HC Poetarum

Odpovědět

Hlasování: Budete hrát sezóny? (jen pro členy klanu)

ano
19
70%
ne
8
30%
 
Celkem hlasů: 27

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167
Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 23.11.2016, 10:16 hod.

Čau Detox, rád čtu, že se Ti daří. Stále přítulka, byt, atd...to vypadá na super zálěžitost a pěkný rýsující se příběh. Držím palce ať vše jde dobře! Mimochodem v jakém městě jsi zakotvil?
Joo, zajímavej krok, ale věřím že Déčko na velké telce může být super. Pro mě je teď Déčko mrtvý, dokud nebude plnohodnotnej datadisk, tak asi nemám důvod hrát. To se raději zavěnuji jiným ARPG (Grim of Dawn, Wolcen,..., a to nemluvím o jiných žánrech které teď zanedbávám...).
Teď jsem k vidění v WOW od startu datadisku. Moc času na hraní není, ale vcelku si to užívám. Novej datáč se neuvěřitelně povedl. Jediné co mě štve, že není čas na jiné hry... A je toho tolik a víc než cca 6-8 h týdně na hraní nemám kde vzít :-( Ale to je normálka...
K tomu se ještě snažím dálkové dostudovat magistra...jupí hej :wave:
Jinak rodinka u mě dobrá, stále jedno dítě (už jsou jí dva :shock: , strašně to letí). Práce stejná a v pohodě, bydlení také. Zdraví slouží taky dobře, mám novou léčbu a ta by mě měla snad udržet dál od kudly ;) - tak snad, necháme se překvapit.
Takže krom školy a malé slečny se to u mě moc nezměnilo. Za což jsem vzhledem ke stávající situaci moc rád. Né, že by mě rodina nevytěžovala na 110%, otcové chápou, budoucím držím palce ;) , ale je příjemné mít aspoň někde klid. Bouře vypadá sice na pohled pěkně, ale blbě se v ní žije :D

Takže já v poho. Co ostatní Básníci? Jak se vám daří?

PS: Super nápad se ozvat Detox!
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 23.11.2016, 15:54 hod.

Čest já mrskam D2 a bavím se skvěle na nic jiného není čas. Jinak vse v poho klasicky před vánoci mrtě práce. Psal sem si akorát přes apku s Kryonem a snad se přijde pochlubit sám. Ať se daří zdraví slouží a tak... na nějakou nostalgickou pařbu na discordu by sme se mohli domluvit( třeba až vyjde necro kterého asi kupovat teda nebudu pokud se nic nějak moc nezmění)...prostě jen tak zaběhat
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 09.03.2017, 22:23 hod.

čau Básníci. Někdo mezi živými?

Plánuje někdo 10tou sezónu?
Co jinak, jak se máte? Hraje vůbec někdo a tak?
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 09.03.2017, 23:06 hod.

Já s10 pojedu ale SC ...furt starej ntb novej by měl být na podzim. Já hraju D2 občas Heroes of the storm.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 17.03.2017, 23:32 hod.

Hmmm, tak to bych se možná připojil..ale s časem je to slabý... Ještě se ozvu;)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Gviny
Quill Rat
Příspěvky:46
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Gviny@2744

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Gviny » 18.03.2017, 12:32 hod.

Já S10 pojedu na 100% DH nebo Monka. Hrál sem diablo ve škole na vejšce a 8 spolužáků si to koupilo, když vyděli, jak hraju =D Takže se budu muset starat o mojí školku =D
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 18.03.2017, 13:22 hod.

Hehe. A co plánujete vy? HC nebo SC?
Moje herní doba bývá od cca 22h do 23h... Takže slabota...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Gviny
Quill Rat
Příspěvky:46
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Gviny@2744

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Gviny » 18.03.2017, 19:27 hod.

No, teď se měsíc plácají na SC a ani né sezoně. Ale jak začne S10, tak chcou jít všichni pěkně HC =D Ale bude to padat podle mě rychle =D
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 20.03.2017, 10:16 hod.

Já pojedu, asi míň kvůli stěhování, ale pojedu. Jako čistička hlavy u filmu je to dobrá věc, ani u toho člověk nemusí myslet a bliká to líp než automaty. Nejspíš DH + nebo TOM Cruisů s koněm co jezdí jak vysavač... Byla tu minulou sezonu už vážná debata, jestli to nesloučit s USP co jede Swingo, bylo jich víc a hráli pravidelněji (u nás jen já, gviny, rencol a toť asi vše)...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Peckoslav » 02.04.2017, 10:00 hod.

Čau pánové,
dostal jsem chuť na trochu té krve a zase po večerech zkouším hrát ;)
opět DH, HC, season. Budu rád za případné protažení, solo jsem zatím jen na asi levelu 18 :D
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 04.04.2017, 21:37 hod.

KryOn píše:Já pojedu, asi míň kvůli stěhování, ale pojedu. Jako čistička hlavy u filmu je to dobrá věc, ani u toho člověk nemusí myslet a bliká to líp než automaty. Nejspíš DH + nebo TOM Cruisů s koněm co jezdí jak vysavač... Byla tu minulou sezonu už vážná debata, jestli to nesloučit s USP co jede Swingo, bylo jich víc a hráli pravidelněji (u nás jen já, gviny, rencol a toť asi vše)...
Mimochodem bych byl pro! Pozdě večer tam jsme sám a rád bych aspoň občas někoho potkal;)
Věc druhá, nerad bych nechal zaniknout básníky. Domluvit nějakou konverzi názvu ;)... Když by byli kluci pro... dohodnout se dá cokoliv. Třeba PUSP, nebo USPP, nebo USPaP :D...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 05.04.2017, 08:04 hod.

Čau pánové, tož já hraju sezony hc taky, ale v pohodlí gauče, velké televize a PS4 :)

Ať se daří a buďte dobří ... :wave:
Obrázek

Uživatelský avatar
Gviny
Quill Rat
Příspěvky:46
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Gviny@2744

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Gviny » 13.04.2017, 01:04 hod.

Škoda, že už nehraješ na PC Detox :/

Snažím se sehnat Little Rogue a Slanderer na support monka.. Ale mám pocit, že je smazali ze hry =D Jinak sem našel můj novej nejoblíbenější build, kde farmím GR 60 za 3 minuty 36 sekund =D https://ctrlv.cz/BwY2 Takže do půl hodiny stihnu 9-10 GR 60.. Ale ty meče, prostě neexistujou :OXO
Obrázek

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 05.01.2018, 10:59 hod.

Tak pánové, jak se máte?

Vzdal jsem hraní na PS4 a vrátil se po koupi nového PC ke hraní na PC , lol .

Tož zkusil jsem, ale konzole už opravdu ne.

Včera jsem dorazil do hry, byl tam Kryon a Gviny, trošku jsme pokecali o životních novinkách, jsem rád, že se nám tak fajně daří.

Jedu teď do konce sezóny SC, s další sezonou chci hrát opět HC.

Mám to, ale jako pohodičku, takový relaxační doplněk.

Co takhle se domluvit na jeden večer, kdy zapaříme společně a něco u toho vychlastáme?

Co na to Dawe, Xko .. zbytek? s Fru nepočítám, ten jenom slibuje :D

Přihlašte se na naše Poetarum discord, výborná appka, komunikace ihned, jde to mít i v telefonu.

https://discord.gg/xGsqRh8
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 09.01.2018, 20:27 hod.

Čest ...já sem zapikanej v D2 ale příští sezónu bych snad i něco zahrál.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 13.01.2018, 21:47 hod.

Hoj, rád slyším, že žijete.
Konečně jsi Detox prohlédl, že jsi příliš málo casual na to abys hrál konzoli. Srdíčko hardcore hráče tam je a i když není čas, těžko to vymazat.

Ve zkratce:
U mě dobrý, zdraví slouží (Crohn se drží rozumně - klep klep), dítě stále jedno, práce dobrá, škola taky (za 4 měsíce státnice :D ) a vše jinak funguje na jedničku.

Když za Vámi dorazím do hry, tak to bude náhoda. jelikož finišuji se školou, je to bída. Až bude hotovo, tak to bude lepší. Byť D3 je pro mě už trochu zavřené, ale kvůli básníkům bych si ho na nějakou dobu střihnul. Ale priorita je teď škola.

Takže Detox, nic neslibuji :lol: . Naopak, spíš nedorazím dřív než před létem...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 24.03.2018, 16:38 hod.

Hoj básnicí,
dnes večer dorazím. Naverboval mě kámoš ať si s ním zase zahraji 1-2x do týdne. Čímž v podstatě trefil jak moc se D3 chci věnovat :wave: .
Takže jsem koupil Necra (ať mám taky změnu) a jdu si dát celý příběh pěkně po staru na HC season. Mám v plánu to jít s tím kámošem, ovšem kdyby se někdo chtěl připojit (ne speed run, prostě pomalu v poklidu) je vítán. Dorazím v cca 21h.
Mimochodem, nemůžu si vybavit, funguje nějaký in game voice chat?
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 24.12.2018, 08:43 hod.

Štastné a veselé Vánoce básníci!
Rád si vzpomenu jak jsem pařili v nejlepších dnech klanu. Díky pánové!
Ať se vám všem daří a znovu se potkáme v Diablo 4 ;).
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „HC Poetarum“