Zajímavý bug

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
TheDracul
Quill Rat
Příspěvky:3
Zajímavý bug

Příspěvek od TheDracul » 08.02.2012, 01:32 hod.

Zdravím stala se mi zajímavá a velice nepříjemná věc. V pátém aktu na obtížnost nightmare se mi zjevují všechny možné ranged potvory jen ne ty co tam mají být. nejčastěji Slinger s oštěpem a Skeleton Archer ale i spousta dalších v podstatně větších skupinách než je zdrávo. naopak chybí jednotky jako blood lord nebo overseer ty jsou nahrazeny meele potvorami z jiných aktů a nebo zase proklatými slingery a skel archery. Deje se to jen v pátem aktu na obtížnost nightmare ( na hell jsem se tam ještě nedostal tak nemohu soudit ). Tento bug ( pokus nejsem totalně mimo a není to normální ) se stal teď u první postavy i když už s několika postavami jsem tento akt dohrál ( u ostatních postav se tento bug projevuje teď také ). Hraji Hardcore a nepoužívám žádné mody, programy, stažené předměty nebo postavy případně cokoliv jiného.
Patch hry jsem měl 1.12 zkusil jsem prepatchnout na 1.13 ale nepomohlo to.
Tak prosím o nějaké nápady o vyřešení mimo reinstalace celé hry nekam jsem zašantročil CDčka a nemohu je najít...

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Zajímavý bug

Příspěvek od Vorvy » 08.02.2012, 01:43 hod.

pokud vim, tak to tak ma byt ;)
Kupodivu mě to stále baví..

TheDracul
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Zajímavý bug

Příspěvek od TheDracul » 08.02.2012, 01:46 hod.

je fakt že jsem se k diablo vrátil asi po půl roce ale to jsem ho vždy předtím musel hrát totálně sjetej protože jsem si této změny nikdy nevšiml a to jsem to prošel nesčetněkrát.

Uživatelský avatar
Rafider
Wraith
Příspěvky:120
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Subdega #2297
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavý bug

Příspěvek od Rafider » 08.02.2012, 12:19 hod.

Toto není bug, ale změna která přišla spolu s patchem, na normal je vše po staru, na další obtížnosti se monstra mísí skrze všechny akty ;). Né každý tuto změnu uvítal :). Je vidět, že jsi po během pauzy a po ní moc nesledoval změny :)
Zann Esu, klan kouzelnic, brzy znovu povstane proti hordám Diabla...

TheDracul
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Zajímavý bug

Příspěvek od TheDracul » 08.02.2012, 13:03 hod.

takže jsem zase za idiota :) . Každopádně děkuji za info.

Uživatelský avatar
Rafider
Wraith
Příspěvky:120
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Subdega #2297
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavý bug

Příspěvek od Rafider » 08.02.2012, 14:12 hod.

Vůbec ne, slušně jsi se zeptal a tak člověk rád odpoví, to, že jsi spustil hru po delší době a nesledoval změny na ní probíhající, není idiotismus ;)).
Zann Esu, klan kouzelnic, brzy znovu povstane proti hordám Diabla...

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavý bug

Příspěvek od Abuzus » 20.02.2012, 14:27 hod.

Tak zase objevuji taje Diabla po 11-ti letech :-). Včera jsem na Hell bnetu viděl boxujícího Paladina... To byl asi Strenght bug, že?
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Tordah
Adviser
Příspěvky:276
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavý bug

Příspěvek od Tordah » 20.02.2012, 15:12 hod.

Guest Monsters
In Nightmare and Hell Difficulty, Act V becomes inhabited with the stragglers of previous demon armies which you have fought in the past. The types of enemies that appear are random. They are also more powerful than in previous Acts. By the inclusion of these "guest monsters" Act V in Nightmare and Hell truly becomes an amalgam of all of the Acts in the game, and the ultimate challenge to Diablo II players.

http://classic.battle.net/diablo2exp/mo ... act5.shtml
“If you only read the books that everyone else is reading, you can only think what everyone else is thinking.” -H.M.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“