Diablo II na W10

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Stolda
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:stolda87
Diablo II na W10

Příspěvek od Stolda » 28.09.2015, 18:16 hod.

Zdravim, mam origo hru Diablo II s datadiskem Lord of Destruction. Po instalaci hry mi nejde spustit videotest a po spusteni hry se mi hra seka, pritom jsem na W7 s ni nemel problem pred cca 2-3lety kdyz jsem ji hral. Kdyz nainstaluju patch 1.13 tak mi hra uz nejde spustit ani kdyz nastavim spustit jako spravce, pripadne kompatibilni na XP sp3. Prosim nevite nekdo jak to zprovoznit? zkousel jsem navody na Youtube na W10, ale podle nich to vubec nespustim. Pokud nekdo vite jak na to, tak predem moc dekuji.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo II na W10

Příspěvek od Welwet » 28.09.2015, 23:11 hod.

to je docela problém..ve většině případů když mě nejede d2 měnil jsem nastavení 2d/3D...tam se bohužel nedostaneš..

zkus se podívat jestli ti neschází nějaké DLL na ten vid test, nebo pímo d2

Stolda
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:stolda87

Re: Diablo II na W10

Příspěvek od Stolda » 29.09.2015, 17:13 hod.

Nevim jak poznam jestli neschazi nejaky DLL soubor, nikde jsme nenasel seznam nainstalovanych souboru. Ale asi zrejme zkusim zitra preinstalovat W10. Zkousel jsem totiz nekolikrat instalovat znovu a cistil jsem pc i CCcleanrem a i po instalaci samotneho Diabla bez datadisku se to seka :(

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo II na W10

Příspěvek od Welwet » 29.09.2015, 20:23 hod.


Stolda
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:stolda87

Re: Diablo II na W10

Příspěvek od Stolda » 29.09.2015, 20:30 hod.

jj, zkousel, a kdyz vse nastavim dle tohoto navodu tak me to pise error1 a mam udelat videotest (D2VidTst)
ktery mi nejde spustit... :( Zkousel jsem ho spustit i jako spravce a porad nic

edit: promin, ted koukam ze mam stahnout nejaky spubor, co tam je, jdu to zkusit

Edit2: zkousel jsem zkopirovat stazeny soubor dle navodu, nasledne mam spustit videotest, jenze ten test mi nejde a ani nespustim hru, nezbyde nez zkusit preinstalovat W10, nebo se smirit s tim ze si uz nezahraju :(

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Diablo II na W10

Příspěvek od AlterEgo » 30.09.2015, 13:33 hod.

Nebo si rozjed virtualni pocitac se starsim systemem a D2 si nainstaluj pod nim.

Stolda
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:stolda87

Re: Diablo II na W10

Příspěvek od Stolda » 30.09.2015, 17:15 hod.

Tak prave jsem preinstaloval windows, mam ted W7 a hra slape bez problemu. uz stahuji W10 a uvidim jestli to pujde.

Edit: tak kompletni reinstalace systemu pomohla, nekde byla asi schovana nejaka aplikace nebo soubor co branily spusteni, uz vse jede bez problemu na W10. Dekuji vam za tipy

Uživatelský avatar
vakek
Quill Rat
Příspěvky:39
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vakek#2244
Bydliště:Liberec, Czech Republic

Re: Diablo II na W10

Příspěvek od vakek » 14.11.2015, 23:24 hod.

Já mám taky Win10 a s Diablem 2 jsem problém neměl žádnej. Holt co pc sestava to originál -_-

Odpovědět

Zpět na „Obecně“