Diablo 2 Patch 1.14a/1.14b

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966
Diablo 2 Patch 1.14a/1.14b

Příspěvek od zahadum » 11.03.2016, 11:45 hod.

Dobrá správa, nevie niekto ako je to s rozlíšením ?

http://us.battle.net/en/forum/topic/20742864181
Diablo II v1.14a Patch Notes

Specific Changes & Improvements
- No need to run in XP mode anymore, Windows 7, 8.1, and 10 compatibility complete
- Mac installer and compatibility for 10.10 and 10.11 has arrived
- First client run will migrate saved characters to avoid issues from Windows system
admin changes

Known Issues
- Mac 10.9 and earlier are not supported

--------------------------------------------------------------------------
Diablo II v1.14b Patch Notes

Specific Changes & Improvements
- Glide Wrapper will now load properly on PC by adding -3dfx to the end of the game shortcut
- Mercenaries will no longer become “An Evil Force”
- Fixed Mac client crash on “Save & Exit”
- Capped the frame rate to 200 to save batteries, spare system load, and prevent hot lap syndrome
- Created new German installers to fix localization issues in Act V (Will require a fresh install to fix the missing dialogue data)
//pridané patch notes.../Venom.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od ZOMB » 11.03.2016, 13:16 hod.

Tohle vypadá slibně...

Ale těžko říct, zda se pustí do takové velké věci, jako je rozlišení (tzn. ne pouze zvětšit rozlišení a kvalitu všech obrázků zachovat) - to pak bude chtít tým grafiků, a to nevím, zda se jim do toho úplně chce...

Mám trochu obavy, protože tohle není starý dobrý Blizzard, který tvořil D2... hlavně aby nic nezprasili
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od Abuzus » 11.03.2016, 19:45 hod.

Po pravdě na rozlišení už jsem si tak nějak zvykl. Ale hodně by pomohli komunitě, kdyby vyhlásili válku botům na b-netu.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od Fraxinus » 11.03.2016, 23:13 hod.

To ostatně dělají. Myslím, že by nebylo marný, kdyby udělali taky sdílenou truhlu po vzoru PlugY, A zpřístupnili runová slova, která mají už v databázi své názvy dávno navržené, ale nemají žádnou funkci zatím.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.03.2016, 23:18 hod.

Hlavně dát do cajku tu haldu bugů. Taková Ama co se týče attack ratingu by mohla vyprávět.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od Fraxinus » 12.03.2016, 03:29 hod.

Jo, to taky.

A mám pocit, že jsem narazil na asi bug ohledně MF. Kolikrát jsem si říkal, jakto že i přes to, že mám přes 200 MF, nic zlatýho, zelenýho ani žlutýho nepadá.... A zjistil jsem, že zřejmě pokud se ti rozbije jedna součást výbavy s MF (hlavně jde o sety se zeleným MF bonusem), tak i když ji opravíš, tak se něco někde poku**í a MF ti to v reálu vynuluje nejen pro ten předmět, ale kompletně v celé výbavě. Totéž se někdy stane při spuštění nové hry. A opravuju to tak, že když se to stane, tak vyhážu na zem všechny předměty s MF, co mám, a pak je znovu obléknu.
Tohle mě popudilo, když jsem viděl, že mi Diablo na NM při konfiguraci pl/3 a přes 200 MF dal samej modrej šrot. Přitom šance, že aspoň 1 předmět, co z něj padne, bude unikátní, je na 1st kill 81 % !!!!! Z toho usuzuju, že vzhledem k tomu, kolikrát z akt bossů padá šrot i přes takovéto číslo, ten MF musí být zabugovaný. Pokud před zabitím akt bosse si takhle jak jsem uvedl poproházím věci, tak mi šrot z akt bosse nepadl.
Prohazuju si už předměty i v momentech, kdy mám pocit, že padá až moc často šrot typu crude / low quality a tak dál...
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od RIP » 12.03.2016, 11:47 hod.

To neni bug Fraxi, to je normalni fungovani hry :lol: D2 nedava najisto ani pri 700% MF, natoz nejakych ubohych 200%...Me dal treba Duriel v Hell se 400%+ MF pet Town portal svitku, co rikas na tohle :lol: ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od Fraxinus » 12.03.2016, 13:28 hod.

Bugy jsou v diablu mockrát součástí "normálního fungování hry." :lol: Nejisto ti nedá nic, to je pravda, ale taky vím, že existuje něco jako teorie pravděpodobnosti. A pokud se až příliš často stane, že nepadá vůbec nic, přestože by tomu mělo být jinak, tak už je něco špatně. Za toho mf palacha, co teď hraju, se mi stalo, že mi v jednom aktu (konkrétně akt 5, skoro celej byl full clear)nepadl skoro vůbec žádnej set ani unikát. Šance, že se tak stane při 200 MF přirozeně, je asi taková, jakou máš na to, že ti padne zodka...
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Venom
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:339
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Venom#21979
Bydliště:Slovenská republika

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od Venom » 12.03.2016, 21:24 hod.

- First client run will migrate saved characters to avoid issues from Windows system
admin changes
Neviete náhodou kam hra presunula savy z adresára z hrou po opatchovaní na 1.14?

Díky.

Uživatelský avatar
Spejbl
Wraith
Příspěvky:115

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od Spejbl » 13.03.2016, 10:25 hod.

No u mě je to schovaný tady(ale podle datumu adresáře už to tam je dýl a s patchem to nesouvisí):

C:\users\ "jméno" \ saved games \ Diablo II

Uživatelský avatar
Venom
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:339
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Venom#21979
Bydliště:Slovenská republika

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od Venom » 13.03.2016, 11:05 hod.

Aha no fajn no...lebo po opatchovaní mi adresár Save zmizol z priečinka Diablo II a nemôžem ho ani za nič nájsť...ale ako postavy keď spustím hru tak sú všetky, tak niekam ich presunúť muselo... :idea:

Uživatelský avatar
Spejbl
Wraith
Příspěvky:115

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od Spejbl » 13.03.2016, 19:05 hod.

Pokud jsi to nenašel tam co píšu tak dej hledat jméno postavy a někde ti to ten soubor najde. :)

Uživatelský avatar
kmotor
Wraith
Příspěvky:109
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od kmotor » 15.03.2016, 18:34 hod.

tak ako? uz to niekto vyskusal? ako je to s tym rozlisenim?

a bude sa vobec dat stiahnut? tyzden po vydani a linky som nenasiel ziadne.

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od Smashulin » 16.03.2016, 18:29 hod.

Rozlišení je pořád stejné. Ten nový patch prakticky žádné vylepšení nepřinesl, naopak přinesl nové bugy a problémy.

A odstranění botů, ač se to může jevit jako sebelepší nápad, tak rozumným vůbec není a paradoxně na to doplatí Diablo komunita jako celek. Jasně, boti, kteří tam spamují reklmany na nějaké eshopy, jsou oxidi, nicméně tyhle otravnosti si mohli hráči odstranit sami (návod je na youtube) a nebylo třeba kvůli nim vydávat nový patch. Co je však problém a za tím si stojím, že se odstranili i boti, kteří zakládali různé baal runy a chaos runy, za jejichž pomoci mohli hráči rychle levelovat své postavy, sbírat věci a celkově se víc bavit. Tihle boti byli pro Diablo přínos, což můžu zodpovědně tvrdit, protože teď, když už na battle netu nejsou, tak se tam Diablo přestalo prakticky hrát, protože bez baal runů a chaos runů to nikoho nebaví.

Battle net s novým patchem zajistil konec tamější Diablo komunity.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od RIP » 16.03.2016, 19:52 hod.

Odpoved zni, nepatchovat a hlavne hrat Single a uzivat si zdejsi (bohuzel poturnajove mrtvou :lol: ) komunitu ;)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od Welwet » 16.03.2016, 20:30 hod.

Smashulin: jestli si na BNetu nemuíte založit ball run a vklidu ho proportit sundat, tak je někde chyba...tohle fungovalo vždycky i na těch nejmíň zalidněnejch non. offic realmech .., odstranění botů mě přijde fajn, je to asi nejpodstatnější důvod proč nehrát na Bnetu ;)

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od Smashulin » 17.03.2016, 15:26 hod.

JAsně, že si můžeš založit svůj, jenže bot to měl proběhnuté a vyčištěné podstatně rychleji, ale hlavně byl aktivní nostop. Když teď založí hráč, tak vydrží tři hry a konec. Nikdy se ty hry nestačí zaplnit...

Krom toho ne každá postava má enigmu, aby mohla provozovat baal runy. V tomhle právě pomáhal bot.

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od Kubis » 17.03.2016, 18:55 hod.

To snad ani nemyslis vazne ze tady obhajujes boty????

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od Smashulin » 17.03.2016, 20:20 hod.

Samozřejmě, že myslím. Levelovací boti byli přínos, což víme všichni, kteří battle net hrají, což konec konců dokazuje momentální úpadek založených her i hráčů v nich. Dneska tam prakticky vidím jen duely nebo hry, kde hráč chce něco s někým vyměnit. :-P

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od RIP » 18.03.2016, 15:30 hod.

Spis to demonstruje, jaky typ hracu na tom BN je ;)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“