Problémy s výkonom v Diablo III - Support Ticket

Odpovědět
Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890
Re: Lagy DIII na silnem stroji ? U mne vyreseno diky Ticketu

Příspěvek od witekcz » 10.02.2015, 15:56 hod.

Další hint. Odškrtnout Foreground & Background FPS, je tam bug a dělá to s hrou psí kusy. V-Sync zapnout.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

pepe.kep
Fallen Shaman
Příspěvky:56
BattleTag:pepe#2764

Re: Lagy DIII na silnem stroji ? U mne vyreseno diky Ticketu

Příspěvek od pepe.kep » 15.03.2015, 02:21 hod.

seva, zacalo mi to sekat kvoli zvuku, predtym secko ok a dnes to zacalo jakeby skriekat a sklbe to u toho. neviete co stym?? na 32 channel to mam nastavene. dik za odpoved. a robi to iste aj vo win alebo napr. youtube ked pustim, proste nieco je so zvukom

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Lagy DIII na silnem stroji ? U mne vyreseno diky Ticketu

Příspěvek od NargarotH » 15.03.2015, 03:01 hod.

Ten zvuk ti ve win/youtube blbne jen když máš spuštěné d3, nebo i normálně?
R.I.P. 27.3.2014

pepe.kep
Fallen Shaman
Příspěvky:56
BattleTag:pepe#2764

Re: Lagy DIII na silnem stroji ? U mne vyreseno diky Ticketu

Příspěvek od pepe.kep » 15.03.2015, 12:29 hod.

pustil som komp, secko ok, hram diablo a za chvilu to zacne blbnut. aj ked ho potom vypnem d3 tak to robi bordel aj vo win aj ked je uz d3 vypnute, no proste mi trha aj mys ked snou hybem.

pepe.kep
Fallen Shaman
Příspěvky:56
BattleTag:pepe#2764

Re: Lagy DIII na silnem stroji ? U mne vyreseno diky Ticketu

Příspěvek od pepe.kep » 15.03.2015, 15:26 hod.

poradi niekto? ^^^

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Lagy DIII na silnem stroji ? U mne vyreseno diky Ticketu

Příspěvek od NargarotH » 15.03.2015, 20:15 hod.

A co když nezapneš d3, tak je to ok? Co u jiných her? Instaloval si něco v poslední době, SW/HW, ovladače? Netaktoval si něco?
R.I.P. 27.3.2014

pepe.kep
Fallen Shaman
Příspěvky:56
BattleTag:pepe#2764

Re: Lagy DIII na silnem stroji ? U mne vyreseno diky Ticketu

Příspěvek od pepe.kep » 16.03.2015, 00:02 hod.

Vyzera to ze neni to ok, ze to zacne za chvilu robit ked pozeram stream napriklad. Je to novy laptop, nehrajem ine hry a neinstaloval som tam nic, mozno iba updaty co si pytal win

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Lagy DIII na silnem stroji ? U mne vyreseno diky Ticketu

Příspěvek od NargarotH » 16.03.2015, 04:09 hod.

Tak to bude asi bordel v ovladačích, je to nový noťas, tzn máš W8? Instaloval sis ovladače přes přibalené CD?
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
vakek
Quill Rat
Příspěvky:39
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vakek#2244
Bydliště:Liberec, Czech Republic

Re: Lagy DIII na silnem stroji ? U mne vyreseno diky Ticketu

Příspěvek od vakek » 16.03.2015, 16:44 hod.

Také jsem mel na starem ntb problém s kolisanim fps či padanim hry....zaprve me osobně pomohlo zapnout vsync....to okamzite vyskocili fps o cca 10 až 15 nahoru a zadruhé jsem snížil kvalitu zvuku...dále k tomu padani hry..při vstupu do desolation sands nebo Black march me hra ihned spadla na plochu s chybovou hláškou a předlouhým kódem.....s tímto jsem se trápil dlouho a jedine co me pomohlo bylo, že jsem obnovil ovladače grafické karty na ty původní se kterými me byl notebook dodán.šlo o switch grafickou kartu od AMD a Win8.1 ....na typ GK si z hlavy nevzpomenu.....snad to někomu pomůže

pepe.kep
Fallen Shaman
Příspěvky:56
BattleTag:pepe#2764

Re: Lagy DIII na silnem stroji ? U mne vyreseno diky Ticketu

Příspěvek od pepe.kep » 16.03.2015, 22:15 hod.

jj win 8.1 a instaloval som iba co pytalo a to z netu

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Lagy DIII na silnem stroji ? U mne vyreseno diky Ticketu

Příspěvek od NargarotH » 16.03.2015, 23:48 hod.

Stáhni si nějáký driver sw (Driver booster 2, Driver genius, ...) a installni všechno co ti to nabídne.
R.I.P. 27.3.2014

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Lagy DIII na silnem stroji ? U mne vyreseno diky Ticketu

Příspěvek od Rawmen » 30.03.2015, 20:59 hod.

Ty propady FPS mě jednou zabijou (nemyslím V D, tam mě zabili x krát). Nejvíc mě dostalo, když mi týpek napíše, že mu to občas klesne na těch 20. :lol: Já jsem za 20 rád, nejlepší je když v GR potkám elitu a najednou ty FPS 20-15-13-8-3 a jsem mrtvej. :OXO
Vtipné je, když to klesne k těm 3-5, tak to vypadá jako hodně sekající se tahovka, takže si občas říkám jestli nehraji Heroes a moj ntb to nedává. :lol:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Sturm
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Lagy DIII na silnem stroji ? U mne vyreseno diky Ticketu

Příspěvek od Sturm » 12.04.2015, 17:43 hod.

Zdravím, prosím Vás začínám být mírně zoufalej. Technické parametry kompu neznám ( su lama :), ale WoWko hraju ve full a bez problému, novější pařby hraju ve full a v poho, Diablo 3 hraju ve full a v poho, ale někdy no docela často tak dejme tomu jednou za 30 minut a je jedno, kde jsem tak se mi to sekne tak na 2-3s potom na sekundu se to odsekne, a zase tak na 2-3s se to sekne a potom to běží zase bez lagů atd. Připojení je taky v poho mám nějakých 40MB. Koukal sem tady na to forko, zkusil jsem snižit zvuky...nepomohlo, zkusil sem odškrtnout to Max foreground a to druhý a taky sem zaškrtl Vertycal Sync a nepomohlo to. Už sem na to hodněkrát zdechl, nechápu to. Prosím Vás kdybyste měl někdo nějakou radu byl bych Vám vděčný, děkuju.

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Lagy DIII na silnem stroji ? U mne vyreseno diky Ticketu

Příspěvek od NargarotH » 12.04.2015, 18:56 hod.

A co se děje ve hře v době kdy se ti to takhle sekne, nepříjde do hry třeba nový hráč nebo tak něco? D3 máš asi nainstalované na HDD?
R.I.P. 27.3.2014

Sturm
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Lagy DIII na silnem stroji ? U mne vyreseno diky Ticketu

Příspěvek od Sturm » 12.04.2015, 19:47 hod.

No prosím tebe nevím jestli přide nový hráč jako do celkové hry ( nevím jak to zjistit), ale ke mě do party určitě nee. Jinak ano v tom máš pravdu, že mám Diablo 3 na hadru...to sem taky už tady četl, že někomu to pomohlo hrát z flešky, ale jaksi nedisponuju tak velkou fleškou...:(. Jinak můžu být ve městě a lagne to, můžu být mezi mobkama lagne to, a naopak a nelagne to....neměřil sem to, ale když se to stane tak vím že tak +- půl hodky mám klid at se děje cokoliv.....

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Lagy DIII na silnem stroji ? U mne vyreseno diky Ticketu

Příspěvek od NargarotH » 12.04.2015, 20:33 hod.

Tak to spíš vypadá, že to bude nějáký jiný proces/program, který prostě každých +-30min dělá nějákou větší akci se soubory a disk se na moment zahltí což vede k tomu záseku ve hře. Co by to mohl být ti neřeknu, může to být třeba pagefile pokud nemáš dost volné paměti, ale ten by to asi nedělal tak periodicky.
R.I.P. 27.3.2014

Sturm
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Lagy DIII na silnem stroji ? U mne vyreseno diky Ticketu

Příspěvek od Sturm » 12.04.2015, 20:52 hod.

Dĕkuju, takže z nejvĕtší pravděpodobností to bude s nĕčím na ploše winu. Zkusim se kouknout jestli to nebudou automatický aktualizace dejme tomu. Ale teda říkáš že špatně nastavenou hrou, kde sem zapomněl něco důležitýho zaškrtnout to nebude? Jinak hc postavu neminím zakládat na to su moc hrrr barbar hehe tak akorát to naštve když chcípnu a nemám nabytý perma dedky...ale děkuju.

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“