HC Poetarum

Odpovědět

Hlasování: Budete hrát sezóny? (jen pro členy klanu)

ano
0
Žádná hlasování
ne
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 0

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno
Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 13.07.2014, 18:22 hod.

Však nikdo nikoho nenutí já počítám že se u toho opět nehorázně nakakám a pude to :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 13.07.2014, 19:10 hod.

Tak co DAwe, kde jsi :-)?
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 13.07.2014, 22:19 hod.

Tak pěkně jsme si zahráli POE.. Zítra čekáme zvýšený drop v D3 :D

Jinak jsme si připadal jako za starých časů..příjemné, asi budeme občas s dejvem opakovat ;) ...Páč to není špatný relax. Pro mě hlavně od FPS dropů, které fakt nenávidím....

Jinak Dawe, tenhle týpek má kanál a dělá docelá pěkné návody.. Tohle je pouze jeden z jeho buildů na rangera... Nevím jestli chceš zrovna hrát tankovacího Rangera, ale což...kdyžtak se odtamtuď proklikáš na něco více pure dmg ;)
https://www.youtube.com/watch?v=9x6J6Rn ... e=youtu.be
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Marast » 13.07.2014, 22:31 hod.

A co to vlastně hráváte hoši :?: To POE je zkratka pro nějakou hru plnou básniček, kde se takhle všichni sejdete a recitujete :?: :lol:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 13.07.2014, 22:45 hod.

Path of Exile :D
Básničky, si mě dostal, jsem zahučel pod stůl :D

Banda maníků nespokjená s vývojem D3 si řekla že udělá vlastní a bude to F2P s rozumnými mikrotransakcemi* (hlavně vzhledové mikrotransakce + peti). Má to docela vysoká hodnocení a hraje se to pěkně. Je to o poznání obtížnější než D3 a nemluvě o skill stromu, který bych nazval brutální, zajímavý systém skillových gemů (teoreticky každá postava může umět cokoliv pro jinou klasu), apod...
Většinu lidí to první hodinu vůbec nebaví, protože začátek ej takovej utahanej, druhou hodinu si říká, že an tom něco bude až anrazíš na různé provázanosti skill gemů a jiné fičury, tak to má slušný náboj. Byť v D3 je jistě akčnější soubojový systém...
Je to prý trochu D2like, ale to já nejsem schopne posoudit, protože jsem hrál pouze D1 :)

* A není náhodou, že ta banda maníků byla z Nového Zélandu :lol: :lol:
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 14.07.2014, 06:30 hod.

Poe super těšim se ted na mega dropy v D3 :green: Další kolo úterý či středa >:D Něco nastuduju na rangera ale stejně to někde nejspíš pokáknu :green: Líbí se mi ti malý vaal questíky
Btw musim nás s Kryonem pochválit došli sme včera spolu v Greater riftu do 26 lvlu....kde to Kryon zalomil a já to teda dojel ale bohužel jen na 85% už vim jak to vypadá když DH prcne pasivku :twisted: fakt pojedem sezonu :?: jako ta představa honit zase kešky kvuli ringu ufffffff
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 14.07.2014, 21:30 hod.

Mnooo, dneska pěkná farma na T3..letělo to jak o život, díky za hru pánové. jen mě fakt mrzí ty dropy..ve dvou se pohybuji mezi 30 - 45 FPS. Ve třech najednou 12-15FPS a ve čtyřech to dokáže spadnout i na 8 FPS...To ej fakt nářez... Tohle je pro mě největší vada D3, fakt nechápu, že to blizz nechce řešit a prochází jim to. Pak člověk nemůže ani hrát v plné partě... Mno nic..trochu jsem poplakal ;)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Kuki10 » 15.07.2014, 07:18 hod.

Nechtěl tady někdo smaznout nejakej příspěvek nebo něco?

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 15.07.2014, 07:20 hod.

Mno nevim esi si zahraju UPC jede grrrrr(všecky nadávky co mě napadaj) každý 2 min se odpojuju a banda nenažranců mi řekne že je to jen výpadek :ble: :ble: :ble: ale furt :?: :!: :!: :!: :ble: :ble: :ble: :ble: někdo stejný problém s UPC :?: :evil:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: HC Poetarum

Příspěvek od hulkxxxl » 15.07.2014, 07:34 hod.

hele nevím jak upc ale já jsem asi odhalil wifi router jako příčinu problémů, furt lagy a řady dc přitom je novej (asus za 700kč) skus ho resetnout nebo jestli se můžeš připojit nějak napřímo mě to pomohlo
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 15.07.2014, 08:23 hod.

restart nepomáhá ...jim tam budu muset odpo cinknout o5 :OXO jinak co sem koukal na žebříčky tak unity pořád funkční všici v solo top ten ladder unity :ble: a docela se bojim že ponerfujou DH :-x
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 15.07.2014, 10:41 hod.

Ahoj Kuki, příspěvky budeme chtít vymazat až do prvního mého (první čtyři), abych mohl udělat úvodník. Počkej ale ještě chvíli, ať si klucí svoje básničky a texty zazálohují, jestli chtějí (to platí na LEMURA, FRUA A DAWEHO), až se mi vy tří ohlásíte, že cajk, tak to promázneme... Díky moc! A s tim UNITY mi serou dawe, to zase dehonestuje hru v grupě...

Jo a k sezónám... No ringy RoRG farmit budeme asi stejně, jestli mají o affix navíc ne? Ale jestli to bude nějak dlouhá doba, tak to asi taky hrát nebudu. Teda budu, ale budu to jen tak šolíchat ve volném čase, co třebas nebude nikdo on-line, splnim si pár achievmentů, prostě taková dovolená od vás :o)

Koulím, koulíš, koulíme...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Kuki10 » 15.07.2014, 11:06 hod.

A ses pichlej na WiFi nebo kabelem z routeru?

OK dejte pak vědět.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 15.07.2014, 17:20 hod.

Za mě dobrý mám tam mnau tož smazat :green: jedu přes wifi ale zkoušel sem i kabl a prd....kolega z hokny si včera taky chtěl začutat ve fifě (UPC) a taky mu to házelo errory tak nevim ted se to zdá v poho zatim tož doufám že něco nezrakvim. Imho Kryonku doufám že zavadeš i hřbitov >:D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 15.07.2014, 17:40 hod.

Aaaaaa nerfíček DH už se řeší sakrblééé...je fakt že je to hodně dobrý a o dost bezpečnější než jade u WD nemam eče TaT a na T3 to na ptr chodim jak na normal a to to Dh nejni buhvíjakej macek >:D btw solo hunter s unity se dostal na 100(ráno eče na 61) lvl barbar na 30 monk na 30 cruss na 32 wizz 31 wd na 38 je to Hardcore žebř
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 15.07.2014, 22:06 hod.

Koule jak sviňa !

No u bařenky se blíží kosmetické zlepšení dmg..nic co by bařenu zvedlo z prachu dmgerů, stále zbývá jen hopsahejsa build, který má jediný rozumný dmg output... ale což, břaenka baví, pláč přenechávám wédečkům a wizničkám :ble: :-) ...S monkama soucítím... :-|
Jinak dneska POE s Dawem, a velmi jsme se pobavili. Ideální záležitost, když jsem mimo domov a nemám jistotu "stabilního" netu :D
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 16.07.2014, 07:55 hod.

FRU a LEMURE, zazálohujte si ty vaše úvodníky, ať může začít naplno funkce nástěnkáře a na Daweho požadavek i funkce hrobníka :o) koulim a vaším postavám zdar!
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 16.07.2014, 08:11 hod.

He he je to třeba :twisted: Fru večer pokud budu dáme D3 pokud to nebude padat dáme POE kua včera by to šlo >:D rozhodl sem se že nebudu studovat návody prostě to nějak sekládám ...holt chybama se člověk učí :green: testim ted monču na ptr a dnes historicky nejvyšší crit ever za 392 mio >:D je fakt že za to může shrina na freecost ale když to správně pomačkám a odhadnu tak bouchnu bez shriny i za 50 míčů ou jeeee :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HC Poetarum

Příspěvek od HELLERcz » 16.07.2014, 09:33 hod.

Ty debilní Jade kalhoty nebo chestku asi nedostanu.
Kadala nedává lautrnic ... a padly mi jen Botky .. které mám už troje :D

Takovej jade nejade WD je dost na houby ... :/
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 17.07.2014, 09:26 hod.

To Kryon:
Zazálohováno. Děkuji ;)

To All:
Jinak včera nestíhačka na jakoukoliv hru..možná dneska to půjde líp, ale stejně přijdu až dýl mezi 21-22h. Dřív to asi nedám..

To Dawe:
Však jo, ono se to taky nepo*ere, dkyž ěnco nedáš ideálně, máme to jako odreagování do D3, takže bych to bral v klidu. Já se sice na nějaké buildy podíval, ale tak to prostě v hlavě mám. Nemám rád pocit, že bych to mohl podělat a postava byla unusefull, už jsem to v POE zažil na 46 lvl , byť to bylov betě, takže se tomu chci vyvarovat :D
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Archiv - Ke smazání“