držení levého tlačítka - nefunguje průběžný pohyb

Odpovědět
Quanchi
Quill Rat
Příspěvky:1
držení levého tlačítka - nefunguje průběžný pohyb

Příspěvek od Quanchi » 27.07.2017, 21:30 hod.

Ahoj.
V poslední době mě znepříjemňuje hraní jedna technická záležitost. Pravidelně se mi stává, že kliknu na nějaké místo, tlačítko myši stále držím, postava se vydá tím směrem, dojde na místo kam jsem klikl, ale dále nepokračuje, byť hýbu myší. Stává se to i při castění kouzla. Musím zkrátka tlačítko pustit a kliknout znovu, pak to funguje normálně. Stává se to pravidelně, velice často během hry. Třeba 4 z 10 kliknutí. Je to velice otravná záležitost.
Myší to není, zkoušel jsem i jinou.
Diablo hraju na ubuntu pod wine. Chápu, že může být zakopaný pes třeba tam, ale hraju déle než rok a problém takového rázu nebyl. Je to problém ve hře, v jiných případech (třeba drag and drop na desktopu) funguje vše tak jak má.
Nějaké nápady?

Děkuji za případné rady.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: držení levého tlačítka - nefunguje průběžný pohyb

Příspěvek od HELLERcz » 28.07.2017, 06:09 hod.

Nedokážu poradit, jen napíšu, že já využívám tzv. force move a mám to nabindováno na kolečku myši (pohyb jak nahoru kolečkem, tak dolů) a a točím kolečkem jako o závod, ale už jsem si takto zvykl :D

Jinak mě se stává, že při mačkání skillů 1-4 i když jsou "nabité" tak se mi nedaří rychle zmáčknout daný skill .. pak si toho všimnu a musím znovu ťuknot do klávesky. Kláveskou to taky není .. někdy je to o život, protože potřebuji rychle za sebou castit nějaké spelly a skilly a ne vždy to poslouchá s dobrou odezvou.
Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: držení levého tlačítka - nefunguje průběžný pohyb

Příspěvek od Seton » 31.07.2017, 09:40 hod.

Taky kolečkuju na force move....už řádku let :D nedokážu se pohybovat jinak :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“