mé postřehy z MagicFind turnaje #9

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
alesh88
Quill Rat
Příspěvky:45
mé postřehy z MagicFind turnaje #9

Příspěvek od alesh88 » 18.02.2019, 08:14 hod.

Nejprve chci poděkovat panu pořadateli DD, že připravil příležitost a motivaci si znovu zapařit D2. :love:

Co se týče turnaje a mé účasti, přiznám se, že jsem rekreační hráč, který nezná classy a mechaniky, jako jiní zde působící matadoři. Pro mě byl úspěch neRIPnout na HC a mojim osobním cílem bylo krochnout Balla na Hell, k čemuž se pomalounku blížím. (Nestihl jsem to v turnaji, protože je hodně práce, ale když dám jednou za 2-3 dny full clear jednu mapu, postupně k pánu Destrukce dorazím.) Proto jsem se odklonil od filozifie turnaje a neboostoval jsem MF, nýbrž jsem se soustředil na rovnováhu mezi schopností přežít a rozdávat poškození.

Musím říct, že werebear build kardiak, jak je návod na webu D2Fans (od hráče Megadeth), je zábavný, opravdu funguje, jen to chvilku trvá vykydlit skupiny monster, a hlavně ta zásoba životů je fakt pecka, že mi prošla sem a tam úplná bota, když jsem naběhl někam do stísněných prostorů. Hrál jsem to na pohodu all clear každou mapu, a často jsem ani nemusel opouštět Players 2.

Takže, ještě jednou děkuji, že jste mě namotivovali k tomu jet HC a že se blížím ke splnění povinnosti D2 fanouška - krochnout Balla na hell. Blahopřeji vítězům a všem, kteří dropli něco, co jim chybělo do sbírek. :wave:

Odpovědět

Zpět na „Obecně“