Nekromancer

Odpovědět
perak80
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mike#21553
Nekromancer

Příspěvek od perak80 » 28.06.2017, 15:37 hod.

Tak jakej je?

Uživatelský avatar
Zmener
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McZmener#2115
Bydliště:Praha

Re: Nekromancer

Příspěvek od Zmener » 28.06.2017, 20:10 hod.

Dulezity je vedet, ze je mrtvej (undead).
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Nekromancer

Příspěvek od DrSma » 02.07.2017, 09:53 hod.

Witku, neslušelo by Forku v charakterech už vytvořit sekci pro Nekráče? ;)
(já nemůžu)

Druid2
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Nekromancer

Příspěvek od Druid2 » 02.07.2017, 16:13 hod.

Je zábavnej

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Nekromancer

Příspěvek od Seton » 03.07.2017, 11:00 hod.

DrSma píše:Witku, neslušelo by Forku v charakterech už vytvořit sekci pro Nekráče? ;)
(já nemůžu)
Psal jsem to už do sekce k webu. Makají na tom ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Nekromancer

Příspěvek od Bambinot » 03.07.2017, 11:33 hod.

IMHO ... Drsma měl na mysli sekci zde na fóru ... což by měla být maličkost >:D 8-)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Nekromancer

Příspěvek od Seton » 03.07.2017, 12:45 hod.

Však já taky ;). Jak píšu, je to napsáno v připomínka k webu (nevím přesnej název topicu)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Nekromancer

Příspěvek od Bambinot » 03.07.2017, 13:18 hod.

IMHO ... pokud napíšeš příspěvek do sekce "web diablofans.cz" tak to chápu jako, že se to týká webu, ale nechci Tě chytat za slovo >:D :green:

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Nekromancer

Příspěvek od Seton » 03.07.2017, 13:27 hod.

No joooo :D. Myslel sem, že je to web jako uplně obecně, sekce čistě na forum tam není ne? tak kam jinam ;). Měl jsem to upřesnit no, sere pes, prostě už tam chci sázet buildy :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

SkoroPaladinIII
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Nekromancer

Příspěvek od SkoroPaladinIII » 21.11.2017, 20:18 hod.

Džus. Jsem tak nějak D3 začátečník (nahráno cca 50 hodin a Paragon 490). Poraďte mi pls. s tímhle buildem (jestli to tak někdo jede netuším, udělal sem si to cca sám).
Build by měl bejt založenej na Skillech: Revive, Skeleton Mastery a Skeleton Mage se setem Rathma a Jesseth Arms (co dalšího za skilly používat toť otázka). Chtěl bych s tím běhat GR 80 - to je můj cíl (nebo aspoň 70 :-)).

Jak to jedu zatím já. Skilly:
Primary: Bone Spikes/Sudden Impact, secondary: Revive/Purgatory. Command Skeleton/Freezing Gasp. Frailty/Scent of Blood. Skeletal Mage/Skeleton Archer.
Pasivky: Final Service, Extended Servitude, Spraeding Malediction, Grisly Tribute.
Gemy: Enforcer, Bane of the Trapped, Třetí gem potřebuju poradit - netuším co tam narvat (zatím ani nemám žádnej dobrej amulet s dírou)
Kanai Cube: Circle of Nailuj's Evol, Mask of Scarlet Death, Reilennas Shadowhook (taky sem uvažoval o itemu: Tasker and Theo - zatím mám tuhle rukavici oblečenou na sobě).
Rathmu nemám zatím celou (jen 4 itemy mám).
Set Jesseth Ams mám, ale ani ancient a se špatnejma statama bez děr.
Prsteny a amulet mám trash - poraďte co nosit.
Všude narvaný nejlepší Topazy, v helmě diamant.

A poraďte jak naházet paragon staty.

Na Torment 9 to je cca v pohodě hratelný, na vyšší už moc ne.

Jak bych si představoval aby to fungovalo: Revive udržují dav ode mě (posílení helmou v KanaiCube). Skeleton Mágové udílí hlavní dmg (a castí se 2x díky prstenu v Kanai Cube). A Skeletoni s Freezing Gasp udržují zamraženýho bosse, nepříjemnýho šampiona. Co dál za skilly jet netuším.

Já zatím používám frailty (zkoušel sem Decrepify - ale Frailty prozatím zabíjí mnohem rychleji, zpomalení z Decrepify prozatím nepotřebuju). Army of Dead není upe značka iděál, ale až uklohním Rathmu celou - tak doufám že to bude pořádná šlupka s 27mi potvorama. A jako primární skill si nedovedu představit lepší volbu než Bone Spike s cool stunovým bonusem (zlepšený o Srp v Kanai Cube).

Za pomoc dík.

Uživatelský avatar
kisiko
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kisiko#2413

Re: Nekromancer

Příspěvek od kisiko » 22.11.2017, 20:32 hod.

Zdar, ja som rathmu šiel minulú sezónu, ja som si to vyskladal takto:
https://eu.battle.net/d3/en/profile/Kis ... o/97053086
Bone spikes - sudden impact spôsobuje stun a generuje essence, pozor ale - čím viac krát klikáš na tú istú príšeru - stunuješ, spôsobí to že jej po pár sekundách nebude fungovať zastunovanie (skracovanie CIEfektu - rezist mobiek)
Devour - satiated generuje ďalší essence za zabité jednotky - mrtvoly, navýši life o 50%, vďaka pasívke Life from death ti nageneruje health globy, ktoré keď pozbieraš, doplnia ti essence cez bracery Reaper´s wraps.
Potrebujem doplniť essence čo najrýchlejšie, pretože ti Skeletal mage - singularity minú všetkú.
Land of the death - frozen lands a Simulacrum používam na elitky, je tam dlhý CD, preto mám na výbave CDReduction čo najviac.
Nechávam si malé množstvo essence na ďalšiu skupinku (jeden HG si nechám, zoberem ho na konci keď vycastim mágov), aby som mohol commandnuť ďalšiu skupinku. Musím ale kosiť všetko, čo príde do cesty, čo nechám za sebou, ohrozí ma na toľko že ma to stojí v GR hneď život. Držím sa vzadu, občas podídem bližšie aby sa väčšia tlupa nerozbiehala a časť neutekala na mna.
Na guardiana commandujem skeletky opätovne, keď vidím, že ide použiť kúzlo, port atď. Preruší mu to animačku, a tým aj použitie daného útoku. S guardianom v GR ale problém neni (ani s elitkami), Land of the death a simulacrum ho sčešú do 10 sekúnd.
Opasok Cord of the sherma pomáha na kontrolu davu.
Pri mojom občasnom hraní som na minulom patchi s bugmi zabehol 98-čku solo v sezóne. Chce to len trpezlivosť, je to dosť krehký build.

SkoroPaladinIII
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Nekromancer

Příspěvek od SkoroPaladinIII » 25.11.2017, 10:07 hod.

Díkec za pomoc Kisiko. Tenhle build co si jel prostě funguje (a je efektivnější než to co chci já, o tom žádná). Jenže já chci podržet Revive, Skeleton Mágy a Command Skeletons (ostatní skilly co jet s tím experimentuju).
Ale už mám Rathmu celou a dávám to jakž takž na Torment XIII GR 60 prozatím. Mě prostě děsně baví koukat na hafo potvor kolem mě (tuhle deformaci mám od dob Nekrouše z Diabla 2) :-) a jet si tak nějak vlastní build (a je to hafo bezpečný - jen šampioni s nepřijemnejma abilitama dělají problém).

Každopádně jako třetí legendární gem sem zvolil Bane of the Stricken a v Kanai Cube používám Tasker and Theo rukavici (namísto helmy na silnější revive macky, sem nestíhal udržovat naživu 10 revive potvor).

Ale líbí se mi myšlenka ability Life from Death + Reapers wrasp (Mágové se Singularity a Revive všude kolem, to by byla teprv diablovská pecka >:D ).

Odpovědět

Zpět na „Necromancer“