Diablo 2 Resurrected

Remaster původního Diablo 2 a datadisku Lord of Destruction. Vychází v roce 2021.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:
Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od Antabus » 30.08.2022, 18:01 hod.

počítám, že s patchem 2,5 nahodí i novou sezonu, protože zatím jsem nic ofiko ohledně nové sezony nečetl, přitom to chtěli sázet po 4-5 měsících.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od ZOMB » 07.09.2022, 06:32 hod.

Teď vyšel update: https://us.forums.blizzard.com/en/d2r/t ... ate/142388
Ve zkratce - možná se ještě bude něco testovat na PTR (něco ohledně itemů a terror zones?) a přemýšlí co udělat s hammerdinama. Až vyjde 2.5, asi se to bude ještě dva týdny testovat než začně druhá sezona. Žádné konkrétní termíny nepadly, můj odhad na začátek druhé sezony je polovina října.
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od ZOMB » 16.09.2022, 04:37 hod.

Další update: https://news.blizzard.com/en-us/diablo2 ... s-now-live

Druhá sezona začíná 6. října. Přidány tzv. Sunder Charms, které prolamují imunity monster (100+% odolnosti -> 95%), ale tu samou odolnost (ke stejnému elementu) snižují i hráči. K nalezení pouze v Terror Zones.
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od Dragonius » 02.01.2023, 16:08 hod.

Ahoj, chci se zeptat na rady nebo doporučení. Vyplatí se koupit D2R? Jako že D2 staré mám rád, ale teď na Battle.net vyskočila akce na D2R :) Jak to děláte s truhlou, když nejsou plugy? Jsou tam stejná runová slova a to stejné jako u D2?
Já jsem sporadický hráč nebo i jsou dny/týdny v roce, kdy to chytne maximálně a je i čas na hraní, žádný top hráč. Děkuji za odpovědí, které mi snad pomohou se rozhodnout, jestli D2R potřebuji :))
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od Slw » 02.01.2023, 17:47 hod.

normálně mám na přehozy založené postavy-muly jako za starých časů ;) RW sou tam i nové navíc-stačí pohledat :wave: staré RW samo fungují
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Odpovědět

Zpět na „Diablo 2: Resurrected“