Bugy a chyby ve hře

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Ordkomber
Quill Rat
Příspěvky:34
Re: Bugy a chyby ve hře

Příspěvek od Ordkomber » 19.10.2008, 19:53 hod.

Už to tu Javurek někde psal, nejdená se o chybu, ale o vlastnost hry:

Rare,sety, unikáty mizí po 30 minutách pokud leží na zemi
Magické věci mizí po 20 minutách pokud leží na zemi
Obyčejné věci a zlato mizí po 10 minutách pokud leží na zemi

Prostě to nesmíš nechávat povalovat dýl na zemi.

Uživatelský avatar
CADAVER
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:New Tristram

Re: Bugy a chyby ve hře

Příspěvek od CADAVER » 19.10.2008, 20:12 hod.

Aha. Děkuju. Zkoušel jsem to pomocí "Hledat" na foru, ale nic mi to nenašlo. Takže jediným řešením je občas to protáhnout přes inv... :(
...a stejně všichni umřem... :)

Uživatelský avatar
Ordkomber
Quill Rat
Příspěvky:34

Re: Bugy a chyby ve hře

Příspěvek od Ordkomber » 27.10.2008, 13:01 hod.

Ta truhla u Countess se otevře jen při splnění úkolu, pak už otevřít nejde.
No a ta fire tower má prostě hodně životů, doporučuju se na ní vyfláknout a prostě projít okolo, nemusíš zabíjet všechno co potkáš :D

Uživatelský avatar
Ordkomber
Quill Rat
Příspěvky:34

Re: Bugy a chyby ve hře

Příspěvek od Ordkomber » 27.10.2008, 13:29 hod.

To co v tej truhle najdeš má být odměna za splněný questu. Žádnou jinou už nedostaneš a ve městě ti pak Cain řekne že jako odměnu si můžeš nechat to cos našel ve věži. No a jelikož v tej truhle jsou stejně hlavně zlaťáky, bylo by divný kdybys tu odměnu dostával pokaždý když tam pak jdeš znova a už quest neplníš.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Bugy a chyby ve hře

Příspěvek od Welwet » 12.02.2011, 17:23 hod.

Nevděděl by prosím někdo jak předejít tomu bugu co mění agro? ..(všechna monstra jdou po hráči a ne po merckovi...)

Nebo ho aspoň zrušit..?

Uživatelský avatar
Tordah
Adviser
Příspěvky:276
Kontaktovat uživatele:

Re: Bugy a chyby ve hře

Příspěvek od Tordah » 12.02.2011, 19:03 hod.

bug you say?
“If you only read the books that everyone else is reading, you can only think what everyone else is thinking.” -H.M.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Bugy a chyby ve hře

Příspěvek od Fraxinus » 12.02.2011, 19:10 hod.

To není bug, ale dle věcí na sobě tě monstra nejspíš považují za snadný cíl, tak jdou po tobě :P Nemusí to nutně být nevýhoda. Dá se toho snadno a účelně využít >:D
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Bugy a chyby ve hře

Příspěvek od Welwet » 12.02.2011, 19:20 hod.

Určitě se toho dá využít, ale né u mě..:o)

A bug to musí být, protože to není trvalé a né od začátku hry..
Teda aspoň myslím..a slabé věcí ?..nepřipadá mě že by mercek měl něco lepšího..navíc pokud se nepletu monstra naopak jdou po tom kdo je nejblíže a dává nejvíce dmg..?

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Bugy a chyby ve hře

Příspěvek od Fraxinus » 12.02.2011, 19:46 hod.

Za normálních okolností jdou po nejbližším. A neměl jsem na mysli mercovy věci, ale tvoje, které jsou možná výrazně horší než mercovy. Když na věci pro merce kašleš, jdou někdy monstra jen po něm (ale toho si často ani nevšimneš, páč je ten merc pak hned mrtvej).

Pak jsou ještě takoví výtečníci jako Smith, Hephasto a tak, a ti mají tendenci jít jen po tobě bez ohledu na cokoliv....aspoň se mi to zdá.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Tordah
Adviser
Příspěvky:276
Kontaktovat uživatele:

Re: Bugy a chyby ve hře

Příspěvek od Tordah » 12.02.2011, 20:23 hod.

Welwet píše:A bug to musí být, protože to není trvalé a né od začátku hry..
Teda aspoň myslím..a slabé věcí ?..nepřipadá mě že by mercek měl něco lepšího..navíc pokud se nepletu monstra naopak jdou po tom kdo je nejblíže a dává nejvíce dmg..?
NIE.

monsters maju svoju vlastnu AI, na ich rozhodovanie vsak vplyva aggro vytvarane skillmi, NIE PODLA TOHO AKE MAS PREDMETY na postave alebo zoldakovi. (teda pokial nepouzivaju chance to cast skill s vysokym aggrom)
Monsters si nevyberaju podla toho kto z partie ma vyssi damage alebo viac defense. Bolo uvedene spravne ze jedna z moznosti je najblizsi ciel, alebo potom podla ich vlastnej AI. (MONAI.txt)
“If you only read the books that everyone else is reading, you can only think what everyone else is thinking.” -H.M.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Bugy a chyby ve hře

Příspěvek od Welwet » 12.02.2011, 20:52 hod.

Tak trochu bokem: v tom případě, jejich AI se rozhodne takto: pokud já a merc jsme ve stejné úrovni a každej útočíme na stejné monstrum ze stejné vzdálenosti, tak monstrum třeba útočí na merce, kterej monstrum napadl první..ale já mu dělám větší škodu, častěji ho blokuju, takže potom zaůtočí na mě, asoň takhle to vidím já ohledně rozhodování..

Ale teď zpět k bugu..
Asi vám hodím nějakej screen..oni se neřídí ničím, oni prostě jdou čistě a jen po mě, můžu tam běhat jak blbec a oni stejně jdou jen po mě..merc do nich buší půl hodiny a oni jdou pořád po mě..Normálně restartuju hru, a jde to v pohodě, ale po čase se to zase vrátí..docela to leze na nerf, hrát conc barba tak neřeknu, ale takhle..:o(

Takže..Monstra jsou třeba stejného druhu, ale za nějakou dobu když postupuju dále se prostě zblázní a jdou po mě..a úplně všechna..a potom i jinačí druh monster

Fraxinus: nějak mě nevadí že po mě jde Smith, nebo podobní zmetci, ale když po tobě jde celá armáda tak je to jiná..zvlášt když jsi obklopenej a frenzym hlodáš do každého ale né do jednotlivce..

Uživatelský avatar
Mirda
Gorebelly
Příspěvky:227
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Bugy a chyby ve hře

Příspěvek od Mirda » 12.02.2011, 21:49 hod.

Tordah: A proč by monstra nemohla mít ve své vlastní AI napsané, aby šla po tom, kdo má nejvyšší damage? Ani bych se nedivil, kdyby před útokem vypočetla poměr damage/life u jednotlivých nepřátel a pak zaútočila na toho, komu vyšlo nejvyšší číslo. Dost pochybuju o tom, že by se řídila pouze podle vzdálenosti cíle, protože stejně jako Welwet mám občas pocit, že monstra merce ignorují míří rovnou ke mně. Navíc mám odpozorované, že když mercovi nasadím znatelně lepší zbraň, tak si ho hned začnou víc všímat. Alespoň u frenzyho, co teď hraju, tomu tak bylo.
Naposledy upravil(a) Mirda dne 13.02.2011, 15:10 hod., celkem upraveno 1 x.

Bifox
Quill Rat
Příspěvky:32

Re: Bugy a chyby ve hře

Příspěvek od Bifox » 13.02.2011, 13:54 hod.

Měl bych také jeden poznatek,moje sorc má merce 2.akt (Holy Freeze) zbraň má Infinity (patch 1.13) a stalo se mi několikrát,že když merc zemře na otravu jedem - znáte to,hrajete a zvoní telefon - dám TP do města,odběhnu od PC a nevšimnu si,že mercovi life klesá,jak moje akcie a když se vrátím a oživím ho,tak se hra chová jinak.Zrovna včera ve Worldstone Keep se stala situace,kterou jsem popsal,kosil jsem skupinku Moon Lordů a merc je normálně napichoval na vidle,ale po oživení zevloval a pak jako by se nechumelilo,no zmateně pobíhal v rohu místnosti.Nechal jsem si posledního Moon Lorda a přivedl jsem ho mercovi až pod vidle a ono nic,na té sorc nosím Stormshield na max blok,tak si Lord nevrznul a celé to divadlo jsem ukončil sněhovou koulí do tlamy pekelníka.Tak to by byl můj postřeh.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“