Necromancer za týden nebo až od S11?

Odpovědět
Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895
Re: Necromancer za týden nebo až od S11?

Příspěvek od Seton » 04.08.2017, 16:05 hod.

Chápu, ale proto právě píšu, že je potřeba vědět, co konkrétně s tím buildem chceš dělat. Pokud hrát "for fun", t13, GR 60 a podobně, můžeš poskládat naprosto cokoliv !dokonce! i pestilance set. Těch buildů je 3 pr*ele, pokud nepotřebuješ jet TOP ;). Na T13 a nižší GR jsou v pohodě všechny jeho sety i LoN verze atd. Kreativitě se meze nekladou :). Inarius např. vůbec není papír, to až na GR přes 80.... a světe div se, je dost variací bez Land of death a corpse lance :). Vždycky bude jeden TOP build a tak to bylo je a bude všude ne jen v diablu. Jasně, u některých her je to lepší ta vyváženost, nechci tady slepě obhajovat déčko, ale vždycky bude prostě jeden co má o píď dmg navíc a proto bude vyhledávanej a hranej nejvíc.

Příklad odemně, aby bylo jasný, že jen neplácám z vody ;).
Moje aktuální buildy co střídám v S11:
1. Inarius "LazyMancer" - Inarius set, kletby, aury, !!Bone spirit!! (opomíjenej skill), tornádo, AoE gemy. Ideální na speed farmu T13 a GR60-70.
2. Rathma Cold verze - Rathma set/Jesset set, vyloženě cold. Více méně for fun, ale dá se s tím jet GR80+
3. Singularity Rathma - GR push build, s tímto budu zvedat strop GR, předpoklad 90+
4. Tragoul CorpseLancer - Nynější TOP, podle toho co píšeš ho znáš ;).
5. Tragoul Pet - Univerzal jak na GR tak T13
6. Inarius Poison - verze založená na Poison skillech a kose co zvedá dmg za použítí rozdílných poison skillů (dnes budu stavět teprve).
7. Pestilance a LoN sice v repertoáru nemám, ale to proto, že sem ho nějak zvlášť nesbíral a nezkoušel, ale během noci klidně vybliju T13 build na tom setu. Navíc sbírám věci na Thorn LoN build.

A to je jen moje armory ;).
Zkrátka zkoušejte a bavte se :). Pokud vám Tragoul nesedí, tak ho prostě nehrajte :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Zmener
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McZmener#2115
Bydliště:Praha

Re: Necromancer za týden nebo až od S11?

Příspěvek od Zmener » 04.08.2017, 20:19 hod.

Jasne ze hraju Diablo pro zabavu, na honeni zebricku apod uz jsem trochu starej. Proste si vyberu build, kterej me bavi. Ovsem musi to byt build, se kterym dam aspon tu 90 a jeste lepe vic. Rathma set me zaujal uz pri expeni, protoze jednak jsem si spelly vymyslel sam (jiste nebylo to ono jak je to ted) a jednak z toho mam pocit, ze opravdu porad neco kastim. Proste ze mlatim. Zkousel jsem nekolik postav typu afk, ale to me fakt nebavi. Ted momentalne hraju opet tu Rathmu a celkem me to chytlo. Je mi jedno ze nebudu top, ono to s tim buildem vlastne ani nejde, ale dulezity je, ze me bavi :)

p.s. jinak diky za podrobny popis tech buildu, je jich tolik ze opravdu nestiham sledovat vsechny varianty
Obrázek

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Necromancer za týden nebo až od S11?

Příspěvek od Y0G1 » 05.08.2017, 15:50 hod.

Rathma je v pohode ja to idem na glass canon cize wd pasek amulet na + simula a 88 na hc mam dole s 3min rezervou ...ale 89 to uz neni pr*el tam mi to nejak kamarati nedavaju a nestiham s casom vobec 10sec cca mi ostavalo na GR ale neboli cd takze som dostal P a musel som do mesta.

Neviem osobne nemam s tymto buildom problem ano je trolinku slabsi na defense , ale ktory build neni ? na tak vysokych GR ?

Musis byt proste vzadu a nechat chalanov nech to vykostia kostivalci jedny DDD


ja idem zein na push GR jj je to masaker pripadne eso + trapped a samozrejme na petov dmg +


Tranq nehram naozaj ma to neoslovilo vobec

Taketo top buildy mas aj v POE je to vsade neda sa imho tomu zabraqnit

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Necromancer za týden nebo až od S11?

Příspěvek od dawemorraless » 05.08.2017, 21:22 hod.

tady jde spíš o přežití solo push v partě je to vždycky lepší....tak on ten balanc ani nejde při takových meganumerech.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

OskarC
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Necromancer za týden nebo až od S11?

Příspěvek od OskarC » 06.08.2017, 18:10 hod.

Nevite nekdo - nemate vyzkousene jak se pocita dmg Command Skeletons (útočí za 50% poškození zbraně) a Skeletal Mage (působí 400% poškození zbrane).
Zajima mne prave to poskozeni zbrane. Pocita se pouze ze zakladniho nebo se zapocitavajji i bonusy z krtitickeho poskozeni a sance na nej a z rychlosti utoku a vseho mozneho dalsiho co zvysuje dps?
Asi ma cenu psat jen ti co to opravdu vedi :)

Odpovědět

Zpět na „Necromancer“