Program Fraps na nahrávání Diabla

Diskuze o programech, jako je např. Maphack, C3PO a další.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
pepa90
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Program Fraps na nahrávání Diabla

Příspěvek od pepa90 » 13.12.2010, 13:20 hod.

Zdar, stáhl jsem si tady ten program http://www.slunecnice.cz/sw/fraps/, zapl jsem diablo ve full screen a bylo to s tím spojený, protože jsem viděl vlevo nahoře počet framů za sekundu, potom jsem dal klávesu na nahrávání videa a v té hře mě to ten program dal nějakým způsobem najevo že začal nahrávat, potom jsem to po chvíli vypl to nahrávání a vypl jsem hru, ale ve složce, kde by mělo být video jsem nic nenašel..........potřeboval bych vědět co mám dělat, aby se to nahrávalo.........a taky jsem tady někde četl, že to nahrává videa co zabírají strašně moc místa tak bych se chtěl potom zeptat, jak to zmenšit...dík za odpovědi...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Program Fraps na nahrávání Diabla

Příspěvek od Fraxinus » 13.12.2010, 13:48 hod.

Za 1) nahrává to, když se framy za sekundu zabarví do červena
za 2) zkontroluj si, zda složka, kam ses díval, doopravdy souhlasí s tím, co je ve frapsu uvedený. Kdyžtak ji znovu vyber a potvrď, pro jistotu.
za 3) Videa mi zabírají cca 4GB/10 minut (640x480) v nezkomprimovaném formátu (tedy 25 snímků ve formátu jpg nejvyšší kvality za sekundu + wav zvuk)
za 4) Ke zmenšení použij třeba Windows movie maker nebo Live movie maker. (15timinutová videa zaberou 80-100MB)
Naposledy upravil(a) Fraxinus dne 13.12.2010, 13:55 hod., celkem upraveno 1 x.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Tordah
Adviser
Příspěvky:276
Kontaktovat uživatele:

Re: Program Fraps na nahrávání Diabla

Příspěvek od Tordah » 13.12.2010, 13:52 hod.

zlte FPS - nenahrava
cervene FPS - nahrava

vo frapse zredukuj pocet fps na 25 (diablo funguje tiez na 25fps), a ak nechces zvuk tak ho v klude vypni. hodis si do videa nejaku svoju oblubenu mp3 :)

pokial ti nenahralo ziadne video je mozne ze si ho nenahral, alebo ze fraps crashol (stavalo sa mi pri dlhych videach)

vo frapse si mozes dane video myslim aj otvorit, skus "view folder" -otvori zlozku s videom

- a potvrdzujem, movie maker dokaze spravit par minut na par mega
“If you only read the books that everyone else is reading, you can only think what everyone else is thinking.” -H.M.

pepa90
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Program Fraps na nahrávání Diabla

Příspěvek od pepa90 » 13.12.2010, 20:25 hod.

Takže problém je teda v tom, že se mě to nezbarví do červena......když zmáčknu tu klávesu, tak se mě místo toho žlutýho čísla 25 tam dá asi tak na sekundu bílí číslo 1, nebo písmeno I nebo l, nedokážu to rozeznat a po té sekundě se mě tam zase hodí to žlutý číslo 25...vůbec nevim čím to je, zkoušel jsem si udělat ten video test na tu 3D perspektivu, ale nic se nezměnilo.....

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Program Fraps na nahrávání Diabla

Příspěvek od Fraxinus » 13.12.2010, 20:48 hod.

Stáhni možná radši fraps odjinud. Možná je tato verze poškozená, zabugovaná. Zkus to stáhnout z oficiálních stránek.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

pepa90
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Program Fraps na nahrávání Diabla

Příspěvek od pepa90 » 13.12.2010, 21:10 hod.

Díky moc, stáhl jsem to odtama a už to funguje...

pepa90
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Program Fraps na nahrávání Diabla

Příspěvek od pepa90 » 14.12.2010, 11:05 hod.

Ale už se zase objevily problémy, když začnu nahrávat, tak asi za 30-60 sekund se mě to nahrávání automaticky vypne, a navíc mám nastavený nahrávání se zvukem, ale žádnej zvuk mě to nenahraje...

pepa90
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Program Fraps na nahrávání Diabla

Příspěvek od pepa90 » 14.12.2010, 14:42 hod.

Takže už jsem zjistil, kde je asi chyba, hned v záložce General je napsaný, že jsem unregistered a že kvůli tomu můžou moje videa trvat maximálně 30 sekund, což jsem potom zjistil, že se mě to vypíná přesně po 30-ti sekundách a registrace je za prachy, jak jste to vyřešili vy?.......další problém s tím zvukem, že se nenahrává je ten, že v záložce movies je "Sound Capture Settings" a tam je v takovým stříbrným rámečku "Default (Realtek HD Audio Input)", ale já tam potřebuju dát něco jako "Sound Blaster Audigy", aby to jelo podle mě, ale nevim jak to tam dat, protože když na to kliknu tak se nic nestane a vůbec se mě to nijak nepodařilo změnit...

Uživatelský avatar
Tabul
Wraith
Příspěvky:159
Bydliště:Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Program Fraps na nahrávání Diabla

Příspěvek od Tabul » 04.01.2011, 15:44 hod.

pepa90 píše:Takže už jsem zjistil, kde je asi chyba, hned v záložce General je napsaný, že jsem unregistered a že kvůli tomu můžou moje videa trvat maximálně 30 sekund, což jsem potom zjistil, že se mě to vypíná přesně po 30-ti sekundách a registrace je za prachy, jak jste to vyřešili vy?
Stáhl jsem si ilegální verzi...

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Program Fraps na nahrávání Diabla

Příspěvek od Kubis » 14.11.2011, 16:57 hod.

Když mám Diablo zpuštěný v okně, tak nejde Frapsem nahrávat?? Nebo víte někdo jak??

Pseudopes
Fallen Shaman
Příspěvky:84
Kontaktovat uživatele:

Re: Program Fraps na nahrávání Diabla

Příspěvek od Pseudopes » 14.11.2011, 18:22 hod.

Nepřišel jsem na to jak. Nemluvím konkrétně o Diablu, ale celkově to většinou chce vidět tu hru - přímo Fullscreen...

Odpovědět

Zpět na „Programy“