HC Poetarum

Odpovědět

Hlasování: Budete hrát sezóny? (jen pro členy klanu)

ano
19
70%
ne
8
30%
 
Celkem hlasů: 27

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377
Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 11.09.2015, 08:37 hod.

dawemorraless píše:btw kryon když sem se ptal na výtky tak mi přišlo že se urazil a já chtěl jen vědět esi good bo na ho*no (co sme mu stalo že je tak citlivej? krize středního věku či co?) :
Prd, Wulf povídal, že ho to nebaví běhat a sbírat, tak jsem v poklidu leavnul. A tebe jsem pochválil, že je to super... jo, jinak mam samozřejmě krámy a hrozně mi baví věčný trololo a beee beee
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 11.09.2015, 09:00 hod.

Tipl bych že spolu páč když jedeš split tak není loot např z shardgoblináka nechte si něco na neděli at se taky podívám do Áčka :green: budu na ts uber bude offline :green: :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HC Poetarum

Příspěvek od WulFgaR77 » 11.09.2015, 09:22 hod.

Kámo, pozor na psaný text, ty emoce nejdou vidět ;)
Nic, co píšu, nemyslím až tak vážně, že bych chtěl někoho trolit a kdesi cosi brečet. Zas všude cpát tisíce smajlů je otrava a už trochu čekám, že to chápete, páč už známe svoje lidi. Když napíšu: "že jsem tam teď leda tak dobrej na sbírání koulí", tak se u toho směju. A směju se sobě, jakej jsem touba bez dmg a vy to tam drtíte... :!: nikoliv :!: že by mě to vůbec nějak obtěžovalo :D

B-tým je stejnej případ - to je čistá nadsázka. Žádný dělení klanu a já nevim, co ještě ... neblázni ;)

Cywe dyk mi bude 40 :lol: hry jsou jen čistá legrace ... vážně už mám jiný starosti, než bejt nejlepší v nějaký debilní hře ;)

Nahoď úsměv a kašli na to ;)


Jinak @Detoxa:
Nahodil jsem vše, co jsem včera psal - sehnal bracery, korunu do kostky, esoteric lvl30 a ukázalo se, že je to rukama :green: uvidíme, jak to půjde v partě, ale že bych dal GR50 solo, tak to leda uplně vyrumíčkovanej

Budu klasicky po večerech - sběr matroše na gambling

EDIT: cywe dawe si čuchnul k dropu a už krysa opuští loď do A-čka a že prej kámoš. Sem ho tahal asi 200 paragonů a celou dobu akorát hekal :OXO :green:

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 11.09.2015, 09:30 hod.

Wulfe, já to bral v klidu bez emocí. Prostě když to někoho neba (a to naprosto chápu), když to jeden moc rychle čistí, tak přeci není problém leavnout - neřešili jsme to včera poprvé. Nic jsem z toho nedělal, nebrečel, dokud si dawe nedloubl do mojí bipolární krize středního věku smajlík smajlík smajlík :o). Peace. BTW, kdybys dal buchadlo a šli jsme vyšší GR, tak tam by ten pocit byl smazanej (stejně tak pro daweho protože VÝBORDELNĚ tankova), to WW je hlavně na nižší Tčka - proběhnout a neohlížet se...

To že jsem alergickej na trolení na vás nebylo, to říkam všeobecně, vždycky mi to lezlo na nervy... Nic, pomáhat a chránit, nekacat a makat.

Zdar a sílu

P.S. Já už detoxu taky nestíham, musí mi dycky před začátkem GR odevzdat jeden prstýnek, jinak nehraju
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HC Poetarum

Příspěvek od WulFgaR77 » 11.09.2015, 10:10 hod.

Ohledně GR, já to WW používám spíš na přežití. Když jsem viděl, jak tam dawe nandává 35+ tak jsem bouchadlo ani nenastavoval, protože pak mi stačil jeden dobře mířenej molten a šup pasivka :D zároveň jsem nevěděl, co tam dawe staví za kravinu, abych se u prvního moba nepotrhal smíchy, že tam heká 6 korejek >:D

Druhá věc je, že jsem přestal pít a hrozně se v Diablu zhoršuju :D a nastává doba, kdy mi to dcera za 3roky natře v pexesu a bude hraní Amen ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.09.2015, 11:17 hod.

WulFgaR77 píše:zároveň jsem nevěděl, co tam dawe staví za kravinu, abych se u prvního moba nepotrhal smíchy, že tam heká 6 korejek >:D
:green: :green:

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 11.09.2015, 15:01 hod.

Tak dnes budem od 18:00 do 24:00 ráno idem na služobku do Rakúska návrat cca 15:00 potom NOLIFE do nedele 22:00 :wave:
Tož Ubery buď dnes alebo sobota po 15:00
Čo sa týka GR chlapi s Wizznou to SUX včera som šiel v parte GR56 a mal som dosť naložené...treba A-equip a hlavne PARAGON...

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 11.09.2015, 15:17 hod.

se mnou počítejte, na chvilku se tam ukážu :wave:

a pokud mi vylevelíte druhý déháčko, tak bude (snad) i UE :)
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 12.09.2015, 21:13 hod.

Wulf zas perlí :green: :wave: Budte na šéfa hodní bo Vás vyleju jak ty 2 vy víte koho :green: Zitra hlásím nástup dneska sem mimo provoz zbitej jak pes je to nějak náročný chytat a popíjet zvlášt když jeden chlemtá už jen svátečně...kua 4 panáce a motal sem se jak houno pod splavem >:D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 14.09.2015, 07:39 hod.

Co večír? potřebuju burčák a matroš ale na tu 50 vlítnu rád expí to krásně včera 70 paragonů :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 14.09.2015, 08:08 hod.

Já to vidím na farmení klíčů do GR, pořád mi docházejí a pořád zdržuju, tak si naskrblim... Jo, ty expy letí fajne, odpo určitě budu... A asi si udělám na rychlofarmu toho WW, ten monk je pomalík... A hlavně musim udělat noncriticala, protože něco dělám špatně a ta 50tka singl není ok... Když juknu na sauroona, ten má singl 63 :o), huuu, on byl dycky letadlo :o)
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 14.09.2015, 08:44 hod.

Ulianu sem vyzkušal full se vším všudy a rozbil se vším všudy toto není pro mě :ble: tož jeden tankista a jeden speedmonk no chybí mi jedna věc na zkoušku zase trochu jinak hraného buildu :green: budu tak kolem 8 + - tak něco naškudli :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HC Poetarum

Příspěvek od WulFgaR77 » 14.09.2015, 09:20 hod.

koukám, že si budu muset vyexpit GlassCanona na HoTA, jinak to vidim na "B-tým fotr only" :green: nebo B-team ... B as babysitters ;)

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 14.09.2015, 09:46 hod.

Mnooo, dnes budu cca po 21 h, pokud se něco nepo...

No, Wulfie, vypadá to tak. Jen tomu Dawevovi chybí děcko... Tak šup Dawe. Ale jinak jsme vtipní... Jen vždycky do chatu: dítě tp

Ale což, jde to i tak. Jen by to chtělo více času...

Jsem zvědav Dawe, jak jsi za těch 70 pl vylepšil monka. Budu se těšit

Odesláno z mého Vodafone Smart ultra 6 pomocí Tapatalk
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HC Poetarum

Příspěvek od WulFgaR77 » 14.09.2015, 10:06 hod.

jn ... je to taky čeká a my už budem v pohodě :D

jinak dawe mi včera vnuknul myšlenku - možná by to zase chtělo začít chcát proti větru - a tak mě napadlo postavit seismic slam cold s frost burnama a pokud by k tomu byl pull monk hmmm

a dnes zase klasika po 8 a matroš na gambling, jednou mi ten kule dát musí ;)

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 14.09.2015, 13:28 hod.

hosi, budu odpoledne ... nez se slozime, tak jedu bounties ... na gr50 jsem rdy ...

xko je kde? ten jeho noulajf byl nejaky divny ... chce to omluvenku a nebo ho rovnou preradime k B ... bo Dawe se vtira do A :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 14.09.2015, 15:11 hod.

se mnou tenhle týden moc nepočítejte, zkusim se tam dostat ale fakt nevim :(
a o víkendu se určitě bepřihlásim, budu hrát s kámošema dračák :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 14.09.2015, 16:31 hod.

Mno frostburny a rimmer už je v kostce doufám že to pude na ten slam nějak sladit páč ten cold mi láká >:D ale zatim se to nikde nestudoval jak to maká bařenu sem naposledy hrál ve vanile právě na slam a pak jí v rosku tahal jen na 70 :)
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 14.09.2015, 18:20 hod.

Mno, tady někdo získal pocit, že lze členy Ateamu odložit do Bteamu ;)? Pche pche pche .... :green:

Jinak Xka bychom samo brali, je hezkej, milej a vždy ho rád počuju na TSku (byť to už je doba...)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 15.09.2015, 08:10 hod.

Večer bude někdo na bounties? není mlíko není matroš truhla se plní :ble: Dh sem krapet poladil a začíná nebejt jalový furt nemám ten luk na multák damn it :-x kua tolik práce a tak málo času sere mě že mě to tak chytlo zas :ble: :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Odpovědět

Zpět na „HC Poetarum“