HC Poetarum

Odpovědět

Hlasování: Budete hrát sezóny? (jen pro členy klanu)

ano
19
70%
ne
8
30%
 
Celkem hlasů: 27

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764
Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 02.02.2014, 10:43 hod.

gratz k 60
btw, se mnou asi do středy nepočítejte, budu předělávat PC
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 02.02.2014, 20:17 hod.

Hoj pánové, já jen, že žiji ;) . Jen nějak chybí motivace hrát vanilkovou D3 a k tomu mám přebytek práce a studia. Takže se nějak nemůžu dokopat do her obecně a D3 mě ani neláká - těším se na datáč. Tak já jen, abyste věděli, že na Vás nek*lím :D
Mimochodem, podpořil někdo z básníků Kingdom Come : Deliverance na Kickstarteru? Já se hlásím, že ano a velmi rád...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 02.02.2014, 20:34 hod.

Fru: já už sem myslel, že si odpad jako Wulf :shock:

btw, jak si možná někteří z vás všimli, tak jsem si trochu upravil svůj článek. Tímto vás žádám (hlavně Fru-Frua a daweho) abyste s tím něco dělali :wave:
Obrázek

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od Marast » 02.02.2014, 21:58 hod.

Fru-fru píše:Hoj pánové, já jen, že žiji ;) . Jen nějak chybí motivace hrát vanilkovou D3 a k tomu mám přebytek práce a studia. Takže se nějak nemůžu dokopat do her obecně a D3 mě ani neláká - těším se na datáč. Tak já jen, abyste věděli, že na Vás nek*lím :D.
Čus bery Fru. :wave:
Dobrá zpráva je, že žiješ. Ta horší, že nemáš náladu a energii a hlavně motivaci hrát. Mám to sice teď taky pěkně na pendrek, bo už třetí den jsem sám na ty svoje dva malý hady :lol: , ale tu chvilku večer si na to snažím vždycky udělat. Jen ten Dawe asi na mě bude nakrknutej, že na něho ve hře přes den nereaguju. ;) V jedné ruce podělaná plínka, v druhé pochcanej hadr na zem... :lol:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 02.02.2014, 22:00 hod.

:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 02.02.2014, 23:21 hod.

je no :ble: :ble: :green: Ti píšu a nic :green: :green: neeee tak to má být prvně práce pak zábava snad nám to vyjde někdy bařenu sem trochu pošteloval tak by sme přísě to barbaření mohli zkusit i na mp2 >:D :wave: jinak Kuki d za dnešní help :wave:
Fru kua někdy bys to mohl zkusit překousnout :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od KryOn » 03.02.2014, 09:51 hod.

Měli bychom se pozůstalí někdy alespoň na jeden run sejít. Nevim, kdy naposledy jsme v nějaké takové sestavě hráli, tebe FRU mam offline už přes 40 dní :o). Nejčastěji hrajeme já dawe a občas lemurman :o). Dneska chci pořádně zahrát, strašně mi to tu v háku nebaví... Ale fakt strašně...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 03.02.2014, 09:53 hod.

Keďže môj Barbar zase raz zahučal RIP bol by som rád ak by ste si našli čas na PWlvling...dík za ochotu :wave:

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 03.02.2014, 10:03 hod.

KryOn: jo, ve full partě by to bylo super, ale jak sem psal, na D3 se dostanu nejdřív ve středu, spíš ve čtvrtek
xpandelx: zkus napsat taky jinam na forum, je tu pár lidí, co pravidelnbě protahujou a maj lepší DPS, takže to bude bezpečnější
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 03.02.2014, 10:09 hod.

Chlapi, já když Vás tady čtu, tak se asi dnes dostavím...
Fakt už 40 dní? Tak to je hanba, dneska cca o 21h mě čekejte... Mno, čekat nemusíte :grin: , ale zastavím se. Když bude místo tak jeden Run dám...
Dík za motivaci pánové8-)

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od KryOn » 03.02.2014, 11:45 hod.

xpandelx píše:Keďže môj Barbar zase raz zahučal RIP bol by som rád ak by ste si našli čas na PWlvling...dík za ochotu :wave:
Čau, dneska bych měl dorazit brzo (po třetí), tak tě klidně boostnu - jak jsi nom s časem ty? Nejlepší by ale bylo, kdyby ses dostal alespoň na 15 lvl a pak budeme pokračovat s helmou s červenym šutrem a hlavně v třetím aktu. Blbý je, že když nepoužíváme aukci, tak budeme muset postupovat pomaleji a postupně tě vyzbrojovat, abys neripl na jeden zásah... (dřív jsem to řešil tak, že jsem postupně co 10 lvl dokupoval hadry, když mi kdysi protáhli)... Nebo jestli si dočasně na powerleveling upravíme pravidla a nkoupíme expící gear do placu? Doufam, že jsi si stihl koupit aspoň to archon brnko v druhym aktu, jak jsme řízli buče :o). Lemure nevadí, ty ještě pořád hraješ, máš omluvenku a hlavně SSD je v zájmu diabla, takže máš naopak + :o). Zdar a sílu moštovači
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 03.02.2014, 12:06 hod.

ne, já sem proti nákupu expícího gearu
btw, on to nebude jen SSD :twisted:
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od KryOn » 03.02.2014, 12:09 hod.

Souhlas, když powerleveling, tak pomalej :o) a se sbíráním předmětů...

PS: zkusim nafarmit nějaký předměty na mp10 s vitkou, a schovam je pro strýčka příhodu a pana x...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 03.02.2014, 19:21 hod.

Pomaličky začínam odznovu...šutre mám helma nejaká dropne...a vlastne dropne všetko :wave:

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 03.02.2014, 22:50 hod.

:green: :green: :green: Koulím zdar nový pozdrav klanu....vznikl v debatě wizzard sex trouble aneb hrátky s koulema :green: :green: :green:
fajn debata uchyláci :green: :green:
Swingo doufám že se Ti s náma dobře hrálo hrajem to trochu jinak než vy když hrajete spolu tak doufám že to bylo v cajku :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od KryOn » 04.02.2014, 09:23 hod.

Tak aby to zase nevypadalo úchylně, byla to normální debata nad tím, proč wizardi nemají pohlavní život. A podle mě je to jasný, protože když nemají kouli jednu, tak mají zase tři. Většinou jsou modrý, fialový nebo žlutý a nonstop si s nimi otáčejí. Prostě to "skoulí"... Jinka fajn run včera a dost se nás i vystřídalo :o). Pane X je mi líto RIPu, prostě dost tlačili na rychlost a jak člověk nepoužívá aukci, tak se spěchat nevyplatí. Příště budeme boostavat privátně a zkuísme v klidu dycky něco nadropovat... Zdar a sílu koulím

Jo a musim se pochlubit, včerejší drop mi přenesl na 102 k HP se 67 k DPS. Už se cejtím trošku bezpečněji než na začátku :o)

Obrázek
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 04.02.2014, 12:58 hod.

DrSma měl pravdu, zvrhlo se to v sado-maso hrátky :green:
btw, přemejšlím, že bych si dal do RoSka pauzu od D3 (až na pár runů v plný partě), přesvědčíte mě, abych furt hrál?
Obrázek

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 04.02.2014, 13:06 hod.

No hej, včera to bola sila :) Najhoršie je, že ma už chytal RAGE quit.Ono pri tom PWlvlingu s tým človek musí počítať ale vždy to naserie.Keďže sa mi podarilo zohnať extra kópiu DIII pre kámoša možno pôjdem poctivou cestou.Najhoršie je začať.Každopádne díky za podporu vidíme sa INGAME.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 04.02.2014, 15:47 hod.

koulím zdar ...katata sux nemaj resy :green: :ble: neee gratz :wave: dneska bych dal o5 fru by měl být a ty jeho perly sou bezva :wave: Lemure žádný flákání výmluvy a karty >:D pane x uvidíš sám každopádně na začátek inferna sem ti pár věcí našel a skoval tak šup šup
Sir Raiden aka šumi si koleduje o to být čestným členem grupy :D
Naposledy upravil(a) dawemorraless dne 04.02.2014, 18:22 hod., celkem upraveno 1 x.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 04.02.2014, 16:31 hod.

no já sem uvažovoval o tom, že bych se zapojil do toho D2 turnaje, ale ok, přemluvil si mě :green:
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „HC Poetarum“