyrim1988 - Strecha#2293 - Softcore
3)homeles8 - Homeles#2261 - Hardcore, Softcore
4)Kubis - kubis#1707 - Softcore
5)smajli - smajli#2160 - Softcore
6)Relic - Relic#2877 - Hardcore, Softcore
7)Tullvan - tullvan#2431 - Hardcore
8)moon - moonwraith#1913 - Hardcore
9)Tomovous - Lord Najmi#2665 - Hardcore
10)GriimTerror - GriimTerror#1195 - Softcore
11)Talis - Talis#2996 - Softcore
12)Korrn - Korrn#2832 - Hardcore, Softcore
13)BestVeroniqueEU - Veronique#1131 - Hardcore, Softcore
14)Prestigo - Prestigo#2306 - Softcore, Hardcore
15)paradaplegik - icheius#2846 - Softcore
16)*****LSD***** - George#2187 - Hardcore, Softcore, první postava SC Mnich
17)zahadum - zahadum#2966 - Softcore, první postava Barbarian
18)Kolij - Kolij#2462 - Softcore, první postava Crusader
19)Predy - Archangel#2213 - Softcore, Hardcore
20)Vskk - vsK#2360 - Softcore, Hardcore
21)Daveedek - Daveedek#2652 - Softcore, Hardcore
22)Lenox - Lenox#2828 - Softcore, Hardcore

Podpis klanu: (speciální poděkování Kubisovi za jeho vytvoření)

http://imgur.com/3ROWnOw

Spřátelné klany: Momentálně žádné

Znepřátelné klany: Momentálně žádné

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Dark Guardians - Informace+nábor

Příspěvek od Kuki10 » 23.03.2014, 22:24 hod.

Gl pánové.:)
Jinak Javore, stejně ten gear člověk vymění, takže za chvíli bude mít kazdej jen z ros itemy.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Dark Guardians - Informace+nábor

Příspěvek od Javurek » 27.03.2014, 18:19 hod.

Opravil jsem chybu měljsem tam špatně datum: Po uzavření náboru 25.3. v 7:00 bude postup pro nové zájemce následující:

Původně tam bylo 25.4.

BlindHawk
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BlindHawk#2147

Re: Dark Guardians - Informace+nábor

Příspěvek od BlindHawk » 27.03.2014, 18:41 hod.

Zdravím, měl bych velký zájem se za vámi přidat do klanu. Je mi 24 studuji a zároveň pracuji a po večerech smažím diablo 3 :twisted: Hrál jsem všechny 3 diabla a nejvíce se mě dějově líbilo diablo 2, mělo o něco lepší děj, než ty ostatní. Na druhou stranu grafika se nedá přehlédnout 8-) . Proč zrovna za vámi, no byl to první klan který jsem v prohlížeči našel a vypadá to, že ho budete brát vážně, tak jsem se rozhodl právě pro vás :) . A hlavně rád si zahraju s někým kdo šprechtí stejným jazykem ;)

Mějte se!

BlindHawk
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BlindHawk#2147

Re: Dark Guardians - Informace+nábor

Příspěvek od BlindHawk » 27.03.2014, 18:44 hod.

Jo a ještě jsem zapomněl hraji SC 8-)

Danijela
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:danijela #2174

Re: Dark Guardians - Informace+nábor

Příspěvek od Danijela » 05.04.2014, 12:02 hod.

Ahoj, chtěla bych se přidat k vám do klanu. Na věk je neslušné se dámy ptát, takže o tom raději taktně pomlčím (Ale pamatuju ještě hraní na Atari, takže si domyslete sami). Momentálně mám dvě práce, takže hraju převážně o víkendech po večerech. Hrála jsem Diablo 1, 2 a teď 3. (Celkově hraju spíš akční hry, budovatelské mě nebaví. A nedám dopustit na SW-KOTOR) Ve dvojce jsem hrála za Paladina, ale ve 3 mi barbar nesedl, tak jsem zkusila něco úplně opačného a zůstala u čarodějky. Nyní si ji pomalu "piplám" a hraju SC, protože by mi bylo strašně líto, kdyby umřela. (Jsem holt, holka, no. ;) ) Občas potřebuji poradit, protože i přesto, že jsem si našla "slovník", tak pořád polovině zkratek nerozumím. Diablo hraju již dlouho, ale dnes poprvé jsem se odvážila na něco zeptat a díky vašemu správci Javurkovi jsem si nepřipadala jako totální blb, že ještě po takové době všechno nevím. Ráda bych se přidala a i díky vám získávala další zkušenosti a rady. Koukněte na mojí postavu a pokud si budete myslet, že vám můžu být užitečná, ráda si s vámi zahraju.
Díky
Danka

Uživatelský avatar
homeles8
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Homeles#2261

Re: Dark Guardians - Informace+nábor

Příspěvek od homeles8 » 06.04.2014, 01:03 hod.

Danijela píše:Na věk je neslušné se dámy ptát,
Co to je za blbost? To je rasismus, diskriminace a tak nějak všechno v tomhle významu.
něco

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Dark Guardians - Informace+nábor

Příspěvek od Javurek » 06.04.2014, 08:23 hod.

To máš jedno :) napsala o sobě toho hodně, to stačí.

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dark Guardians - Informace+nábor

Příspěvek od Maxim » 06.04.2014, 19:37 hod.

Jen tak od věci k čemu sou klany
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

darchevil
Quill Rat
Příspěvky:11

Re: Dark Guardians - Informace+nábor

Příspěvek od darchevil » 06.04.2014, 21:24 hod.

ak nemas s kym hrat a rad hrajes s cz/sk hracmi napriklad ze popritom aj pokecas tak prave v klane je velka sanca ze najdes ludi s ktorymi mozes farmit behat rifty atd;)

Necituj předchozí příspěvek - Kuki

Uživatelský avatar
MrMongus
Wraith
Příspěvky:133
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MrMongus#2526

Re: Dark Guardians - Informace+nábor

Příspěvek od MrMongus » 07.04.2014, 13:11 hod.

Zdravím. Jak tu sekci Klany/Guildy pročítám, tak tohle je snad jedinej použitelnej klan, do kterýho jsem se dozvěděl vše pro to, abych se pro něj rozhodl. Vysvětlivky, seznam členů (dokonce i s rozdělením, supr), pohodička... Tím na vysvětlenou proč mě tato komunita láká a nyní teda neco málo o mě:
Je mi ehmchrlchlychrlchly33ehmhepčík... diablo hraju od jedničky (tenkrát jsem byl členem klanu Vikings, kdyby si nekdo pamatoval :)) Vždycky si vybírám raději řezníky, jelikož jsem nezodpovědný, nic neberu vážně, ze všecho si dělám prd..ehm, takže su samozřejmě na SC. Hodlám doexpit Crusadera a zůstat u něj, nicméně je-li potřeba, vždy je možnost změny nározu dle potřeby většiny (v Lineage 2 jsem třeba kvůli klanu zakládal healera i když jsem o něm věděl kulový a nakonec jsem byl jedním z nejžádanějších na serveru[sry... na pršení do nosu jsem si už zvykl]), takže pomoc klanu beru jako samozřejmost. Na druhou stranu se velice nerad hádám (já se vlastně nehádám ani s manželkou :-O) a ty, kteří mají tendenci se se mnou hádat, ještě více naštvu tím, že si z nich dělám srandu, protože se vztekaj :-P což by mohl být v případě konfliktu problém. Po ohlášení datadisku jsem přestal hrát a čekal jsem na vydání, teď hraju dle nálady (čti denně) po odpolednech a večerech.
Dobrá tedy... jsem veselý, jsem hravý... chcete mě ? :)

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dark Guardians - Informace+nábor

Příspěvek od Talis » 07.04.2014, 13:50 hod.

Máš ségru ve věku 20-30 ? :D
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Uživatelský avatar
MrMongus
Wraith
Příspěvky:133
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MrMongus#2526

Re: Dark Guardians - Informace+nábor

Příspěvek od MrMongus » 07.04.2014, 14:05 hod.

V tomhle rozmezí bych jednu z nich vyškrábal, ale že by sis chcel na krk přivázat cizí dítě mi nepřipadáš :-P

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Dark Guardians - Informace+nábor

Příspěvek od skyrim1988 » 07.04.2014, 14:12 hod.

Zdar chlape ,

no za sebe bych rekl,ze neni problem s prijetim :) Dalsi pohodovy hrac se urcite hodi ;)

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dark Guardians - Informace+nábor

Příspěvek od Talis » 07.04.2014, 14:33 hod.

MrMongus píše:V tomhle rozmezí bych jednu z nich vyškrábal, ale že by sis chcel na krk přivázat cizí dítě mi nepřipadáš :-P
Už mam dvě vlastní, takže ne :D
Za mě taky Ano :)
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Dark Guardians - Informace+nábor

Příspěvek od Javurek » 07.04.2014, 16:55 hod.

Najdi si nás kdyžtak na battle netu v klanech a dej žádost o přijetí, jsme pro .), nebo si tě pak někdo z officiers přidá a rovnou hodí do klanu.

Deamnig
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Dark Guardians - Informace+nábor

Příspěvek od Deamnig » 22.04.2014, 16:53 hod.

Ahoj. Jmenuju se Tibor, je mi 17 a zatím studuju v Brně na gymplu takže času mám hromadu. Nebudu lhát diablo 3 je můj první díl a hrál jsem ho jen chvilu(nelíbila se mi aukce-hlavně boti- a hlavně jsem naprosto netušil co mám dělat). Nedávno jsem si však Koupil RoS a začal si to opravdu vychutnávat a myslím že se brzo dostanu do bodu kdy moct řekněme samostatně stavět buildy. Momentálně hraju SC crusadera (na HC nemám žaludek). Na tomhle klanu mě zaujala jakási uvolněnost. Ve všech klanech co jsem viděl jsou striktní pravidal atd. a na to já moc nejsem :D. Jinak si myslím že jsem hodně přátelskej a sem snad i trochu vtipnej. Doufám že jsem napsal všechno :D. Omlouvám se za pravopis, prostě to v tom nevidím.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Dark Guardians - Informace+nábor

Příspěvek od Javurek » 22.04.2014, 17:08 hod.

Jsme pro, akorát nevím tvůj batle tag abych te prijal, kdyžtak mi napiš žádost o přidání do přátel Xion1#2604. Nestahl jsi zadost v klanu ve hre? protoze vcera tam byla videt a dnes neni.

Zamčeno

Zpět na „Dark Guardians“