Po zadání klíče chce hra stále upgrade

Odpovědět
VercaCZ
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Verysek #2282
Po zadání klíče chce hra stále upgrade

Příspěvek od VercaCZ » 14.02.2016, 08:33 hod.

Dobrý den,
po roce a půl jsem si chtěla zahrat Diablo 3. Tenkrát jsem to dohrála celé, proto jsem si chtěla hru zase zahrát. Po zabití Skeletona na 13 levelu chtěla hra upgrade, jelikož mám originální hru hledala jsem na googlu co s tím. Našla jsem, že mám na stránkách batlle.net zadat klíč. Klíč jsem tedy zadala a napsali mi, že klíč byl přidán na účet (už přesně si nepamatuji jak to tam bylo, ale vím, že to proběhlo úspešně). Tak se tedy vydám znovu zabít Skeletona a stále nic. Už si tedy nevím rady. Po znovu zadání klíču mi to už vyhazuje hlášku ve smyslu, že klíč byl už registrován. Nevím si rady co s tím. Kdyby mi někdo poradil, tak bych mu byla vděčná.
Děkuji Verča

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Po zadání klíče chce hra stále upgrade

Příspěvek od Kuki10 » 14.02.2016, 12:58 hod.

Asi jako většina lidí se logujes na bnetu jinak a ve hře jinak to bejva často problém.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

VercaCZ
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Verysek #2282

Re: Po zadání klíče chce hra stále upgrade

Příspěvek od VercaCZ » 20.02.2016, 11:17 hod.

Kuki10 píše:Asi jako většina lidí se logujes na bnetu jinak a ve hře jinak to bejva často problém.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk
Tak jsem koukala, a nevím na stránkách batlle a ve hře se přihlašuji přes stejný email. Nebo jsem te možná pochopila špatně.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Po zadání klíče chce hra stále upgrade

Příspěvek od Javurek » 20.02.2016, 17:59 hod.

Já moc nerozumím tomu že když už jsi to před rokem a půl dohrála celé, najednou nešlo hrát dál a chtělo to klíc, jako kdyby to bylo to demo.

Jak vypadá ten tvůj účet ve hře? když jsi to již minule dohrála, máš tam stále staré postavy?

VercaCZ
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Verysek #2282

Re: Po zadání klíče chce hra stále upgrade

Příspěvek od VercaCZ » 24.02.2016, 17:17 hod.

Javurek píše:Já moc nerozumím tomu že když už jsi to před rokem a půl dohrála celé, najednou nešlo hrát dál a chtělo to klíc, jako kdyby to bylo to demo.

Jak vypadá ten tvůj účet ve hře? když jsi to již minule dohrála, máš tam stále staré postavy?
No já mezi tím přeinstalovala Windows, tak jsem pak už hru neinstalovala. Ale vliv na to to mít asi nebude. A po dlouhé době, jsem si to chtěla zahrát znovu tak nainstaluju, hraji a hra chce upgrade, tak zajdu na stránky Battle zadám klíč, a napsalo to něco ve smyslu, že je to v pořádku, už si to přesně nepomatuji jak to tam bylo napsáno, každopádně jsem to zkusila tedy znovu hrát a stále to chce upgrade. Svojí starou postavu jsem tam neměla.



Teďka mi došlo, že já jsem vlastně vytvořila nový nick, protože jsem za tu dobu zapomněla jak nick tak heslo. Tak asi tady bude kámen úrazu.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Po zadání klíče chce hra stále upgrade

Příspěvek od Javurek » 24.02.2016, 19:41 hod.

Ano to bude :)

Zkus si vzpomenout, kdyžtak si nech na e-mail zaslat nové heslo. E-mail máš snad stejný jako předtím ne? protože na battle netu je E-mail jako nick.

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“