HC Poetarum

Odpovědět

Hlasování: Budete hrát sezóny? (jen pro členy klanu)

ano
0
Žádná hlasování
ne
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 0

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377
Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 07.05.2014, 09:51 hod.

Stále jsem se ještě nezpil, takže teprve čekam na múzu... Jinka já bych to Lemure cpal všechno do jednoho (vč. RIPů, úspěchů a výžbleptů), pak když to bude chtít někdo vzít po mě, tak si může zkopírovat kód postu... Momentálně ale patřim do skupiny největších závisláků, i když na některé z klanu nemam, takže jsem často u zdroje spolu s dalšími no-lifery, tak proto jsem to vzal na sebe...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 07.05.2014, 13:58 hod.

jj Kryon je čistokrevnej závislák :green: :green: já ted nebudu 2 víkendy minimálně a příští týden budu smrdět dýl v rachotě :ble: ......tak můžeš předehnat :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 07.05.2014, 14:41 hod.

Chalenge accepted
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
DarkTref
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DarkTref#2231

Re: HC Poetarum

Příspěvek od DarkTref » 07.05.2014, 14:59 hod.

Dawe všechno nejlepší k narozeninám, užij si ty fusekle, nebo co to bude :) a já doufám, že mi za tebe dropnou nějaký setovky, když máš ty narozky. :)

Odesláno přes Tapatalk.

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 07.05.2014, 15:00 hod.

dawe, ty máš narozeniny? Tak to vše nejlepší a málo RIPů :wave:
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 07.05.2014, 18:41 hod.

Vše nejlepší Dawe!

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 07.05.2014, 18:51 hod.

Hosi, teď to nějak flákám ... našel jsem si kamarádku, co ráda pije a sexuje ... ty svátky ... no teď tu bude ještě majáles tento pátek a pak na to zas vlítnu ... chtěl jsem i dneska, ale ze srandy jsem pustil heartstone a nějak mě to chytlo :D ... no a zítra tu mám zas kamošku, pak ten majáles jak jsem psal ..

sorry no :D

bwt: doufám že umíráte :D
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 07.05.2014, 22:50 hod.

Díkec ... dexi elesde to rakví slušně...ale dokud stojí per ho do ní >:D jo a gratz Trefovi ke 300 :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 10.05.2014, 09:47 hod.

To Detox:
Tak to gz k nové kamarádce. Je příjemné mít těžiště hezky v realu a zabavit se i něčím jiným než "honěním" paragonů... ;) . No a na pití a sexování lze nalézt pouze samá pozitiva (alespoň do nějaké chvíle).
HS mě taky chvilku chytlo, počítám, že se k němu jistě zase vrátím až nebudu mít co by :D
btw: s umíráním čekáme na Tebe ;) , pravda že Yonda uvařil wiznu, ale u toho jsem nebyl. takže RIP chlape.

To Kryon:
Mimochodem tenhle týden už má normální délku, to už by ta hospůdka někdě na Andělu mohla vyjít, ne ;) ?

To All:
Jinak samozřejmě GZ Darkovi k 300 PL. Mých 160 je proti tomu k smíchu, ale pomaličku na tom pracuji. Pro mě bude asi velké jubileum 200 ..Doufám, že to do 3-4 týdnů dám :D
Jo jinak, konečně už běháme T2, T1 už mě fááákt nudilo - v partě už to Hc moc nebylo ;) . Na T2 tam opět cítím blízkost smrti a musím se více snažit nestát v bordelu ;) . Nemluvě o tom, že právě vyšší T je velkou motivací... Těším se na stabilní běhání T3, ačkoliv pokusům se už ani teď nebráním...jen posledních cca 10 dní jsme bez upgradu, tak mám pocit, že to nějak stojí, ten progres. což no, aspoň hromadím matroš, gemy a goldy, v tomhle ohledu mám velké rezervy. U gemů pěkně čekám na snížení cen v 2.0.5.. Teď do toho rvát prachy nehodlám :D.
Jo a musím pofarmit Woven plates, nebo jak se ta cipovina jmenuje. Chci mít 3 kusový set bonus. No a nebo prstýnek z keshky v A1...No uvidíme. Až to padne, tak tu chvíli chci T3 bezpodmínečně ;) .Věřím, že Dark nebude proti :D a Dawe jakbysmet... no a vlastně všichni jsme takoví sebevrazi, takže se jistě najde full parta :D
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 10.05.2014, 15:35 hod.

no já doufám i na vyšší Tčka monk se pomalu skládá (main ted drtim záložáka) chce to ringouš a hodně matroše ale :roll:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 11.05.2014, 09:28 hod.

1) DaweMorrales________Battlenet (PLVL 281, TS dle UBERA, monk, wizz, hunter, barb, cruss, wd - je to rytmauss nehehehe)
Obrázek

2) Frufran______________Battlenet (PLVL 161, TS, barb, Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.)
Obrázek

3) Lemurman#2764______Battlenet (PLVL 83, TS občas, hunter)

4) KryOn#2377__________Battlenet (PLVL 270, TS dle UBERA, wizz, monk, wd, nejskromnější a nejhodnější člen skupiny, co se tu o to stará)
Obrázek

5) xpandelx#2976_______Battlenet (PLVL 224, TS, wizz, sex je pro děti, chlapi pijú P.S. hladam Slovaka k nam do klanu)
Obrázek

6) Detoxa#2258_________Battlenet (PLVL 174, TS, monk, smrtonoš)

7) Mag9us#2763_________Battlenet (PLVL128 , TS, wizz, Dost již toho kacířství! Ta monstra budou za úsvitu popravena.
Obrázek

8) Elesde#2781__________Battlenet (PLVL 202,TS, Hraju pro zabavu a ne abych poslouchal to všemožný nesmysly, co mě nezajímají)
Obrázek

9) DarkTref#2231________Battlenet (PLVL 321, TS aka zapněte si to č***ci, barb, hunter, ale hraje za všechny vaše postavy)
Obrázek

10) Yondashimo#2674____Battlenet (PLVL 265, TS, wizz)

11) Ymorduur#1467______Battlenet(PLVL 247, TS, barb, cruss, Live to play - play to win - as much as possible - as hardcore as possible)
Obrázek

12) F4tifer#2120________Battlenet (PLVL50, TS, monk)
Naposledy upravil(a) KryOn dne 12.05.2014, 20:16 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 12.05.2014, 20:14 hod.

Jo a pánové, ne že se za nástěnku budu chválit jenom já :o). PS: Ylone - máš screen z actu IV, hoď mi pak ještě jedničku... Díky Zdar a sílu, jdu plakat do kouta...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 13.05.2014, 14:31 hod.

ode mě ber pochvalu jako samozřejmost :D jinak je to super
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 13.05.2014, 16:35 hod.

To Kryon:
Od té doby co chodíš off vždy když přijdu ode mě pochvalu nečekej ... jo kdyby jsi zůstal i když se připojím...no tak to potom jooo, to bych Tě pochválil ;)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 14.05.2014, 08:22 hod.

sry za včera byl sem nějakej dojebanej a nějak to nechce přestat :-x asi si fakt dám pauzu od hraní. KryOne za mě musim říct že mě teda Noah na mp1 bavil víc než to co tam vyvádíme ted :( hrávali sme líp :oops:
p.s. otloukánků eeeeee monků se nevzdám dokocne sem uvažoval že odstraním jedno DH a vyexpím si další blondatou čubičku
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 14.05.2014, 08:50 hod.

dawe: taky mě možná víc bavilo to naše farmení 2. aktu na MP0
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 14.05.2014, 09:15 hod.

To Dawe:
Tak to se stane, ze člověk toho má občas dost... Podle mě je potřeba si pomalu sejít na TS a sladit/postavit partu na vyšší T. Už dneska podle mě máme na T3, ale bude to o držku. Všichni jedeme to svoje Kill and survive a přitom možná zapomínáme na ability, se kterýma možná nebudeme mít tak vysoké čísla, ale jako grupa budeme efektivnější a společná dmg bude vyšší... Je asi čas udělat si z toho větší výzvu a ne jen dokola farmit vysněný gear...
Já stále na vyšší T schovávám tu 2H jak má šanci dát dmg za 8% hp moba - ideál na rift bosse... A takových věci bude víc...
No píšu z mobilu, tak už se nechci rozepisovat, ale myslím, že mě chápete... Tak pome do toho ! A se*me na splíny!

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 14.05.2014, 16:28 hod.

I na T4 by sme přežili už i tu 3 sme krájeli slušně monka stahováka mám ale ne a ne dropnout matroš o lávě ani nemluvim během 2 dnů z cca 30 rift bossu 1 láva :ble: navíc vše do čeho sem investoval budu muset překopat bo možná ne uvidim až vyzkoušim
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 14.05.2014, 17:17 hod.

Tě asi jentak do pozitivna nehodím, co :-( ?
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 15.05.2014, 08:12 hod.

:green: dneska mě trochu nakopl sám blizz dropnul sem fakt pěknou won kim lau ale fakt pěknou >:D zkoušel sem 3 chary na T2 solo lightning monk no problemo lightning crus no problemo ale trvá to krapet dýl fire monk to dává slušně ale teda dostává nařezáno asi málo hp nevim :roll: musim teda přehazovat ring mezi mončama páč další ne a ne a to jich potřebuju eče 14 :-x
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Odpovědět

Zpět na „Archiv - Ke smazání“