Necromancer za týden nebo až od S11?

Odpovědět
firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998
Re: Necromancer za týden nebo až od S11?

Příspěvek od firdecek » 26.07.2017, 08:08 hod.

Pozor pozor, Inarius corpse speed farm build je hodně populární. Prostě nemůžete od všech buildů čekat, že se budou hodit na top GR farmení. já už jsem potkal několik nekroušů, kteří valili TX za několik minut právě s tímto buildem a je to pecka. Já zatím jedu rathmu a spamuju kostěné kouzelníky jako blázen :wave:

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Necromancer za týden nebo až od S11?

Příspěvek od dawemorraless » 26.07.2017, 10:42 hod.

Tak já zatím taky jedu kosteje a celkem mě to baví. Ostatní sety zatím nemám komplet. Rathmu mám zatím základní žádný anci a GR 70 sem upizlal. Blbý je ze mě tam vše oneshotne tož teď polevlim gemy a vylepším gear a pokud to nepomůže tak sem guma a uinstall :green: Docela hrozný je ze top 1 GR barbar by se svým max GR nedostal ani do top 1000 u necra ....ať žije balanc.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Necromancer za týden nebo až od S11?

Příspěvek od firdecek » 26.07.2017, 11:41 hod.

No Barb je nejslabší už asi několikátou sezónu za sebou.. no a necro je OP, co si budeme říkat :) Navíc ho teď hraje úplně každý, takže necro ladder je absolutně přelidněný, zatímco ladder na jiných classách je více casual-friendly.. 8-)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Necromancer za týden nebo až od S11?

Příspěvek od dawemorraless » 26.07.2017, 12:06 hod.

Nó včera co sem koukal tak v EU byl zatím nejvíc OP wizz.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Necromancer za týden nebo až od S11?

Příspěvek od firdecek » 26.07.2017, 13:07 hod.

No tak já koukám dneska na non-season ladder a top Necro má 113 GR a top Wizz má 112. Takže je to asi dost vyrovnané :) Na season ladder zatím nekoukej, podle mě ty top buildy teprve vyraší během sezóny (z Asie předpokládám).

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Necromancer za týden nebo až od S11?

Příspěvek od dawemorraless » 26.07.2017, 13:16 hod.

Kua dobře chlapci popojeli včera to bylo 103 vs 104
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Necromancer za týden nebo až od S11?

Příspěvek od Y0G1 » 27.07.2017, 20:58 hod.

Ja mam aktualne so summoner na hc s11 86 dole rank aktualne 48 a tranq rozhodne neplanujem hrat :wave:

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Necromancer za týden nebo až od S11?

Příspěvek od HELLERcz » 28.07.2017, 06:11 hod.

Já včera rae quitnul WD (po*ebané , za*rané, atd .. :D ) a přesedlal jsem na Necra .. sice je to fuška znovu vše hledat na něj atd... ale už teď mám komplet set na Rathmu i na Inarius a alespon T8 se mi daří chodit :)

Na TragOula taky kašlu, ale tu Rathmu zkusím vypilovat a uvidíme no.
Obrázek

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Necromancer za týden nebo až od S11?

Příspěvek od Y0G1 » 31.07.2017, 07:18 hod.

LON wd neni dobry ?

Inak k necrovi mam velmi silny dojem z hry ze ma tlaci hrat set tranq dovod je ten az velmi velmi casto mi padaju veci na neho ...nakolko nechapem blizz krok tento build a set nenerfnut nakolko bone storm bol nerfnuty ..

Summoner je velmi zabavny a aj velmi silny takze ja ho velmi doporucujem

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Necromancer za týden nebo až od S11?

Příspěvek od HELLERcz » 31.07.2017, 07:50 hod.

Ustálil jsem to na supp monka do party a na takové to solo hraní na pohodu mám Summponer Necra. Vybavený je tak na solo 70tky-75tky ... dělal jsem s ním včera split bounties na publicu a šlo to, na to, že je složený tak na rychlo :)

ad. WD - styl hraní LON buildu mě fakt nechytil a nebavil, jo ten kdo to hraje a baví ho to, ať hraje, věřím že je to i silný build, když se s ním hraje a drtí přední příčky. Mě to ale prostě nesedlo a nebudu hrát něco, co mě nebaví a dělá mi to jen nervy :)
Obrázek

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Necromancer za týden nebo až od S11?

Příspěvek od Y0G1 » 01.08.2017, 17:55 hod.

Nieco ako ja a tranq set D

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Necromancer za týden nebo až od S11?

Příspěvek od HELLERcz » 01.08.2017, 18:34 hod.

Jen fakt nechápu, ty 75 ještě jakš takš, ale na 80 solo dostávám takové oneshoty, že je mi z toho zle :D dmg mám super i s neanci wepkou, ale papííír je to.

Kua Impale DH mělo dmg i jsem se dobře udržel v boji na vyšším GR, ale tady dostávám sakra na kebuli. Nějak mě nenapadá, jak tomu zamezit
Obrázek

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Necromancer za týden nebo až od S11?

Příspěvek od Y0G1 » 01.08.2017, 22:00 hod.

ukaz profile ..ja som na 75 nemal problemy

Uživatelský avatar
Zmener
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McZmener#2115
Bydliště:Praha

Re: Necromancer za týden nebo až od S11?

Příspěvek od Zmener » 03.08.2017, 20:18 hod.

Tak jsem trochu postudoval a posledoval buildy nekromanta. No musim na rovinu rict, ze to co Blizz vymyslel je na zvraceni. Ten build co vsichni hraji jako ovecky, protoze je op je totalne trapnej. Cekat na kůldaun nejakyho spellu a mezitim pobihat sem a tam, no ze to nekoho bavi nechapu. Hral jsem chvili Inarius set, ale je to dost papir, ale celkem zabavnej. Ted jdu zkusit zpatky tu Ratmu, kterou jsem vlastne expil do 70 lvl. Trochu ale zacinam litovat nakupu Nekromanta, protoze nektery ty sety a buildy jsou k placi.
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Necromancer za týden nebo až od S11?

Příspěvek od dawemorraless » 04.08.2017, 06:56 hod.

Heller stejnej problém mám už na 70 dostávám čoud jak blázen....je fakt že paragon i výbava zatím nic moc ale i tak mám pocit že reduce dmg z beltu a decrepify nefunguje :green: :green: zkusím to jet s bone armorem a gemem na regen life ale to asi budu strádat dmg :roll: @Zmener tak ono je to stejný skoro jak impale DH tento způsob hraní mě teda taky hlava nebere.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Necromancer za týden nebo až od S11?

Příspěvek od Seton » 04.08.2017, 09:11 hod.

Zmener píše:Tak jsem trochu postudoval a posledoval buildy nekromanta. No musim na rovinu rict, ze to co Blizz vymyslel je na zvraceni. Ten build co vsichni hraji jako ovecky, protoze je op je totalne trapnej. Cekat na kůldaun nejakyho spellu a mezitim pobihat sem a tam, no ze to nekoho bavi nechapu. Hral jsem chvili Inarius set, ale je to dost papir, ale celkem zabavnej. Ted jdu zkusit zpatky tu Ratmu, kterou jsem vlastne expil do 70 lvl. Trochu ale zacinam litovat nakupu Nekromanta, protoze nektery ty sety a buildy jsou k placi.
Ale :D. Plánuješ být na konci sezony v TOP100 EU?? Protože pokud ne, je uplně jedno co jedeš a Rathma zvládá cca o 5 GR níže než Tragoul. Opravdu ti tolik vadí, že dáš max GR102 místo GR107?? Až se tam dostaneš (na 102) tak pak ti to teprve může vadit, do té doby "git gut". Tyhle buildy tady byly vždycky a né s příchode nekra, lidi akorát rádi pičujou místo objektivního náhledu na věc ;).

Jade WD: stejnej princip, probíháš, chystáš, nasazuješ buffy a pak teprve vše odpálíš, byl to pěknej build, jen to chce taktiku stejně jako Tragoul, protože to není jen o pobíhání sem a tam, ale právě o chystání DMG špičky (synchronizace s CoE, debuffy před odpalem, atd atd.)
Implale DH: Taky probíháš rift dokud nenarazíš na elitu a pak teprve něco děláš....rozdíl? nula (v gameplay), když máš Tragoul vymazlenej, odpaluš cca každých 40sec což je většinou akorát tak nalezení elity.
EP DMG Monk (S9 nebo 10 tuším): Hrál jsi ho? pokud ano, nemůžeš říct na Tragoul ani slovo :D. čekání na SSS CD, synchronizace s CoE, nabití Mythic ryhtmu, debuff z dalsíš 3 věcí a pak teprve odpal a pokud ses netrefil, byl jsi v hajzlu a okamžitě mrtvej
Mohl bych pokračovat dál, ale zybetčně a jiný postavy tolik nemám nahraný ;).

Zkrátka a jednoduše, ostatní buildy dávají o pár GR méně než ten jeden TOP, kdo vás nutí ho hrát?? 8-)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Necromancer za týden nebo až od S11?

Příspěvek od HELLERcz » 04.08.2017, 11:42 hod.

dawe: já měl na sobě jak diamanty, tak esoteric na lvl 80 ... a i tak na GR 75 chvíle nepozornosti a dostal jsem pasivku .. a druhá chvíle nepozornosti a dead :D prostě cokoliv, jeden šíp, jedna bodlina .. jedno cokoliv a ležím. Na to nemám nervy :D sezona 11 je pro mě velmi nešťastnou :dead:
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Necromancer za týden nebo až od S11?

Příspěvek od dawemorraless » 04.08.2017, 13:20 hod.

@Heller však dneska vypukne POE mánie ne? :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Necromancer za týden nebo až od S11?

Příspěvek od HELLERcz » 04.08.2017, 14:54 hod.

tak tak :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Zmener
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McZmener#2115
Bydliště:Praha

Re: Necromancer za týden nebo až od S11?

Příspěvek od Zmener » 04.08.2017, 15:22 hod.

To Seton. Ja nic neplanuju, pochybuju ze Diablo vydrzim hrat tak dlouho, abych se vubec dostal do zebrzicku. Jen komentuju tyhle spatny buildy, kde chvili chodis a pak neco zapnes. Mozna ze to nekoho fakt bavi, ale ja kdyz to videl, tak jsem se lekl. Par tech buildu napr kone u Krusejdra jsem zkousel a musel jsem to po par minutach vypnout. Proste jsem cekal, ze u toho Nekromanta budou buildy zajimavejsi. Obecne pokud je build postaven na jednom spellu, tak je to spatne. Tech ostatnich spellu a jejich run jsou tam k nicemu.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Necromancer“