Žádost o pomoc

Odpovědět
Nodi
Quill Rat
Příspěvky:26
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Žádost o pomoc

Příspěvek od Nodi » 04.09.2016, 10:42 hod.

Ahoj,
po delší době sem se vrátil k D3 a přišel šok, nevím proč, ale mám kompletně smazaný profil, 0 postav, 0 paragon. Nevím proč, i jsem kvůli tomu vyzpovídal přítelkyni, z blizardu nic nepřišlo a pochybuju že by mi to někdo obnovil. Tak sem se rozhodl nepáchat ještě sebevraždu a zkusit tedy sezónu když už jedu od znova. A tady je moje prosba, našel by se někdo kdo by mi pomohl na rozjezd? Neměl sem závratnej paragon jen asi 700, ale i tak sem měl komplet sety většinu ancient a teď nemám nic, tak budu rád za každou pomoc co by mě přiblížila k tomu kde sem byl.

PS: Je nějakej char pro sezónu nejvhodnější?

Díky

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o pomoc

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.09.2016, 10:46 hod.

A nejsi na jiným regionu?

Nodi
Quill Rat
Příspěvky:26
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Žádost o pomoc

Příspěvek od Nodi » 04.09.2016, 13:54 hod.

Ne to mě taky hned napadlo, mám stejný přihlašovací údaje všude možně, asi jako každej, taky je to takovej testovacíkomp takžeje tam sem tam nějakej virus, tak nevim no.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Žádost o pomoc

Příspěvek od witekcz » 04.09.2016, 16:51 hod.

Špatný region, odhlaš se z Battle.net (vpravo nahoře pod battle.tag klikni na rozbalovací šipku a logout). Na logovací obrazovce je vlevo zeměkoule, vyber tam Europe a přihlaš se.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Odpovědět

Zpět na „Sezóny“