zničená postava - ATMA a PlugY

Diskuze o programech, jako je např. Maphack, C3PO a další.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
NinaU.
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2
zničená postava - ATMA a PlugY

Příspěvek od NinaU. » 30.10.2013, 16:10 hod.

Ahoj,
stala se mi poměrně nepříjemná věc. Při hraní Diabla používám PlugY kvůli místu v truhle. Včera jsem si chtěla přendat pár věcí z jedné postavy na druhou přes ATMA V. Věci jsem přendala a zapnula hru, ale postavu, které jsem věci dávala, mi to už bohužel nenačetlo. Vyskočila černá obrazovka s hláškou "unable to enter game, bad inventory data". Postava nyní nejde načíst ani právě v ATMĚ.
Nesetkal se náhodou někdo s něčím takovým? Je nějaký způsob, jak postavu obnovit, nebo jsem o ni nadobro přišla? Za každou případnou radu a pomoc budu vděčná.
A prosím, neřeště teď, že používám tyto programy - hraju pouze single pro zábavu, takže žádná pravidla neporušuju.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: zničená postava - ATMA a PlugY

Příspěvek od ZOMB » 30.10.2013, 16:26 hod.

Ahoj,

no já se bojím, žes o postavu asi nadobro přišla... když nejde načíst ani hrou ani atmou :(

Jen bych teda pro příště doporučil buď zálohovat postavu, nebo použít sdílenou truhlu (tu PlugY nabízí)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: zničená postava - ATMA a PlugY

Příspěvek od raisen » 30.10.2013, 16:30 hod.

Tohle znám :) Také se mi to párkrát stalo a nejde to nijak opravit. Takže také doporučuji dělat to zálohu.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
siky8
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: zničená postava - ATMA a PlugY

Příspěvek od siky8 » 30.10.2013, 16:41 hod.

Môžeš si ešte skúsiť stiahnuť Hero Editor a pokúsiť sa postavu otvoriť v ňom. Je to ale taký výkrik do tmy :{

NinaU.
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: zničená postava - ATMA a PlugY

Příspěvek od NinaU. » 30.10.2013, 16:50 hod.

Na sdílenou truhlu jsem úplně zapomněla. No, co se dá dělat, moje blbost, svět se nezboří :D
Hero Editor taky nefunguje.
Každopádně všem děkuji za rychle reakce, příště budu chytřejší ... snad :D

Uživatelský avatar
Slayer
Wraith
Příspěvky:183

Re: zničená postava - ATMA a PlugY

Příspěvek od Slayer » 30.10.2013, 23:21 hod.

A co obnovení systému, to by nešlo ?

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: zničená postava - ATMA a PlugY

Příspěvek od Attia » 30.10.2013, 23:33 hod.

tam je bohužel ta chyba že nesmíš používat plugy spolu s atmou. Ona atma není dělaná na to aby ti vzala rozšířenou truhlu a další věci co plugy nabízí a proto to vyhodí chybu a postavu to znehodnotí. HE je v tomhle chytřejší. Postavu otevře a nezničí. Ovšem přijdeš myslím o všechny věci který máš na dalších stránkách v truhle a zůstanou jen ty, který jsou na políčkách původní velikosti truhly. To proto že HE taky neumí vzít postavu s větší truhou, je ale natoli kinteligentní že postavu nezničí, jen ti smaže to co je navíc...;-)

takž pokud používáš plugy, doporučuju nepoužívat další prográmky jako HE či atmu jinak se bojím že se tohle bude opakovat častěji.

Uživatelský avatar
siky8
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: zničená postava - ATMA a PlugY

Příspěvek od siky8 » 31.10.2013, 06:40 hod.

Attia, mne napríklad HE postavu ani nechcel otvorit pokial som manuálne neprepísal v Hero Editor.ini rozmery krabice.

Prepísal som to teda na:

Kód: Vybrat vše

StashHeight=10
StashWidth=10
A všecko fachalo aj s plugmi. Používal som HE na zálohu setových vecí ale prestal som ho používať. Najebezpečnejšie je na konci každého dňa si urobiť zálohu celého save folderu a nemusíš stresovať keď sa ti niečo pokašle. Zabere to tak 10 sekúnd :)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: zničená postava - ATMA a PlugY

Příspěvek od Javurek » 31.10.2013, 17:11 hod.

Pokud chceš házet věci z postavy někam v HE stačí postavu otevřít a věci někam uložit ale neukládat v HE postavu. Pokud někam do něčeho s plugy nebo do nějakého módu chci něco dát tak si v HE vytvořím postavu novou dám jí ty věci s přes TCP/IP si sám sobě věci přehodim na herní postavu.

NinaU.
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: zničená postava - ATMA a PlugY

Příspěvek od NinaU. » 05.11.2013, 16:14 hod.

Někde jsem se dočetla, že soubor s příponou .d2x ve složce save je stash dané postavy. Napadlo mě tudíž, že kdybych daný soubor přejmenovala jménem jiné postavy a tu potom načetla, bude mít celý stash té mojí smazané. A ono to kupodivu opravdu fungovalo, takže jsem zachránila alespoň nějaké ty unikáty a runy, když už nic jiného.
Každopádně si dám příště pozor, o opakování podobné situace nestojím :)

Uživatelský avatar
siky8
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: zničená postava - ATMA a PlugY

Příspěvek od siky8 » 05.11.2013, 17:10 hod.

Pomôcť predísť tomuto problému by mohlo byť púšťanie plugov pod administrátorom. Treba sa ubezpečiť že to tak je hlavne pod inými operačnými systémmi ako je XP (on to má tuším predvolené). Nieje to stopercentné riešenie ale mnoho ľudí čo to takto praktizuje nikdy nemalo problém s "pokazenou postavou".

Odpovědět

Zpět na „Programy“