Rozloučení

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Rozloučení

Příspěvek od Javurek » 10.12.2017, 12:27 hod.

Zdravím všechny co mě znají.

Jak jste si možná všimli, už nějaký čas zde nejsem aktivní. Je to přibližné rok co mám nové PC a od té doby jsem Diablo 3 ani DIablo 2 nehrál. Poslední roky jsem byl stejně aktivnější jen v Diablo 2 sekci. Abych řekl pravdu, nevím zda vůbec budu Diablo 2 ještě hrát. Teoreticky bych se mohl účastnit dalšího MF turnaje, ale jen tak sporadicky, žádné farmení itemů jako za stara. Stále jsem neudělal ten grál takže uvidíme :) Aktuálně se snažím ve všech hrách co hraji splnit všechny achievemnty. I když diablo 2 samotné je nemá, tak grál je takový ten achievement pro všechny Diablo 2 hráče.

Na toto forum jsem tento rok zavítal opravdu jen párkrát. Prostě už není důvod, když hruji jiné hry ani nejsem moderátor/správce fóra. Ani už nedoufám, že někdy v dohledné době bude Diablo 4, navíc po pro mě fiasku s Diablo 3 stejně nedoufám že to bude bůh ví co. Bohužel z blizzardu se stala jedna z dalších herních společností, která vydá hru která je z 20% hotová a dalších 80% doplňují postupně x let. V dnešní době člověk vidí docela málo her které jsou dobře hratelné a plné obsahu po vydání (například Witcher 3).

Včera jsem si tak chtěl zavzpomínat a pročítal jsem si několik témat 10 let starých a pobodně. Prostě staré dobrá časy. Jen mě zamrzelo že jsem nikdy nedokončil Diablo 2 mód Sin wars, už jsem toho v něm měl opravdu hodně a byla tam spoustu skělých nápadů a jeho vytváření jsem si celkem užíval i když to bylo hrozně časově náročné. Pak další super témat ohledně turnajů a srazů , no bylo toho dost.

Officiálně bych se tedy tímto tématem chtěl rozoučit se zdejší komunitou. Nechci říkat že sem už nikdy nepřijdu, ale už jen tak občas nahlédnu jednou za měsíc možná. Ono už se tady toho upřímně taky už moc neděje abych řekl pravdu.

Nicméně bych chtěl poděkovat všem co jsem poznal v dobrém a lidem s kterými jsem měl čest hrá diablo. Bylo jich za těch snad 15+ let Diabla hrozně moc. Nebudu tedy nikoho vyjmenovávat, protože bych na 100% zapomněl spoustu lidí. Poděkovat bych chtěl také Jamesovi i když mě jeho poslední krok vůči mě byl pro mě docela zklamáním. Někteří určitě ví o čem mluvím ale nechci to tu víc řešit. I tak mu patří poděkování za to, že nám všem umožnil mít místo kde bylo možné najít nové přátele, organizovat srazy a bavit se o Diablu nebo kde načerpat nové znalosti z Diablo světa nebo se o ně podělit.

Vzhledem k tomu, že zde na fóru nebudu aktivní, tak prosím lidi, kteří se mnou chtějí být v kontaktu aby mě kontaktovali přes soukromou zprávu, kde jim můžu sdělit kontakt na můj youtube channel, steam, e-mail nebo v případě že hrajete Overwatch tak můj battle tag. Někteří mě měli v Ovewatch přidáno, ale mám momentálně nový učet kde hraji a na starý už nechodím. V Overwatchi trávím opravdu dost času, máme jednou takovou mezinárodní komunitu, takže kdokoliv z Vás hraje Overwatch, jste vítáni. Mluví se tam však pouze anglicky a je nutné se chovat slušně a respektem k ostatním. Zakladatel této komunity jí založil převážně pro hráče s nižsím rankem ale máme tam hráče i z Diamond+ kdo pomáhají lidem níže. Kdokoliv chce link, kontaktujte mě přes PM.

Loučím se :)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozloučení

Příspěvek od Fraxinus » 10.12.2017, 12:58 hod.

Díky za všechny společné D2 momenty, ať už na turnajích nebo na pár srazech. Doufám, že až se nějaký další sraz v práglu uskuteční, najdeš si aspoň chvilku. :wave:

Tím s D3 jsi uhodil kladívkem na hřebíček. Je zajímavé, že jiné společnosti dovedou hru dokončit tak, že ani není potřeba vydávat opravné patche, a rozhodně nad vývojem netráví xx let.... Třeba nyní hraju Star Ocean: The Last Hope v 4K rozlišení.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Rozloučení

Příspěvek od Slw » 10.12.2017, 13:28 hod.

já si říkal, že Tě tu není vidět. čest Tobě pane. to odebrání správcovství byla nechutná a nedůstojná fraška. d3 je u mě mrtvá hra. u d2 mě drží zdejší komunita, Démonův mf turnaj, Fraxova challenge a můj weird grail (chci aspoň jednu zodku a ten tyraels :green: ) hodně štestí v Overwatchi či jiných hrách. snad ještě někdy tasíme zbraně ve společné hře :wave:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozloučení

Příspěvek od Dark_Deamon » 10.12.2017, 20:24 hod.

No Javore...ať se daří v reálném i v tom virtuálním světě ;) PM ohledně MF turnaje ti určitě pošlu, pokud se sám nepřihlásíš :) Jak s ní naložíš je už na tobě.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Rozloučení

Příspěvek od witekcz » 11.12.2017, 11:28 hod.

Hodně štěstí :)
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Rozloučení

Příspěvek od RIP » 11.12.2017, 11:55 hod.

Skoda Javore...sam uz jsem s D2 nekolikrat koncil, a zase zacal :D Je to neverending story :D V kazdem pripade jsem rad, ze jsem Te mel moznost videt i pokecat nazivo...Myslim, ze mluvim za vsechny kdyz reknu, ze pokud dostanes chut opet si zahrat tuhle starou klasiku, jsi tu vice nez vitan ;)

Mej se fajne, bud zdravej a uzivej herniho casu s mirou ;)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Rozloučení

Příspěvek od Bemik » 11.12.2017, 20:06 hod.

Hodně štěstí ve všem, do čeho se pustíš.
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Rozloučení

Příspěvek od Secondface » 14.12.2017, 15:49 hod.

Na to jde řict jediné,
"May the force be with you!" :wave:
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
saesa
Wraith
Příspěvky:183
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozloučení

Příspěvek od saesa » 16.12.2017, 02:14 hod.

Javora pamatuji. :twisted:
ambin píše:@saesa: cheatovani a editovani nema s kvalitnejsim PvP nic spolecneho a kdyby si kvalitni PvP nekdy hral
Hraju annihilus.net a projectdablo2.com

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Rozloučení

Příspěvek od Slw » 16.12.2017, 12:37 hod.

i my Tebe Sae pamatujeme...
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Rozloučení

Příspěvek od Neposunuse » 17.12.2017, 17:37 hod.

Škoda Javore, ještě jsi vzpomínám, jak jsme soupeřili o druhé místo v jednom z turnajů... Třeba se někdy zapojíš, až dostaneš slinu na Diablo II. Měj se a ať se ti daří!
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Rozloučení

Příspěvek od Kisuvka » 11.02.2018, 23:07 hod.

Čest tobě a děkuji za spoluutváření zdejší komunity. Budu se těšit zase někdy :)
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“