Necromancer Beta Test Coming Soon TM

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890
Re: Necromancer Beta Test Coming Soon TM

Příspěvek od witekcz » 15.05.2017, 11:32 hod.

Nestreamuju nijak pravidelně kvůli práci a dětem, takže většinou neohlášeně.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Necromancer Beta Test Coming Soon TM

Příspěvek od Seton » 15.05.2017, 11:50 hod.

Hmmm.... tak to nebude tak jednoduchý tě chytnout online. Nicméně to budu zkoušet a díky za celou komunitu, že ses do toho pustil ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Necromancer Beta Test Coming Soon TM

Příspěvek od witekcz » 15.05.2017, 11:53 hod.

Plánuju to ustálit na SO + NE ve 20:15. Včera mě zradil FB, nasdílel jsem pozvánku a ten z**d modrej to zaje*** a neukázal to lidem, takže to nikdo na FB neviděl. Ale pár lidí nakonec přišlo a teď to exportuju na YT.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Necromancer Beta Test Coming Soon TM

Příspěvek od witekcz » 15.05.2017, 12:06 hod.

Druhý stream, přeskočte na 11:00

Kód: Vybrat vše

https://www.youtube.com/watch?v=PwEulnoLfGc
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Necromancer Beta Test Coming Soon TM

Příspěvek od Seton » 15.05.2017, 12:31 hod.

Mrknu aspoň tak. díky
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Necromancer Beta Test Coming Soon TM

Příspěvek od witekcz » 17.05.2017, 20:23 hod.

Ten pocit, když vám Blizz dá retweet
Obrázek
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851

Re: Necromancer Beta Test Coming Soon TM

Příspěvek od Vendetta » 18.05.2017, 12:32 hod.

witku ake mas nazor na necra bude to fajn clasa ? stream som este nepozaral tak ak si to tam hovoril tak kuknem ked si najdem cas.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Necromancer Beta Test Coming Soon TM

Příspěvek od witekcz » 18.05.2017, 14:28 hod.

Hale, ten hypetrain je velký, takže asi bude. Když kouknu na videa lidí, co mají přístup, tak jsou schopní v partě čistit 80. Ale těžko budu soudit, když mám přístup teprv týden a otestovaný pouze Grace of Inarius set. Ale dodal bych jednu věc. Blizz to nesmí, Pardon my French, (po)-s*at. Ve chvíli, kdy Nekro nebude srovnatelný (bude výrazně slabší) s ostatníma klasama, lidi jim to dají sežrat. Ale tohle snad tuší. Když bude v první sezóně trochu OP, to snad ani vadit nebude. Jen se po x letech snad rozšíří meta.

Akorát mam pocit, že zrovna Inarius set nedostal tolik lásky, jako další sety. Ať jsem dělal, co jsem dělal, GR40 je maximum s tim, že je tam +-3 levely rezerva. Trošku slabé, s jinou postavou se stejně dobrym vybavením jsem schopný sestřelit 55, možná i víc. Ale možná se mýlim, protože jsem zatím nenašel ten správný build. Čímž nechci říct, že mě nebaví, ba právě naopak. Co mě zarazilo, je inteligence (nebo spíš stupidita) AI. Ze začátku jsem u Inaria laboroval s minionama a Blizz se asi moc neobtěžoval a vrazil AI-čku tu samou proceduru, kterou využívá WD AI, se všema neduhama a bugama, který existujou. Naštěstí je člověk může vysvobodit komandováním a bohudík (Rathmovidík) za to.

Uvidíme po víkendu, kdy se chystam otestovat Pestilence Master’s Shroud. Jestli mě neodvezou do špitálu, budu streamovat. Takže kdo má zájem, v neděli ve 20:15 na https://www.twitch.tv/witekcz.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Venom
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:339
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Venom#21979
Bydliště:Slovenská republika

Re: Necromancer Beta Test Coming Soon TM

Příspěvek od Venom » 18.05.2017, 18:20 hod.

Taktiež mám prístup do bety ako aj witek a čo sa dojmov týka v krátkosti, je nad slnko jasné, ako v každej bete, že necromancera treba ešte doladiť, silovo jeho sety neodpovedajú setom iným postavám plus niektoré skilly a legendárky treba naozaj ešte dopilovať, osobne som skúšal už spomínaný Grace of Inarius a druhý Pestilence Masters Shroud, Pestilence mi prišiel silnejší a na dobrej ceste ale Inarius je ešte taký nemastný neslaný, bonusy k poškodeniu a celkovo sa mi zdajú tak nejak slabé, prvý s +1000% Dmg to Bone Armor je fajn ale ostatné také polojalové, dalej skill Corpse Explosion sa mi zdá byť dosť OP a kliatby tak nejako šité na rýchlo, jediná čo sa vrátila je Decrepify a na rozdiel od dvojky, neposkytuje bonus k poškodeniu...určite si myslím že budú zmeny a možno aj ráznejšie, uvidíme.

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851

Re: Necromancer Beta Test Coming Soon TM

Příspěvek od Vendetta » 19.05.2017, 20:42 hod.

Dakujem pani, utvrdili ste ma v mojom nazore ze necra cakaju este pekne casi s hranim sa % u skillov a itemizacii ale dalo sa to aj cakat pac ostatne postavy maju uz roky uprav zasebou. A asi to dopadne tak ako u ostatnych class budeme mat lon build + dva hratelne sety do mety ostatok uz bude fun co je trosku skoda ze blizzard proste nesjednoti ostatne sety sile top buildu a bola by tam vecia zabavnost aj pri ostatnych postavach.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Necromancer Beta Test Coming Soon TM

Příspěvek od witekcz » 21.05.2017, 22:45 hod.

Třetí stream

Kód: Vybrat vše

https://www.youtube.com/watch?v=OW3PZPNRwbQ
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Necromancer Beta Test Coming Soon TM

Příspěvek od witekcz » 25.05.2017, 09:11 hod.

V neděli stream ze zdravotních důvodů nebude.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Necromancer Beta Test Coming Soon TM

Příspěvek od witekcz » 27.05.2017, 22:43 hod.

Rhykker vydal teď někdy video s Petmancerem a dostal jsem chuť na mýho, jehož základ jsem před posledním patchem vymyslel sám a byl jsem s ním schopný dát 45. Nekrouš dostal trochu úprav a Petmancer z toho hezky profituje. Vzal jsem teda toho mýho a jen jeden spell jsem včil upravil podle Rhykkera. Dal jsem 55 na pohodu. Video máte níž. Plusmínus 8 levelů tam bude rezerva. S áčkovym gearem a augmentama je 75 datelná. V lepších rukách, než jsou ty moje, je možnost dát GR 85 - 90.

Kód: Vybrat vše

https://www.youtube.com/watch?v=Hl6gqFd5l5k
Nahráno na YT 27.5. v 23:30, tak si chvíli počkejte, než naběhne HD verze.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Necromancer Beta Test Coming Soon TM

Příspěvek od witekcz » 28.05.2017, 14:15 hod.

Tak 60 padla. Odměnou první áčko, zbraň.

Kód: Vybrat vše

https://www.youtube.com/watch?v=sWMTXgef4mc
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Necromancer Beta Test Coming Soon TM

Příspěvek od witekcz » 29.05.2017, 10:05 hod.

Dělam na překladu patch notes z minulého týdne. Všechny sety dostaly solidní buff a vypadá to na ještě pár tweaků a budou na srovnatelné úrovni s ostatními sety. Jen musí hodně předělat pasivky. Občas mam pocit, že jsou ve hře spíš jen aby se neřeklo.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Necromancer Beta Test Coming Soon TM

Příspěvek od Secondface » 30.05.2017, 20:47 hod.

Zkoukl jsem nové video. :D
vypadá celkem nesmrtelně, aspon na physic dmg :D toho ten bone armor snese celkem fest....
a ty 11timístný dmg taky gud ;)
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Necromancer Beta Test Coming Soon TM

Příspěvek od witekcz » 30.05.2017, 21:33 hod.

To jo, ale obrovským nepřítelem jsou duchové, co vysávají život, a lukostřelci. Ve chvíli, kdy se objevili v prvním patře riftu, dával jsem TP, Exit Game a repete. A že to bylo hodněkrát, než se mi povedlo natočit to video.

Navíc si člověk musí dávat ohromný pozor na Bone Armor, ve chvíli, když padne, je to instatní smrt. Takže stačí jedna velká proluka mezi mobama a je zle.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Necromancer Beta Test Coming Soon TM

Příspěvek od witekcz » 31.05.2017, 07:22 hod.

Hádanka za zlatého bludišťáka: Co je na tomto obrázku divné?

Kód: Vybrat vše

http://i.imgur.com/bBWl3Tk.png
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851

Re: Necromancer Beta Test Coming Soon TM

Příspěvek od Vendetta » 31.05.2017, 16:25 hod.

za 1. :) urcite sa vopcha do bedne viac bordela. 2 bonusove zalozky za kupu necra su ako bonus zalozka :wave:

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Necromancer Beta Test Coming Soon TM

Příspěvek od witekcz » 01.06.2017, 07:05 hod.

Nové cinematic videa

Kód: Vybrat vše

https://www.diablofans.cz/necromancer-cinematic-intro-video/
Vendetta píše:za 1. :) urcite sa vopcha do bedne viac bordela. 2 bonusove zalozky za kupu necra su ako bonus zalozka :wave:
Správně ;)
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Odpovědět

Zpět na „Necromancer“